|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali se pere v stroju?
13.7.2008 11:47:24   
čipka
Živjo!
Za darilo od tete sem dobila komplet za posteljico za user posted image . To se pravi oddejo, poušterček in še hm...kako se že reče (tist za okol posteljne ograje)user posted image ne vem kako se reče..user posted image   U glavnem me zanima če lahko vse to perem v pralnem stroju na 30 C, ker nisem tut ene deklaracije dobila zraven, pa se bojim da se bo vse skup deformiralo če bom prala v stroju.user posted image Najlepša hvala za odgovore.
user posted image  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali se pere v stroju?
13.7.2008 11:54:48   
Marogica
Jaz sem prala. Na 40 stopinj. Če pa imaš "slab" občutek...na 30 lahko sigurno pereš.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali se pere v stroju?
13.7.2008 11:59:16   
Naja30
Se strinjam z Marogico.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali se pere v stroju?
13.7.2008 12:03:42   
čipka
hvala vamauser posted image   Pol bom kr zdele dala v stroj na 30 c ..no...celo uro bom sigurno gledala v boben, čeprav ne bom vidla al se bo deformiralo al neuser posted image ..kasneje javim kako se je opralo.user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali se pere v stroju?
13.7.2008 12:04:44   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: čipka

hvala vamauser posted image   Pol bom kr zdele dala v stroj na 30 c ..no...celo uro bom sigurno gledala v boben, čeprav ne bom vidla al se bo deformiralo al neuser posted image ..kasneje javim kako se je opralo.user posted image


Deformirale se bodo samo tvoje oči, če boš tako dolgo v stroj gledalauser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali se pere v stroju?
13.7.2008 12:05:21   
čipka
Deformirale se bodo samo tvoje oči, če boš tako dolgo v stroj gledala


user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali se pere v stroju?
13.7.2008 12:19:36   
Anonimen
Lahko se ti samo pena mal zvije, ce je v tisti obrobi, pa se da potem popravit. 

(odgovor članu čipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali se pere v stroju?
13.7.2008 12:22:23   
mateyka
valjda da se to mora dat oprat (sej majo te stvari nalepko za vdrževanje gor - sem sigurna da je nekje etiketa za vzdrževanje gor) - dojenčki to vse poslinijo in umažejo čim začnejo "potovati" po posteljici. pa ja ne boš mela eno leto sline okoli glave v postlici? al pa vsaka 2 meseca novo oblogo za pojstlico šla kupit? ne ne user posted image  user posted image

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali se pere v stroju?
13.7.2008 12:37:05   
Maxica
Jaz skoz vse perem v stroju, pa je obroba kot nova, ti kr brez skrbi operi.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali se pere v stroju?
13.7.2008 13:30:50   
*Junona*
Na 30 lahk brez skrbi pereš.

Pa pazi na očkeuser posted image user posted image user posted image

papauser posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali se pere v stroju?
13.7.2008 14:10:34   
Annny
Če je kvalitetna, se lahko pere. Sicer pa lahko daš tudi program za ročno pranje. Tudi jaz sem dobila za darilo nek komplet s penasto oblogo, ki pa je bil žal take bolj cigu-migu kvalitete...pena se pri pranju na 30 stop. sicer ni skrčila, se je pa zato tisto blago, v katerega je bila oblečena..v glavnem je izgledalo tako grdo 'zgužvano', da nisem nikoli več dala na posteljouser posted image  Lp

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali se pere v stroju?
13.7.2008 14:54:26   
čipka
evo operacija uspela, pacient preživeluser posted image user posted image   sem oprala na 40, pa se ni nč zmečkalo (deformiralo)...no fajn..tok da vem za naprej.user posted image   Mater, še dobr da obstaja internet, vsaj kej pametnega zvem.user posted image

matejka, ni nikjer etikete, sem 100x pogledala, resno! Ne, če se ne bi dalo prat v stroju itak da ne bi mela sline en let gor, ampak bi na roke prala, itak. user posted image

Hvala punce za odgovore.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali se pere v stroju?
13.7.2008 15:25:57   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: čipka

evo operacija uspela, pacient preživeluser posted image user posted image   sem oprala na 40, pa se ni nč zmečkalo (deformiralo)...no fajn..tok da vem za naprej.user posted image   Mater, še dobr da obstaja internet, vsaj kej pametnega zvem.user posted image

matejka, ni nikjer etikete, sem 100x pogledala, resno! Ne, če se ne bi dalo prat v stroju itak da ne bi mela sline en let gor, ampak bi na roke prala, itak. user posted image

Hvala punce za odgovore.



user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali se pere v stroju?
13.7.2008 18:58:36   
Annny
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali se pere v stroju?
13.7.2008 20:38:58   
lana17
Kadar sem prala blazine iz pene,  ki sem jih uporabljala za ležanje na plaži, sem jiih pred tem prešila, da se ni mogla zgubati. Če se katera boji, da bi se jih pena zgubala naj samo prešije blazino in bo pena ostala na svoejm mestu.

_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali se pere v stroju?
14.7.2008 10:19:05   
kristinaj
jaz perem na 30, oz. sedaj dam samo na program hitrega pranja, ker tisto se ne umaže ne vem koliko...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali se pere v stroju?
17.7.2008 11:33:08   
amor real
jaz sem oprala obrobo in se mi je pena deformirala, sem bila jezna kot user posted image . Ker bi lahko naredili tak model, da se lahko pena da ven, ko daš prat, mislim za 140 EUR bi bil lahko komplet malček bolj "moderen" user posted image

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali se pere v stroju?
15.8.2008 13:38:36   
Acjom1
Tudi jaz se bom danes lotila prat to oblogo (al kako se temu reče user posted image ). Na etiketi piše, da naj bi se prala ročno. Pa ne vem, al bi dala v stroj na 30 in ročno pranje, al je boljše, da jo kar lepo na roke operem? Ma se mi res ne bo dalo tega vsakič tako prat. Sploh pa ni bila glih poceni ta posteljnina, bi pa res lahko bilo tako narjeno, da bi se lahko vsaj na 30 normalno v stroju oprala. user posted image

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali se pere v stroju?
18.8.2008 11:57:54   
andrejkam
Na moji so navodila, da pereš na 30, ampak brez centrifuge. Probal, posušil na sončen dan, kot nova.

(odgovor članu Acjom1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ali se pere v stroju?
18.8.2008 12:00:33   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: čipka

hvala vamauser posted image   Pol bom kr zdele dala v stroj na 30 c ..no...celo uro bom sigurno gledala v boben, čeprav ne bom vidla al se bo deformiralo al neuser posted image ..kasneje javim kako se je opralo.user posted image


Tisti vetrček (obroba) raje prej še na roko malo prešij sem in tja, da se pena ne bo zgužvala. Če nisi že prat dala ...

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Fantovsko ime
metuljčica12

Katero fantovsko ime vam je všeč

Žan (14%)

Nik (32%)

Urh (36%)

Anže (18%)


Število vseh glasov: 22

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!