|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 14:36:59   
martita
user posted image Sem te zaposlila, a Sonchek?
Ja, če bi ble za, bi tud jaz naročila enih par. Je tud lušno darilce. A je treba pol še kako carino plačat, ker je iz ZDA?

Jutri Trubarjevina, sem za.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 14:44:00   
sonchek
za carino pa res ne vem...morm kolegico vprašat, k je že naročala iz amerike...
bom pop. k bo končala s šihtom...

Kdaj bi se pa jutri dobile??? Kako mate kej cajt???

Martita, do kdaj spite po novem z Majo???user posted image
A čez dan zdej tud kej spi?

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 14:50:41   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

za carino pa res ne vem...morm kolegico vprašat, k je že naročala iz amerike...
bom pop. k bo končala s šihtom...

Kdaj bi se pa jutri dobile??? Kako mate kej cajt???

Martita, do kdaj spite po novem z Majo???user posted image
A čez dan zdej tud kej spi?


Danes smo spali od 21.30 do 6.30 in pol še do 8.30.user posted image user posted image user posted image Dnevnega spanca danes še ni blo, čeprav jo tašča non stop vozaka gor in dol. Upam, da po kosilu. Ravno kuham.

Jutri pa kadarkoli.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 15:39:40   
mklks
IZVIRNO SPOROČILO: tabi

a mi kera pride likat cujneuser posted image men se ne da,sam kaj ko bomo drugač začel nagi hodituser posted image


tabi, se ti pridružujem, mene še dva stroja čakata, sem dons prala k zmešana, ampak potej vročini bom jst rajši počakala do večera:)



_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 15:40:41   
mklks
IZVIRNO SPOROČILO: mama11

Trubarjevina jutri - bi, ampak gremo verjetno v Dolenjske Toplice. Bom zvečer javila, če so se plani spremenili.


mama11- iz kje pa si ti doma? tudi  z mojo pupo grav jutri dopoldne verjetno v dolenjske toplice, sam k neki slabo vreme napovedujejo:)


_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 16:32:14   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: mklks

IZVIRNO SPOROČILO: mama11

Trubarjevina jutri - bi, ampak gremo verjetno v Dolenjske Toplice. Bom zvečer javila, če so se plani spremenili.


mama11- iz kje pa si ti doma? tudi  z mojo pupo grav jutri dopoldne verjetno v dolenjske toplice, sam k neki slabo vreme napovedujejo:)


ja jutri bo baje dež...
oz.

Jutri zjutraj bo od severozahoda postopno več oblačnosti, pojavljati se bodo začele plohe in nevihte, ki se bodo popoldne razširile nad večji del Slovenije, najkasneje na jugovzhod. Možne bodo tudi močnejše nevihte

user posted image Kdaj se pol na dobimo, okol enih al prej????

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 16:44:53   
sonchek
Kaj se mi je zdele zgodl..ma sej da te kap...
Grem tamalo preoblečt, k se je pokakala in ima na previjalni pri glavi enga metuljčka plastičnga, k ena ropotuljca je...notr neki ropota...
Pa gledam kaj je tamala neki rdeča okol ust, pa pogledam igračo, pa vidim da se barva dol lušč..kajjjjjjjjjjjjjjjj???? halooooo user posted image user posted image user posted image
Se pa tudi ne spomnim od katere firme je...morm pogledat, k se mi zdi da imamo še enega, da smo dva dobili..

matr sem jezna k sam hudič grrrrrrrrrrrrrrrrruser posted image user posted image user posted image
Sej jaz mislim da te barve ne bi smele bit strupene, al kaj mislite????

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 16:45:09   
mama11
IZVIRNO SPOROČILO: mklks

IZVIRNO SPOROČILO: mama11

Trubarjevina jutri - bi, ampak gremo verjetno v Dolenjske Toplice. Bom zvečer javila, če so se plani spremenili.


mama11- iz kje pa si ti doma? tudi  z mojo pupo grav jutri dopoldne verjetno v dolenjske toplice, sam k neki slabo vreme napovedujejo:)



Mah, za 3 urno kopanje bo že, sicer sem bila pa doslej s pupo v DT samo notri, tam mi je pa sploh super, ker jo šumenje in glasba uspavata.

Doma pa nisem iz tvojega konca, v bistvu par vasi ven iz Škofljice, ampak so mi DT najbližje. No, tudi Šmarješke padejo, kadar se vreme drži.

Sicer bi nama ob 13h za Trubarjevino ustrezalo, ampak verjetno še ne bomo nazaj... pa saj lahko naslednji teden ponovimo, kajne?

Aja, copatki, hm, jaz bi tudi naročila en par... 12-18 mesecev definitivno, naša ima precej velike nogice (par milimetrov ji fali do 11 cmuser posted image ). Sonchek, javi, če se izplača glede carine.

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 16:46:28   
mama11
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

Kaj se mi je zdele zgodl..ma sej da te kap...
Grem tamalo preoblečt, k se je pokakala in ima na previjalni pri glavi enga metuljčka plastičnga, k ena ropotuljca je...notr neki ropota...
Pa gledam kaj je tamala neki rdeča okol ust, pa pogledam igračo, pa vidim da se barva dol lušč..kajjjjjjjjjjjjjjjj???? halooooo user posted image user posted image user posted image
Se pa tudi ne spomnim od katere firme je...morm pogledat, k se mi zdi da imamo še enega, da smo dva dobili..

matr sem jezna k sam hudič grrrrrrrrrrrrrrrrruser posted image user posted image user posted image
Sej jaz mislim da te barve ne bi smele bit strupene, al kaj mislite????


Ma kaj, se hecaš? Barve na otroških igračah definitivno ne bi smele biti strupene, ampak prav gotovo se tudi ne bi smele luščit... pišuka, kaj hočemo, ko je pa sedaj vse, tudi igrače, made in china...

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 16:53:43   
mklks
sonchek, tudi jaz bi mogoče naročila ene, še posebi so mi tiste škorence lušne, moja ima že 11,2 cm tko da....12- 18 mesecevuser posted image user posted image user posted image

sporoči ko boč kaj zvedela!


_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 17:05:55   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: mama11

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

Kaj se mi je zdele zgodl..ma sej da te kap...
Grem tamalo preoblečt, k se je pokakala in ima na previjalni pri glavi enga metuljčka plastičnga, k ena ropotuljca je...notr neki ropota...
Pa gledam kaj je tamala neki rdeča okol ust, pa pogledam igračo, pa vidim da se barva dol lušč..kajjjjjjjjjjjjjjjj???? halooooo user posted image user posted image user posted image
Se pa tudi ne spomnim od katere firme je...morm pogledat, k se mi zdi da imamo še enega, da smo dva dobili..

matr sem jezna k sam hudič grrrrrrrrrrrrrrrrruser posted image user posted image user posted image
Sej jaz mislim da te barve ne bi smele bit strupene, al kaj mislite????


Ma kaj, se hecaš? Barve na otroških igračah definitivno ne bi smele biti strupene, ampak prav gotovo se tudi ne bi smele luščit... pišuka, kaj hočemo, ko je pa sedaj vse, tudi igrače, made in china...


evo..poglej rep...verjetno je vse pristalo v Nelinem želodčku...
mislim groza....

user posted image

kaj sem jezna....zdej pa spi...dobr da mam angelcare..drgač bi jo skoz hodila gledat...ja kaj pa veš????



_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 17:27:36   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: mama11

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

Kaj se mi je zdele zgodl..ma sej da te kap...
Grem tamalo preoblečt, k se je pokakala in ima na previjalni pri glavi enga metuljčka plastičnga, k ena ropotuljca je...notr neki ropota...
Pa gledam kaj je tamala neki rdeča okol ust, pa pogledam igračo, pa vidim da se barva dol lušč..kajjjjjjjjjjjjjjjj???? halooooo user posted image user posted image user posted image
Se pa tudi ne spomnim od katere firme je...morm pogledat, k se mi zdi da imamo še enega, da smo dva dobili..

matr sem jezna k sam hudič grrrrrrrrrrrrrrrrruser posted image user posted image user posted image
Sej jaz mislim da te barve ne bi smele bit strupene, al kaj mislite????


Ma kaj, se hecaš? Barve na otroških igračah definitivno ne bi smele biti strupene, ampak prav gotovo se tudi ne bi smele luščit... pišuka, kaj hočemo, ko je pa sedaj vse, tudi igrače, made in china...


evo..poglej rep...verjetno je vse pristalo v Nelinem želodčku...
mislim groza....

user posted image

kaj sem jezna....zdej pa spi...dobr da mam angelcare..drgač bi jo skoz hodila gledat...ja kaj pa veš????




user posted image in to s plastike?! svašta. sicer strupeno po mojem ni, ker bi bil že prej kak vik in krik z medijev. ma vem, vseeno ni fajn.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 18:29:47   
sonchek
Hoj najdla sem še enga tazga metuljčka ki ga imam doma...
najdla sem tudi uvoznika za te igrače...

user posted image A mislite da njemu pišem, al se raj obrnem na varstvo potrošnikov?



_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 19:08:02   
sonchek
Zgleda da bom jaz dons sama prišla do 200-strani...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 19:53:36   
tabi
Zdele sem s tamalima naredila 2 urni sprehod zdaj pa papica,kopanje in pančanje user posted image .pol pa pridem mal čvekat soncek da neboš sama prišla na 200user posted image

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 20:11:57   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: tabi

Zdele sem s tamalima naredila 2 urni sprehod zdaj pa papica,kopanje in pančanje user posted image .pol pa pridem mal čvekat soncek da neboš sama prišla na 200user posted image

hmmmm naša že spi....





user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 20:12:39   
mama11
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

Hoj najdla sem še enga tazga metuljčka ki ga imam doma...
najdla sem tudi uvoznika za te igrače...

user posted image A mislite da njemu pišem, al se raj obrnem na varstvo potrošnikov?




oboje!

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 20:17:23   
mama11
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: tabi

Zdele sem s tamalima naredila 2 urni sprehod zdaj pa papica,kopanje in pančanje user posted image .pol pa pridem mal čvekat soncek da neboš sama prišla na 200user posted image

hmmmm naša že spi....





user posted image user posted image user posted image


Naša pa zdajle dobi večerjo, potem kopanje, potem pa spat. Jutri bomo pa tudi mi bolj zgodnji. Bi rada spet šla v kino...

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 20:23:40   
tabi
Naša tut že spiuser posted image sam tavečji ga še afna

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 20:47:23   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: mama11

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

Hoj najdla sem še enga tazga metuljčka ki ga imam doma...
najdla sem tudi uvoznika za te igrače...

user posted image A mislite da njemu pišem, al se raj obrnem na varstvo potrošnikov?




oboje!


Se strinjam z mamo11user posted image




Da vam povem kakšnega kolesarja sem danes videla na sprehodu skozi gozd..star okrog 60 let, na kolesu zadaj košara, ampak dec pa čez oči kar smučarska očalauser posted image user posted image user posted image ...sem skor dol padla od smehauser posted image user posted image user posted image



Včeraj, ko sem zjutraj Maji v postelji prižgala cd od lovely babies je ona kar na podlagi melodije na začetku ugotovila za katero pesem se gre in je začela čebljati papa papa papa in to celo pesemuser posted image . V originalu pa poje otroček papa pabapa papa pabapa.
Drugače pa zdaj podnevi nabija samo teta te ta tetauser posted image .




Pri nas je šla pa spat ob osmih, mož pa že kar malo po sedmi...ga daje teta migrena.


< Sporočilo je popravil manca -- 7.8.2008 20:48:25 >

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 20:50:41   
mama11
Punce, ali katera ve za kakšno dobro igračo za v avto za 9-mesečnike. Naša se že več ali manj dolgočasi, kadar ne spi, pa me skrbi vožnja na morje. Sicer bo vmes precej pavz, ampak naša je postala ful živc - ko ji kaj ne ustreza, da vedet user posted image . Razmišljam, da bi nabavila tisto žabo, ki se jo obesi na zadnji sedež in jo otrok brca, pa neke ribice so v vodi, pa ogledalo ima, da lahko voznik pogleda, kaj otrok počne. Igrače, ki se obesijo na ročaj, ji v bistvu ne potegnejo več...

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 20:50:59   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: manca

IZVIRNO SPOROČILO: mama11

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

Hoj najdla sem še enga tazga metuljčka ki ga imam doma...
najdla sem tudi uvoznika za te igrače...

user posted image A mislite da njemu pišem, al se raj obrnem na varstvo potrošnikov?




oboje!


Se strinjam z mamo11user posted image


sej bom res....user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 20:51:00   
barika
user posted image user posted image user posted image user posted image , no zdej grem pa naprej brat.user posted image user posted image
AJTAK a si bila kaj v Velenju danes????

(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 20:58:37   
barika
mi smo šli danes v terme Topolšica ..bilo je, ja ne vem kok nej napiše...mi smo užival ampak gužva da dol padeš (bilo nas je 5, imeli smo 2 ležalnika) previjalnico imajo, ampak totalno neprijazno vozičkom (same stopnice), tak da smo vozek nosli gor in dol user posted image

mali je v fredovem obroču v vodi zaspal (itak, ker se je celo pot drl ko sraka, zaspan, lačen, ni doma hotel nič jest), potem pa še več kot 1,5 uro v vozičku (fajn sem mu dala pepenija čist do dol, pa je bilo not v vozu ful hladno...je imel prepih user posted image user posted image )
nas je sonce ful napajsal, kljub nenehnemu mazanju (aja, nobene sence ni nikjer), imajo sicer senčnike-marele, ampak moreš imet srečo, da se lahko pod njega uležeš

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 20:59:44   
barika
user posted image user posted image a bo 200 ali neuser posted image user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?