|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2008 IV. del
28.7.2008 19:00:01   
glugluglu
soncica, tudi jaz imam ta korektor, pa ni pomagalo.

Sedaj pa si stiskam s pumpico točno na vsake 2 uri in priteče 30 ml. Prej sem redkeje pumpala in je bilo 30-40. No bomo videli, če bo kaj več nastalo.

petra1984, jaz sem si po vročem tuširanju in stiskanju na roko takoj stisnila še s pumpico, potem sem spila lipov čaj, v posteljo, se ful prepotila in je bilo bolje.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3501
   RE: Julijke 2008 IV. del
28.7.2008 19:56:55   
Inigo
flower - pejdi v P. al pa vsaj pokliči. zdj si že tako daleč, da bi lahko bilo kaj... držim pesti!

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 3502
   RE: Julijke 2008 IV. del
28.7.2008 20:04:32   
Blacky30
IZVIRNO SPOROČILO: Inigo

drage forumnašice, lunica sporoča, da sta šla z Lukcem k pediatru, ki je ugotovil, da mali ne pridobiva na teži in da ima ponovno zlatenico (sicer še predvideva, ni še potrjeno). bogi Lukec... zdaj vemo zakaj je jokal.

držimo pesti za malčka in mamico! user posted image user posted image



Še dobro, da je poslušala moj nasvet. Sem bila že resno v skrbeh, da je nekaj narobe, ker toliko pa noben user posted image  ne joka. Uboga lunica, se je sekirala toliko, hvala bogu, da zdaj vsaj ve, kaj je narobe.user posted image

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 3503
   [Brisano sporočilo]
28.7.2008 20:35:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3504
   RE: Julijke 2008 IV. del
28.7.2008 20:59:29   
anikabd
Punce, mislim, da se je pri meni začelo dogajat.
Že dva dni imam zelo trd trebuh. Celo popoldan imam močne bolečine v križu in se pojavljajo v intervalih. Bolečine v trebuhu občutim le občasno.  Na malo potrebo hodim vsake 10 minut. A tudi to spada k znakom pravih popadkov?Če hodim po stanovanju so bolečine še hujše. A je to to?
Vem, da imate veliko dela z svojimi user posted image , ampak pri meni je vse to prvič. Ne bi pa rada šla kar za brez veze v P.
Hvala za odgovore.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3505
   RE: Julijke 2008 IV. del
28.7.2008 21:05:02   
sasi13
boga lunica in lukec, pa kok je možno da se je že 3 pojavla zlatenica?
jz upam da ga bodo zdej pozdravli in da bodo potem uživali doma.



_____________________________

JaN & AnŽeJ 12.6.2008

(odgovor članu anikabd)
Neposredna povezava do sporočila: 3506
   RE: Julijke 2008 IV. del
28.7.2008 21:09:43   
nanka
Anikabd mislim, da se je začelo dogajati, zapisuj si popadke in ko bodo bolj pogosti pot pod noge in v porodnišnico. Izgleda da boš še nocoj povila svoje dete.

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 3507
   RE: Julijke 2008 IV. del
28.7.2008 21:20:55   
Balonchy
Ojla Julije... user posted image

Naj vas samo lepo pozdravim in zaželim lepo cartanje tistim, ki ste že rodile in čim hitrejše porode tistim, ki še čakate vaše štručke! user posted image user posted image user posted image

Ker vas nekaj časa ne bom mogla spremljati, vam sporočim še novice iz današnjega pregleda (imela sem ga danes, ker zjutraj šibam na dopust).

Vse je OK.
Dr. mi je prekinil Prometrium in Tifol in dal zeleno luč za dopust. Tko, da jutri zgodaj zjutraj že frčim... user posted image user posted image user posted image
Malemu lepo bije srček, MV zaprt, izcedka ni, .... + potrdil nam je, da lahko pričakujemo user posted image  in mi povedal, da bom skor 100% rodila kak dan po PDP-ju!!!


To bi bilo za enkrat vse...
Uživajte 100/h in se beremo v avgustu. Če želite dodati na seznamček - naslednji pregled 26.8.!


(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 3508
   [Brisano sporočilo]
28.7.2008 21:28:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3509
   RE: Julijke 2008 IV. del
28.7.2008 21:44:06   
Blacky30
IZVIRNO SPOROČILO: anikabd

Punce, mislim, da se je pri meni začelo dogajat.
Že dva dni imam zelo trd trebuh. Celo popoldan imam močne bolečine v križu in se pojavljajo v intervalih. Bolečine v trebuhu občutim le občasno.  Na malo potrebo hodim vsake 10 minut. A tudi to spada k znakom pravih popadkov?Če hodim po stanovanju so bolečine še hujše. A je to to?
Vem, da imate veliko dela z svojimi user posted image , ampak pri meni je vse to prvič. Ne bi pa rada šla kar za brez veze v P.
Hvala za odgovore.



Ja, jaz sem tudi cel popoldan pred popadki letala lulat. Počakaj, da bodo bolj močni in da bodo na 5 minut, potem pa šus v P. Že navijam!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anikabd)
Neposredna povezava do sporočila: 3510
   RE: Julijke 2008 IV. del
28.7.2008 21:48:30   
Blacky30
Sasula in moya, žal mi je za vajino izkušnjo. Evo, ker sem sama to skozi dala, sem ful proti umetno sproženemu porodu. A žal včasih ne gre drugače in hvala bogu, da imata sedaj v rokah vajina zakladka, da je vsaj pol hudega pozabljeno.user posted image

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 3511
   RE: Julijke 2008 IV. del
28.7.2008 22:32:44   
glugluglu
anikabd, to je to, si že na poti v P?

držimo pesti!!!!!

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3512
   [Brisano sporočilo]
28.7.2008 22:55:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu glugluglu)
  Neposredna povezava do sporočila: 3513
   [Brisano sporočilo]
28.7.2008 23:08:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3514
   RE: Julijke 2008 IV. del
28.7.2008 23:50:44   
liju
Pozdravljene!

Samo na kratko. Danes smo prispeli domovuser posted image user posted image .
Mogoče jutri kaj več napišem, ker danes pa mi res ni. Oba sma ok. Slikica bo tudi drugič. Hvala vsem za čestitke.
 Čestitke tudi vsem novim mamicam v tem času, ko me ni bilo!

Lahko noč

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3515
   RE: Julijke 2008 IV. del
29.7.2008 0:15:45   
frutka_
Hojla!

Da se malo javim. Skačem okoli in pedinam tavečjega in tamalo. Najprej kaka eden (otrok n.2) in nato drugi(otrok n.1), ki še mu tudi rito brišemouser posted image . Potem zajtrkuje eden pa drugi. Eden poje mlečni obrok Čokolinota in druga levi mlečni obrok ali desni mlečni obrok. Dojenje nam full laufa. Mala se vidno redi, lička so že prav okrogla, glavico dviguje in jo obrača. Danes je imela tudi prvo luxuzno doživetje v banjici.
Lunica upam, da boste v redu rešili pri pediatru. Kaj patronžna ni nič opazila glede njegove nemirnosti ali barve?! Moja patronažna je bila zelo fajn in je tamalo celo sprelupčkala in jo celo pregledala.
Liju WB!!!
Flower hvala bogu, da je vse OK. Prav je, da si se šla pokazat. Zdaj pa v nizki štart.
Blacky nekaj nas že vozička po parku. greš kaj ven?
Balonchy uživaj na dopustu! Zaslužila si si ga!

Ste se že naročile v posvetovalnicah? Mi2 imava prvi pregled 13.8..

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 3516
   RE: Julijke 2008 IV. del
29.7.2008 0:43:59   
moya
Sedaj pa si stiskam s pumpico točno na vsake 2 uri in priteče 30 ml. Prej sem redkeje pumpala in je bilo 30-40. No bomo videli, če bo kaj več nastalo
- nikoli ni prav, jaz načrpam med 260 in 360 ml na vsake 3-4 ure !! user posted image user posted image

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 3517
   RE: Julijke 2008 IV. del
29.7.2008 0:46:03   
moya
moya...a mas vdrte bradavice, al zakaj uporabljas nastavke???

ja user posted image , pa še mala je tako majhna, da se ful matramo jo k nastavku pristvit..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3518
   RE: Julijke 2008 IV. del
29.7.2008 0:46:58   
frutka_
Nisem brala vseh postov ampak zanima me zakaj si črpate mleko?

(odgovor članu moya)
Neposredna povezava do sporočila: 3519
   RE: Julijke 2008 IV. del
29.7.2008 0:51:27   
moya
no moya, tole verjetno mene čaka... kaj so ti pa potem dali, da si se odprla do konca??? ker meni je rekel, da če se ne bom, da se rajši odločijo za CR.

ja nič, dve svečki za šopanje popadkov, pravzaprav ne vem, mogoče so mi v porodni dal še kej user posted image  , vem sam to da sem dobila ful doze protibolečinske direkt v žilo pa na koncu masko... tko da sem bla mal zadrogirana in ne vem čist dobr kaj se je dogajal..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3520
   [Brisano sporočilo]
29.7.2008 2:08:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu moya)
  Neposredna povezava do sporočila: 3521
   [Brisano sporočilo]
29.7.2008 3:11:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3522
   [Brisano sporočilo]
29.7.2008 3:23:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3523
   RE: Julijke 2008 IV. del
29.7.2008 3:30:22   
gajka
Pojdi v P, da ne bo kaj narobe! Kri se res ne sliši vredu... user posted image  Popadki so pa lahko tudi samo močni menstrualni krči, bolečina samo v spodnjem delu trebuha in v križu, vsaj pri meni so bili taki. Srečno! user posted image

Upam, da tudi odgovor od nesojene avgustovke kaj velja. user posted image  

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3524
   [Brisano sporočilo]
29.7.2008 4:00:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?