|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: želja po seksu
10.7.2008 13:07:05   
Lepotica
To je zgolj moje mnenje. In tega pač ne počnem. Pač hočm met mir tiste dni. Najbrž sm sto let za leseno žlico. Tistim, ki jim je to kul, pa hvalabogu naj počnejo.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: želja po seksu
10.7.2008 13:09:02   
orhideja75
IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Punčica meni se gabijo ženske, ki seksajo med menstruacijo. Pa nisem zaplankana ampk mi je to ogabno. Pač pustiš telo, da se sčisti v miru.


joj joj.
sej to verjetno počneta doma ane, pa pod tušem, pa vse gre.
vsak ima svoje želje in poglede... še dobro, da si nismo vsi enaki..


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: želja po seksu
10.7.2008 13:11:00   
Lepotica
Pa sej pravim, da je to moje mnenje.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: želja po seksu
10.7.2008 13:18:01   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Pa sej pravim, da je to moje mnenje.


Ja to že. Samo ne potem drugim talat, da so ogabne. Malo celofana prosim. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: želja po seksu
10.7.2008 13:23:29   
ronja
ok pol sej jst nehigienski človek, pa moj tud, ker nama menstra ni ovira


Hihi, punčica, veliko nas je takih pack, se mi zdiuser posted image . zato pa pravijo, da smo packe in umazane...  Misel na higieno med samim aktom nima kaj dosit počet, po moje... Prej ja, itak da naj bo dečko čist - jaz pa seveda tudi... Ampak potem se pa res ne bom s tem obremenjevala, če bo kje kak flek... Ma, moje telo se čisto lepo sčisti tudi, če vmes kaj počneva... Pa še manj boli potem (menstruacija manj boli, da ne bo nesporazumov), meni se zdi to boljše kot pa lekadol... Pa še bolj "naravno" jeuser posted image


(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: želja po seksu
10.7.2008 13:28:55   
Lepotica
Tanikaa nobeni nisem direkt rekla, da je ogabna. Grdo al pa lepo, tko pač je.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: želja po seksu
10.7.2008 13:35:35   
Katey
Ti pa znaš izbirat besede user posted image , meni je pa to pokazatelj tvoje zaplankanosti.
Paše ali ne, lepo ali ne pa naj se vsak sam odloči.


(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: želja po seksu
10.7.2008 13:35:43   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

ok pol sej jst nehigienski človek, pa moj tud, ker nama menstra ni ovira


Hihi, punčica, veliko nas je takih pack, se mi zdiuser posted image . zato pa pravijo, da smo packe in umazane...  Misel na higieno med samim aktom nima kaj dosit počet, po moje... Prej ja, itak da naj bo dečko čist - jaz pa seveda tudi... Ampak potem se pa res ne bom s tem obremenjevala, če bo kje kak flek... Ma, moje telo se čisto lepo sčisti tudi, če vmes kaj počneva... Pa še manj boli potem (menstruacija manj boli, da ne bo nesporazumov), meni se zdi to boljše kot pa lekadol... Pa še bolj "naravno" jeuser posted image




Pa še paše. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: želja po seksu
10.7.2008 13:38:15   
Lepotica
Potem pa poišči drugo sopomenko.user posted image

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: želja po seksu
10.7.2008 13:38:25   
majcci
Anonimna - kaj pa v primeru če imaš zdracstvene težave (npr. nožnično vnetje, gripo,...), skratka nekaj da res ne moreš kljub želji. Ali je potem vseeno vsiljiv in ti teži, ker ne seksata?
Ker če je tudi v teh primerih nezadovoljen, potem ima probleme on in to ne male. Razumem da seksaš takrat ko ti paše in si zdrav, da pa hočeš še takrat ko partner res ne more, pa mi je mimo.

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: želja po seksu
10.7.2008 14:16:29   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Punčica meni se gabijo ženske, ki seksajo med menstruacijo.


user posted image user posted image ne vem zakaj, a pol se ti tud sama seb gabiš ko maš menstro al kaj? in ne vem kaj bi bilo s tem narobe če paše tako moškemu kot ženski da sexata tudi med menstro, a kje piše da je to prepovedan al kaj? In še neki a misliš da če sexaš med menstro se kej počasnej/hitrej čisti al kaj? Sploh pa ne vem kako lahko sodiš da je ženska ogabna če sexa med menstro, nekaterim pač to ni ovira, če je tebi ok, enim pač ni.

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: želja po seksu
10.7.2008 14:21:06   
ronja
punčica, eni pač nimajo tako sproščenega odnosa do svojega telesa in njegovih izločkov, sploh pa "nečista kri", ki je po "izročilu" naše prekletstvo... Takrat bi morale vse boge krvavet in se zvijat od bolečin, ne pa da radostno seksamo! To ni za nikamoruser posted image

Sčisti se pa sigurno hitreje, ker se maternica krči in hitreje vse ven vrže, malo je pa še fizičnega stimulansa od moškega zraven, jaz vedno takoj potem bolj zakrvavim.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: želja po seksu
10.7.2008 15:23:37   
puncica
pa dej ronja pretiravaš z opisi, da ne bo tale naša Lepotica šla bruhatuser posted image user posted image user posted image v bistvu imaš pa teoretično prav glede čiščenja, čeprav pri men vseen isto traja, glavn da se mamo fajn tako ali drugače a ne user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: želja po seksu
10.7.2008 15:33:49   
mateyka
punčica, eni pač nimajo tako sproščenega odnosa do svojega telesa in njegovih izločkov, sploh pa "nečista kri", ki je po "izročilu" naše prekletstvo... Takrat bi morale vse boge krvavet in se zvijat od bolečin, ne pa da radostno seksamo!


no ja, če te res boli, potem nisi ravno radosten in seks ti tudi ne pade na pamet, ker te boli na mestu, ki ga za seks uporabljaš. meni se to zdi sproščen odnos - predvsem pa logičen aka ne bom se s palco žokala tam kjer me boli. ene mamo pač smolo, da smo takrat res boge user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: želja po seksu
10.7.2008 16:31:22   
ronja
Mateyka, se strinjam, da ti ne pade na pamet medtem, ko te boli. Ampak če pade na pamet njemu in te zna zainteresirat, potem se navadno bolečina umakneuser posted image . Vsaj pri meni pomaga, res me manj boli tudi potem. Probaj kdaj, jaz mam sicer močne in zelo boleče menstruacije in se je to pokazalo za daleč najboljše zdravilo (vsekakor ima najmanj stranskih učinkov). Ima tudi rada šport, ki pravijo, da pomaga, pa recimo nima tako pozitivnih učinkov.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: želja po seksu
10.7.2008 16:38:49   
majcci
Pri nama je tako, da med menstruacijo ne seksava, ker nobenemu ne paše, ne meni in ne njemu. Tako da s tem ni problemovuser posted image .
Če imam jaz kdaj vnetje, imam tako močno, da niti približno ne morem seksat, pa če se dargi še tako trudiuser posted image . Je preveč hudo. Se pa da na kakšnen drugačen načinuser posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: želja po seksu
10.7.2008 19:54:32   
puncica

IZVIRNO SPOROČILO: majcci

Pri nama je tako, da med menstruacijo ne seksava, ker nobenemu ne paše, ne meni in ne njemu. Tako da s tem ni problemovuser posted image .
Če imam jaz kdaj vnetje, imam tako močno, da niti približno ne morem seksat, pa če se dargi še tako trudiuser posted image . Je preveč hudo. Se pa da na kakšnen drugačen načinuser posted image user posted image


kaj ma pa vnetje vezo z menstruacijo? user posted image

Drugače se pa strinjam, če ti ne paše pač ti ne paše, jaz osebno imam bolečo menstro samo kake 2 dni, potem pa bolečina mine in takrat ne vem kaj bi bila ovira za sex, je pa res da mi traja menstra tam 5-7 dni. Še enkrat poudarim, da morata bit oba za to, če eden ni (mu ne paše, ga boli, se mu gabi) valda da pol ni užitek sexat v takem času in je bolje da se to spusti, sej je pa le en teden v mescu a ne, ampak za mene kot za mojga to ni ovira in ne vem zakaj bi bila zarad tega komu, ki se ga moje spolno življenje sploh ne tiče, ogabna.user posted image

(odgovor članu majcci)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: želja po seksu
10.7.2008 21:57:18   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

ne vem zakaj bi bila zarad tega komu, ki se ga moje spolno življenje sploh ne tiče, ogabna.user posted image



Midva med menstruacijo ne seksava, ker nama ne paše. Se pa popolnoma strinjam s teboj in mi je čisto mimo kako se nekomu lahko nekdo zaradi tega gnusi, če nima z njegovim spolnim življenjem nobenega opravka.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: želja po seksu
10.7.2008 22:06:02   
Anonimen
Mene zanima kje so tiste potrebnice.


joj če bi bil vsaj moj pol toliko takšen kot tvojuser posted image    jes ga pa fehtam pa fehtam...mu je 1x mesečno čist dovolj..je sicer res da ma ful stresno delo in pravi da se nikakor ne more sprostit-zdaj je že 1 leto takouser posted image sem že čist obupana

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: želja po seksu
11.7.2008 7:29:37   
majcci
IZVIRNO SPOROČILO: puncica
kaj ma pa vnetje vezo z menstruacijo? user posted image



To sem mislila kot drugi primer, kdaj tudi ne seksava, ker ne gre, pa je razumevajoč.
Drugače pa imam včasih tudi med menstruacijo vnetje, tako da tudi če bi takrat običajno seksala, v tem primeru ne bi mogla.
Upam da nisem preveč zakomplicirala stavka user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: želja po seksu
11.7.2008 7:37:17   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mene zanima kje so tiste potrebnice.


joj če bi bil vsaj moj pol toliko takšen kot tvojuser posted image    jes ga pa fehtam pa fehtam...mu je 1x mesečno čist dovolj..je sicer res da ma ful stresno delo in pravi da se nikakor ne more sprostit-zdaj je že 1 leto takouser posted image sem že čist obupana



Pa sta se glede tega že pogovorila? in kaj pravi na to?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: želja po seksu
11.7.2008 7:39:32   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: majcci

IZVIRNO SPOROČILO: puncica
kaj ma pa vnetje vezo z menstruacijo? user posted image



To sem mislila kot drugi primer, kdaj tudi ne seksava, ker ne gre, pa je razumevajoč.
Drugače pa imam včasih tudi med menstruacijo vnetje, tako da tudi če bi takrat običajno seksala, v tem primeru ne bi mogla.
Upam da nisem preveč zakomplicirala stavka user posted image

Pa pri vnetju ne moreš sexat tud zato, ker se ti mora to pocelit in ker se lahko prenaša na moškega in pol se ti zdraviš on pa te spet okuži, če ne druga je priporočljiv vsaj kondom ampak takrat ko sem sama imela vnetje valda nisva sexala predvsem zaradi tega, no sva user posted image ampak brez penetracije. Menstruacija je pa po moje zgolj "lepotni" problem

(odgovor članu majcci)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: želja po seksu
11.7.2008 7:56:15   
Lepotica
Meni je pač seks med menstruacijo in med vnetji umazan. In tega ne prakticiram. In nism mnenja, da tip, ki žensko poseksa med M, pač kao sprejme ta del nje. In če se vsaj med vnetji ženska ne more zadržatuser posted image user posted image user posted image  Ene meje je pa tudi treba imet.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: želja po seksu
11.7.2008 8:11:31   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Meni je pač seks med menstruacijo in med vnetji umazan. In tega ne prakticiram. In nism mnenja, da tip, ki žensko poseksa med M, pač kao sprejme ta del nje. In če se vsaj med vnetji ženska ne more zadržatuser posted image user posted image user posted image  Ene meje je pa tudi treba imet.



user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: želja po seksu
11.7.2008 8:21:20   
Lepotica
Tanikaa, jst spoštujem tvoje mnenje, ti boš pač morala moje.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?