|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 11:33:57   
Virtualna
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

..virtualna ....kako si kaj?   Kako je v Berlinu?user posted image


... peklensko vroce je tu user posted image ... znorela bom od te vrocine...cez dan se ze kako hladimo, a ponoci...ma opisati ne morem kako vroce je tu ... ponoci slabo spim, bodisi zaradi visokih temperatur, bodisi zaradi nenehnega obiskovanja stranisca user posted image  ...user posted image  je ze obrnjena z glavico navzdol, imam obcutek, da mi bo mehur pocil od "napenjanja in tiscanja" navzdol...
Kaj katera ve, zdaj ko je otrok ze z glavico navzdol (sem v 32 tednuuser posted image ), obstaja moznost, da se ponovno obrne v "nezelen polozaj" ali v tej legi in poziciji ostane do konca?
Pa zadnje case...bolj ko se priblizujem datumu poroda, bolj me neki cudni obcutki dajejo...ni me strah samega poroda, ni me strah kaj bo z mano, ali mi bo uspelo (uspeti mi morauser posted image ), ful me je strah oz. skrbi me, ce bo z otrocickom vse ok, da bo zdrav, normalen, lepi....
Mah...ne znam opisat teh obcutkov...upam, da bo z mojim user posted image  vse okuser posted image ...

_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 626
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 11:36:00   
arabela*
Babe,ne mislit na porod.
Mene tud zgrabi,pa študiram,pol pa se samo sekiram,kako bo...Poskušam bit korajžna,pol pa se spomnim,da še samo 34 dni nekje.Ojojjjjjjjjjjjjjjjj.pa bomo že preživele.samo kaj,ko je prvič it tak fajn,ko v bistvu nič ne veš,drugič pa točno veš,kaj se bo dogajalo.No,morda ne vse,mene ravno to bega.Sem pa si obljubla,da bom ta porod probala čimbolj  normalno speljat,bom sodelovala,pa dihala,pa se ne drla.Ker prvi je zame bil totalna polomijauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 627
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 11:36:03   
KAHLO
lana luna....jaz bom se tud verjetno ob vsaki septembrki zjokalauser posted image user posted image user posted image user posted image bo to enga joka septembra vsak danuser posted image user posted image user posted image a je kak tak dan k je več septembrk na kupu, da nabavim rezervo savjetuser posted image user posted image user posted image user posted image
srgače pa veste da si sploh ne moram predstavlat kako bo ta moj dojenček zgledal....sem že tako firbčna....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 628
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 11:37:58   
arabela*
kahlo,malečka naša je na tvojo sliko avatar pokazala,pa rekla,da bo njen bratec tak zgledaluser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 629
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 11:38:33   
arabela*
Kaj zaj jutri z našim srečanjem??user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 630
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 11:38:39   
KAHLO
virtualna....mene tud full skrbi če bo z bebiko vse o.k, da mi ne bodo pol kje prišli s kakšnim vse je vredu gospa ampak!!!?!?!?meni se zmešauser posted image ampak tako kot lana luna pravi otpimistično gledat naprej!!! vse bo o.k..... ta vročina pa tud meni ne ugaja, zdaj k se je pojavila mi noge zatekajo pa vse me nekaj tiši!!

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 631
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 11:45:47   
KAHLO
evo pa je blo we are sorry!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

saraya tvoja pupa pa ma okususer posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bo imela pa lepega bratecauser posted image

kaj se pa srečanja tiče jaz verjetno odpadem ker sem do 15.30 na šihtu, pol pa morjo moje nogice al migat ali pa v luft....ker to sedenje je prav ubijalsko že ratalo.....user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 632
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 11:50:02   
emi*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 633
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 11:54:14   
arabela*
mene pa kar dol zbriše in me odjavi.
ma neke fore ta rr včasih.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Virtualna)
Neposredna povezava do sporočila: 634
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 11:55:02   
arabela*
zdaj pa si grem lase pobarvat na modrouser posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 635
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 11:55:30   
lana luna
a je kak tak dan k je več septembrk na kupu, da nabavim rezervo savjet


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

to bo najbrž okoli polne lune. se pravi okoli 15.9.

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 636
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 11:56:15   
lana luna
mene pa kar dol zbriše in me odjavi.
ma neke fore ta rr včasih.


meni pa nič ne nagajauser posted image morm hitr potrkatuser posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 637
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 11:57:00   
lana luna
zdaj pa si grem lase pobarvat na modro


na kašno barvouser posted image al prav vidimuser posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 638
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 11:57:16   
emi*
Dober dan!

user posted image user posted image Joj kako sem jezna.Končno nekaj napišem pa me vrže ven.Zdaj pa se ne spomnem vsega.user posted image user posted image

Ja glede nakazila le to bi omenla,zakaj piše pol na vlogi,da nakažejo v istem času kot,da bi naročevale preko Recinkota??To mi pol ni jasno.user posted image user posted image

Komaj čakam pregled,ki ga imam zdaj v sredo,pol pa je treba iskati drugega G v Lj.Nima smisla se vozit zadnji mesec v Nm na preglede,še posebej po tej vročini pa da me še kje kap v avtu,kaj šele ko bodo pogosti pregledi.user posted image user posted image Ne spomnem se več kaj ste mi priporočale glede G,kateri bi bil dober,da se z njim da vse zmenit??Je kakšen na Viču v LJ?

Evo tretje srečanje pa ne morem prit,ker nimam avta cel dan.user posted image Če bi blo v Lj bi se že znajdla.Očitno bom šele potem,oktobra.user posted image user posted image

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 639
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 11:58:46   
emi*
Danes je zgleda dan barvanja.Jaz se tudi grem pobarvat,dokler mi še ni zakuhalo,se že počasi segreva zunaj.user posted image user posted image

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 640
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 12:01:51   
arabela*
Lana luna,ja tak piše,cosmic blueuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 641
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 12:02:41   
taja1235
hvala men je tud ful lep..morm it v BC al pa pikapolonco...pogledat za ta vozk...da vidm kok v resnici zgleda
pa da ga mal sprobam..voznja pa to...a kje veste kje v Lj se prodajajo vozke od pegperegota?


(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 642
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 12:03:20   
emi*
Preden zginem,keri pralni prašek je dober za pranje otroških oblekic??Je vseeno??Jaz mam enega s sodo pa ne vem,če je to pametno?user posted image user posted image

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 643
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 12:05:07   
arabela*
Emi,pri prašku ne vem.Jaz več ne kompliciram.Trenutno imam kar s hofra.
Bolj je po moje pol pomembna izbira mehčalca.Jaz vedno dam persil sensitive.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 644
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 12:11:36   
KAHLO
Saraya....a to pomeni da boš rodila fantkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zakaj modro?!?!

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 645
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 12:17:21   
emi*
Hvala Saraya,raje vprašam,kot,da mi je potem user posted image  cel flekast.user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 646
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 12:21:50   
emi*
JAaaa zdaj mi je kapnilo kaj sem prej pisala,ko me je vrglo ven.user posted image user posted image

Jaz se poroda ne bojim,ker se že nekako psihično pripravljam nanj.Pomembno mi je samo,da pridem do 37.tedna,še dva tedna moram zdržat.Zdaj pa me je strah ja,da pride prej ven ampak upam,da ne bo.user posted image Drugače mislim,da bom preživela,saj komaj čakam,da mi nekdo dela družbo,že ki moj non stop dela.user posted image

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 647
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 12:24:56   
ključek
me to you,ni fajn bit pesimist,


sej nisem, se veselim..............samo včasih me majčkeno zagrabi.............

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 648
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 12:32:40   
arabela*
kahlo,ne ne vem kaj bom rodilauser posted image user posted image
Modro pa zato,ker mi je všeč.Itak sem črna,pa sem zdaj to modro probala.Mogoče pa nebo slabo.Upam,da nebom sivauser posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 649
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 12:32:53   
ključek
Kaj se pa tiče tega vznemirjanja, pa sem že prav razmišljal.....kako naj se umirim...in si cel cajt v glavo vtepam da se ne smem razburjat.....sam kaj k kr privre....in se še komaj kontroliram!!!!!...prav nemočna sem proti tem čustvu jeze...pa vsega......ker to je pa višek!!


sem čist na istem.............no bila prejšni teden..............ti sosedi so nemogoči, grozili so tudi nama z vsemi možnimi ištitucijami, sedaj pa se na njihovem dela preko najine parcele, drevesa se vlečejo po najini parceli................ je pa vse ok...............kako je folk lahko tako žleht???????user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?