|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2008 IV. del
1.8.2008 17:18:06   
Anonimen
bravo tinky, potem pa pridem na kosilo user posted image user posted image user posted image ko bo hiška. user posted image

ja sej zdej je ravn pravi čas za krčke, sploh po onih kapljicah, si jih že dobila ad3 kapljice?

ps: ne morem verjet kolk julijk se ni oglasilo in javilo rojstva, sploh ker od tistih 40, ki so ostale, vem da vsaj 25 nas redno bere. ne vem kje je štos, da si ne moreš vzet pol minute in javit, da je nov član družine tu, če skoz bereš temo user posted image



(odgovor članu Tinky)
  Neposredna povezava do sporočila: 3751
   RE: Julijke 2008 IV. del
1.8.2008 17:29:55   
Anonimen
še eno vprašanje (jap res mi lepo spi dete user posted image , ma tolk časa)...

a je možno, da mali že čeblja? dva dni nazaj se je začel režat na vsa usta, ko se mu pačiš, danes pa je začel z nekimi iiii pa eeeee, pa sem čakala jok, ampak je ob tem zgledal čist zadovoljen. a je to možno, pri 4 tednih?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3752
   RE: Julijke 2008 IV. del
1.8.2008 17:45:24   
Tinky
Mene pa zanima, če previjate ponoči?
Jaz ga absolutno moram, ker je itak pokakan in tudi polulan, saj je ponoči plenica nabito polna in zjutraj glih tako. Mož predlaga, da ga samo podojim, če se zbudi in pol ga pustit spat naprej, saj če ga previjem se mali itak komplet zbudi in je buden naslednji dve uri, ta predlog se mi pa zdi kr neki, ker verjamem, da mu ni prijetno v nabiti plenici.

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3753
   RE: Julijke 2008 IV. del
1.8.2008 17:54:31   
Motoristka
Da se malo oglasim....moj je bil 2 dni prav bogi-stalno je jokal, ko pa sem ga dala na joško pa je parkrat povlekel, nato pa v tak jok, da je bilo joj in to stalno...ko sem dobro pogledala v usta sem videla, da ima ene bele pikice povsod(takoj sem sumila na soor) pokličem babco, ji povem..ona pa-ja daj mu adaptirano mleko, jaz nazaj povem, da imam občutek, da imam dosti mleka.Po dolgem času mi reče, da bo prišla-pride, pogleda in reče, da je soor(halouser posted image )še dobro da sem mojemu rekla, naj gre iskat daktarin...danes je malo bolje.Tudi končno mi ga je stehtala-iz porodnišnice je šel z 3180, danes pa jih je imel 4020 kg-tako da dobro papa.

Jaz počasi prihajam k sebi-nisem več tako grooozno utrujena...zdaj pa šibam speglat, dokler še pančauser posted image ...

Tinky-jaz ga ponoči ne previjam, samo podojim, potem pa je že tako zaspan, da samo še zaspi.




< Sporočilo je popravil Motoristka -- 1.8.2008 17:55:41 >


_____________________________

13.7.2008 ob 2.20 smo dobili sončka Andraža:)

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 3754
   RE: Julijke 2008 IV. del
1.8.2008 17:55:58   
Anonimen
hm tinky, takole je pri meni... men so in pediatri zdej v bolnici in patronažna in v porodnišnici rekli: ponoči ne previjat... se dete res zbudi...  ker itak zdej spi 2-3 ure ponoč, enkrat pa bo tut 7 ur in bo itak mel pokakano plenico in ne bo vedel...

ampppaaaak, kot mama jaz ne morem pustit pokakane plenice, mi ni in mam tko.. če je pokakan previjem, če je polulan spustim vsaj eno nočno previjanje, recimo ob 1 in potem ob 4 spet previjem ali pa še to spustim. če je pokakan, takoj previjem, če je fejst polulan tudi, če se mi smili, tudi user posted image user posted image user posted image če dojiš na obe dojki poskusi tako, da podojiš na eno, previješ in podojiš na drugo. pri meni to recimo ne gre, ker kriči kot zmešan, dokler ni popolnoma sit, je pa opcija mogoče zate.

(odgovor članu Tinky)
  Neposredna povezava do sporočila: 3755
   RE: Julijke 2008 IV. del
1.8.2008 17:57:26   
Anonimen
aja previjaš pa predvsem zato ne, ker: ponoči se vse dela potiho, v pritajeni svetlobi, se šepeta, se ne previja, ker je noč... tako otrok vsaj potencialno ne zamenja noči za dan. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3756
   RE: Julijke 2008 IV. del
1.8.2008 18:14:06   
Tinky
Evo, še slikica mojega malega razbojnika user posted image

user posted image

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Motoristka)
Neposredna povezava do sporočila: 3757
   RE: Julijke 2008 IV. del
1.8.2008 18:17:47   
Tinky
Lunči, kako pa veš, da je pokakan al pa fejst polulan???
Sej mu ritko povoham, pa ne zavoham nič, ko ga previjem, me pa pobere, ko vidim porcijo.

Jaz prakticiram točno to kar si napisala, ga podojim iz ene dojke, ga previjem in pol hopa na drugo dojko, to pa predvsem zato, ker je full požeruh in ga moram mal  ustavit.

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 3758
   RE: Julijke 2008 IV. del
1.8.2008 18:19:48   
Anonimen
kako vem? smrdi smrdi oh kako smrdi... lulanje in kakanje zavoham na daleč user posted image

(odgovor članu Tinky)
  Neposredna povezava do sporočila: 3759
   RE: Julijke 2008 IV. del
1.8.2008 19:06:18   
lidija***
Jaz tudi ne previjam ponoči. Moja nima rdeče ritke tako, da.. Prvo hčerko sem previjala pa se je pol navadila, no mogoče bi tudi drugače slabo spala... Tako na dve uri sva se dojili, tudi ponoči, prvič pa mi je spala od 22-5h pri 18 mesecihuser posted image
Blato ni tak problem za ritko, bolj je urin. Meni tudi smrdi ob 2h zjutraj pa nekako zdržim do 6h.user posted image
Mojca ČESTITKE ZA PUPO !!!
Pa še en nasvet bi rabila. Rada bi si naredila malo zalogo mleka, da bi lahko skočila mal do frendice, pa k zobarju,.. Imam Aventovo ročno črpalko pa mi ne gre in ne gre. Včeraj sem skor celo uro črpala pa sem načrpala samo 30 ml, pa še bradavice so me pol bolele.
Kako močno si pritisnete črpalko na dojko? Ali zraven držite dojko? Se mi zdi da nekaj ne delam prav.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3760
   [Brisano sporočilo]
1.8.2008 20:05:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lidija***)
  Neposredna povezava do sporočila: 3761
   [Brisano sporočilo]
1.8.2008 20:06:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3762
   RE: Julijke 2008 IV. del
1.8.2008 20:52:27   
glugluglu
če mleko ven teče na drugi dojki, medtem ko se na prvi doji, obstajajo za to pri aventu školjke, ki se namestijo v modrc, ki lovijo to mleko, da niso plenice in modrci ter mikice mokre. To mleko se lahko shrani in uporabi.

Dzanika, kakanje 1xnadan je ok, tudi na tri dni je še ok,

sem hotela še kaj več napisati , pa moram iti, panika, prva dva rabita večerjo, ta tretji previt in umit, pospravit moram še kaj, jutri so obiski - moji starši, ki pridejo na kosilo, ja fajn ne. Me prav zanima, ali bojo spet kakšne pripombe na račun naše razturane hiše, ali se bo kdo kaj spomnil, pa kej pomagal. Mi gre prav na jetra vse skupaj. 

Pol pa še poslušam, kako to, da že dodajam AM. Moje vdrte bradavice so kot lepe rumeno rdeče rožice ko ven pridejo, z nastavkom mi Tian nič ne povleče, pol pa še poslušam razne pripombe, - ja kako naj bo potem mleko?. Sem jezna in zoprna k user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3763
   RE: Julijke 2008 IV. del
1.8.2008 20:59:17   
neboglasnica
auroraa, sem vedela, da si fejst punca, si mi "potegnila" že na Trojanah

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 3764
   [Brisano sporočilo]
1.8.2008 21:06:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neboglasnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3765
   [Brisano sporočilo]
1.8.2008 21:11:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3766
   RE: Julijke 2008 IV. del
1.8.2008 21:28:11   
liju
Pozdravljene!
Končno je mir v hiši in imam malo časa za RR. No da vam povem, da se dojima, poleg tega pa še mu dajem dodatek, ker se v bolnici ni nič kaj redil. Pa še zlatenico je fasal, tako da je tri dni ležal na bili bedu- posteljica z lučko. Dodatek mu ne dam vsaki obrok, ampak po občutku, ko se mi zdi da pri meni premalo spije in prehitro zaspi. Po flaši pa le teče in mora požirat. Drugače je full priden in upam, da tak tudi ostane. Ima pa ta večji zato veliko večje težave, skozi hoče bit v središču pozornosti in se mi zdi da prav alergijo dobi ko grem Žana dojit, te bi on najbolj mene cartal in lubčkal. Ko pa user posted image  spi, pa on nima časa za mamico.


Moj CR je bil katastrofa. Imela sem spinalno anestezijo in so nekaj zaj***, tako da sem vse čutila in jamrala kot da naravno rodim. Skoraj sem mislila, da bom hin. Pol je anestezijska rekla, da je šla gledat kak sem prvič imela in je rekla da je bilo full visoko in da ona ne upa it tako visoko, ker je vprašljivo dihanje. V glavnem nikoli v življenju več. Poleg vsega tega so mi morali precej postrugat maternico, ker je bilo veliko zarastlin od prvega CR, pol so še pregledali celo maternico in še to mojo ledvico (ki jo imam odspredaj) so celo pretipali in pregledali. Resnično mi je bilo grozno. Če bi imela tako izkušnjo prvič, ne vem če bi se odločla še enkrat za to. Okrevanje pa je veliko hitreje kot prvič, vsaj to user posted image . Poleg vsega tega, pa sem še postala tako slabo krvna, saj sem dobila veliko tekočin v žilo in so mi full razrečli kri in mi ji hemoglobin padel na 58. Drugi dan po CR sem že dobila transfuzijo 2 flaši, da sem vsaj prišla k sebi.
No ta teden smo imeli pomoč mojo sestro in mamo, drugi teden pa bomo že sami probali. Ima moj user posted image  očetovskega, pa Nino bo spet šel v vrtec, tako da bomo prešli na normalne tire.

Zdaj pa še čestitke za vse ki ste postale mamice v tem času ko me ni bilouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
 
Nič, to bi bilo to, grem še malo prebrat za nazaj.
Aja, pa še slikice našega novega člana!
user posted image

user posted image
Lepo spite in pridno cartajte svoje user posted image

Lahko noč

< Sporočilo je popravil liju -- 1.8.2008 21:32:45 >


_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3767
   RE: Julijke 2008 IV. del
1.8.2008 21:45:49   
Inigo
previjanje ponoči - joj, jst ga morm obvezno previjat ponoč. vsakič ko se dojima se tut prevjema. ker je dobil tako rdečo itko... kot neke razjedice je zgledal. zdj je že precej bolš. mažemo z bepantenom. in bom s tem tut nadaljevala pri negi. vse dokler se ne bo totalno pomirilo stanje. in tut previjala bom ponoč še naprej. sicer zelooooooooo na hitro previjemo in nič se ne pogovarjamo vmes... ampak je žal pri nas to nuja.

danes sem si naročila sling. no, hot sling. menda ga že dobim v torek oziroma v sredo... user posted image

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 3768
   RE: Julijke 2008 IV. del
1.8.2008 22:16:54   
frutka_
Inigo kje si naročila hot sling? Je to kakšna nova varianta. Jaz imam kengurujčka še od prvič, zdaj pa mi je v oči padel meitai. Ampak je primeren za večje dojenčke.
Danes sem bila v šopingu s tamalo. Ni šlo drugače kot da je šla z mano. Kupila sem si nekaj novih oblačil, da bo lepa tudi mamica ne samo otrokuser posted image .
Vsak dan pridno hodiva po parku, mala je pridna ko šus. 
Blacky v MB občini dobiš 100eur in adaptirano mleko na recept, če si socialno ogrožen. To je zdaj po novem. V to sem prepričana, ker je mestni svetnik moj sošolec in sva se še enkrat pogovarjala o tem. Namreč prej je bilo tako, da so mamice, ki niso dojile dobile mleko na recept ostale pa nič. Nekatere so to celo izkoriščale, hodile po mleko in ga prodajale naprej.user posted image user posted image user posted image
Lex zdaj ploščo po lpa mir do jeseni!
Tinky opremo imaš že nagledano?
Flower mleka za izvoz, ne?!
Liju jaz bi že bila v nezavesti!
Almera samo pazi kako mu umivaš očke. Vsako okico umivaš, z drugo vatico posebej. Od zunaj, navznoter.

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 3769
   RE: Julijke 2008 IV. del
1.8.2008 22:52:40   
Majuska
Ojej liju, tole je moralo biti pa grozno! Raje si ne predstavljam, kako bi to pri meni izgledalo, ker imam res nizek bolečinski prag. Upam da si res lepo okrevala in da zdaj že veselo crkljaš svojega sončka! user posted image

Tinky, prav luštkana fotka! user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 3770
   RE: Julijke 2008 IV. del
2.8.2008 0:34:06   
lex
previjanje ponoči: samo 1 teden, pa še to brez luči. Imam srečo in imam pred spalnico cestno razsvetljavo in potem imamo rahlo svetlo v spalnici, tako da sem jo kar v temi previla. zdaj pa ne več, ker potem se je kar zbujala.

frutka: ma kje, zdaj ima moj 1 teden dopusta s tavečjima dvema na morju, pol pa menda naprej. septembra imamo namen rušt (ostrešje) gor dat in okna not, da bomo pozno v jeseni in hitro spomladi delali inštalacije - elektrika, centralna,...

vnetje oči: pri vsakem podoju sem ji špricnila mleko not, pa je bilo v par dneh boljše. Pa kamilice pomagajo.

liju: ej to je pa groza. moja kolegica je s tem CR rezom rodila pa ji je bilo super. Prav smiliš se miuser posted image

flower: velkom bakuser posted image user posted image user posted image user posted image

tinky ful dobra fotka, pa kake očkeuser posted image user posted image user posted image

lunica: se mu sploh ne vidi, da bi imel takšne probleme, pa pravi mali uživač jeuser posted image

glugluglu: pri enem ušesu not, pri drugem ven - za vse mleko, razturano bajto,.... kaj jih briga kak mašuser posted image , če se ti OK počutiš, drugi itak pridejo in grejo.

ina82 - iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

netki: tako je hotela Aleksa, pa sem jaz naredila red. kar ne dovolim, da dela doma in če mu babica dovoli potem naj to dela gor, doma pa ne. Kupovala mu sicer ni kaj, samo bi ga kar gor zvlekla, pa včasih popustim, včasih pa ne. Toliko da se ve kdo je mami.

No pri nas zdaj že Aleks pove, da ne sme kdo ostati zadaj. Zadnjič sta dobila z Alino igračo, Vita pa ne, češ da je itak premajhna in ne ve. Pa je Aleks sam vprašal zakaj ona ni dobila ničesar. Je babica kar debelo slino požrla. Mislim, da nikoli več ne bo naredila napake. Ja in tako je moj sine zmagal 1:0 zanjuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 3771
   RE: Julijke 2008 IV. del
2.8.2008 10:24:11   
liju
IZVIRNO SPOROČILO: lex


liju: ej to je pa groza. moja kolegica je s tem CR rezom rodila pa ji je bilo super. Prav smiliš se miuser posted image


Tudi meni je bilo prvič super in tako sem tudi zdaj pričakovala, pa vendar ni bilo takouser posted image  

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 3772
   RE: Julijke 2008 IV. del
2.8.2008 10:47:35   
Blacky30
Anikabd sporoča:

"Živjo. Ime mi je FILIP. Štorklja me je včeraj, 1.8. ob 18.42 prinesla v Ljubljansko porodnišnico. Težek sem 4070g in velik 54 cm. Z mamico sva super, oči pa je še trezen. Blaž, Anica in jaz"
 
 
Iskrene čestitke za našega prvega avgustovčka!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image  Lepo se cartajte!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 3773
   RE: Julijke 2008 IV. del
2.8.2008 10:48:47   
Tinky
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Tinky opremo imaš že nagledano?



Če misliš za hiško, imam že vse kupljeno oz. v stanovanju kjer sem prej živela sem imela itak novo pohištvo, tako da bova vso opremo nesla v novo hišo, le še par malenkosti bo treba dokupit.

Da povem, kako je bilo to noč.
Spal je 6 ur v kosu in ga nisem previla, ko se je zbudil, le podojila..... zjutraj pa niti ne povem kakšen paket me je čakal!!!! Tko, da mislim, da ga bom kar naprej previjala ponoči.

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3774
   RE: Julijke 2008 IV. del
2.8.2008 10:56:54   
Blacky30
user posted image
 
nas user posted image  je 44, pričakujemo 44user posted image
 
user posted image


 
ancha20 PDP 1.7.08 (1user posted image user posted image user posted image )???????
tedy PDP 2.7.08 (1user posted image   user posted image user posted image Miša)
Presrečna PDP 2.7.08 (1user posted image   user posted image user posted image )???????
alles PDP 2.7.08 (1user posted image  user posted image user posted image ) - jaz bom kar atija gor vpisalauser posted image ??????????
taja 11 (26user posted image ) PDP 3.7.08 (1user posted image   user posted image user posted image ) ?????????
danica07 PDP 4.7.08 (1user posted image  user posted image user posted image )??????????
NinockaCK (35user posted image ) PDP 5.7.08 (1user posted image  user posted image user posted image )???????????
claude PDP 7.7.08 (1user posted image   user posted image user posted image ) ??????????
malab PDP 7.7.08 (1user posted image  user posted image user posted image )???????????
KKmts PDP 8.7.08 (1user posted image  user posted image user posted image ) ???????????
kaya333 PDP 9.7.08 (1user posted image  user posted image user posted image ) ??????????
eva29 (29user posted image ) PDP 12.7.08 (1user posted image  user posted image user posted image )  ??????????
nosečka maja PDP 13.7.08 (1user posted image   user posted image user posted image ) ??????????
Martina* PDP 14.7.08 (2user posted image   user posted image user posted image )???????
BiDa PDP 15.7.08 (1user posted image  user posted image user posted image )?????????
zorz PDP 16.7.08 (1user posted image user posted image user posted image   ) ?????????????
peri PDP 17.7.08 (2user posted image   user posted image  user posted image )
SM10 (30user posted image ) PDP 18.7.08 (1user posted image   user posted image  user posted image
maruscha PDP 19.7.08 (1user posted image  user posted image user posted image )???????????
tita13 PDP 20.7.08 (1user posted image  user posted image user posted image ) ?????????????
orion lady PDP 21.7.08 (1user posted image user posted image user posted image )??????????
user posted image
cokoladka PDP 23.7.08 (1user posted image  user posted image user posted image ) ?????????
muki5 PDP 24.7.08 (1user posted image  user posted image user posted image ) ??????????
karmi25 PDP 24.7.08 (1user posted image   user posted image user posted image ) ??????????????
nika9 PDP 24.7.08  (1user posted image  user posted image user posted image IZ)
soncek64 PDP 25.7.08 (2user posted image  user posted image user posted image )?????????
bambyblu PDP 25.7.08 (1user posted image   user posted image user posted image )??????????
Suzanazagar PDP 25.7.08 (1 user posted image user posted image user posted image ) ????????? 
lucijana PDP 26.7.08 (1user posted image  user posted image user posted image ) ?????????
urska25 PDP 26.7.08 (2user posted image  user posted image user posted image ) ???????????
Kikibonboncek PDP 26.7.08 (1user posted image user posted image user posted image )??????????
CAC (33user posted image ) PDP 27.7.08 (1user posted image   user posted image  user posted image
Tanja24 PDP 27.7.08 (2user posted image  user posted image user posted image )??????????
ariana29 PDP 27.7.08 (2user posted image   user posted image user posted image )???????????
shelly PDP 28.7.08 (1user posted image   user posted image user posted image ) ??????????
veseljko PDP 28.7.08 (1user posted image   user posted image user posted image )
SuzanaK PDP 28.7.08 (2user posted image  user posted image user posted image )  ??????????
mircek PDP 28.7.08 (1user posted image  user posted image user posted image ) ??????????
Majuska PDP 29.7.08 (1user posted image   user posted image  user posted image )
lilie (25user posted image ) PDP 29.7.08 (1user posted image  user posted image user posted image ) ??????????
Angie_ PDP 29.7.08 (1user posted image  user posted image user posted image ) ?????????
pikica** PDP 29.7.08 (2user posted image  user posted image user posted image ) ??????????

Muklla
PDP 29.7.08 LJ
klampfer PDP 31.7.2008 (1user posted image   user posted image user posted image   ) ??????????

nena22 (1user posted image user posted image user posted image )
ninica04 (1user posted image user posted image user posted image )
Balonchy (27user posted image ) (1user posted image user posted image user posted image ) pričakuje user posted image user posted image naslednji pregled 26.8.08!
CIPRESA (2user posted image user posted image user posted image ) pričakuje user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
suzugov (26user posted image ) (2user posted image user posted image user posted image )
Zvezdica (1user posted image user posted image user posted image ) pričakuje  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
pika74 (33user posted image ) (1user posted image user posted image user posted image )  
Rubin. (2user posted image user posted image user posted image ) zagledala user posted image , zdaj pa navijamouser posted image user posted image user posted image
s@nny (1user posted image user posted image user posted image )
jagodinka (1user posted image user posted image user posted image )

 

1user posted image =81
2user posted image =27
3user posted image = 2
5user posted image  =1
user posted image =10 
 
user posted image =60user posted image  
user posted image =18user posted image
user posted image  =19user posted image         



LINKI:
http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/porodniskiDopust.asp
http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/izracunOSNOVA.asp
http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/izracunOT.asp
http://www.novorojencek.com/
Seznam za v porodnišnico
Mere ploda
http://otrocarije.googlepages.com/
Sola za starše
Pesmice

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?