|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pritrjevanje Dreami košare na Quinny-a
23.7.2008 17:35:34   
Acjom1
Živjo!

Imam en problem... Doma imam voziček Quinny Freestyle 3xl Comfort in sem naročila košaro Dreami, ki je danes prišla. Kupila sva jo prek interneta, zraven pa piše, da je kompatibilna z vsemi Maxi-Cosi in Quinny vozički. In danes, ko sva jo dobila, neprijetno presenečenje - ne znava je pritrditi. user posted image Probala sva na vse možne načine, pa ne gre. Zdaj sem komaj opazila, da piše, da je košara Quinny Buzz Dreami (podobna je tej, samo drugačne barve), ampak vseeno glede na to, kar spodaj piše, naj bi pasala gor. Izgleda, kot da bi bili potrebni še kakšni dodatni adapterji, ampak poleg košare niso prišli, voziček pa sva kupila rabljen in tudi ni bilo nič dodatnega zraven. Prosim za pomoč, če katera ve, ali so te košare res kompatibilne z mojim voziškom in kako se pritrdijo.

Hvala, za odgovore. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pritrjevanje Dreami košare na Quinny-a
23.7.2008 17:43:48   
Netopirčy81
Ja, imet morš ene nastavke, da lahko košaro pritrdiš. Pokliči v sončka na bled, mogoč lahko kaj zrihtajo.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Acjom1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pritrjevanje Dreami košare na Quinny-a
23.7.2008 18:02:57   
benika
Prosim za pomoč, če katera ve, ali so te košare res kompatibilne z mojim voziškom in kako se pritrdijo.


Seveda so, ampak brez nastavnkov ne. Nastavke bi morala nujno zahtevati zraven vozička. Pokliči v Sončka ali BC, če se mogoče dajo adapterji dokupit.

(odgovor članu Acjom1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pritrjevanje Dreami košare na Quinny-a
23.7.2008 18:08:01   
Acjom1
Ah joj... Ma nisem sploh pomislila takrat, da bi moglo še kaj poleg vozička bit. Bom poklicala na sončka jutri, piše, da delajo do 15h. Ma zdej sem pa res slabe volje, sem bila tako vesela, ko sem dobila košaro, zdaj pa to. Pa še kolko vem, baje zelo dolgo traja, da se dobijo rezervni deli (prav ena mi je govorla, ki je nekaj na sončku naročala). A potem tudi lupinice najbrž ne bom mogla pritrditi brez tega?



(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pritrjevanje Dreami košare na Quinny-a
23.7.2008 19:30:06   
juniorka
A so adapterji isti kot za lupinico? Te imam jaz ene viška- imam isti voziček, pa sploh nisem mela košare, samo lupinico sem gor nataknila pa gas!user posted image  No, ker sem pač rodila spomladi!
Pošlji zs, če jih rabiš!

(odgovor članu Acjom1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pritrjevanje Dreami košare na Quinny-a
23.7.2008 19:45:45   
lemavrica
...

< Sporočilo je popravil lemavrica -- 23.7.2008 19:46:04 >


_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pritrjevanje Dreami košare na Quinny-a
23.7.2008 22:07:07   
frutka_
Nastavke za jajčko in košaro bi morala dobiti poleg vozička. To so eni in isti nastavki. Celo označeno je gor kateri je levi in kateri desni. Najbrž so pozabili poslati. 

(odgovor članu Acjom1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pritrjevanje Dreami košare na Quinny-a
23.7.2008 22:13:31   
benika
Najbrž so pozabili poslati.


Al pa so jih izgubili, glede na to, da je voziček rabljen.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pritrjevanje Dreami košare na Quinny-a
23.7.2008 22:14:04   
Acjom1
frutka, voziček sem kupila rabljen prek bolhe in se trapa nisem pozanimala kaj vse bi moglo priti zraven. Najbrž so oni to založili, ali pa so pač pozabili, v glavnem poleg vozička nisem dobila nič, pa tudi telefonske več nimam, da bi poklicala in vprašala, če mogoče to kje imajo.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pritrjevanje Dreami košare na Quinny-a
23.7.2008 22:38:40   
Naja31
Adapterji so isti za lupinco in za košaro.
Jaz imam košaro Dremay na buzzu in so bili adapterji zraven vozička.

(odgovor članu Acjom1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pritrjevanje Dreami košare na Quinny-a
23.7.2008 22:40:34   
frutka_
Adapterje lahko dokupiš tako da ni problema.user posted image  Po mojem jih BC prodaja.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pritrjevanje Dreami košare na Quinny-a
25.7.2008 15:00:28   
Bubamara
adapterji se dobijo v babycentru za cca 20evrov, sem se jaz za podobno stvar zanimala...samo morš malo povprašat, ker ni mus da jih majo na zalogi...

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pritrjevanje Dreami košare na Quinny-a
26.7.2008 23:44:09   
Anonimen
Jaz sem košaro naročila v trgovini sonček in dobila adapterje zraven košare.

(odgovor članu Bubamara)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pritrjevanje Dreami košare na Quinny-a
26.7.2008 23:46:53   
MALINČICA
jaz imam speedy-ja in imam ene te adapterje viška, ti jih lahko pošljem
daj me na zs kontaktiraj

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?