|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 8:21:42   
ČebelicaMaja
Pa še čestitke Naty in Srečki za vajini kepiciuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil ČebelicaMaja -- 31.7.2008 8:22:38 >


_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4651
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 8:24:23   
bambi14
Jutro vsem skupaj,
ČESTITKE mamicam,...naj vašim user posted image življenje prinese samo radostio in veselja in veliko cartlanja.user posted image user posted image user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

bambi14 kako slabe 3 tedne, če pa je še 22 dni. 



.....jaz bi prej, pa se malo pripravljam psihično za prej..hihi

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4652
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 8:25:21   
anita goitan
naty mi še piše da je porod trajal 40min user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in nič šivana, bravo naty nam boš dala inštrukcijeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 4653
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 8:33:55   
bambi14
IZVIRNO SPOROČILO: bambi14

IZVIRNO SPOROČILO: tatly

kje se dajo plastificirat slike od uz?

...ne jih plastificirat,..bodo crkuser posted image ,...sem jih že jaz nekaj uničla, ker so občutljive na toploto. user posted image Jaz jih raje poskeniram in potem sprintam in plastificiram navaden papir.





...imava doma plastifikator, mogoče bi to naredili v kaki papirniciuser posted image ,.......jaz sem plastificirla samo 2 slikici, ker ostalo imam na računalniku.

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 4654
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 8:34:50   
bambi14
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

naty mi še piše da je porod trajal 40min user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in nič šivana, bravo naty nam boš dala inštrukcijeuser posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image
PROSIM inštrukcije,....

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4655
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 8:36:13   
Krysia
Dobro jutro!

Naty13 in oči, čestitke za Jošta user posted image user posted image .

Srečka30 in očka, čestitke za Mojco user posted image user posted image .


Vsem veliko lepih skupnih trenutkov in mirne noči.

No, če bom dolgo ta post pisala, bom mogoče morala še kateri čestitat user posted image - se je baby boom začel.

Ko naty pride nazaj, bo pa povedala, kako ti rata tako hitro opravit pa še da te nič ne šivajo ... Bi nam prav prišle take inštrukcije, a ne?

Velik sreče danes na pregledih! Pa tistim, ki bi si to želele, velik hribov in dolin na CTG-ju user posted image .

Aja, nell, hvala za user posted image - paše (z velik čokolade user posted image )

Ok, grem mal pospravt tukaj okrog, dokler ni prevroče. Potem itak sam pod klimo ležim in čakam na večerno ohladitev user posted image .

Se beremo ....

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4656
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 8:39:40   
anita goitan
naty še piše da če bo vse po sreči prideta z Joštom v soboto že domovuser posted image in da je sedaj pravo zatišje v P Kr, iz nedelje na ponedeljek pa 10 porodv! Zatišje pred nevihto a ne, čak da me pridemo gor user posted image user posted image


(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 4657
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 8:39:44   
Anonimen


Ja, bravo naty13 za tako hiter porod! user posted image Jaz bi si tudi želela takšnega. Pa saj opažam, da so vse punce "avgustovke"nekam hitro rodile. Razen srečka30 omenja daljši čas (22 ur). Kaže, da se prehitevanje v tem primeru zelo splača user posted image .....Nas nekaj je prehitevanje že zamudilo, le kaj nam še potem preostane....mučni in razvlečeni scenarij....user posted image .....upam, da ne! Inštrukcije in skrivnosti naty pa so vsekakor dobrodošle user posted image !

(odgovor članu anita goitan)
  Neposredna povezava do sporočila: 4658
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 8:44:08   
ozziebo
Naty 13, čestitke še tukaj in bravo za hiter porod! user posted image  user posted image  user posted image

Srečka 30 čestitke za princesko! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4659
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 8:46:56   
ozziebo
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Ponoči me je nekaj grabil, toda brez pravega ritma, CTG bo pa -normalno- raven ko panonska nižinauser posted image user posted image

Lep dan vam želim...pa..PUNCE NEHAJTE PREHITEVAT!!!user posted image user posted image user posted image Najprej julijka in tiste na začetku avgusta...user posted image

Muklla, PABLO, nyna, ozziebo, bella...bomo zadnje???? Kaj pravite???user posted image user posted image



Tudi moj Ctg je bil včeraj raven, kot bi ga z ravnilom potegnil user posted image . Imam že počasi dost vsega!

Ja Erin, očitno nas bodo vse prehitele, se sicer trudim  s user posted image  zmenit, da pride jutri ven, ampak se mi zdi, da me že sedaj ne posluša  user posted image  

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4660
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 8:55:20   
kaja02
Naty- user posted image  za sinka,

no pa me je spet ena prehitela, moja pa se očitno gre zimsko spanje, sam ponoči miga, trebuh imam skoz trd, križ me boli, zjutraj pa je vsega konc. P aše CTG nimam, ker moja G pravi, da greš na CTG ko prekoračiš PDP, tak da še to nevem, če se kaj resnično in kako močno pripravlja, pa še pregleda  tam spodaj nisem imela od skoraj začetka nosečnostiuser posted image

Pablo- daj še mal potegn, nama mogoče rata skupaj v P ležat, ker kot vidim, se tudi tvojmu nikamor ne mudiuser posted image

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 4661
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 8:58:39   
kaja02
Ste še vedno tukaj??? Kaj niso že vse nosečnice okoli vas rodile?   - to je prvi stavek, ki ga mam napisanega na koledarju, pa še res drži, user posted image

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 4662
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 9:08:05   
ozziebo
Kaja, te čisto razumem, meni je tudi že dost vsega, pa vsak samo sprašuje, če smo že. Je moj user posted image  rekel, da si bo kar na majico napisal, NI ŠE NIČ!

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 4663
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 9:18:14   
anita goitan
Punce sem začela pucat kot nora, posesam, obrišem po tleh, sedaj čistim sedežno z vanishem (me prou zanima kašna bo ven pršla ker imava tako belo, krem barvo) in dobim mms od Naty in njenega angelčkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image joj  me je kar na mokro sedežno posedlo, ma kašen angelček, spančka sedaj.

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 4664
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 9:24:34   
ozziebo
Anita, a ti boš pa naslednja šla rodit, zdaj, ko te je gnezdenje prijelo?user posted image

Pa le pohiti, dokler ti Naty posteljo špara!!

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4665
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 9:24:35   
tejkaz
Čestitke Naty

Sem tudi jaz dobila slikico od Jošta. Pravi lepotec. TAko mirno spančka. Anita, Naty, pravi, da je postelja zraven nje prosta. Katera od naju bo prej pri njej user posted image

Pa en lep pozdrav iz Velenja. Grem malo za nazaj brat.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4666
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 9:35:16   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Čestitke Naty

Sem tudi jaz dobila slikico od Jošta. Pravi lepotec. TAko mirno spančka. Anita, Naty, pravi, da je postelja zraven nje prosta. Katera od naju bo prej pri njej user posted image

Pa en lep pozdrav iz Velenja. Grem malo za nazaj brat.



OOO pozdravljena tejkaz, me je dopoldan naty spraševala po tebiuser posted image , res te ni blo nič gor na rr. Jaz pravim, da bo najina bejba sigurno avgustovka, če ne celo septembrkauser posted image user posted image , se pa ne branim in komot grem lahko rodit, sicer še ni moj datum 4.8., ampka ok če mi že posteljo šparauser posted image
Kako si pa ti???

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4667
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 9:35:58   
Arany
  naty13  ČESTITKE za sinčka Jošta in super za hiter porod !!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4668
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 9:47:18   
Zoja Miša
Naty, čestitke za Jošta! user posted image
Katera bo tako pogumna in nam prav tako poslala slikico Jošta?

Čipka, sporoči kako si!

Sandra, ti tudi, kako in kje si?

Iva77, vse najboljše!

Srečka30, čestitke za malčico.

Anita, v primeru, da te zadržijo, bo vse za dobro otroka... vseeno držim pesti, da te spustijo. Javi se nam!

Bambi, svaka ti čast, da še toliko okoli letaš.
 
Erin, čestitke za včerajšnjo obletnico.

Vse ki imate preglede dobro opravite in pofočkajte se potem, da bomo vedele kje in kako ste!

Fantki vodijo! Punce z punčkami - v akcijo!!!! Jaz moram definitivno še počakati do naslednjega tedna!
 
Pa še eno vprašanje za tiste ki ste že mamice. Vem, da je potrebno dojenčka dajati spat na bok, kaj pa ko greste na sprehod in ga date v košaro vozička, je tudi tam na boku? Se ne preverne?
 
Mi imamo pa voziček, je prišel.user posted image  Itak da se tale novica ne mora kosati z vsemi dojenčki, ampak meni vseeno veliko pomeni, pa rada delim z vami. Brez zamere.


_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4669
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 9:50:31   
anita goitan
hvala zoja miša, sem rekla da pred torkom, ok pondeljkom (ker nimam točen dan kdaj morm na ctg+rr, rekla mi je da lahko že ta petek) ne grem na ctg, ker nočem čez vikend slučajno v P ležat, sicer bi šla mal naty in njenega angelčka pogledat sam vseeno

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4670
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 9:59:41   
anita goitan
zoja miša imaš ZS

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4671
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 10:04:45   
Zoja Miša
Dojenč je doma le do RR ji še ni uspelo. Sama pove kasneje kaj več. Me je skrbelo, pa sem ji sms poslala.user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4672
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 10:07:46   
Zoja Miša
Anita imaš ZS.

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4673
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 10:11:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kaja02

Pablo- daj še mal potegn, nama mogoče rata skupaj v P ležat, ker kot vidim, se tudi tvojmu nikamor ne mudiuser posted image



kaja02 - na katere datume pa ti ciljaš? Meni so ljubša liha števila, pa še bolj pravljična so user posted image . Recimo, da bo na te datume manj gneče v P, pa se vidimo takrat, OK? user posted image . Drugače se pa našemu pikecu res nikamor ne mudi. Kaja02, verjetno najina user posted image ne bosta ravno pretirano zagnane sorte, bosta bolj uživača in na eazy  user posted image  user posted image  user posted image .


IZVIRNO SPOROČILO: ozziebo

Kaja, te čisto razumem, meni je tudi že dost vsega, pa vsak samo sprašuje, če smo že. Je moj  rekel, da si bo kar na majico napisal, NI ŠE NIČ!



ozziebo - a pri vas je tudi user posted image bolj na udaru glede informiranja in radovednosti drugih?! user posted image Meni je prav smešno, ko pride naš ata domov in pravi kako ga vsak dan sproti najprej napadejo, če "smo" že rodili in kdo vse ga je v službi spet gnjavil z vprašanji. Včeraj je šel popoldan nazaj v službo in bil tam še nekaj čez 20. uro. In pride domov in mi pravi, da me čistilka pozdravlja user posted image user posted image user posted image . Kako, kdo???? user posted image user posted image user posted image Saj me sploh ne pozna in niti jaz ne nje. Kako pa ve? Ja, v firmi se vse ve in vsi vse vejo......user posted image user posted image user posted image .

Meni je pa čisto cool. Mene pa ne gnjavi nihče. S kolegicami smo se v glavnem z vsemi dobile še v juniju oz. izjemoma v začetku julija, so res vse punce prav tolerantne. So mi vse v glavnem rekle, da me v juliju ne bodo več morile in me bodo pustile pri miru, tako da smo šle na pijačo še pravi čas. No, kakšen prijateljski telefonski pogovor že imam, vendar ne takšnega v stilu "....samo to, ali je že kaj???"......

user posted image user posted image user posted image To z napisom na majici je pa tudi user posted image



(odgovor članu kaja02)
  Neposredna povezava do sporočila: 4674
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 10:15:40   
Zoja Miša
Hvala Anita, res je cukerček!!! Naty, tvoj Jošt je za polupčkat!user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?