|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.7.2008 9:38:21   
pikecpokec
Aja, Ropotuljica, mi gremo pa jutri na Koroško! Jeee, se že veselim, ker gremo na vikend na Pohorje user posted image

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.7.2008 9:47:46   
mavo
Prav na hitro vas pozdravim. Sem tako dolgo bluzila, da se mi je že čist baterija spraznila, pa še mali se je posral v vozičku ko en ta velk. Vidim, da nič novega, neki problemi s kontracepcijo (btw, Ropotuljica, a ni to znak za še enga user posted image user posted image user posted image user posted image )
Ja, pa Snorlax, a jo res v jogurt namakašuser posted image user posted image user posted image ? Kako pa to izvedeš?

Joj, škoda ker nimam časa še kaj več prebrat. Za včerajšnjo akcijo ste tud že zvedla, vidim. Je blo prav fajn. Mal smo se nakopali, pa je bil dan okoli. Pol pa akcija...user posted image

Uživajte, pa pazite na svoje doječe joške. Mene je prav strah, da si jih ne prehladim v morju, sploh zdaj ko ga je burja mal spihala in je še kar mrzlo. Pa ne spijte preveč kofetauser posted image

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.7.2008 10:48:11   
Bonnie_RR
Hej!

Smo že nazaj z dopusta... Je tako hitro minilo!user posted image user posted image Bilo je ful fajn, Nik je tud ful užival in bil zelo priden...user posted image Zdej pa spet počasi na stare tire...
Že sama aklimatizacija terja svoje. Prvi šok smo doživeli že takoj ob izstopu z letala - s 45° na 17°!user posted image Vseeno upam še na kaj POLETJA!user posted image

Lp



< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 25.7.2008 10:50:43 >


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.7.2008 12:22:40   
skuštrana
Ropotuljica..Mi gremo, ja..Samo jaz sem celo noč bruhala, izgleda da sem od Lize dobila nekaj, pa glava in vse mišice me danes bolijo..Pa sama sem z njima in jih nimam nikomur dat vsaj za malo..No, hotela sem rečt, da ne vem kdaj bom šla..Ko pridem k sebi.

Zdej grem pa ležat...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.7.2008 15:18:31   
HuAnita
Samo na hitro vas pozdravim.... smo doma od sinoči, sem dopoldne oprala že 3 stroje, pa še imamo peska kako tono povsod, še celo v ušesih sem ga prešvercala iz Loparja, sploh mali zločko ga ima fuuuuluser posted image
more uspešno prestali, čeprav smo od 1 tedna imeli le 2 lepa dneva. Kajk šeč, še hišo ti naredijo po meri, vremena pa ne moreš uktotiti...
Koti tudi ne M, ki je prišla enih 10 dni prejuser posted image user posted image user posted image   Ker nisem niti računala, sem morala potem po tvo vložkarijo v kampovsko štacuno ---- halo, za ene tampone OB dati 49 kun????? Kap me je skoraj, p#$&/&% jim m$#$#$#$$%$%/!!!!!

Malo sem vas prebrala, ampak še kaki 2 strani zaostanka. Več zvečer.... Po šihtu....

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.7.2008 15:56:50   
HuAnita
No, ne vem, če je katera zaštekala....
morje....
kaj češ...
ukrotiti...
kot...
to...

rebus, če se kateri da....user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.7.2008 0:15:27   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

No, ne vem, če je katera zaštekala....
morje....
kaj češ...
ukrotiti...
kot...
to...

rebus, če se kateri da....user posted image


user posted image user posted image user posted image vse štekam, važno da ste se imeli super.
jaz pa dežuram, cote perem, potem pa spatuser posted image , lahko noč

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.7.2008 10:28:12   
Meggi
U tule je pa skor skoz neka tema. Nobene nikjer. Se vse nekje namakate?user posted image

Men se zdi da je poletja skor konc. Mrzlo, ni neke poletne atmosfere. A ne smemo se dat. Meni so krasna poletna jutra, in večeri. Posedet na travi ob vzhodu/zahodu, ob ledeni kavi, pivički in čvekom. Čeprav jaz sem še tako dopustniško lena, ufff

A ja poletne dogodivščine z morja, bo katera natresla.

Huanita, dopustovanja konec? Kakšni plani? Javi se kaj!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.7.2008 11:26:29   
Meggi
A katera ve, se kaj pametnega dogaja ta vikend v naši okolici, da bi blo vredno mal pogledat?

Kakšna prireditev, za otroke, odrasle, da nardimo še kak dopustniški izlet?!

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.7.2008 16:33:31   
skuštrana
Huanita, hvala za telefonsko. A samo 2 lepa dneva ste imeli. Shit, no...Pa Rab je full poznan po tem, da redko pada dežuser posted image Če tako pogledaš ste imeli srečo, ker ste doživeli dež na rabuuser posted image


Mi3 pa potujemo jutri popoldan..Gremo s katamaranom, in karte ne moreš vnaprej rezervirat, ampak moraš bit v nedeljo zjuraj ob 8 tam in jih kupit..Halooo..Niti je ne morem kupit danes za jutri. In tako bi naj jaz zjutraj ob 8 tovorila oba mulca do centra da kupim karto..No, hb mi jih bo kupila mirotova sestra, ki stanuje blizu..Samo kaj pa turisti, ki šele ob 3 pop pridejo na Reko, kart pa ni vfeč..Morajo spat na ulici..Bedastoča, no..user posted image user posted image

Jaz sem danes že ok, Arsen ima pa drisko in je malo slabše volje..

Imejte se lepo, pa se javim iz Dalmacije user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
27.7.2008 6:26:59   
snorlax
Jutro!

Vidim, da ste večinoma dopustniške. user posted image Pri nas pa kar delavno, še 3 tedne, potem pa bom tudi jaz uživala.

Danes bo menda spet en deževen dan. Lepo ga preživite, kjerkoli ste. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
27.7.2008 13:29:50   
Meggi
Celjanke so pa zdej postavile rekord o neaktivnosti na RR!user posted image

O Marija kaj bo zgodb o poletnih radostih!  Prav je tako, da nam srce malo zaigra v množici obveznosti in pritiskov!

Če je katera frišna iz dopusta pa le na plan z zgodno!

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
27.7.2008 22:58:25   
HuAnita
Meggi - počasi se približuješ na moje koledarčku družabnosti....user posted image

Kako si v četrtek dopoldne? (Jaz delam pop., pa ponavadi deco kam navlečem, da se zdivjata....user posted image )


zanek --- tvoj dragi tudi popravlja računalnike?

snoralx - si že z bolniške? No, zdaj pa kar dopust izkoristit, da ne bo poletja konecuser posted image

skuštrana, boste kaj v SLO? Tudi M. zanima, ima par predlogov za tvojega M.user posted image

Vsem ostalim pa --- lepe pozdrave.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.7.2008 14:44:09   
HuAnita
NUJNO - si nisem mislila, ampak očitno ne bo šlo drugače.... Naše 'pekalka' tort gre na dopust, ravno ko potreb7ujem torto za malega.
Kakšwn namig - pa ne slaščičarne, prosim... Kakšna ženska, ki naredi okusno in lepo torto po normalni ceni....?

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.7.2008 14:51:41   
žanek
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita
zanek --- tvoj dragi tudi popravlja računalnike?

Tudi, imaš ZS.

Aja, Smrček, če želiš, ti lahko jaz presnamem risanke (zaenkrat imam 3 dvd-je). Žan je ful navdušen nad njimi.

Kako zatišje je tlele gor, ste vse na dopustu. Uživajte!

< Sporočilo je popravil žanek -- 28.7.2008 15:02:33 >

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.7.2008 21:52:34   
Bonnie_RR
Ja, je res zatišje tule gor...user posted image

Mi smo, čeprav smo že z dopusta, še kar počitniško razpoloženi in tako še malo "leni"...user posted image

Drugače pa se pri nas nič kaj posebnega ne dogaja. Naslednji teden gre Nik spet nazaj v vrtec in upam, da ne bo prehudo.


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.7.2008 22:00:57   
Janeja
Halooo, pa smo mi tudi nazaj z user posted image . Ful paše bit spet malo doma, čeprav smo se imeli suuuper. Samo prvi dan je bil dež in res mraz, potem pa vsak dan sonček. user posted image Smo imeli res srečo, ker je vse okrog nas deževalo in bilo oblačno, mi pa na plaži pod jasnim nebom. user posted image Vsak dan smo se vozili s čolnom po različnih otočkih, tamala je ful uživala na mivki in jaz z njo - vodoravno v senčki, ko je ona potičke delala. user posted image Ko bo kaj časa, vam kakšno slikco prilepim.
Jutri pa akcija - kufre spraznit, prat,... user posted image Kaj češ, vsega lepega je enkrat konec. Se tolažim s tem, da bom še doma uživala en teden, preden se spet šiht začne.

A je kje kakšna kandidatka za kofi? Zdaj, ko sem doma in imam čas, ste pa vse na user posted image ?

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.7.2008 22:02:02   
teta beta
Ste res vse po dopustih user posted image ? No, jaz grem jutri - moja dva heroja gresta na morje do petka in si bom po moje prav spočila. Če bi še psičko vzela, bi bilo idealno user posted image . no, saj dela mi ne bo zmanjkalo, imam dva velika kupa za peglat, omare za pospravit itd., ampak vsaj živce si bom malo spočila user posted image . Upam, da se nisem zarekla in da mi jih ne bo začel mali kravžljat.

Zbujanje z jokom - naša se že kakšen mesec ali dva VSAK dan okrog 11. zvečer zbudi z jokom in sama ne ve, kaj bi rada ali kaj je narobe. In takrat ji nič ne paše in nič ni prav, kar narediš.

Huanita, jaz sem za Dašin krst in prvi r.d. naročila torto pri Brglez, malo knjigo, to je za cca 20 kosov in je bila okrog 6,7 jurjev. Meni se zdi to zelo ugodno, pa tudi dobre so. Sem pa šla direkt k njim v pekarno v Žalcu, imaš večjo izbiro kot v katalogu in lažje se zmeniš.

Boste ta teden kje na kavi?


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.7.2008 22:32:38   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

NUJNO - si nisem mislila, ampak očitno ne bo šlo drugače.... Naše 'pekalka' tort gre na dopust, ravno ko potreb7ujem torto za malega.
Kakšwn namig - pa ne slaščičarne, prosim... Kakšna ženska, ki naredi okusno in lepo torto po normalni ceni....?


Vprašaj Jerebico - njena tašča je menda mojster peke. 

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.7.2008 4:58:03   
snorlax
Ojla!

Še sem tu, a za RR ni kaj dosti časa. Še slabe 3 tedne, pa imam tudi jaz dopust. Že dolgo nisem bila doma, a ne? user posted image

Lep dan!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.7.2008 5:09:30   
snorlax
Darja, imaš ZS.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.7.2008 20:41:19   
Jančika_
Ojla, mačke! Evo mene spet doma, en dan prehitro. Jaaa. Vidim, da ste se vse, ki ste bile na morju, imele fajn.

No, mi se nismo imeli fajn. Evo, pa sem izrekla. Ja, muka je bilauser posted image . Prav res muka in zato sva se tudi odločila, da se vrnemo prej. Nikoli več za tako dolgo in brez družbe. Skoraj bi se nam vsem štirim kolektivno sfecljalo. Prvih nekaj dni je bilo slabo vreme, dolgcajt do amena, mulca sta se cele dneve drla ko ubrisana, sploh Vasju se je totalno utrgalo in resno me je skrbelo, da sosedje mislijo, da ju non štop tepevauser posted image . Česa takega pa res še ne.

No, v soboto in nedeljo smo naleteli na znance, njihov fantek je Vasjeve starosti in je bilo super - lepo vreme, dobra družba. zadovoljni otroci. Včeraj pa spet jovo na novo, histerija od jutra do noči, dretje, dretje, dretjeuser posted image user posted image user posted image . Aaaaaaaaaaaaa! Tako da sva kr rekla, da gremo domov. No, potem je ponoči Kajčo jokal in kazal na uho, tako da smo šli direkt s Cresa k zdravniku v Celje, samo toliko, da smo ugotovili, da mu ni nič in res bohved, kaj je blo to ponoči.

Tako, zdaj žerem čips, pijem pir in glodam čokolado. In NOBEN SE NE DERE; JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEuser posted image user posted image user posted image . Spita in jutri gresta v vrtec, HAHAHAHA!!!!

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.7.2008 20:57:00   
snorlax
Oj, Jančika. WB.user posted image Vidiš, zato pa mene nikamor ne vleče, ker je pri nas na dopustu vedno taka štala. Dedec se namaka, tavečji gre na tobogane, če jih pa ni, pa sploh ne gre 1 teden iz sobe (!) ali pa pod prisilo, tamali je OK, a moraš laufat za njim. Prej perem, peglam, potem perem, peglam. Na dopustu kuham, ker so valjda vsi zmatran od kopanja. Jebeš tak dopust.

Zame bo dopust, ko bom šla v hotel, sama brez otrok (mogoče ne bi bilo slabo tudi brez dedca user posted image ), kjer me bodo stregli spred in zad, kjer ne bo vreščanja, kreganja, cviljenja.... No, pa sem se še jaz izkašljala.user posted image user posted image user posted image Aja, pa M. user posted image imam, mogoče je to krivo, da sem malo našpičena. user posted image

No, važno, da si doma. Jutri si pa spočij...od dopusta.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.7.2008 21:25:50   
teta beta
Ja, moj ima tudi štalo dol na morju, Daša ne more zaspat že več kot eno uro, joče, vpije, cepeta in hoče iti k meni. Pa drugače ni panike, če jo da on spat, ampak po moje je že preveč utrujena in v novem okolju. Kaj si le mislijo stric, sestrič in njegova punca user posted image ?! Bosta ta dva še pošteno premislila, preden bosta imela svoje user posted image . Drugače so se imeli pa cel dan menda lepo.

Jaz tudi, malo sem spala, malo sem delala, malo smo šli na sprehod... lepo na izi. Počitek paše, ampak ju že kar malo pogrešam. Se mi zdi, da je tudi Janoš opazil, da nekdo manjka, ker je taka tišina user posted image .


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.7.2008 21:42:27   
Janeja
Jančika WB. Takšni dopusti so bili pri nas kar pogosti, pa smo še vedno rinli nekam... Zakaj že?
Letos pa smo se odločili, da ne gremo nikamor. Sem se ob tej ideji prav fajn počutila, vsi drugi so nas pa mal čukasto gledal. No pa nas je potem sestra povabila k njim v prikolico in smo šli kar tako, brez nekega plana, za kakšen dan. Na koncu je bilo pa super in smo ostali cel teden. Mulčka sta imela družbo, za tamalo še vedela nisem večino časa. Res dopust user posted image . Zdaj pa še doma uživamo en teden. Jupiii. P je ravno danes naštudiral sistem za "gretje" vode v bazenu in jutri se začne namakanje še doma. Mala dva pa itak najbolj uživata ravno v bazenu.

Aja Jančika, še eno vprašanje. V Premanturo smo hodili na sprehode in božanski sladoled. Ker vem, da tudi vi občasno hodite tja, imam eno prav hudo vprašanje zate. user posted image Ja, še preden ga napišem se že smejim. user posted image Naši tamali (moja sestra) še 4 leta, kar hodijo tja na morje, ugibajo a je tisti-a, ki prodaja šaro na štantu v Premanturi ona ali on. user posted image Smo mogli že prvi dan tja, da bi dobili novo mnenje, pol pa spet ni bilo OK, ker sva midva rekla da je user posted image , drugi pa mislijo, da je user posted image . A ste sye vi tudi s tem ukvarjali user posted image . So že padle ideje, da ga-jo slikamo in tu gor sprožimo anketo. user posted image   Ja, takle mamo. Z nečem glupim se je na dopustu pač treba ukvarjat. user posted image
A bo katera za kakšno user posted image ta teden?
Teta Beta, kje pa sta z user posted image . Verjetno ne v Gotovljah, a ne? 

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Več kot 3000 novih primerov kožnega raka l...
Ob svetovnem dnevu melanoma NIJZ opozarja na prekomerno izpostavljenost ultravijoličnemu (UV) sevanju, ki je glavni deja...
BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?