|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Predlog za lahko poletno torto?
30.6.2008 21:38:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kokakola

Jogurtova torta brez pecenja 


Dobro se slisi in vidi :).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Predlog za lahko poletno torto?
1.7.2008 8:10:05   
Volga
Mene zdaj samo še nekaj tehničnega zanima: recimo, ko pravijo, da biskvit pustič v modelu in potem najprej torto "gradiš" po obodu in potem daš v hladilnik, da se pač poveže in strdi - kako potem torto preložiti na normalen pladenj ali ostane kar na dnu pekača, ko pač obod vzameš stran? Kako pa naj potem režem, če imam rostfrejev pekač? Se bo poškodoval.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Predlog za lahko poletno torto?
1.7.2008 8:24:37   
mojsoncek
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Mene zdaj samo še nekaj tehničnega zanima: recimo, ko pravijo, da biskvit pustič v modelu in potem najprej torto "gradiš" po obodu in potem daš v hladilnik, da se pač poveže in strdi - kako potem torto preložiti na normalen pladenj ali ostane kar na dnu pekača, ko pač obod vzameš stran? Kako pa naj potem režem, če imam rostfrejev pekač? Se bo poškodoval.

Spodaj daj peki papir in bos brez problema prestavila torto in poteknila stran se papir.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Predlog za lahko poletno torto?
1.7.2008 8:26:19   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: mojsoncek

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Mene zdaj samo še nekaj tehničnega zanima: recimo, ko pravijo, da biskvit pustič v modelu in potem najprej torto "gradiš" po obodu in potem daš v hladilnik, da se pač poveže in strdi - kako potem torto preložiti na normalen pladenj ali ostane kar na dnu pekača, ko pač obod vzameš stran? Kako pa naj potem režem, če imam rostfrejev pekač? Se bo poškodoval.

Spodaj daj peki papir in bos brez problema prestavila torto in poteknila stran se papir.



O, pa ti si biser user posted image  Hvala. Priznam, da se ne bi spomnila user posted image

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Predlog za lahko poletno torto?
5.7.2008 11:41:13   
Volga
Samo da poročam. TOrta je bila fenomenalna. Pojedli vse.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Predlog za lahko poletno torto?
5.7.2008 17:10:32   
pokica_
Super!user posted image
Jaz jo bom pa jutri pekla, ker se mi je frendica z svojim napovedala za jutri zvečer oz. v poned. in sta taka sladkosneda, upam, da mi ratauser posted image .

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Predlog za lahko poletno torto?
11.7.2008 8:29:21   
tanikaa
Jaz jo bom danes delala že drugič. Ker prvič je zmanjkala v sekundi. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Predlog za lahko poletno torto?
11.7.2008 10:20:26   
Saša27
Ufff, kako ti verjamemuser posted image , sem jo jaz naredila včeraj, pa je bil enak rezultatuser posted image

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kravje mleko za dojenčka: da ali ne?
Čeprav je bilo že veliko povedanega in zapisanega, a še vedno tema o kravjem mleku za dojenčke odpira marsikatere polemi...
5 slastnih kašic za dojenčke
Hitro preverite pet receptov za slastne in zdrave kašice za dojenčka, ki se spoznava z gosto hrano.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?