|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   APTAMIL AR IN KAKANJE
3.7.2008 12:59:57   
nara123
Zanima me če im katera izkušnje za Aptamil AR in kakanjem ,naj povem da je moja pikica začela polivat pri enem mesecu zato sem zamenjala mleko prej aptamil,odkar sva na aptamilu ar je začela kakati po vsakem obroku tekoče grudasto in jo strašno napenja tako da nevem kako naprej.Če ima katera podobne izkušnje bi prosila za nasvet ker se mi user posted image full smili.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: APTAMIL AR IN KAKANJE
3.7.2008 13:30:01   
aprilska34
Tudi nama je po 3 mesecih polivanja zdravnica priporočala Aptamil AR . Prej sva imeli Aptamil 1 in je kakala večkrat na dan, zelo tekoče. Po zamenjavi hrane pa ful težko kaka, enkrat se je kar nekaj ur mučila s potiskanjem, kakec pa je bil čisto trd, kar v kroglicah. Celo ritka ji je malo zakrvavela, pa še jokala je zraven. Jaz ji dajem ful čajeka za pit, kljub temu, da ga precej polije. Nama pomaga. Ko pa vidim, da ima  spet probleme, pa ji nekaj obrokov zamenjam z navadnim Aptamilom.

(odgovor članu nara123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: APTAMIL AR IN KAKANJE
3.7.2008 14:06:17   
kristinaj
naša je bila na aptamilu 1 in potem 2. kakala je od začetka po vsakem obroku skoraj, potem pa smo bili na cca 3-4x dnevno. sedaj je stara 15m in še vedno je povprečje nekje 2x dnevno... tudi 4x lahko

napenjalo naše ni...... mogoče kakšen čajček proti napenjanju.... lahko jo pa napenjajo ad3 kapljice....poskusi par dni brez njih..

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu nara123)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: APTAMIL AR IN KAKANJE
3.7.2008 15:07:07   
nara123
kristinaj,dajem ji čaj iz kumine in janeža,hipp 1,namesto ad3 pa imava d3 kapljice.Ali imaš ti kakšen drug predlog za čaj proti napenjanju.hvala

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: APTAMIL AR IN KAKANJE
3.7.2008 15:27:50   
kristinaj
težko ti bom tu pomagala, ker mi teh problemov nismo imeli. si povprašala v lekarni?

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu nara123)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: APTAMIL AR IN KAKANJE
3.7.2008 16:51:03   
yaris
No vaši user posted image vsaj kakajo. Jaz našo šest tednov staro pupiko dojim in zvečer pa ji dam 120 ml Aptamila HaPre 1. Ker pa ga tokrat v Mullerju niso imeli sem kupla Aptamil Ha 1. Ampak moja pupika kljub menjavi mleka kaka cca enkrat do dvakrat v tednu in takrat je pokakana do vrata. Jaz bi bila vesela da bi kakala bolj pogosto ker včasih me že malo skrbi.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: APTAMIL AR IN KAKANJE
3.7.2008 17:42:15   
nara123
Sem bila v lekarni in mi je dala kapljice bio gaia bomo videli upam da bo.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: APTAMIL AR IN KAKANJE
7.7.2008 13:13:44   
Taula
Jaz moji AR dam občasno, kadar ji dam moje mleko po flaški. Se pa po njem vedno hitro pokaka (v roku 1 huser posted image ) sem ugotovila. Drugače ji poleg mojega mleka, dajem HA1, in kaka normalno.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu nara123)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: APTAMIL AR IN KAKANJE
7.7.2008 20:20:33   
Sunny Morning
Mi smo na začetku uporabljali Aptamil 1. Zelo kmalu, že pred 1. mesecem smo prešaltali na Aptamil AR. Naša ni skoraj nikoli polivala, se ji je pa dvigovala kislina in je bila reva tudi zelo boga. Ko smo začeli uporabljati AR se je skoraj popolnoma nehalo. Na začetku je tudi na AR kakala skoraj v vsaki plenici. Kasneje se je pokakala bolj poredko, še vedno pa najmanj 1x na dan, ponavadi zjutraj. Je pa tudi imela vetrove in sem ji pomagala, da sem jo dala na hrbet in ji krčila nogice proti trebuščku. Drugače ful pohvalijo Vetrovne kapljice Koroških lekarn. Danes smo stari že 6 mesecev in smo šli v Avstrijo po AR 2, ker ga pri nas nimajo. Jemo tudi že GH in še vedno kakamo najmanj 1x na dan. Mislim, da sploh nismo imeli dneva, ko se ne bi pokakala.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: APTAMIL AR IN KAKANJE
8.7.2008 15:32:52   
SpeliG
Sunny Morning, sploh nisem vedela da obstaja Aptamil AR 2?!
No, naša 3 mesečna dojenčica tudi pije Aptamil AR, pravzaprav nikoli ne poliva ampak se ji ravno tako dviguje kisina in jo seveda peče.
Ne morem rečt, da to mleko dela kakšne čudeže, je pa bolje.

S kakanjem je imela na začetku uporabe AR kar malo problemov, vedno se je matrala, ker je bilo blato ful trdo in ga je težko ven spravila, včasih se je mučila tudi po par ur (prej pa pokakana po parkrat na dan brez težav). To je trajalo mogoče kakšnih deset dni, potem pa se je zgleda organizem navadil in kaka enkrat ali dvakrat dnevno, brez kakšnih problemov. Čajček bi ji sigurno pomagal, ampak po čaju je polivala in nam ga je pediatrinja odsvetovala. Sem se pač morala odločit, ali bo skoz po malem bruhala (če ji dam čaj), ali pa malo težje kakala (če bo brez čaja). Pa se je samo od sebe nekako uredilo, z gosto hrano pa upam, da bo tudi ta refluks začel popuščat in morda opustimo ta AR...

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: APTAMIL AR IN KAKANJE
8.7.2008 16:35:33   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: SpeliG
Sunny Morning, sploh nisem vedela da obstaja Aptamil AR 2?!

Jaz tudi nisem vedela, pa mi je ena druga mamica povedala, da ga imajo v Avstriji in sem ga šla iskat. Mogoče pri nas upajo, da se bodo vsi do konca 4. meseca refluksa rešili.

IZVIRNO SPOROČILO: SpeliG
Ne morem rečt, da to mleko dela kakšne čudeže, je pa bolje.

Pri nas je bilo občutno bolje in smo imeli epizode dvigovanja kisline ful poredko.

IZVIRNO SPOROČILO: SpeliG
Pa se je samo od sebe nekako uredilo, z gosto hrano pa upam, da bo tudi ta refluks začel popuščat in morda opustimo ta AR...

Jaz sem tudi upala, da se bo z GH končno nehalo kupovanje AR, ker je kar drag, ampak se mi zdi, da je še slabše. Boš sama videla kako bo katera hrana vplivala na refluks. Jaz zdaj vem, da ji slive sploh ne smem dat, čeprav jih je prav zmazala, ampak je bilo potem prehudo.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu SpeliG)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?