|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Uvajanje GH ob polnem dojenju
17.9.2008 22:17:57   
pezbar
Na škatli od kašice je navodilo za pripravo. Tam piše, ali se meša z vodo ali z mlekom ter v kakšnih razmerjih se meša. Če se kosmiči mešajo z mlekom, jih mešaj le z mlekom (svojim ali AM), ne z vodo. Če imaš mlečno-riževo kašico, predvidevam, da piše v navodilih, da jo mešaš z vodo. Po moje ni fora v tem, kateri okus je boljši, ampak ali mu želiš mešat kašico s svojim mlekom (v tem primeru kupiš riževo kašico brez AM) ali pa z adaptiranim (tedaj je bolj enostavno, da je AM že kar skupaj z rižkom, torej kupiš mlečno riževo kašico, dodaš le vodo in obrok je pripravljen).
In še moje poročilo za včeraj, ko smo imeli 1/2 banane + 1 jabolko za kosilo, potem pa še 1/2 banane pred spanjem: ponoči je user posted image  spal kot običajno, danes je bil pokakan 3x user posted image

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Uvajanje GH ob polnem dojenju
18.9.2008 21:00:25   
inesc
Ciao!

Evo mene spet. To noč je spal brez zbujanja, pa čeprav je pojedel samo 3 žličke riževe kašice. Bomo videli kako bo vnaprej. PA hvala ti za pojasnilo.

Drugače pa jabolčno kašico je kot da ne bi nikoli nič dobil za jest. Moram jutri naredit večjo porcijo, ker 110g ni dovolj. Danes sem mu zraven dodala še nekaj riževe kašice.

Aja, pri tej riževi kašici piše, da jo lahko pripraviš tudi samo z vodo in da dodaš še žličko in pol repičnega olja, kar pa jaz ne naredim. Je kašica res potem čisto brez okusa. Verjamem, da mu potem ni všeč.

_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???

(odgovor članu pezbar)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Uvajanje GH ob polnem dojenju
7.11.2008 15:00:01   
ataner
Moja pupa bo skoraj stara 5 mesecev (polno dojena-vsaki 2 uri podnevi in ponoči in ima dobrih  8kg) in sprobale sva razredčen korenček/jabolko sok, seveda na žličko, ker flaške sploh ne sprejme, tak da sva že čajeka pili samo po žlički in dnevni rekord je bil 50ml čaja! user posted image
Včeraj je poskusila naribano jaboljko (njami!), medtem, ko se je pri korenček/jabolko soku pačila, sploh pri nerazredčenem!
Danes je pa poskusila kašico korenček/jabolko.
A ji lahko dam poskušati večkrat na dan v majhni količini? Ali ji moram dat sprobat samo 1x na dan?
Kako pa naj začnem z riževo mlečno kašico "za večerjo" in še dojenje?? Mogoče pa se ponoči ne bi zbujala na 2 uri!
Hvala!

_____________________________

V TREBUŠČKU JE MAJCENA, DROBCENA PIKA, KI POSTAJA VEDNO VEČJA IN VELIKA!
ZDAJ JE PA ŽE OD 15.06.2008 OB MENI!

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Uvajanje GH ob polnem dojenju
7.11.2008 20:44:18   
inesc
IZVIRNO SPOROČILO: ataner

A ji lahko dam poskušati večkrat na dan v majhni količini? Ali ji moram dat sprobat samo 1x na dan?
Kako pa naj začnem z riževo mlečno kašico "za večerjo" in še dojenje??


Jaz osebno sem dajala za poskušat samo enkrat na dan in to dopoldan. To je bilo na začetku, sedaj uvajam tudi popoldan, vendar v izredno majhnih količinah.

Glede kašice za večerjo bi ti pa jaz priporočila na začetku samo riževo, ki jo pripraviš z vodo. Ponudiš ji kakšno uro pred spanjem. Potem pa še dojko preden gre spat. Tako sem jaz delala in seveda še delam. Je pa moj 2 dni pojedel samo nekaj malega žličk te kašice, potem, ko sem jo pa naredila z bolj toplo vodo, je pa začel jest ko pravi dec. So pa te kašice izredno lahko prebavljive.



_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???

(odgovor članu ataner)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Uvajanje GH ob polnem dojenju
7.11.2008 21:20:52   
ataner
Kakšna pa je ta kašica (znamka) in kje se dobi?
Jaz sem ji tudi danes dala samo 1x (popoldan), ampak vsega skupaj ni bilo niti za pol žličke.

_____________________________

V TREBUŠČKU JE MAJCENA, DROBCENA PIKA, KI POSTAJA VEDNO VEČJA IN VELIKA!
ZDAJ JE PA ŽE OD 15.06.2008 OB MENI!

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Uvajanje GH ob polnem dojenju
8.11.2008 19:55:09   
inesc
Kašica je od Milupe. Dobiš jo v DM, Sparu, Muellerju. PA malo poglej, ker ene so z glutenom, druge pa brez. Pa ene so brezmlečne, ene pa vsebujejo mleko. Jaz sem začela z brezmlečno riževo kašico. sedaj je tudi že druge - mlečne in glutenske in vse ima ful rad.

_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???

(odgovor članu ataner)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Uvajanje GH ob polnem dojenju
9.11.2008 8:04:20   
*Mojca*
IZVIRNO SPOROČILO: lidijajenko

Ne zastopim pa nekaterih kako lahko otroka do 6.meseca samo doji, nič čaja, vode?? to je pa kr mal prehudo.

lp


Zato ker ne rabi user posted image user posted image meni niti noče pit čaja ali vode in res ne vem zakaj bi ga silila, ker lepo napreduje na teži samo z mojim mlekom...
meni se zdi uvajanje GH pri 2 mesecih prehudo...


< Sporočilo je popravil *Mojca* -- 9.11.2008 8:05:06 >


_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu lidijajenko)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Uvajanje GH ob polnem dojenju
9.11.2008 11:57:41   
Pandica
Jaz sem mojo user posted image polno dojila do njenih 6 mesecev in 9 dni, pol pa sma komaj začeli lepo počasi z uvajanjem GH. Je pa mamina ziza še zdaj pri 13 mesecih zakon user posted image  user posted image  user posted image  

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Uvajanje GH ob polnem dojenju
9.11.2008 11:58:24   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: *Mojca*

IZVIRNO SPOROČILO: lidijajenko

Ne zastopim pa nekaterih kako lahko otroka do 6.meseca samo doji, nič čaja, vode?? to je pa kr mal prehudo.

lp


Zato ker ne rabi user posted image user posted image meni niti noče pit čaja ali vode in res ne vem zakaj bi ga silila, ker lepo napreduje na teži samo z mojim mlekom...
meni se zdi uvajanje GH pri 2 mesecih prehudo...





Se podpišem user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Uvajanje GH ob polnem dojenju
6.2.2009 22:49:30   
moyca
mogoče neumno vprašanje...a riževo kašico zvečer daš user posted image  tko z žličko ali lahko narediš tako redko da jo popije po flaškiuser posted image

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Uvajanje GH ob polnem dojenju
8.2.2009 20:51:36   
sanelaa
Tudi naš 3mesečnik je polno dojen, no, tu pa tam zvečer malo zmanka in takrat damo še malo aptamila. SEm pa razmišljala da ko bo dopolnil 4. mesece, da bom začela z GH. Sicer samo po par žličk, da se bo počasi navajal okusa in se naučil jest po žlički. Pa pri dopolnjenih 4.mesecih bi verjetno zvečer tudi poskusili riževe kosmiče.

Do zdaj je pa samo dojen, ne dajem mu niti vode niti čaja.

(odgovor članu moyca)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Uvajanje GH ob polnem dojenju
9.2.2009 13:15:18   
josephine27

Midva sva se tudi dojila. Pri 5 mescih pa mi je pediatrinja svetovala naj mu začnem dajat poskušat stvari. Tako da smo potem pri 6m že lahko začeli jest cel obrok - sadne kašice.

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?