|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 7:57:08   
barika
A ta lanske hlače? Zapete mi zbokov padejo , ker lansk lettakle cajt sem bla še - noseča Tud sicer mi je prov garderoba izpred 3let, ki mi jebla leto kasneje premajhna. Jupi!


no sej ker gre leto tak hit na okol, bom rekla pred nosečniške user posted image user posted image user posted image  (z nizkim pasom, tak da nekaj pa je le šlo doluser posted image )

mene pa mali izza vogala špega, pa se reži, potem pa šibne na balkonuser posted image , pa vedno se sprav v najbolj ozek kot, tak da se komaj usede, pa se stiši (z glavo skozi zid)user posted image

kanarka, to glede jezika je žalostno ja

Martin tudi je samo 4x na dan. zjutraj in zvečer flaša, vmes pa kosilo in malica,,, pa še to tak bogo je, da ni za nikamor. spije pa velik vode

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 7:57:56   
barika
aja, dobro jutrouser posted image
pa še nekaj je...plenic nama je zmanjkalo, plača pa šele jutriuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 8:41:08   
tabi
Jutro
Barika hvala za kavouser posted image

Preduser posted image hlače nosim po obeh porodih skos sam po drugem mi mal koža nagajauser posted image ,v glavnem da so šle zize v normalno stanjeuser posted image

Hranimo pa se 4-5x
Evo danes:
Zjutraj 150 čokolinota po flaši
Zdeje je pospravila pol hrenavke in sredico od kajzerce+100mleka
Okrog poldneva kaka skutka al pa sadje
Kosilo(15):piščančji ajmuht
Zvečer:pa kruh pa kej za na mazat+100mleka

Ajtak prosim ko boš pri volji Niki nalimaj še en zobekuser posted image ,zdej mamo pa že pravo grizulo.



_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 9:20:34   
BrinaS
Jutro in hvala za kofe,

za tiste ki uzivate v pohodnistvu in planinarjenju bo tale stran od TNP prav prisla. Je moznost najema koc, ki so odlicna izhodisca za bliznje pohode z malcki na rami, se posebej ta v dolini Vrata. No mi smo nazalost to preprozno ugotovili, ker so letosnji dopusti ze splanirani - mogoce kaksen vikend.
Smo pa nasega triletnika v nedeljo stestirali s pohodom na Smarno goro in uspelo mu je gor in doluser posted image , Tina pa se je pustila nositi v ruzaku tudi brez problemovuser posted image .

Grem premesat marmelado...




(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 9:54:58   
GB
Spostovani !!

Dobro jutro vsem skupaj . Hvala za kavico jo ravnokar pijem. No kot vidim mi nobena ni odgovorila na moje vprasanje zato ga bom ponovila user posted image user posted image

Tianna sploh se ne puza oz. se postavi v puzajoci polozaj in nato na bok . Ali bi me moralo skrbeti glede na to ,da je ze 8 mescov stara in ne puza ??
 
Ze vnaprej se vam zahvaljujem za vas cas in razumevanje user posted image user posted image



_____________________________

Sveti Angel varuh moj,Bodi vedno Ti z menoj, noc in dan mi stoj ob strani vsega hudega me brani . Prav prisrcno prosim Te, varuj me in vodi me

(odgovor članu BrinaS)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 10:01:05   
BrinaS
GB, menim da te nima kaj skrbeti, ker sem ravno vceraj prebrala

Plazenje in stanje ob opori
Dojenček potrebuje nenehni nadzor, saj se s kombinacijo vrtenja (PIVOTIRANJA), kotaljenja in plazenja lahko že precej dobro in hitro premika po prostoru, kar pomeni, da lahko tudi hitro zaide v težave. Vi pa morate poskrbeti za varno okolje, da bo dojenček lahko varno raziskoval okolico.

Ne skrbite, če se vaš otrok še ne plazi. Plazenje je zelo zahtevna veščina, dojenček potrebuje dovolj moči, dobro koordinacijo in ravnotežje. Morda je to čas, ko še trenira, in sicer s pozibavanjem na vseh štirih ali pa se že celo plazi vzvratno. Vedite pa, da približno desetina zdravih otrok ne osvoji te veščine. V tem obdobju se lahko veliko dojenčkov iz ležečega položaja dvigne v sedeči položaj, nekateri pa tudi že poskušajo vstati ob opori ali pa že lahko stojijo ob opori (najpogosteje ob pohištvu).

Nic ne skrbi. Glavni cilj otroka je da shodi. Sicer pa imajo nasi malcki sele 8,9 mesecev.

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 10:04:31   
BrinaS
Sem pozabila napisati - ta clanek je bil napisan za dojencke stare 8 mesecev.

Pa kako je lustna Tianna na slikcah.

(odgovor članu BrinaS)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 10:09:27   
GB
O hvala Brina sej sem vedla ,da si ti faca user posted image user posted image user posted image

Ja Tianna je pa cist po mamici user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

Sveti Angel varuh moj,Bodi vedno Ti z menoj, noc in dan mi stoj ob strani vsega hudega me brani . Prav prisrcno prosim Te, varuj me in vodi me

(odgovor članu BrinaS)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 10:12:47   
BrinaS
Lepa mamiuser posted image ,
pa hvala za ''koktejl'', zdaj grem pa resno mesat marmelado, ker je moznost prijemanja vse vecja...

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 10:13:04   
martita
 Punce, na sosednjem forumu sem pri debati o copatkih našla tale link. Too much poceni. A se ktera kej spozna na e-bay in bi malo naštudirala zadevo? Mogoče bi šli v kako skupinsko naročilo?

(odgovor članu BrinaS)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 11:33:42   
sonchek
 
hojla..
naša že skor spi...
IZVIRNO SPOROČILO: barika

glede teh copatk...Martin ima ene shoo shoos in so celi usnjeni (smrdijo po usnju) ene pa iz umetnega usnja (nekaj takšnega kot na sliki) in je ful razlika v kvaliteti. so usnjene ful bolj prijetne, mehke in udobne.

tile k ima naša so čist usneni...

no tale post pišem že tok dolg časa, da grem zdele že na kosilo, se beremo malo kasneje..

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 11:35:48   
jooly
GB... moj Staš ni nikoli puzal, pa je shodil pri dobrih devetih mesecih. Eni otroci to fazo spustijo (se jim že ne zdi ne vem kok pomembna user posted image ), zato čist BREZ PANIKE!!! Pa sorry za pozen odgovor - sej veš, dopusti, vročina, ... user posted image

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 11:35:52   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: GB


Tianna sploh se ne puza oz. se postavi v puzajoci polozaj in nato na bok . Ali bi me moralo skrbeti glede na to ,da je ze 8 mescov stara in ne puza ??
 

ne nič te ne rabi skrbet...naša prav tako še ne puza in sploh vprašanje če bo....jaz se zato nič ne sekiram...
l.p.

user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 11:36:58   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: martita

Punce, na sosednjem forumu sem pri debati o copatkih našla tale link. Too much poceni. A se ktera kej spozna na e-bay in bi malo naštudirala zadevo? Mogoče bi šli v kako skupinsko naročilo?

hudoooooooooooo...
čak bom mal pogledala...


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 12:25:14   
tabi
dan

naša tut še ne puza,bo ko bo čas za touser posted image ,zato GB nič ne skrbi.maš pa ful srčkano pupikouser posted image

Punce zdej pa nehajte z linki s copatki,jst sem čist mahnjena,bi vse pokupila,kr mojga vprašte Nejc je star 2.8let pa je imel več copatk pa čevelčkov kot pa midva skupaj.ja kaj ko mu pa tko noga rasteuser posted image ja dober izgovoruser posted image

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 12:29:20   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: martita

Punce, na sosednjem forumu sem pri debati o copatkih našla tale link. Too much poceni. A se ktera kej spozna na e-bay in bi malo naštudirala zadevo? Mogoče bi šli v kako skupinsko naročilo?

hudoooooooooooo...
čak bom mal pogledala...


evo sem mal prečekirala, pa se res nič ne spoznam na tale e-bay...
Kokr jaz razumem pošiljajo povsod po svetu in da je poštnina takale:
to Europe & Australia & Japan : $4(1 pairs), $8(2-3 pairs), $13(4-7pairs)

zdej je treba še plačilo pogruntat..tale pay pa ne vem kaj...jaz pojma nimam kaj je to...
No zihr bi ji pa jaz naročila...
kaj pravite pa ostale...????

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 12:31:34   
tabi
a mi kera pride likat cujneuser posted image men se ne da,sam kaj ko bomo drugač začel nagi hodituser posted image .No sej mi kr gre sam zdela sem se prišla mal spočituser posted image pa ajmuht sem pristavla,da bojo mel otroc kej za jestuser posted image

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 12:47:27   
murencek
"Ali vaši malčki ko se držijo opore se previdno držijo al se kar spustijo???"
 
mamuška, tud moj pada nenehno na rit. Je pogruntal, da je najbolj pasti tako kot je treba, če se rolaš. Ko vidi, da bo telebnil, zniža rit. Tako se mu razdalja do tal zmanjša. Sem ga pa videla tudi, da se je v zraku obrnil (na prsa) in se ujel na roke - kot bi delal sklece.
Drgač se tudi vsega živega drži, spušča, kot mu paše.
 
barika, ne vem, kaj se sekiraš, kje so ostale čveke od lani. Je že tko. Pač, lani smo imele trebuhe, zdej so pa malčki. In če ne čutijo potrebe, da kej preberejo. pač ne. Tudi meni kdaj paše, da ne grem na forum po cel mesec... Kajti takrat surfam na druge stvari. Hvala bogu, pa so prišle nove čveke.
 
LP




_____________________________

Moj miš maš Staš; 1.10.2007, 44cm, 2040g

(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 12:50:47   
sonchek
Evo tudi na nemškem ebay-u so..pomoje bi me mogle tlele gledat, vsaj kar se tiče poštnine...
http://stores.ebay.de/Littleoneshoes

madona, Martita si me zaposlila...
tok dela me čaka jaz pa tle visi pa iščem poštnini,pa vse ostaloooouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 12:54:22   
mklks
čau punce, se opravičujem, ker se bolj malo javljam zadnje dni, z mojo pupo sva bli včeraj v portorožu pri teti na obisku pa sva se šle še malo v morje namočit, je blo fenomenalno, tako toplo, sem ji šla kupit tisti fredov obroč, in se je tko poganjala, bo kmalu hitrejša od meneuser posted image user posted image user posted image

drugače pa, danes imamo delavce, nam pred hišo polagajo ploščice, tko da mamo vse umazano, ker hodijo ven pa notuser posted image ...bo treba spet pucat....jupiuser posted image

vidim, da je spet debata o copatkih, no, naša se je tudi začela počasi na noge postavljat, pa sem ji kupla copatke shoo shoos in sem zelo zadovoljna, ko pa bo shodila, bo dobila pa svoje pedipedke:)

nč, se še kasnej kej oglasim in vas preberem za nazaj....fajn bodteuser posted image


_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 13:06:08   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: BrinaS
Pa kako je lustna Tianna na slikcah.

res je user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu BrinaS)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 13:10:43   
sonchek
user posted image Punce a se kej dobimo na Trubarjevini jutri, če ima katera čas???

Naša spi, men je dolgčas, pospravljat se mi itak ne da user posted image , kosilo imam kuhano...
mah pol pa neki skoz tle gor visim..

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 13:35:49   
mama11
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: martita

Punce, na sosednjem forumu sem pri debati o copatkih našla tale link. Too much poceni. A se ktera kej spozna na e-bay in bi malo naštudirala zadevo? Mogoče bi šli v kako skupinsko naročilo?

hudoooooooooooo...
čak bom mal pogledala...


evo sem mal prečekirala, pa se res nič ne spoznam na tale e-bay...
Kokr jaz razumem pošiljajo povsod po svetu in da je poštnina takale:
to Europe & Australia & Japan : $4(1 pairs), $8(2-3 pairs), $13(4-7pairs)

zdej je treba še plačilo pogruntat..tale pay pa ne vem kaj...jaz pojma nimam kaj je to...
No zihr bi ji pa jaz naročila...
kaj pravite pa ostale...????


Kaj pa glede velikosti... jaz najdem samo eno velikost - 127 cm...

Trubarjevina jutri - bi, ampak gremo verjetno v Dolenjske Toplice. Bom zvečer javila, če so se plani spremenili.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 13:40:05   
tabi
Trubarjeva-jaz pa Nika sva zauser posted image

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
7.8.2008 13:52:20   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: mama11

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: martita

Punce, na sosednjem forumu sem pri debati o copatkih našla tale link. Too much poceni. A se ktera kej spozna na e-bay in bi malo naštudirala zadevo? Mogoče bi šli v kako skupinsko naročilo?

hudoooooooooooo...
čak bom mal pogledala...


evo sem mal prečekirala, pa se res nič ne spoznam na tale e-bay...
Kokr jaz razumem pošiljajo povsod po svetu in da je poštnina takale:
to Europe & Australia & Japan : $4(1 pairs), $8(2-3 pairs), $13(4-7pairs)

zdej je treba še plačilo pogruntat..tale pay pa ne vem kaj...jaz pojma nimam kaj je to...
No zihr bi ji pa jaz naročila...
kaj pravite pa ostale...????


Kaj pa glede velikosti... jaz najdem samo eno velikost - 127 cm...

Trubarjevina jutri - bi, ampak gremo verjetno v Dolenjske Toplice. Bom zvečer javila, če so se plani spremenili.

mama11..velikosti so tukaj po mesecih...
od 0-6 m
od 6-12m
od12-18

mi mamo zdej ene od 6-12...in bi ji nasljednje kr velje kupila od 12-18...sploh za v vrtec jih bo rabila...



_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?