|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
14.7.2008 19:40:02   
gloria
.....men pa pišeuser posted image .....

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1326
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
14.7.2008 19:40:48   
sonček33
o sem na CD pogledala, k sva ga dobila in piše neki pr slikcah 8,9 cm

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 1327
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
14.7.2008 19:40:50   
Abra
Sonči, vse je zelooooo dobro namerno. Sej sem napisala, da si luštna user posted image otročka pa v nosečnosti tko merijo, brez nog user posted image bogved zakaj? Najbrž zato, ker noge posebej merijo, pa zaradi položaja bi to tudi težko zmerili. Je že lepo velik, moj je bil 5, sicer je bil precej zvit, bi kak mm prdobil če bi bil bolj stegnjen user posted image Je kar lepo gledat, bi na to vsak teden hodila, kajne?

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1328
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
14.7.2008 19:42:12   
ledenka
soncek user posted image  ti si pa od srece res cist prec! user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 1329
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
14.7.2008 19:54:55   
gloria
Sonči o velika bebicauser posted image user posted image user posted image .....
Zvezdica user posted image user posted image user posted image ....juter za NS

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1330
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
14.7.2008 20:12:00   
Abra
Sonček, mislim, da je kar prava prva številka. Če bi bil 8-9cm celik, bi bil že prevelik za NS. Teme-trtica, to imaš na slikcah in na listu pod CRL (Crown-rump lenght) je pa ravno prav velik za to starost user posted image user posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 1331
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
14.7.2008 20:17:33   
mismis
Sonček33, čestitke za tvojo pikico, res je že velika user posted image user posted image user posted image . No pa imamo lepo novičko danes....


Ledenka,  črna kiklica z luknjamiuser posted image . Ledenka gre v lov, Ledenka gre v lov... Še kiklico prodala bi, za sladko vince dala bi, ne grem, ne grem, ne grem domov, sem žejna premočno user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 1332
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
14.7.2008 20:42:21   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: mismis


Ledenka,  črna kiklica z luknjamiuser posted image . Ledenka gre v lov, Ledenka gre v lov... Še kiklico prodala bi, za sladko vince dala bi, ne grem, ne grem, ne grem domov, sem žejna premočno user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image  tkole to zgleda

lov user posted image  nkol ne ves, kdaj ti kak kapitalen jelen v Ljubljani pot precka user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1333
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
14.7.2008 20:45:23   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: mismis


Ledenka,  črna kiklica z luknjamiuser posted image . Ledenka gre v lov, Ledenka gre v lov... Še kiklico prodala bi, za sladko vince dala bi, ne grem, ne grem, ne grem domov, sem žejna premočno user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image  tkole to zgleda

lov user posted image  nkol ne ves, kdaj ti kak kapitalen jelen v Ljubljani pot precka user posted image user posted image user posted image


exctly!!!


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1334
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
14.7.2008 20:49:00   
mismis
Ledenka,

se mi zdi, da bo potrebno v priliki kaj v ta Promod zaviti, sem našla ene luštne majčke na njihovi spletni strani.

Za kiklice pa jaz žal nisem, čeprav tale tvoja zelo dobro zgleda user posted image


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1335
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
14.7.2008 20:49:55   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: mismis


Ledenka,  črna kiklica z luknjamiuser posted image . Ledenka gre v lov, Ledenka gre v lov... Še kiklico prodala bi, za sladko vince dala bi, ne grem, ne grem, ne grem domov, sem žejna premočno user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image  tkole to zgleda

lov user posted image  nkol ne ves, kdaj ti kak kapitalen jelen v Ljubljani pot precka user posted image user posted image user posted image


exctly!!!



user posted image user posted image user posted image  ce ga najdem, pa da ma se frenda, bom pa itak tebe poklicala... ju bova ze verbalno obdelali user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1336
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
14.7.2008 20:52:14   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Ledenka,

se mi zdi, da bo potrebno v priliki kaj v ta Promod zaviti, sem našla ene luštne majčke na njihovi spletni strani.

Za kiklice pa jaz žal nisem, čeprav tale tvoja zelo dobro zgleda user posted image



po mojem mnenju imajo prav lustne zadeve... tud za take babe, ki nismo ravno ploh spredaj in zadaj, ampak mamo mal oblinc user posted image  pa cene so normalne. no ja... precej normalne.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1337
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
14.7.2008 20:57:36   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: mismis


Ledenka,  črna kiklica z luknjamiuser posted image . Ledenka gre v lov, Ledenka gre v lov... Še kiklico prodala bi, za sladko vince dala bi, ne grem, ne grem, ne grem domov, sem žejna premočno user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image  tkole to zgleda

lov user posted image  nkol ne ves, kdaj ti kak kapitalen jelen v Ljubljani pot precka user posted image user posted image user posted image


exctly!!!



user posted image user posted image user posted image  ce ga najdem, pa da ma se frenda, bom pa itak tebe poklicala... ju bova ze verbalno obdelali user posted image user posted image user posted image  



spet me vabiš v greh user posted image user posted image user posted image  

< Sporočilo je popravil mismis -- 14.7.2008 21:00:32 >


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1338
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
14.7.2008 21:01:01   
Pija76
Mismis sprašuješ kje sem. Po pravici najprej sem mogla prebrat 30 strani in pridem do tja, preberem o Špelki, butnlo me je res v nezavest kar za par dni. Tko da Špelka en močen topel objemček za tebe in tvojega dragega. Ko pridem spet približno k sebi in berem naprej preberem o Rubin! Spet me pribije, Rubin tudi zate objemček močan in topel! No zdaj sem pa spet mal začela brat, pa preberem o Netki....mah, pa vmes še Sapi....

Sonček user posted image user posted image za pikico!

Abra kako si ti? Kdaj šibaš na morje?

A PIka74 se ni še nič javila od zadnjič ko smo se dobile na kavi Mismis? Men se je na sms, prav da neki porihta in da pride okol....
Rožica ti lepo čuvaj otročka, o lepih stvareh te bo pa Gigi obveščala. user posted image user posted image user posted image za Gigi!

Vidim da je veliko punc na morju, al pa so se nam odpovedale user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1339
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
14.7.2008 21:04:52   
zarja1
Abra, MISMIS ZDRAVO MAČKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kako ste?

Preden bom prebrala vse poletne peripetije se bom verjetno še postarala. Saj ste pridneuser posted image , a napisale ste več kot ogromno. Bom že počasi prišla na zeleno vejo.

V glavnem.......polna upanja, elana čakam na menstruacijo, ki bo proti koncu julija, nato brez zdravil čakamo na pravi trenutek-ovolacijo- in JUHU NAŠ PRVI TRANSFER okrog 15/8. MISMIS a še vodiš tisti prelepi seznam?

Se slišimo kmalu. Sem vas preveč pogrešala (obljubim si ne bom več vzela tako velike pavze).

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 1340
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
14.7.2008 21:10:26   
zarja1
Pija76, Gloriauser posted image za vaju posebaj!!!!!!!!!!!!

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 1341
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
14.7.2008 21:10:40   
mismis
Zarja

seveda še vodimo seznam, in ti seveda še vedno spadaš med nas. Lepo, da si se zopet oglasilauser posted image user posted image user posted image


Pija76, žal se Pika pri nas na tej temi ni ni javila, mislim, da se je nazadnje na junijski, takrat ko smo govorili o Medrolu. Ne moreš verjeti, ampak jaz jo tudi pogrešam. Ni kaj, je že tako, da je poleti tukaj gor bolj žalostno, ampak sej bo kmalu avgust tukaj in se bo spet začelo dogajati. Lepo, da si spet z nami


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1342
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
14.7.2008 21:12:15   
mismis
user posted image
 
AKTUALNO V TEM TEDNU  
   
 
user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image
 
NAŠE NOSEČKE 
 


Ponedeljek, 14.07.
Sonček33 - NS

Torek, 15.07.
Zvezdica - NS
 
Sreda, 16.07.
Hedviga - UZ
 
Petek, 18.07.
Linda25 - UZ
 
Petek, 25.07.
Zvezdica - UZ
Nokes - UZ

Ponedeljek, 28.07.
Julija30 - pregled

Torek, 05.08.
Orto2 - NS

Sobota, 09.08.
Julija30 - NS


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image            

 
 
user posted image mismis  user posted image
user posted image Oktavija user posted image
user posted image Mlinčka user posted image
user posted image Sapi user posted image
user posted image Netka34 user posted image

  user posted image user posted image   T R E P E T A L K E  user posted image user posted image
(beri TESTI)

 
 


Rožica29 greje user posted image user posted image    - TEST 15.07.2008
Grethy greje  user posted image user posted image    - TEST 21.07.2008
Gita14 greje   user posted image user posted image    - TEST 25.07.2008

user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image  

user posted image  KANDIDATKE 
user posted image    V  POSTOPKUuser posted image

  • Grethy (LJ, dr. Požlep, ET 06.07.)
  • Rožica29 (1. IVF, GK LJ, dr. Ribič, ET 29.06.)
  • Gita14 (IVF, dr. Bokal)
    user posted image  KANDIDATKE ZA  user posted image   POSTOPEKuser posted image   


    • tassi1 (IVF/ICSI, dr. Vlaisavljevič, MB) 
    • ušula spomladi v nov boj
    • paki (PO)
    • lara light (2.IVF;PO,dr.Reš)
    • Anja31 (2. IVF, dr. Reš) 
    • Pikovit (6. IVF, MB)
    • Paddy (1.ICSI)
    • Reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš)
    • Mimmy (postopek z zamrznjenčki)
    • Zarja1 (1. IVF, LJ, avgusta po zamrznjenčke)
    • Dobrovoljčica
    • Vanja 44 (2. postopek, dr.Reš)
    • Shuka
    • Barbarella77
    • Sabsa (Menopur)
    • Anabanana
    • Iannia
    • Žirafca
    • Goldy (2. ICSI, dr. Drobnič, LJ)
    • T1979 (2. IVF, dr. Reš)
    • Tia-na (33 let, 1. IVF, dr. Vogler)
    • Mandreja (IVF, Lj)
    • Ozone (MB dr. Reljič, avgusta v nov postopek UZ 28.08.)
    • andreja07 (PO, dr. Reš)
    • Kikaa (IVF/ICSI;LJ, dr. Tomaževič) 
    • Bambi75 (4.IVF/ICSI, MB)
    • Ledenka (ICSI, PO ali LJ, samo bog ve)
    • moni29 (MB, razgovor v maju)
    • Mateja.goljev (Gonal in Superfact)
    • Jadrnica (2.ICSI, postopek, dr. Reš)
    • womanpolice (1. ICSI, GK LJ; dr. Bokal 4.6. avgusta v nov boj)
    • Pika74 (34 let, 4. IVF, dr. Drobnič)
    • Tjasshyy (LJ?)
    • Stijan (3. ICSI, dr. Reš, ET 07.05.)
    • Lučka25 (IVF, dr. Reš, 23.06. posvet)
    • Sulfinija (4. IVF, dr. Zorn, posvet 12.06)
    • mami26 (LJ)
    • Titi3 (Superfact in Menopur)
    • Daisy (dr. Reš)
    • Arneja (35. let, 2. IVF/ICSI, dr. Reš)
    • Gigi (2. ICSI, GK LJ, dr. Vogler, posvet 21.08.)
    • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič)
    • M.L.B.K (dr. Reš, 14.08)
    • lucka25 (1. IVF, PO)
    • Marjetka Cvetka (1.ICSI, dr. Reš, PO)
    • Kajsica (IVF, GK LJ)
    • Lučka25 (dr. Reš, PO)
    • tička (ICSI, dr. Reš, Postojna)
    • Lana08 (1.IVF/ICSI, GK LJ, dr. Zorn)
    • mismis (2.IVF;LJ,dr.Drobnič)
    • oktavija (1.IVF/ICSI)
    • mala81 (2. IVF/ICSI, dr. Reljič, MB)
    • Mlinčka (2. IVF, 30. let, dr. Drobnič) 
    • Sapi (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
    • netka34 (35let)(2.ICSI, GK LJ)
    • Darja* (3.IVF/ICSI)
    • Vijolica30 (31. let, 3.IVF, dr. Bokal)
    • Anadejka
    • Sarasan (2. IVF)


    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   


    koala
    user posted image , *medica*user posted image   ,  Špelkauser posted image , soncek.djukelica user posted image user posted image ,  Staša1 , gloriauser posted image , tosjauser posted image , perlica user posted image  ,  Bety upauser posted image , mozart, _rebeca_ user posted image  user posted image , MIŠEK13user posted image , ele, Sisyuser posted image , poopsieuser posted image , upajoča, zvezdica26, dolenjkauser posted image , micka zaloska user posted image , maja24 user posted image , dakica, sayuri user posted image user posted image , Pamela, blanč,  Stormy , tassi1, dakecuser posted image , citrončica, maša74,  tobika, Goyauser posted image   user posted image ,  Darmar ,  Zalazoyauser posted image , Skye user posted image user posted image , Martinščicauser posted image user posted image ,Rebecauser posted image ,Tita13 user posted image ,Meeryanauser posted image ,Pf user posted image ,Ana_P user posted image , Lottyuser posted image ,Ameliauser posted image , Goldfishuser posted image , Johnieuser posted image ,Pikica 26user posted image , Meybebaby , sonček75user posted image , DejanSenka user posted image , Mandarinca, šemalo, Rmeli, Majc, Dole, M.L.B.K, bilka, T1979,  Anabanana, Ajedat, Arneja, Črni Tulipan, Banga, Cati, Lejla007 user posted image ,  Animeuser posted image , Mijavčekuser posted image , Gugu user posted image , Mihi78user posted image , Pajčolankauser posted image , Tejkiuser posted image , Špelka12 , Lorby007user posted image , Koninauser posted image , Jelka123 user posted image , m.rudovicuser posted image ,  Orkauser posted image ,  Teja*user posted image , Mavrica72user posted image , Tejka** user posted image , Hormončekuser posted image , *NiNa* user posted image , Pinki2user posted image , Krtekxx user posted image , Zvezdicauser posted image , Dajamaja,  Tejekuser posted image , Pinki36user posted image , Abrauser posted image , Tadeja81user posted image , Sonček33 user posted image , Pija76, Rubin , Julija30 user posted image , Zoricauser posted image , Leisha79user posted image , Mačka27user posted image , Orto2 user posted image , Hedvigauser posted image , Libi user posted image ,

     
    Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
    Znaki hiperstimulacije:
    http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
    Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207

     

     
    user posted image  NOVE NOSEČKE JULIJ user posted image    

    user posted image   Linda25 (LJ)
     
    user posted image   Nokes (LJ)

    user posted image Rožica29 (LJ)


    Če katera opazi kakšno napako v seznamu, mi prosim oprostite in pocukajte za rokav, je čisto možno da sem kaj zamešala, je že veliko bork. Tiste, ki lahko sproti sporočate UZje, punkcijo, ET, naredite to čimprej, da vas še bolj spodbujamo in damo na poseben seznam - da je za vsak dan bolj pregledno.

    Dekleta, ki ste sedaj v postopku, ste na modrem ali oranžnem seznamu in se že tako spodbujate med seboj. Dekleta, ki vam žal ni uspelo in še ne veste za nov postopek ali pa je ta še daleč, ste med navijačicami. Prav tako so med navijačicami dekleta, ki so že mamice ali nosečke.




    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 1343
       RE: IVF/ ICSI julij, avgust
    14.7.2008 21:12:16   
    ledenka
    IZVIRNO SPOROČILO: mismis

    IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

    IZVIRNO SPOROČILO: mismis

    IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

    IZVIRNO SPOROČILO: mismis


    Ledenka,  črna kiklica z luknjamiuser posted image . Ledenka gre v lov, Ledenka gre v lov... Še kiklico prodala bi, za sladko vince dala bi, ne grem, ne grem, ne grem domov, sem žejna premočno user posted image user posted image user posted image



    user posted image user posted image user posted image  tkole to zgleda

    lov user posted image  nkol ne ves, kdaj ti kak kapitalen jelen v Ljubljani pot precka user posted image user posted image user posted image


    exctly!!!



    user posted image user posted image user posted image  ce ga najdem, pa da ma se frenda, bom pa itak tebe poklicala... ju bova ze verbalno obdelali user posted image user posted image user posted image  



    spet me vabiš v greh user posted image user posted image user posted image  


    user posted image user posted image user posted image  neeee, ne v greh... sam da se nasmejemo user posted image user posted image user posted image  

    grem zdaj user posted image  

    _____________________________

    Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 1344
       RE: IVF/ ICSI julij, avgust
    14.7.2008 21:12:34   
    Pija76
    Zarja hvala, ti ga tudi jaz vračam. Po pravici ti čisto potiho priznam, da sem malo pozabila katera si user posted image . Probaj mi osvežiti spomin,lahko na zs. Kje pa delajo ET tko kmalu, imaš pingvine?



    (odgovor članu zarja1)
    Neposredna povezava do sporočila: 1345
       RE: IVF/ ICSI julij, avgust
    14.7.2008 21:14:27   
    mismis
    Da ne pozabim za jutri...

    Rožica29, želim ti čimvišji BHCG, da sta se obdržali obe pikici in da bo vse do konca nosečnost v najlepšem redu.

    user posted image user posted image


    in pa seveda naša Zvezdica zaspanka, tebi pa želim jutri uspešno NS, da bo Medo ravno prav velik, da bo veselo krili z rokicami in nogicami, da mu bo srček delal tika taka, in na sploh, da bo vse v redu. user posted image user posted image user posted image


    < Sporočilo je popravil mismis -- 14.7.2008 21:16:36 >


    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu Pija76)
    Neposredna povezava do sporočila: 1346
       RE: IVF/ ICSI julij, avgust
    14.7.2008 21:15:58   
    Pija76
    Mismis jaz upam, da je s Piko vse OK, bom ji jutri prav sms poslala, ah zdele ga bom! Evo sem, čakam! Kdaj greš na morje?

    Ledenka kdaj pa ti?

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 1347
       RE: IVF/ ICSI julij, avgust
    14.7.2008 21:16:53   
    Pija76
    Mismis a nima Rožiča neki čez 3 tisoč Bthcg, al sem spet kaj pomutila?

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 1348
       RE: IVF/ ICSI julij, avgust
    14.7.2008 21:19:51   
    mismis
    Pija, midva greva na dopust tam nekje okoli 04.08., še tri tedne, komaj čakam...

    Potem bom pa veliko user posted image , pa mogoče tudi malo user posted image (seveda, če mi bo uspelo najti mojo masko in plavutke), pa tole bom delala tudi user posted image in da ne pozabim (le kje bi bil mismis brez tega) user posted image


    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu Pija76)
    Neposredna povezava do sporočila: 1349
       RE: IVF/ ICSI julij, avgust
    14.7.2008 21:20:39   
    mismis
    IZVIRNO SPOROČILO: Pija76

    Mismis a nima Rožiča neki čez 3 tisoč Bthcg, al sem spet kaj pomutila?


    nisi nisi, ima BCHG nekje čez 3000 ampak to so bili rezultati adrialaba, jutri pa ima pravi test na GK LJ


    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu Pija76)
    Neposredna povezava do sporočila: 1350
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
    Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
    Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
    Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




    Dudica.
    пеперутка16

    Do kdaj je imel vaš otrok dudico?