|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spol v vednost al ne
10.7.2008 15:04:34   
Katjusa
Punce sicer sem na začetku druge nosečnosti (ju3 imam prvi pregled), vem da se bom mogla sama odločit če bom hotla vedet spol al ne sam me vseeno zanima kaj ste ve v drugo naredla ste vprašale al ne..... mi v 1. nismo vedeli zdej pa naju z možem sicer zelo zanima kaj bo (in da se vemo mal prpravit, da ne prčakamo punčke z avtekomuser posted image user posted image in modro mašncouser posted image user posted image user posted image ) v prvo sem nakako od dneva ko sem zvedala da sem noseča vedla da bo fantek in sem se nanj tudi pripravla zdej pa nimam pojmauser posted image user posted image user posted image user posted image mogoče mi ta občutek še pride....user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spol v vednost al ne
10.7.2008 15:10:46   
mojsoncek
V prvo nisva vprasala in tudi sedaj v drugo bova vzdrzna do konca user posted image . Meni se sicer zdi kaj bo, ampak bom kar pocakala pa bomo na koncu videli ali me obcutek vara.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spol v vednost al ne
10.7.2008 15:15:17   
glen
V prvo sem vprašala in tudi zdaj v drugo bom,samo je še mal prezgodaj sem v 8 ted.user posted image

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spol v vednost al ne
10.7.2008 15:17:53   
brigitaa
Jz sem vsakič vprašala za spol, zakaj pa ne, če je tehnika napredovala, ne pa uno bo presenečenje, men je to kr mimuser posted image Sej se ja kupuje v naprej oblekice, modre al roza

_____________________________

Kar ne ubije, te samo okrepi

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spol v vednost al ne
10.7.2008 15:18:08   
tinatona
O bejba!!!!!!!!!!!!!!!!

Č user posted image E user posted image S user posted image T user posted image Iuser posted image T user posted image A user posted image M!!!!!!!!! Pa naj bo user posted image al pa user posted image , samo da bo zdravo!!!!!




LP Tina in Ožbej







(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spol v vednost al ne
10.7.2008 15:18:53   
tinatona
user posted image

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spol v vednost al ne
10.7.2008 15:26:29   
mml
Obakrat vprašala, obakrat izvedela spol na NS, če bi bila še tretjič noseča, bi tudi vprašala

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spol v vednost al ne
10.7.2008 15:30:58   
kristinaj
v prvo nisem vprašala in tudi sedaj mislim, da ne bom... me je pa obakrat firbec matral.... občutka kaj bo nimam.....tisti, ki je v prvo napovedal spol in uganil, imamo punco, je sedaj napovedal še eno...pustimo se presenetit in bomo videli oktobra kaj bo....

cunje imam pa ene in druge, igrače tudi

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spol v vednost al ne
10.7.2008 15:31:44   
CatJa
Obakrat sem vprašala. Sem prevelik firbec user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: spol v vednost al ne
10.7.2008 15:57:38   
skuštrana
Nisem vprašala niti prvič, niti drugič user posted image Pri meni je tisto o presenečenju še vedno aktualno...Obakrat smo nabavljali nevtralne stbari, ker mi ti modri fantki in roza pupe tako ali tako niso preveč všeč...

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: spol v vednost al ne
10.7.2008 16:10:29   
Anonimen
Nisem zdržala, tako da sem na NS vprašala kaj bo. Itak so se zmotli. user posted image  No, sej potem na morfologiji pa so pravilno povedali. user posted image

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: spol v vednost al ne
10.7.2008 16:21:29   
mateyka
mi smo vedeli (AC) in moram reči da mi je blo res fino vedet, da je notri mala lumpa user posted image ko sem prebrala obvestilo (smo dobili po pošti), sem dobila kar solzne oči, pa nisem neka cmera user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
10.7.2008 16:28:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: spol v vednost al ne
10.7.2008 17:30:39   
yaris
Ko sem bila prvič noseča sva z user posted image vprašala kaj pričakujeva. In se nama je želja uresničila. Rodila sem fantka.
Ko sem bila drugič noseča pa sva rekla, da ne bova vprašala ker nama je bilo vseeno. Ampak na koncu sva vprašala in naš sonček je dobil sestrico. Važno je samo, da se otroček rodi zdrav.
Čeprav sva v obeh nosečnostih vedla ali bo user posted image ali user posted image nisva nobenemu povedala dokler nisem rodila. Za oba otročka pa sva kupila modre posteljice ker je najina najlepša barva.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: spol v vednost al ne
10.7.2008 18:01:52   
Marogica
Obakrat sem želela vedeti. PRvič je trajalo do skoraj 7. meseca, ker nam ni hotel lulčka pokazatiuser posted image , v drugo je "povedala" amniocinteza.

Priznam, da ne bi zdržala 9 mesecev, ne da bi vedela, glede na to, da je dandanes to mogoče.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu yaris)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: spol v vednost al ne
10.7.2008 18:04:51   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: tinatona

O bejba!!!!!!!!!!!!!!!!

Č user posted image E user posted image S user posted image T user posted image Iuser posted image T user posted image A user posted image M!!!!!!!!! Pa naj bo user posted image al pa user posted image , samo da bo zdravo!!!!!




LP Tina in Ožbej









Hvala za čestitke :) sej nisem pozabla na vaju ju3 mam pregled in sem ti mela namen poslat sms da sem nosečka no pa si me našlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image se mormo kej videt :)

Punce hvala za odgovore mislim da bomo ostali kr skriti k jst nebi zdržala da nebi nobenmu povedala :) karkoli bo mi mamo oblekce za fantka in se bomo pač v fanta oblačli user posted image user posted image user posted image user posted image kako kiklco bomo pa že dokupli..... sploh ni panike sam da bo dete zdravo :)

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: spol v vednost al ne
10.7.2008 18:36:33   
melanija
Jaz v vseh 3 nosečnostih nisem vedela kaj bomo imeli. Sem raje bila presenečena. Itak se moraš odločit sama, sam če že vprašaš pa to obdrži zase.
Mi pa nekaj ni všeč in sicer to da tisti ki vprašajo za spol potem to raztrobijo vesoljnemu svetu in povedo tudi kako se bo dojenček klical in potem ko zveš da imajo končno v rokah naraščaj ni več tistega presenečenja ob spolu in imenu.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: spol v vednost al ne
10.7.2008 18:51:03   
AnciM
Jaz sem bila dane na UZ (kontrola rasti) in me je spet G spraševala, če res nočem nič vedet. Ker je bil odgovor še vedno ne, tudi sama ni pogledala. Kar se pa imena tiče, pa vsemu svetu razlagam, da bo Pankracij. user posted image Kakšni zabavni frisi se pri tem naredijo. Bodo že počakali še ta dva meseca. user posted image

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: spol v vednost al ne
10.7.2008 19:46:41   
želva
V 1. nisem vprašala, zdaj 2. pa me zelo firbec matra, bom pa še vidla, če se odločim vprašati. stvar navdiha, bom vidla v ordinaciji

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: spol v vednost al ne
10.7.2008 21:01:46   
čipka
mi2 tut nisva hotla vedet (sedaj sem sicer še v 35 tednu) in ko sem mela kontrolo drugje-pri drugem g je kar sam od sebe rekel: "no, tole dete je pa bolj mamici bodobno"in kaj sem hotla nič! Napi*** ga glih nisem, po moje se niti zavedal ni da mi je povedal, ker je kar neki momljaluser posted image ..evo...in zdej vemo... in ko sem šla nasl. h mojmu g sem ga kr direkt vprašala in se lepo vidla lulikauser posted image ..   eh pa saj..če ne druzga sem do takrat preden sem zvedla kupovala vse v nevtralni barvi-predvsem rumeno in zeleno, zdej mamo pa že mogoče 2 bodija rozastauser posted image

Katjuša, lepo nosečnost želim in zdravega user posted image !user posted image

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: spol v vednost al ne
10.7.2008 22:07:01   
Naja30
Nisem vprašala. Presenečenje je bilo pa sladko, ker si je mož potiho zelo želel punčko.user posted image

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: spol v vednost al ne
10.7.2008 22:09:27   
Annny
Prvič nisem vprašala, drugič pa semuser posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: spol v vednost al ne
10.7.2008 22:37:53   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: melanija

Mi pa nekaj ni všeč in sicer to da tisti ki vprašajo za spol potem to raztrobijo vesoljnemu svetu in povedo tudi kako se bo dojenček klical in potem ko zveš da imajo končno v rokah naraščaj ni več tistega presenečenja ob spolu in imenu.

Vidiš kako smo si različni. Meni je pa ravno to bilo všeč, da smo že pred rojstvom poznali spol in smo se že, ko je bil še v bušiju, vsi pogovarjali o Griši. Meni je to bilo dosti bolj intimno, kot pogovarjati se o plodu, dojenčku, otroku... "Presenečenje", ki smo ga čakali, pa je bilo, da končno vidimo njegov obrazek. Da smo ga končno spoznali "v živo". user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: spol v vednost al ne
10.7.2008 22:48:23   
Annny
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: melanija

Mi pa nekaj ni všeč in sicer to da tisti ki vprašajo za spol potem to raztrobijo vesoljnemu svetu in povedo tudi kako se bo dojenček klical in potem ko zveš da imajo končno v rokah naraščaj ni več tistega presenečenja ob spolu in imenu.

Vidiš kako smo si različni. Meni je pa ravno to bilo všeč, da smo že pred rojstvom poznali spol in smo se že, ko je bil še v bušiju, vsi pogovarjali o Griši. Meni je to bilo dosti bolj intimno, kot pogovarjati se o plodu, dojenčku, otroku... "Presenečenje", ki smo ga čakali, pa je bilo, da končno vidimo njegov obrazek. Da smo ga končno spoznali "v živo". user posted image

 No, pri nas je pa malo drugače...tokrat sem vprašala za spol, ampak ga veva samo partner in jaz. Ne maram tega razlagati žlahti..saj mogoče pa ni čisto 100%...zato našega dojenčka tudi še uradno ne poimenujemo z izbranim imenim, ampak je zaenkrat samo 'brcko'user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: spol v vednost al ne
10.7.2008 23:00:07   
papica2
Jaz sem v drugo vprašala, bolj zato ker sem mnenja, da kar smo naredili smo naredili.Sem pač človek, ki ne mara skrivnosti. Mi je pa bilo potem smešno, ko so ženske "napovedovale" spol.



(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?