|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 19:19:03   
anaya
Umiram..... no topim se..... danes me je zagrablo (natančneje ob 17h popoldne), da sem kr sama sebi napoti.... gležnjev ni več.... komaj hodim, vroče mi je.... pa vsi okrog mene mi grejo na živce....kaj bi blo to????user posted image user posted image

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4601
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 19:21:49   
andrejaboris
Pikapola34 še malo pa bote zibali!user posted image user posted image Meni so tut rekli da je mv zmehčan a dobro ohranjen!BOmo pa vidli kdaj bomo mi šli v akcijo! Jaz upam da tam po 10.8. minimalno!

ZojaMiša  nena se sekiraj, saj bo vse vredu! Bolj se sekiramo slabše je! POčivaj, če pa bi zaslutla da je kaj narobe pa hitro se pokazat pa magari zastonj!!! POčivaj in uživaj!user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4602
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 19:25:19   
andrejaboris
Anaya jaz sem tut sama sebi par dni nazaj šla na živce!  Pa nič kar je kdo naredo mi ni pasalo! Saj nas bo minlo. Še malo!user posted image user posted image user posted image Spomni se na svojo prihajajočo štručko in bo bolje!!! In na nas souser posted image seveda!!!user posted image user posted image user posted image za srečo!!!

_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 4603
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 19:31:03   
čipka
Čipka, oprosti, ampak glede tega pa res nič ne vem!!!! Bi ti z veseljem pomagala, če bi vedela kako!


Joj, ne se opravičevat.user posted image Saj vem, da bi mi pomagale če bi lahko. Saj ne mormo vse kr vse vedet. Samo jaz sem neučakana. Ve mi oprostite, če sem mogoče tko "napadalno" napisala.user posted image   

Zdej že par uric gledam vse mogoče na netu, kaj ta obrat pomeni, sem že kar čorava.user posted image
Res pa je da sem živčna in da to ni dobro ne zame in ne za user posted image .
Samo rada bi, da bi bilo moje dete zdravo.

Pridne bodite pupe. se jutri javim kako je šlo.user posted image user posted image

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4604
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 19:37:39   
sandra123
A je že kaj novičk o Naty???? Jo ful pogrešam danes....pa je verjetno ne bo zdaj več na spregled...upam, da je vse ok...Erin, sporoči, ko boš kaj vedelauser posted image

Punce, ko pravite, da same sebe komaj prenašate....se pridružujem....sem že 2 dni sitna, nič mi ne paše, noge mi otekajo, moj user posted image me verjetno že komaj prenašauser posted image user posted image user posted image ...počasi se bomo res vse naveličale stanja v katerem se trenutno (še) nahajamo...
Mene je pa malo prej moja princeska klicala...sem bila kar v user posted image ...pa spet je najprej vprašala, kako sta user posted image user posted image in če sta že zunaj user posted image ...Sva se pa z user posted image dogovorila, da nikomur ne bova dajala informacij o tem, da lahko jutri ostanem v P......folk kar naprej klicari, tako, da sva zdaj glede tega že oba nervoznauser posted image user posted image user posted image - res ne vem, kaj se vsi tako ukvarjajo z menoj, tudi tisti, ki me po par mesecev niso "šmirglali"...Firbciuser posted image user posted image user posted image ...V glavnem...sva se z mojim najdražjim dogovorila, da bova poskusila jutri iztržiti še zadnji prosti vikend - da še malo živam, predvsem s svojo princesko, ki naj bi se vrnila v nedeljo...če mi bo to uspelo iztržiti, grem v ponedeljek v P z vsem in bom potem čakala na dan D....Držite pesti, da mi bo uspelo...torbo bom pa vseeno nafilala do roba....za vsak slučajuser posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 4605
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 19:43:29   
Erin
sandra- saj sem sporočila glede naty - ostala je v P na opazovanju, ji bodo delal CTG pa jutri se spet slišiva oz ko bo spet kaj novega. Pa malo jo krči dajejo, tako da bo gotovo že te dni kaj...

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 4606
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 19:45:15   
Ryssa
čipka držim pesti da bo obrat uspel in da ne bo boleč user posted image user posted image user posted image
sandra upam da bo vse potekalo tak ko si želiš user posted image

gajka sem se spomnila kaj me je zanimalo...
Glede na to, da imam bolj tesno torbo za P, ne bi zraven nosila stvari ki jih ne rabim. Ti si rodila v celjski P a ne? Pa me zanima, če si mogoče rabila vodo, vložke... V bistvu me zanima kaj si sploh vzela in če ti je kaj manjkalo user posted image
Bi si rada že enkrat pripravila to torbo, sam bi samo najnujnejše vzela, da ne bi imela ravno potovalke.
Za tebe pa vem da si nisi vnaprej pripravljala in si potem na hitro vzela najnujnejše, zato sprašujem.

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 4607
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 19:45:51   
Erin
Držim pesti da ti bodo dali "frej" do ponedeljka..potem pa v akcijo user posted image user posted image user posted image
KAteri dan bi si izbrala naslednji teden če bi lahko izbirala?

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4608
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 19:47:22   
sandra123
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

sandra- saj sem sporočila glede naty - ostala je v P na opazovanju, ji bodo delal CTG pa jutri se spet slišiva oz ko bo spet kaj novega. Pa malo jo krči dajejo, tako da bo gotovo že te dni kaj...

Ja, Erin, saj to sem prej prebrala, ampak me je zanimalo, če so kakšne sveže novičkeuser posted image ...

Erin moji datumi so...4.8., 5.8., tudi 6.8. in 8.8. user posted image
Kateri so pa tvoji datumi???
Joj, sem skoraj pozabila kateri dan je danesuser posted image ...ERIN VSE NAJLEPŠE OB 5. OBLETNICI
user posted image

< Sporočilo je popravil sandra123 -- 30.7.2008 19:51:34 >


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4609
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 19:54:49   
iva77
Moj PDP je 11.08 (to je rekla G. na NS), moj osebni G. pa pravi 31.07 user posted image , kar bi tudi meni bolj odgovarjalo imam roj. dan tako da bi bilo to lepo darilo, drugače mi je pa 08.08 tudi simpatičen datum,

no bomo vidli kdaj se bo user posted image  odločil priti ven user posted image


P.S a še katero med nogami boli, mene uffff jaoooo

_____________________________

TAMMY, 05.08.2008 ob 9.20, 3150g in 50cm

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 4610
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 19:58:28   
sandra123
Iva, a se vaš bodoči novi član še ni razkril???? To pa bo presenečenjeuser posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu iva77)
Neposredna povezava do sporočila: 4611
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 20:24:58   
iva77
Ooooo se je, ampak sem rekla G. da mu ni treba povedat kaj je user posted image

_____________________________

TAMMY, 05.08.2008 ob 9.20, 3150g in 50cm

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 4612
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 20:25:58   
Erin
Ooooooooooo..hvala za čestitke!user posted image user posted image

Moji datumi so pa: 31., 1 in 2 (če že morauser posted image ), 4., 5., 6. potem mi bodo pa gotovo že sprožili če ne bo nič.He he, bi bilo lažje če bi napisala vsi razen 3 user posted image
iva77 - a ti lahko že danes voščim ker ne vem če bom jutri še tukajuser posted image (če si vraževerna pa čestitko jutri poglejuser posted image )
VSE NAJBOOOOOOOOOOOOOOLJŠEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!

user posted image

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 4613
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 20:31:26   
anita goitan
erin iskrene čestitke ob vajini obletnici še z moje strani!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4614
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 20:31:43   
gajka
Ryssa - ja, jaz sem rodila v Celju. Vložke dobiš tam, jih vsak dan sproti dostavljajo in jih ni nikoli zmanjkalo. Dajo tudi mrežaste spodnje hlačke za enkratno uporabo, tako da tudi spodnjega perila ne rabiš. Spalne srajčke, brisače, haljo tudi tam dobiš. Aja, pa tudi lanolin za bradavice so nam dali. S čajem te tudi non stop zalagajo, tako da ne rabiš s sabo kake ekstra zaloge pijače, mogoče kakšno malo flaško za vsak slučaj, pa mogoče kake piškotke. Rabiš samo svoje toaletne potrebščine. Jaz sem imela s sabo tudi copate z debelim podplatom, čeprav lahko tudi te dobiš tam. Ene imajo s sabo tudi kak par nogavičk, jaz jih nisem imela. Modrc za dojenje pa sem šele zadnji dan dala gor, pa še to tik pred odhodom. Priporočam pa tist obroček za plavanje, ker tudi če nisi nič šivana, je tam dol vse malo razbolelo za sedenje. user posted image  Pa polnilec za telefon ti lahko prav pride. Pravzaprav ne rabiš s sabo kaj dosti reči, ker je skoraj za vse poskrbljeno. Če te še kaj zanima, pa kar vprašaj.

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 4615
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 20:34:21   
iva77
ERIN HVALA za čestitke

a nebi bilo fino, če bi rodila 31.07 na svoj rojstni dan, in to na svoj 31. rojstni dan user posted image

sem ravno prištimala stvari za v P. (nikoli se neve user posted image )

ob enem pa tudi tebi čestitam za 5 obletnico user posted image

< Sporočilo je popravil iva77 -- 30.7.2008 20:35:34 >


_____________________________

TAMMY, 05.08.2008 ob 9.20, 3150g in 50cm

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4616
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 20:35:43   
anita goitan
čipka držim pestuser posted image user posted image user posted image user posted image i, smo s tabo, sicer pa sem sama osebno glede zunanjega obrata največ inf.dobila (ker me je zanimalo) prek medovernet-Pušenjak, zelo dobro opiše

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4617
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 20:40:46   
srecka30
pozdravljene!
da še jaz javim, da sem rodila čudovito punčko, ki je sicer krepko prehitevala, a bo že nadoknadila zamujeno. PDP je bil 20.8., rodila  sem 8.7. Mojco, ki je tehtala 1910 g in je bila velika 43 cm. sedaj sva  doma in ima " že" 2200g.
vsem, ki vas porod še čaka, vam želim veliko sreče in kar brez strahu, hitro mine (čeprav sem rodila 22 ur) in res je hitro vse pozabljeno. ko enkrat vidiš detece, pozabiš na vse bolečine in bi bil pripravljen iti še enkrat  skozi vse to.
vse lepo in zdrave dojenčke!

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4618
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 20:43:38   
anita goitan
uf sej sploh nisem še vse uspela komentiratiuser posted image
pikapoka ti boš kmal zibala, juhuuuuser posted image
sandra jaz te občudujem da sfolgaš s tisitm trebuhom in vsemuser posted image pa ful si vedno pozitivna!
iva77 tebi pa ful želim, da se datumi poklapajo, se pravi JUTRI!!!user posted image

Uf punce mene pa nabolj skrbi da me bood v P zadržali zaradi previsokega pritiskauser posted image user posted image , na napotniic za ctg imam tud napisano meritev rr in se itak ko mi sestra da gor uno manšeto jaz vedno kar poletim v višave s pritiskomuser posted image user posted image , potem se mi bo šele vleklo do roka, sicer imam samo še 15dni, sam vseeno, močno pa upam da do tega ne bo prišlo!

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4619
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 20:51:10   
iva77
pa da vidimo te datume user posted image

_____________________________

TAMMY, 05.08.2008 ob 9.20, 3150g in 50cm

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4620
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 20:58:02   
buhtlčk
'čer

Mene tud zoprnija daje. Mali se mi je na živc očitno ulegu, tko da dons komej hodim in sem bl na kavču, vsa energija in potrpljenje sta šla za kosilo. Boli me cela desna noga. Rama k me je bolela prej je bla očitno ista stvar, sam po rokah pač ne hodiš. Ma nima veze, bo že. Avto pa zdej res odpade :(

(odgovor članu iva77)
Neposredna povezava do sporočila: 4621
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 21:11:48   
gajka
şrečka30 - čestitke za hčerkico Mojco! user posted image  Pa lepo se cartajte!

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 4622
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 21:15:44   
astrea
user posted image user posted image user posted image K_a_t_j_a, srecka30,  čestitke obemauser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4623
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 21:20:04   
Erin
user posted image user posted image user posted image
Punce s tega seznama:

Javite se čimprej v kolikor želite ostati na našem "glavnem" seznamu, da vas vrnem nazaj. V nasprotnem primeru boste med "pogrešanimi" in se boste nahajale na tem seznamu.


           JAVITE SE:   
                    
--------------------------------------------------------------

xx.8.
~ LEDO1974 (2.user posted image ) 36.let CE
~ pikicai ( user posted image )
~ Neja31

~ anonimna AJ

~ hubertina

01.8.
~ ankhesenpaaten
~ cinca marinca (2.user posted image ) 

03.8.
~ mkj (1.user posted image  user posted image ) 26.let  LJ

04.8.
~ bavc

05.8.
~ katjakoc

08.8.
~ simona2 (2.user posted image user posted image ) LJ

12.8.
~ LenaG (user posted image ) MB/ +10 kg
~ sonjaa (1.user posted image  user posted image ) 30.let

16.08.
~ mbrume6 (3.user posted image  user posted image )

17.8.
~ ena_mici (2.user posted image )

18.8.
~ BOJTKA (1.user posted image  user posted image ) 25.let  Trbovlje
~ mee (1.user posted image  user posted image )
~ KRNEKDO


20.8.
~ uskaa (user posted image )
~ Ariella
(1.user posted image  user posted image ) 31.let
~ TINA0100 (2.user posted image )

21.8.
~ bibika24

22.8.
~ NJINJA (1.user posted image  user posted image ) 28.let Lj/Po

25.8.
~ clara23 (user posted image )

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4624
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 21:21:34   
Erin
srecka30 - Čestitke za hčerkico Mojco! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?