|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 20:29:42   
orto2
Aha, ker vidim da si iz NG;

prideš po avtocesti, izviz domžale. Na križišču naravnost, drugi semafor naravnost, čez most mimo mercatorja, naslednji semafor naravnost, takoj za njim bo semafor, tam pa levo. naravnost do semaforja, desno, za naslenjdim semaforjem pri vele pa desno v enostransko ulico, čez 200m na desno je zd.

Bo šlo?

(odgovor članu orto2)
Neposredna povezava do sporočila: 1151
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 20:40:55   
sunny24
O hvala, si bom kar prepisala, da me ne bo moj potem šinfu, kam sem ga prpeljala in da smo se zgubila...user posted image  

Ja, pa z unim koledarčkom pa tudi meni ni prov vse jasno.user posted image  No, tam nekje med 8. in 9. tednom sem. user posted image

(odgovor članu orto2)
Neposredna povezava do sporočila: 1152
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 20:47:57   
Ajvy
CAti...ti pa precej podobno nosečnost moji doživljaš...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

KAyica...mi se ne user posted image , ker mi niti na pamet ne pride....in se tudi do 6 tednov po porodu ne bomo....

utrujena sem za znoret...še lubenico pobašem, pa vija spat....

držte se punce....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 1153
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 21:10:29   
Katjusa
kak zdržite brezuser posted image men bi se zmešal.... no v prvo sma tud mi2 bla omejena tam od 14 do 28 tedna, zdej pa zaenkrat je še vse okuser posted image user posted image user posted image   sicer smo bolj nežni pa to ampak brez jst nebi moglauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jst mam pa NS v Rogaški Slatini niti ne vem pr kom kolegica mi je dala številko je rekla da je super je pa moški.... tak da tud ne vem kam morem it.... datum imam pa 31.7. bom mogla še enkrat poklicat al pa bom možeku rekla da pokličeuser posted image .....


(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 1154
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 21:15:10   
sunny24
Katjusa, a si pogledala un link k sm ti ga prlimala? A je to tisto, kar si imela?

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 1155
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 21:29:13   
Katjusa
Ne ni isto..... a si vidla tak vozek k je teb všeč za 299€ no se da kr nekaj pršparat sicer je od chicco-ta http://www.tuttoperilbambino.it/Offerta%202.html
ej punce pa poglejte si to http://www.tuttoperilbambino.it/Offerta%204.html voziček, postlca z jogijem in previjalna z banjico ostalo pa ne razumem.....:) men se zdi poceni za 700€ ZANMIVO:)


jst sem že čist obnorena s temi otroškimi zadevami user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image isto mi je kot da prvega pričakujem sam da mal bol vem kaj točno potrebujem in da ne gledam samo na lep izgled ampak vem kaj praktično res potrebujem.... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 1156
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 21:32:15   
sunny24
Še košek za plenice je zravn. Je pa res full ugodno. Sej takih akcij je v Italiji cel kup, sam mal moraš pogledat. Uni voziček sem pa vidla ja. Mi je tudi kar všeč. Te 4. akcije k so, so pa veljajo celo leto 2008.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 1157
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 21:34:12   
sunny24
Ah, sem zamešala z eno drugo ponudbo. Tle v teh 700e je všeta še postelnina za postlco in kovtrček

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 1158
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 21:34:26   
Katjusa
ja ful dobro..... evo sme našla tale link k sme ga mela http://www.bimbomarket.it/
sem se spomnla, da sem možu pošiljala po msn-ju in sem šla zgodovino gledat evo tvoj vozek je v akcijiuser posted image sam se pomoje ne splača sej pa firma ni pomembna da pa daš 200€ več za iste funkcije je pa pomoje brezvezeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 1159
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 21:46:02   
sunny24
O, pol ga kar šibam kupit...Se hecam.

Sej meni se tudi zdi brezveze dajat nevem kak dnar za voziček in ostalo opremo za dojenčka, k itak 3/4 plačaš sam firmo, pa hmali tudi pol stvari ni več uporabnih oz preraste.
Sam ta PP mi je bil všeč al pa so mi ble všeč barve...user posted image  Kakorkoli, ta od Chicco je ista zadeva.

Kaj pa to stran k si jo prlimala, a to lahko sm preko eta naročaš al je tudi kaka trgovina kje? Nisem vidla nikjer prodajnih mest.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 1160
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 21:50:49   
Katjusa
user posted image pojma nimam ta iz avstrije k sem jo čist prej popoldne nalimala mislim da je sam preko neta za te italjanske pa ne vem..... No vidim da znaš dobro italjansko.... sam pol je pa tisk tomplet tak al tak poceni..... veš kak je posteljnina draga in vse to bi blo kr krepko žez 1000€ če kupiš pr nas....

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 1161
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 21:54:30   
Katjusa
http://www.bimbomarket.it/Pick.asp evo tule so lokacije ta zadnje trgovine....
joj upam da ne bodo punce jezne k čvekame tak k v klepatelnici :)

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 1162
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 21:58:08   
sunny24
Italjansko znam full, sem se hkrati učila SLO in ITA ko sem gor rastla, pa še službo mam tako, da imam non-stop sam z italjani opravka.

Ja, tisti komplet je full ugoden, sem tudi jst kar pogledala, če prav vidim. Sej pri nas pa imajo te otroške trgovine tako nabite cene, da ti ni nič jasno. Pol so pa kake akcije, sam se mi zdi, da se vseeno še vedno bol splača kupit v Italiji.

Sej če boš karkoli rabla, se lahko komot name obrneš, pa ti bom lahko šla tudi kej pogledat. user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 1163
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 21:58:52   
sunny24
A maš MSN? Ti pošlem mojga na ZS

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 1164
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 22:00:07   
glen
sonček a popraviš moj pdp na 22. feb?
Sem že enkrat napisala,pa ste najbrž spregledale.user posted image
Punce a že kej gledate za vozički?Mi bomo meli sigurno 3 kolesnika.
Lp

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 1165
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 22:54:31   
cita
sunny in katjusa vidve sta pa tko vredi vse linke sem si shranlauser posted image user posted image prav nore stvari ker mi imamo drgač že ogledan voziček ampak to v italiji je pa res noro...moj tak zna italijansko tak da kr gre teh strani drugač pa bi bla tak čist zgubljenauser posted image user posted image res vama hvala mene že zdej držijo te stvari vozički,posteljce...pri prvi nisem bila tako nora glede tega sedaj me je pa že čist obnorelouser posted image user posted image user posted image juhuuu sej moj ni nč boljšiuser posted image user posted image no sej no pa moja hčera stara ta mesec že devet let pol veste da je že kr neki časa nazaj...user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 1166
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 23:29:11   
sunny24
Sej ne da bi se hvalila, sam smo fajn ne, k smo vse te linke gor dale?user posted image   Se hecam.

Ja, je full ugodnih stvari, predvsem tista trgovina v Monfalconu ima ugodne pakete. Se res bol splača kot pri nas, pa še izletek do Italje lahko nardiš!user posted image

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 1167
   RE: februarčice 2009
18.7.2008 7:29:58   
brkn83
Dobro jutro punce.

No včeraj nisem utegnila se vam javiti, ker sem pakirala za na morje.

Drugače pa je moj pregled bil super. Pikica je velika 20 mm, kar ustreza 9 tednov nosečnosti. Predvideni PDP imam 23.2., je pa drugače vse uredu, srček se je že tudi videl kako bije. Aja pa sliko iz ultrazvoka sem tudi dobila. Pa seveda dobila sem še materinsko knjižico.

No in potem pa je bilo treba iti še v laboratorij. Kjer pa sem naletela na eno ful nesposobno žensko, ki jo je bilo na koncu bolj strah kot pa mene. Namreč mi je prenehala tečit kri pri tretji steklenički, že drugo je komaj natočla, mi je prav z iglo brskala po žili, tako da mi je tak slabo prišlo, da sem mislila, da bom skupi padla. No in ker mi ni mogla natočit dovolj krvi, me je morala pičit še enkrat in to v desno roko, kjer je potem nateklo.

Tako nekako je minil moj popoldan. Malo dolgo je vse skupaj trajalo, ampak je bilo pa uredu. Js rečem, važno, da je z mojo pikico  vse uredu.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 1168
   RE: februarčice 2009
18.7.2008 8:05:36   
Ajvy
Katjuša...veš kako jst razmišljam glede user posted image , prvo tromosečje mi sploh ne pade na pamet, ker pač ne bi rada riskirala pikice, poleg tega ko si enkrat v elementu, ne vem kako bi pazila-torej ne bi...poleg tega mi je pa itak tak slabo, da mi niti na pamet ne pade...
DRugo tromesečje...sem tolk vesela, da lahko končno jem in se zredim, da so moje misli samo pri hrani in ničesar drugemu...
Tretje tromesečje, je pa že tak trebušček, poleg tega si ne predstavljam, da sem v elementu, dojenček začne pa brcat..me mine...tak da mi smo kar vzdržni, pa ti moram rečt, da nam čist nič ne manjka...
KAr se pa mojga tiče, če lahko jst hodim na wc dušo spuščat ( pa sovražim kozlanje), pa če sm lahko jst odrezana od sveta zaradi nizkega pritiska ( nisem bila zunaj že dober mesec in pol), potem je lahko tudi on požrtvovalen kar se slončkanja tiče--- sicer, pa njemu itak niti na pamet ne pride da bi mi to kdaj naprej vrgel, ker ve, da imava kar se tega tiče kompromis....
Tko je to pr nas, smo tudi v prvo preživel, je bilo pa noro potem, ko sva dobila dovoljenje po porodu in tega ne zmaenjam za nič...

Sunny...jst mam doma PP pliko P3,pa ga ne menjam za nič na svetu....

Cita...od naju nihče ni znal besedice italijansko, pa nama je ravno tako uspelo kupit vozek, s tem da prodajalka ni znala angleško...kako smo krilili z rokamo, to nam nikoli pozabila....

Brkn...čestitke za uspešen pregled user posted image user posted image user posted image
Tole s špikanje pa res ni nič kaj prijetno....
Pa lepo se imejte na morčku user posted image user posted image

Drgač..pa ...dobro jutro punce user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu orto2)
Neposredna povezava do sporočila: 1169
   RE: februarčice 2009
18.7.2008 8:07:49   
Ajvy
Punce..če bo kdaj v sestavku kar precej napak, pa zamešane črke, se že v naprej opravičujem, sam mi disleksija dela probleme---zato tudi včasih kaj narobe preberem (brkn- tvoj pregled npr)...samo tolk v vednost, da naute mislile, da ne znam pisat...

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 1170
   RE: februarčice 2009
18.7.2008 8:39:55   
Nea
Hojla!
Vceraj sem imela prvi pregled. Pikica je velika 37mm, srcek veselo utripa in rok imam 8.2.2009. Tako, da prosim ce popravite seznam, Sem pa ze v 11 tednu nosecnosti. Cez tri tedne imam NS.
Drugace sem OK, edino da mi je non-stop slabo, in ko sem lacna in ko sem sita. Enako je bilo tudi v prvih dveh nosecnostih.
Do vceraj sem bila tecna kot user posted image , po pregledu pa je ze boljse.

Mi doma imamo trikolesnik od firme Hartan in je zelo fajn. Milionkrat je ze bil sestavljen in rastavljen in se vedno fajn izgleda (seveda ko je cist user posted image ). Zraven imamo se buggy-ja, pred kratkim pa smo kupili se marelo, ker vzame manj placa v prtljazniku ko gres na dopust.

Fajn bodite in uzivajte!
Nea

_____________________________

Moji sončki
24.1.2004 Ema
06.8.2006 Lara
31.1.2009 Erik

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 1171
   RE: februarčice 2009
18.7.2008 9:02:37   
Katjusa
Punce zdej sem pauser posted image user posted image sem napisala post pa ga nisem mogla oddat.... mi je neko napako ven vrglo.....

Nea in Brkin čestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil Katjusa -- 18.7.2008 9:03:32 >

(odgovor članu Nea)
Neposredna povezava do sporočila: 1172
   RE: februarčice 2009
18.7.2008 9:25:49   
tanci29
cao punce...

zorica ful sem vesela da je vse ok...me je kar malo skrbelo ker se nisi tako dolgo javila...
vsem ki ste imele preglede in videle svoje pikice čestitam

vidim da ste ful pridne in kar veliko pišete, me ni bilo en dan pa sem porabla ene pol ure da sem vse nadoknadla za nazaj...vozičke že zbirate, jaz svojga sploh pospravla ne bom ker ga bomo kar naprej uporabljali..imam plikota p3 in sem ful zadovoljna z njim...košara je super za prve mesece ker je dojenček lepo na toplem , nič ne prepiha pa še udobno leži, tudi naklon pri vzglavju se lahko nastavi zelo enostavno, to je sploh super če imate probleme s polivanjem..enostavno se lahko pritrdi na ogrodje, lahko pa daš gor tudi lupinico...je zelo lepo vodljiv, mogoče ni za tiste ki hodite po kakšnih zahtevnih poteh, venar mi nismo taki...in meni najboljše je to da ima dva ročaja, ki sta nastavljiva po višini...dva ročaja pa sta zame super zato da lahko kaj gor obesiš sploh ko se vračaš iz trgovine, lepo daš gor vrečke in pičiš...to pa da se ne obrača ročaj pa sploh ni tak minus, saj obstajajo marele...no zdaj sem pa razpisala, upam da bom kateri malo pomagala, navsezadnje pa vsak ima drugačne potrebe in ful dobro da je na trgu toliko izbire, čeprav se je potem res ful težko odločit...

lep dan, meni je danes prov neki slabo, bljaki, ajde čavči

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 1173
   RE: februarčice 2009
18.7.2008 9:26:43   
glen
Dobro jutro punce.

Jaz sem se še do včeraj hvalila, da mi je zelo malo slabo, danes mi je pa za znoret.user posted image
Drugače sem o.k.
Voziček pa mamo quinny buzz(trio-košara-lupinica-špor.del)in quinny formulo.
Me je tako zamikalo na razprodajah da bi že kakšno cotko kupla,pa sem se zadržala,ker vem da je še zelo prezgodaj.V okaidi so imeli tako srčkane stvari in tudi do - 70%,pa sej bodo popusti spet januarja pa bo  še čas za nabavit za feb.user posted image
Kaj pa ve,že kaj firbcate za otr. opremo?

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 1174
   RE: februarčice 2009
18.7.2008 10:25:30   
Katjusa
sunny poglej tole to je kao v akciji za 300€ http://www.tuttoperilbambino.it/Offerta%202.html
potem pa ga najdeš tule v akciji za 260€http://www.bimbomarket.it/product.asp?Id=5538&c_id=33&cf_id=40#
Ja spet si mal oči pasem na vozičkih, zibkah in osttali opremi.... mam preveč časa tamal je pr babiki, zunaj dežuje jst pa čepim za rač in sanjarim kaj vse bi meli za našega novega člana.... na koncu ko pa je eno leto star pa ugotoviš da si veliko stvari brez veze kupu pa kaj v tem je čar da se sanjari in zapravlja za naše male srčke:)

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 1175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?