|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tommy tippe, Avent, ....
23.6.2008 1:39:48   
Anonimen
Kupujem črpalko. Katero priporočate? V Baby centru, mi je prodajalka rekla, da je Avent črpalka boljša od Tommy tippe, steklenička oz. dudica pa naj bi bila boljša od TT.
Gledala sem tudi druge, pa ne vem za katero naj se zdaj odločim.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tommy tippe, Avent, ....
23.6.2008 6:53:26   
simin
Zakaj pa kupuješ črpalko? Moja prav punčka se po porodu ni znala dojit, je zavihala jeziček, jaz pa mleka za izvoz user posted image . Pa je moj letel v trgovino in nabavil črpalko in stekleničke od Aventa. In smo črpali in dajali po flaški.
Ko pa je patronažna prišla na prvi obisk in videla, kaj se dogaja, je rekla, da bi mi vseeno probali in se rajši dojili. In smo probali, malo težav je res bilo, ampak ko je steklo, je bilo prav super!user posted image
Drugače pa ja-so stvari od Aventa zelo v redu, odločitev pa je itak tvoja!
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tommy tippe, Avent, ....
24.6.2008 6:55:44   
noe
Jaz imam TT in je vredu. Stekleničke so tudi super, niti enkrat še mi ni teklo iz nje, kar za Aaventovo ne drži. Je romala polna v koš za smeti, ker je noro teklo iz nje, tam kjer ne bi smelo.user posted image

(odgovor članu simin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tommy tippe, Avent, ....
30.6.2008 11:44:05   
srečka nosečka
Imamo vse od TT, meni je zakon. user posted image  Črpalka pa je delala na pune cca. 3 mesece, sedaj pa je ne uporabljam več - sva se naučile samo dojit. user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tommy tippe, Avent, ....
30.6.2008 13:10:42   
nia5
Jaz imam Aventovo in sem z njo zadovoljna, res pa je da stekleničk nisem uporabljala, razen ko ji dam malo čaja, saj sem imela ful mleka. Odloči pa se sama, vsem ne odgovarjajo iste stvari.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tommy tippe, Avent, ....
30.6.2008 17:47:58   
misar
IZVIRNO SPOROČILO: srečka nosečka

Imamo vse od TT, meni je zakon. user posted image  


se podpišem pod touser posted image user posted image


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tommy tippe, Avent, ....
30.6.2008 21:08:08   
selma2
Imam vse od Aventa. Črpalka je super, flaške pa začnejo pri navoju čez čas popuščati. Tako da, ti svetujem, da flaške kupiš od drugega proizvajalca. Majo moje kolegice z Aventom podobne izkušnje.

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tommy tippe, Avent, ....
30.6.2008 22:20:53   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: misar

IZVIRNO SPOROČILO: srečka nosečka

Imamo vse od TT, meni je zakon. user posted image  


se podpišem pod touser posted image user posted image



tudi jaz


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tommy tippe, Avent, ....
1.7.2008 7:49:43   
koala
Meni ni hasnila nobena črpalka, najboljša črpalka je itak dete, če hoče seveda.
Stekleničke od Aventa pa sta mi pri navoju puščali, pa tudi sine ima raje stekleničke od TT.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tommy tippe, Avent, ....
1.7.2008 8:38:23   
valči
Jaz že tretjič prisegam na Avent.
Sem probala Nuk,na koncu pa na Aventu pristala.Všeč mi je,da lahko daš gor cuclje,nastavke za pitje,ročaje,vse,kot hočeš in paše.
Navadila sem se in to je to.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tommy tippe, Avent, ....
1.7.2008 10:02:15   
Kranjcanka
Jaz sem imela vse od Avent, pa se mi je trgalo od crpanja. Pa mislim, da ne zaradi crpalke. Za moje pojme gre prepocasi. Preden sem za en obrok nacrpala je bil pozresnez ze buden, pa se je vse vrtelo okrog crpanja, igranja in spanja na cca 3 ure. No potem smo kombinirali z Novalacom in je slo.
Za steklenicke od Aventa pa res drzi, da puscajo, ce navoj prevec "zategnes". To smo upostevali in ni bilo tezav, tako da jih imamo ze 20m. Pri drugem bom kupila tisto, ki mi bo najbolj vsec, ko se bom spavila po nakupih. :)

Lp

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tommy tippe, Avent, ....
8.7.2008 17:09:19   
ninaneja
LP! Ni važn od kire firme maš,važn je da maš ročno in ne električno!!Moja sestrična je mela električno in je 5x dobila mastitis! In pa važn je pri ročnih d si mal stineš in NE VELIK!ker se začne pol na veliko proizvajat mleka

ninaneja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?