|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 10:19:08   
sandra123
Jutro, sem si malo zaloge spanca naredilauser posted image user posted image user posted image ...
Berem, berem...ja kar ne morem verjeti, da naša Naty že cartauser posted image ...ostale pa vidim, da tudi že komaj čakate na rojstvo svojih user posted image ...
Jaz imam danes šele ob 14-ih pregled v P, tako, da bom še lahko malo čvekala z vamiuser posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4676
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 10:19:49   
kaja02
PABLO- men je vseeno kateri datum bo, sam da gre čimprej venuser posted image

drugače ja najina levčka bosta bolj na izi, še njeno  ime pomeni "počasen", "brezbrižen"user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4677
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 10:23:29   
sandra123
Naty, iskrene čestitke ob rojstvu sinčka Jošta!!!!!!!

user posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 4678
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 10:26:28   
anita goitan
sandra fajn odpravi na pregledu, pa nam sporoči kako blo

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 4679
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 10:32:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Pa še eno vprašanje za tiste ki ste že mamice. Vem, da je potrebno dojenčka dajati spat na bok, kaj pa ko greste na sprehod in ga date v košaro vozička, je tudi tam na boku? Se ne preverne?
Mi imamo pa voziček, je prišel.user posted image  Itak da se tale novica ne mora kosati z vsemi dojenčki, ampak meni vseeno veliko pomeni, pa rada delim z vami. Brez zamere.



Če se je le dalo, smo dajali dojenčka tudi v košari vozička ležati na bok. Prevrne se pa ne, saj ga podložiš s kakšno v rolo zvito pleničko, brisačko ali odejico (vsaj tako so nam pred skoraj 4 leti rekli v materinski šoli in ni treba kupovati posebnih, kar precej dragih namenskih podložk). Tokrat sem jaz kupila v DIPU eno takšno U blazinico za podporo dojenčka pri ležanju na boku. Ni tako draga. Pride cca 12 eur. Drugače pa samo na krajšem sprehodu menda niti ni nujno, da je otrok na boku, saj ga imaš nenehno na očeh. Skoraj ne more priti do težav z dihanjem ali celo do zadušitve, kar se pri spanju v posteljici zgodi z večjo verjetnostjo. Pri ležanju na boku je od samega začetka zelo pomembno tudi, da se pazi, da se dojenčka res dosledno izmenično obrača iz levega na desni bok in obratno, da se mu glavica ne zaleži samo na eni strani ampak enakomerno.

In user posted image user posted image user posted image za voziček. Seveda je pridobitev vozička velika stvar in sedaj si pripravljena ali kako? Tako nekako se je zgodilo MajiT, a ne?



(odgovor članu Zoja Miša)
  Neposredna povezava do sporočila: 4680
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 10:36:10   
pingo80
user posted image user posted image user posted image Naty, iskrene čestitke. user posted image user posted image user posted image
Pa je prišel tale vaš korenjak, ki sem ga napovedovala že nekaj časa nazaj. Lepo cartanje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4681
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 10:36:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kaja02

PABLO- men je vseeno kateri datum bo, sam da gre čimprej venuser posted image

drugače ja najina levčka bosta bolj na izi, še njeno  ime pomeni "počasen", "brezbrižen"user posted image  



user posted image user posted image user posted image a res?! Zanimivo, potem pa naj še kdo reče, da imena ne igrajo velike vloge in ne označujejo značilnosti človeka....

(odgovor članu kaja02)
  Neposredna povezava do sporočila: 4682
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 10:37:04   
sandra123
Anita, upam, da mi bo uspelo še en vikend ostat doma, da bom še malo počvekala z vamiuser posted image , pa predvsem, da se bom še s svojo pupo malo pocartala...
Zvečer me je prav mrzlica pred odhodom v P dajala, kar nisem mogla zaspatiuser posted image ...kar nekaj sem premlevala v glavi...kaj bo, kdaj bo, kako bouser posted image ...Res je najboljše, da se spontano kaj začne, ne pa, da čakaš, kdaj se bodo drugi odločili za potek dogodkovuser posted image ...


Iva77, vse najboljše za rojstni dan!!!
user posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4683
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 10:39:46   
sandra123
Pablo user posted image , vidim, da si že na nuli user posted image user posted image user posted image ...boš name počakalauser posted image user posted image user posted image ...ti bom eno posteljo prišparala, da bom imela družbouser posted image ...


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 4684
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 10:49:35   
anaya
Evo sem s CTgja, ki je bil bolj tako tako, samo srček mi je poslušala, pa gibe zaznavala, aktivnosti maternice pa ni merla, pojma nimam zakaj ne.... zgleda še nisem perajt, pa se ji ni zdelo vredno.... naslednji ctg 8.8. če bom še v enem kosu, ampak ne pri moji ker je na dopustu, te pa da še druge malo spoznam, naslednje pa pol kr v porodnišnici

Zredila sem se spet za 1 kg kdo je reko da se zadnji mesec ne rediš.... c c c.... v enem tednu 1kg, upam da je to od zatekanja, pa se je samo za 1kg vode nabralouser posted image user posted image

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 4685
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 10:51:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sandra123

Pablo user posted image , vidim, da si že na nuli user posted image user posted image user posted image ...boš name počakalauser posted image user posted image user posted image ...ti bom eno posteljo prišparala, da bom imela družbouser posted image ...



user posted image user posted image user posted image   ja Sandra, prosim! Prihrani mi eno takšno malo bolj udobno, pa če se le da, naj bo soba bolj hladna - meni je že sedaj tako vroče, pa še za družabnost je hladnejše okolje prijetnejše user posted image user posted image user posted image .....

Ste se pa punce kar nekaj pogovarjale o povečanem apetitu. Sem v teh dneh prebrala, da je to tudi eden od znakov za pripravo na porod....

No, kateri se najbolj "je" user posted image , da vidimo, če je to resnični znak in če bo res naslednja na vrsti user posted image ?!...Ampak, dvomim! Jaz sem tudi imela v zadnjih nekaj dneh povečan apetit, sedaj pa me je skoraj že minil, pa se v nobenem primeru ni dogajalo nič v smeri priprav...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sandra123)
  Neposredna povezava do sporočila: 4686
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 10:54:30   
Zoja Miša
Pablo, hvala za informacije. Bom upoštevala. Res pa je, da sem v Pikapolonici kupila že takšno podlogico, ni bila niti tako draga, 30,00 eur, pa je zadaj taka kocka, spredaj je igračka, zraven je bila pa še ena ropotuljica.user posted image  Ja, sem ena izmed teh, ki bi v trgovini za otroke lahko vse prodali!user posted image  Ja, res jupii za voziček.user posted image Sedaj imam vse! Ja, mislim, da se je res Maji T tako naredilo. Sicer pa, kje pa je tale naša mami?!? Se nam že celo večnost ni javila!

Sandra, le počvekaj še kaj z nami. Vem pa kako je noč predno moraš iti, sem bila tudi jaz polna misli. Ampak meni se je to naredilo v 33t, ti pa si tik pred tem, da k sebi stisneš svoja angelčka. Misliš, da bo res parček?



_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 4687
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 10:59:36   
pingo80
Srečka30 - čestitke za hčerkico Mojco. user posted image user posted image user posted image
Erin - z majčkeno zamudo - čestitke za vajino 5. obletnico.user posted image user posted image user posted image
Kaja02 - verjamem, da si že zlo nestpna. Sem vidla prijatlco, ki je bla teden čez rok. Drži se in naj se ti čim prej začnejo risat tisti tako težko pričakovani visoki hribčki.user posted image
Iva77 - vse najboljše; naj se ti uresniči tvoja rojstnodnevna želja.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4688
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 11:15:43   
Vilika
     Srečka30 - čestitke za user posted image Mojco user posted image user posted image user posted image

       Naty13 - čestitke za user posted image Jošta user posted image user posted image user posted image


           Obema želim lepo cartanje user posted image



Jaz kar malo zavidam vsem ki imate porod že za sabo in že cartate svoje malčke... Kje sem še jaz...


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu pingo80)
Neposredna povezava do sporočila: 4689
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 11:20:57   
anita goitan
neko zatišje je danes tuki, čemuuser posted image user posted image user posted image
Sam men se zdi da jaz skoz visim tuki gor, če slučajno kaj ne jemuser posted image , no sem tud sedežno spucala in lepo posesala in pobrisala po tleh, zdej sem si 2 nektarini privoščila, pa suhe marelice, o ja pa mal lubenice je od včeraj ostalo,..punce sej to nič ne redi a neuser posted image

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 4690
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 11:32:29   
gajka
Zoja Miša - ja, pri user posted image  se zdaj večinoma prakticira spanje na boku (redkeje tudi na hrbtu), dokler ni sam tako močan, da že obrača glavico in si sam menjuje položaje. Drugače pa jaz Roka za spanje polagam na bok, po priporočilu otroške fizioterapevtke ga podložim samo v predelu medenice, v vozičku pa je na hrbtu.

Iva77 - vse najboljše! user posted image

Z Majo T. sva zadnjič malo čvekali po telefonu. Jo njena pupa precej okupira in ji ne pusti po RR čvekat. user posted image

Sem pa šele danes, ko sem prebrala, da je Naty13 rodila v 40 min, malo razmišljala, koliko časa sem sploh jaz bila v porodni sobi. user posted image  Pa sva z user posted image  malo preračunavala in sva tudi prišla na manj kot uro, nekje na 45 min. No, toliko je bilo do rojstva, potem pa so nas tam pustili kar do jutra. user posted image  Drugače pa mi presredka niso rezali, sem pa fasala en šiv za eno mini raztrganinico, ker so očitno imeli viška cvirna in niso vedeli, kam z njim. user posted image  

Naš Rok pa se prav pridno redi - v povprečju skoraj 50g na dan! user posted image Je ful polna lička in podbradek dobil! user posted image  
user posted image

< Sporočilo je popravil gajka -- 31.7.2008 11:41:18 >

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4691
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 11:37:44   
gajka
anita - samo namig: midva z user posted image  sva zadnjič celo stanovanje spravila v red in še ploščice v kopalnici pomila, naslednji dan smo pa v P hiteli... user posted image  Pa, če malo pogledaš, koliko so tile nesojeni avgustovčki prehitevali, vidiš, da je okrog 2 tedna pred PDP nekam pogosto tule pri nas...

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4692
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 11:41:07   
anita goitan
gajka pozdravljena,
kako lepo pozira ta tvoj Rok!user posted image user posted image
Povej, v kašni konfek.št.ga imaš oblečnega, 56 al že 62? Tolk da vem, ker imam sam ene 4 bodije 56 št., večino stvari pa 62 naprej.

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4693
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 11:41:53   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

anita - samo namig: midva z user posted image  sva zadnjič celo stanovanje spravila v red in še ploščice v kopalnici pomila, naslednji dan smo pa v P hiteli... user posted image  Pa, če malo pogledaš, koliko so tile nesojeni avgustovčki prehitevali, vidiš, da je okrog 2 tedna pred PDP nekam pogosto tule pri nas...


Iz tvojih ust v božja ušesa!user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4694
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 11:46:37   
košuta
IZVIRNO SPOROČILO: anaya

Zredila sem se spet za 1 kg kdo je reko da se zadnji mesec ne rediš.... c c c.... v enem tednu 1kg, upam da je to od zatekanja, pa se je samo za 1kg vode nabralouser posted image user posted image


Ja, se tudi jaz s tem tolažim, ker sem se prejšnji teden zredila za 70dkg. user posted image  Potem pa G reče, da je naš user posted image premalo pridobil na teži. user posted image  Kako bo pa z "nabiranjem vode" ta teden, pa jutri sporočim.user posted image

Srečka30 -  Veliko sreče in zdravja mali Mojci in seveda tudi mamici. user posted image user posted image user posted image

Naty13 - Joj, ste bili hitri! Upam, da bomo res kmalu dobile natančna navodila za tak porod, kot si ga imela ti. Veliko zdravja želim obema z Joštom! user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Sandra - A si še med nami? Dobro se zmeni danes - akcija pa od ponedeljka dalje. user posted image user posted image
 
Anita - Ti kar jej, če ti paše. Pod možne znake bližajočega poroda itak spada vse, kar se nam dogaja zadnje dneve in tedne... user posted image
 
Jaz sem morala včeraj popoldne kar počivat - so me breskve zmatrale. user posted image  Kaj še bo, ko bom imela delo z našo bebico...user posted image  Bo lažje, a ne? Optimist, saj vem. user posted image

_____________________________

14.8.2008 Teodor

Miklavž je radodaren mož - že drugič nam je prinesel +! Naslednje leto bom decembra za vsak slučaj šla nekam, kjer Miklavža ne poznajo;)

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4695
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 11:47:14   
gajka
anita - bodiji so mu zaenkrat še št. 56 kar prav, npr. pajacku od Kanza št. 56 so pa očitno že dnevi šteti (pred 14 dnevi je plesal v njemu, zdaj pa kaže, da bo mogoče še kak teden uporaben, potem pa ne več user posted image )! Je ful odvisno od znamke, kakšne številke ima katera, očitno so tiste od Kanza ful majhne. Bodije imam tudi jaz samo 4 št. 56, pa se čisto lepo shaja z njimi, pač malo bolj pogosto zdaj peremo. user posted image  Ima Rok nov hobi - kakanje in lulanje tik predno mu novo pleničko daš gor, potem pa kup za pranje ful hitro raste. user posted image

< Sporočilo je popravil gajka -- 31.7.2008 11:48:20 >

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4696
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 11:50:36   
anita goitan
gajka jaz imam večino oz 80% iz H&M, baje so te št.kar ta prave kar se velikosti tiče, sam če pa ima tak hobiuser posted image kar je normalno, potem pa verjamem da pereš in likaš, še dobro da je poletje in se dokaj hitro posuši.
A dojiš ga na njegovo željo, ali imaš ure (recimo na 3), al kakor pade?
Uf sem zatežena s temi vprašanji,..no ko boš imela čas

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4697
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 11:57:04   
kaja02
joj Gajka, kak cuker je tvoj mali, pa user posted image  da si tako hitro prišla v tirnice materinstva, saj si že pravi profiuser posted image

tisto glede pucanja pa se žal pri meni ni obneslo, sem zdrgnala kuhinjo tako da se sveti, pa meni žal ni nič pomagal. Hm, mogoče mam pa premalouser posted image , bi blo dober še pri sosed kaj popucatuser posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4698
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 11:58:19   
sandra123

IZVIRNO SPOROČILO: košuta

Sandra - A si še med nami? Dobro se zmeni danes - akcija pa od ponedeljka dalje. user posted image user posted image

Ja, sem še tukajuser posted image ...A bo jutri padla ena kavica, če ostanem doma??? Imam itak CTG (ob 8.30), če ostanem doma...so pa mene tudi včeraj "pozabili" na ctg-ju, tako, da sem ležala tam kot kup nesreče 40.minut....Ne me vprašat, kako sem vstala iz tiste postelje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu košuta)
Neposredna povezava do sporočila: 4699
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 11:59:56   
Erin

    user posted image SEZNAM GP, CTG, AMNIO.: user posted image
                         
01.8. - erta
01.8. - košuta
01.8. - Muklla
01.8. - LinaK
01.8. - iskanje
01.8. - buhtlčk
01.8. - dojenč
04.8. - Zoja Miša
04.8. - Tato
04.8. - andrejaboris
04.8. - Erin
04.8. - nyna84
05.8. - astrea
05.8. - bella02
05.8. - vika1
06.8. - kaja02
06.8. - tejkaz
06.8. - matejchi
06.8. - ČebelicaMaja
06.8. - pingo80
06.8. - dojenč
07.8. - tatly
07.8. - aradej
07.8. - Krysia
08.8. - anaya
08.8. - buhtlčk
11.8. - anita goitan
11.8. - Vilika
12.8. - Ryssa

   user posted image         

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI      user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image PRAVICE NOSEČNIC       user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image NOSEČNIŠKI KALK.         user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
user posted image BABY-BOOK                  user posted image DOJENCEK.SI
  • nosečnost in delo
TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?