|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 15:07:45   
Ryssa
A lahko še jaz prosim katero za številko, če slučajno kaj pride, da lahko obvestim? Nimam prav od nobene kontakta.

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 4576
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 15:16:03   
sandra123
Ryssa, imaš ZSuser posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 4577
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 15:33:55   
tatly
kje se dajo plastificirat slike od uz?

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 4578
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 15:37:41   
anita goitan
ojla punce,
jaz sem pa cel dopoldan mela obiske, tudi enega dojenčka, slaba 2 m starega, sam je že kr velik, rodil se je 55cm!user posted image
Sedaj sem špinačo pripravila, stročji fižol skuhala, za kosilo bo pa goveja juha in mojuser posted image bo kaj mesnega pripravil, od mesnih zadev jaz nimam pojma, ne jem mesa.

Nestrpno pa čakam na nove inf.o naty, pa dojenč,..user posted image

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4579
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 15:50:27   
lana777
K_a_t_j_a -  iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

naty - držim pesti user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Sandra - sej bo, drži se v Puser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

čipka - naše dete v 37. tednu tud še vztraja na ritki,
pa sm se odločla, da ne grem na obrat ... Prosim,
javi, kako boš uredila!!! Držim pesti!!!

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4580
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 15:59:43   
Vilika
Ohoj!!

Pa imamo spet novega dojenčka...
                K A T J A čestitke za user posted image i n hiter porod !!! 
user posted image user posted image user posted image


Naty
in dojenč - srečno obema user posted image user posted image user posted image

Gajka tudi jaz te občudujem ko si takole fino noter v materinstvo brez težav padla. Bi človek mislil da imaš že vsaj 5tega oročka in zato tako obvladaš... user posted image


Jaz sem imela danes CTG - pokazal 2 mini hribčka (do 40), otroček ni skoraj nič brcal (v 20ih minutah) in je bila tista črta od utripa skoz enakomerna (okoli 150). Potem je G videla da res strašno zatekam ( Halooo, kaj pa govorim že 3 mesece, sploh pa zadnji mesec user posted image ) in je že 100tič ponovila naj zmanjšam sol - pa saj jo imam itak na minimumu...

Potem smo na hitro pregledali kri in vodo - voda BP, kri pa slaba... in ITAk - Welcome to the LAGOFER CLUB user posted image . mislim celo nosečnost vse OK, zdaj sem pa kar 5 FLAŠ tega sranja dobila za požret. Mi je slabo že ko jih gledam tam na pultu, kaj šele da ga grem pokusit..

Sem pa dobila od G prsno Aventovo prsno črpalko zastonj, ker bom sodelovala v raziskavi za inštitut Jožefa Štefana (sem enkrat pisala o tem, in sem prišla med izbranke user posted image ). Bom pa zato morala dati 2x po 1 deci mleka, vodo in kri, pa še lubi bo moral dat kri in vodo.... Me prav zanima kakšni bojo rezultati te raziskave, ki bo prejala še kakšno leto ali 2, po moje.


Bodite fajn, grem malo mižule...



_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4581
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 16:23:04   
anita goitan
Vilika super za tole črpalko, sej ej fesjt draga, vsaj una na štrom, čez 100€, mi jo je soseda posodila, če jo bom nucala. Čemu se gre ta raziskava?

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 4582
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 16:42:10   
Vilika
anita - tale črpalka mislim da je okol 50 ojrou, ni na štom, ampak vseen ni slabo user posted image .
Raziskava je o tem - kakšen je otrok glede na življenjske navade staršev. Če bo naprimer hiperaktiven, in če jaz recimo popijem ogromno mleka.... ali je to dvoje povezano, nekako v tem stilu.
Ugotavljali bojo v glavnem stanje otočka glede na to kakšne navade imava midva kot starša in v kakšnem okolju živimo..
Mi je G rekla da bi bila primerna kandidatka in če želim sodelovati... pa sem rekla zakaj pa ne, je pa osnovni pogoj za sodelovanje da nisi in nisi bila kadilka, da ne uživaš alkohola, da ne živiš ob žel. postaji.... Potem sem mrala še eno anketo izpolniti in jo poslati na inštitut, potem sem 14 dni čakala če bom sploh izbrana... in sem user posted image . Naprej bomo pa videli.

erin - še podatek o KG - jaoooo mammaaa +18, mene bo kar kap. Naslednji pregled pa 11.8, upam da 3 dni prred tem rodim user posted image user posted image


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4583
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 16:51:09   
Zoja Miša
Evo, jaz sem imela sestro tu, ki mi je vse polikala. Skuhala kosilo in pospravila. Pa še za jutri imam nekaj za kosilo, tako da sem res vesela. Pa še čvekale sva na veliko, da sem se malo sprostila in ne skos mislila na izcedek, plodovnico in ali je vse o.k.....tako da Nyna, ne morem te razumeti bolje, kot te! Res se mi že kar meša včasih. Še nikoli nisem tako podrobno zjala v vložke, jih iz kopalnice nosila na dnevno svetlobo gledati...v glavnem zmešnjava!

In res sem ugotovila da sem cela katastrofo. Moj me prosi, če lahko račune na kliku plačam, da mu ni treba laufati na pošto, a jaz koza pozabim geslo in si zablokiram klikuser posted image . Mislim res, še to kar bi lahko potem nekako za j. (ups).

Krysia, ja saj sem vprašala G, pa mi je rekel 2-3 na dan. No, potem se bom tega držala, saj kar gre.

Sandra, v bolnici res ni tako grozno, saj nekako mine, sploh če so okoli same nosečke, ki so približno na istem kot ti. Pa kot ti je Sayuri povedala, več kot 1 teden te ne bodo pustili čakati! Si naša herojka, saj sem ti že rekla!user posted image

Erta, jaz pa sem za vsak pregled imela vaginalni pregled. Po mojem je čisto od dela G odvisno. Moj je še stare šole...

Andrejaboris, mislim, da je tole vreme čisto mimo. Evo tu že grmi in srčno upam, da bo kakšen dež, da malo sprosti ozračje, ker grozno pritiska.user posted image In  potem vse to vpliva na nas, jaz imam danes tudi kar neko špikanje po trebuhu. A vsaj dete je malo bolj živahno kot včeraj, kar me pomirja!

Vilika, pridna da prispevaš k napredku! user posted image

Od Dojenča nisem prjela še nobenega novega sms-a.





_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4584
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 17:11:11   
ANA_P
miškolinček in Katja, še tukaj čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image

dojenč in Naty GO GO GO GO!!!!!!!!!!!!!!!!!

No, ua mano je je pa danes katastrofalna noč in še bolj katastrofalno dopoldne. Celo noč sem hodila na WC na eno ali pol ure, nasploh sem slabo spala, zjutraj ko pa sem glih komaj zaspala, pa budilka. Je bilo treba na CTG. Na CTGju pa katastrofa. Malemu niso vredu slišali srčka, kljub obračanju in premikanju otroka, se je komaj kaj premaknil, srček je bil nekje 90 do 100 user posted image . Ker je moj G na dopustu, me je sestra takoj poslala na porodnega, kjer sem čakala 2 uriuser posted image , da sem prišla na vrsto. Zmešalo se mi je skoraj, ker nisem vedela kaj se dogaja. Te pa še kličem po poti mojega, pa ded nedosegljivuser posted image . Te me končno pokliče nazaj, d asem mu povedala, kam še grem in kaj se dogaja. CTG hvala bogu normalenuser posted image user posted image , moj pritisk pa je padel v dveh urah. Zjturaj sem ga imela 120/80, tam pa 104/70user posted image . No, z otrokom je HB vse OK, sem pa bila razočarana, da sem jim omenila, da sem včeraj zvečer imela mokre spodnje hlače in potem še tudi enkrat vložek, pa mi je ta G rekel, da to ni nič. Hmmm, sem si mislila, mogoče pa je plodovnica, pa pravi da ne. Niti pogledal me niuser posted image  kljub mojemu vztrajanju.

Zdaj sem malo pomirjena ampak kljub vsemu bolj napea in se trudim čutiti gibe, pa je glih danes tak leni. Me je pa še kar strah, d ares ni kaj narobe, kljub dobrim drugim rezultatom.
No, CTG, še mi ni risal popadkov, tam nekej 20, to pa je normalno, ne?

Zdaj še malo prečekiram, te pa grem spat, ker sem res uničena od neprespane noči in porabljenih živcev.

Punce, fajn bodite, vas berem jutri.

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4585
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 17:18:09   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Od Dojenča nisem prjela še nobenega novega sms-a.



Jaz sem jo pa malo prej videla da je bila prijavljenauser posted image user posted image user posted image

naty  me je ponovno klicala, je rekla  da upa da bo danes imela še kakšen CTG in da če bo kaj novega sporoči. Jo pa malo špika... mislim da bo ona kar kmalu imela svojega user posted image v naročju.

Jaz imam pa še vedno roza-krvav izcedekuser posted image ...naty pravi da bom kmalu šlauser posted image da je ona tudi pri Nejcu imela zadnje dni takega, samo da nje ni noben takrat tako grobo prešlatal...
Jutri imam spet CTG, mogoče vag. pregled, UZ??? Pa še do miškolinčka bom za minutko skočila če mi bodo pustili in če bom imela čas. V kolikor se jutri ne vrnem - sayuri - veš kdo bo ko ti bo telefončič piskaluser posted image

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4586
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 17:18:33   
andrejaboris
Ana P. če nisi sigurna da je res 10 gibov idi v P. se pokazat. Je meni zdaj na pregledu in že dostikrat prej rekla, da če do 9 zvečer ni 10 gibov takoj v P.!!! Je rekla ponavadi je tak vse ok, ampak bolše preventiva kot da bi blo res kaj narobe!!!

_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 4587
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 17:21:46   
Erin
Oooooooooo boga ANA... kaj si dajala skozi... user posted image
Ma kako so eni dohtarji zoprni in prepričani v svoj prav pa tudi preverijo ne. Grozno...user posted image

Samo da je vse okej...user posted image Sedaj pa kar hitro v ležeči položaj in spočij si.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4588
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 17:39:46   
bella02
user posted image user posted image user posted image Katja, vse najlepše ob rojstvu malega princa!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4589
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 17:44:43   
ČebelicaMaja
Ojla... ravno sem oddremala 15 min... mene tale vročina kar konkretno zdela... sem imela danes Uz in vse OK, zgleda, da bo res punčka, ker mi je dr. Rončevič tudi rekel, da se mu zdi da je pupauser posted image  pa da je vse OK, da ni sledu o asimetrijiuser posted image

Potem sem povedala kako me skrbi za gibe, pa me je še na CTG poslal, kjer je miška v 20 min. vsaj 5x brckala, potem so me poslal še na pregled k eni dr. (sploh ne vem kateriuser posted image ), vglavnem nekdo mora odčitat CTg- pa je rekla, da je vse BP- da ni sledu  popadkih, da je srček OK, gibi OK, da pa na plodek lahko vpliva tudi vročina in dlje časa mirujejo, tako da naj bom pozorna na ritem malčice... so me malo pomirili, pa kar pohavlit jih moram, so bli ful prijazni, tud sestre...

Ana_p...jaz sem tudi danes katastrofalno spala, ker celo noč nisem čutila niti ene brce, tko da sem ob 6h zjutraj poslušala Angel Sounds, da sem se pomirila... pa nisem tako hitro iz sebe, sedaj me pa že prav daje...no danes je normo že izpolnila, ampak včasih je pa res kriza...me tko prestraši...user posted image

Danes sem zjutraj ful zadev uredila, ki so me čakale že 2 meseca, zdaj moram pa še košaro Dreami oprat... ali katera ve, kako to zadevo slečeš in potem nazaj oblečeš, sem slišala, da se da vse snet in oprat v pralnem stroju...sem jo dobila od prijateljice- sicer lepa, ampak je vsa zaprašena, pa mal od pajčevin, pa bi jo rada tipi topi oprala....

Drugače smo bili pa včeraj na obisku pri moji cimri iz P od prejšnega poroda in je bilo super...kako je fino, če imaš v sobi tko skulirano osebo... mi je ful ful velik pomagala in sem ji še danes res havležna...


_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4590
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 17:51:48   
pingo80
Joj, kaj berem. Sem šla najprej gledat na rodili smo, pa me je kar prileplo na stol. Se vidi, da nisem nič spremljala dva dni. Grem brž brat.

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4591
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 18:06:37   
čipka
Miškoliček in K_a_t_j_a- iskrene čestitke!!!!!!!!!!

Madoniš, je šlo pa kr na hitr tole!

Evo mene s pregleda oz. ctg-ja! Ctg še nič ne kaže popadkov, uz pregled uredu-otroček je že velik 3,166 kg. Problem je v tem da je še vedno na ritki in mi je g dal napotnico za jutri pri Pušenjaku za zunanji obrat. Zdej pa že skos tuhtam kaj narest.. Al naj grem al ne.. G mi je sicer reku da se lahko pridem tja pokazat, pa če ne bo šlo, pač ne bo šlo in bo ostala na ritki...lahko se pa kej zakomplicira in ostanem notri.. u glavnem cela štala. Bi pa fajn če bi se obrnla ker bi rada rodila po naravni poti. Sej če ne bo šlo drugač, bom že preživela tist CR. Sej mal sem že zdele prebrala o tem obratu-ni noben bav bav.
Zanima me samo tiste, ki ste mogoče imele takšen obrat, če je to boleče al ne, koliko časa traja...


A res nobena ne ve?user posted image    Madona, punce sem kar mal živčna, sploh ne vem kaj naj jutri naredim. Ali lahko tudi jaz katero prosim za tel. št. če slučajno kej prej ostanem v p?

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4592
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 18:17:16   
Erin
čipka- od naših punc ni imela očitno še nobena takega obrata. Ene pravijo da nič ne boli, druge da je rahlo neprijetno, spet tretje da boli... Ti samo dobro opravi, Pušenjak je pa tudi strokovnjak 1A in ti bo najbolje svetoval in ukrepal. Samo mirno... bomo mislile nate.user posted image user posted image
dojenč je pa očitno doma samo se nam ne javi. Sem videla da se je prijavila dve uri nazaj..mogoče je zmatrana in počiva.

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 4593
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 18:19:28   
pingo80
Ja nič Sem nekaj prebrala, pa bom nadaljevala zvečer. Grem še k prijateljici, ki je rodila pred destimi dnevi. Me je prejle klicala in rekla, kaj da nič ne pridem. JAz pa sploh nisem imela prvi mesec namena lazit okrog, da se vsi malo odpočijejo in navadijo. No, zdaj pa vseen grem za kake pol urce.

Še enkrat tule - Katja in Miškolinček, iskrene čestitke za vajina princa. Veselo cartanjea in čim več prespanih noči. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Naty in Dojenč - držita se in naj vama porod čim hitreje mine. Pa še user posted image user posted image user posted image  user posted image  za srečo.

(odgovor članu astrea)
Neposredna povezava do sporočila: 4594
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 18:22:56   
aradej
čipka imaš zs

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 4595
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 18:27:01   
anaya
Čipka: pojma nimam kako je z obratom, moje dete je tut kr dolgo časa vztrajalo na ritki, pa vse kaj sem zvedla o zunanjem obratu je blo od moje sestrične ( patronažna ) da ona ne bi šla na zunanji obrat..... tak da prijetno verjetno že ni.... sem pa nekje brala da ti to delajo ( vsaj naj bi ti) v operacijski za vsak primer če pride do komplikacij da CR nardijo....lahko pa tut porod sproži... sicer pa pri tebi bo sigurno vse ok!! Bolš da probaš tzo kot pa da te prisilijo da z ritko naprej rodiš....pomoje ni tak strašno da se ne bi dalo prestat....pa vsop srečo

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 4596
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 18:35:45   
čipka
Erin, anaya, aradej - hvala vam! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4597
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 18:36:21   
Zoja Miša
Čipka, oprosti, ampak glede tega pa res nič ne vem!!!! Bi ti z veseljem pomagala, če bi vedela kako!user posted image

Ana_P mislim res, dobra si, ker si danes res toliko prestala. Važno, da je vse bp. Spočij si!!!!

Joj punce, postale bomo prave živčne razvaline!!! user posted image user posted image user posted image

Od Dojenča nič.user posted image
Mislim....oj, res komaj čakam sedaj 8.8.!!!! Oz. pregled v ponedeljek!!! Škoda da nimam kakšnega G v familiji, ki bi mu lahko težila za vsako malenkost! user posted image

No, pa je cel post samih čudnih smilijev!
Nekoga bi rabile, da nas malo razvedri!

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4598
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 18:50:32   
Anonimen
Zivjo,

sam sporocam, da imam od danes tud dobre izkusnje s pregledom v KR. Sem bila na CTG in je vse OK. Popadkov ni zaznal, ker so nastimali tisto za popadke cisto na zgornji del trebuha... sem jih imela pa zjutraj in popoldan...
No, moja G mi je naredila vaginalni pregled in ugotovila, da imam vrat ze zmehcan in cepek se je odluscil.. zdaj se cakamo na akcijo ... lahko danes, jutri ali pa cez kaksen teden... je se rekla.. bomo videli, kaj in kako.

Me pa pregled ni nic bolel... moja teorija je, da zato, ker sem imela zmehcan vrat.. prejsnjic sem bila pa hermeticno zaprta in so hoteli delat pregled na silo.

V glavnem sem vesela in cakamo na akcijo..



(odgovor članu Ryssa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4599
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 18:58:03   
Zoja Miša
No PikaPola, jeeee, vesela novica!!! user posted image user posted image user posted image  čakamo, da nam sporočiš, ko bo akcija.

Jaz pa vam sporoča, da je user posted image  pravkar šel po voziček!!!!user posted image user posted image user posted image  Zadnji čas in potem imava vse!!!user posted image

Končno malo ploskecov!

Želim vam miren večer - razen tistim, ki si že želite roditiuser posted image .

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?