|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
6.8.2008 16:27:16   
tabi
Hm mi smo po kosilu,nika pa pančka pop.spanje.Sva se cel dan potepale po Kranju,je blo ful luštno mal oblačno pa mal je pihalo.Superuser posted image .Smo bile v kavarni Brioni na tortici je bla dobrauser posted image sam nasitna pa tutuser posted image . Potem šmo šle pa še v C&A mal pokukat,robe jes.zimske koker hočeš,pa ful ogodno 2 trenirka hlače 6e in nekaj centov,2majčki v kom.4e in nekaj centov,bundice,....mami bo spet zapravljalauser posted image

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
6.8.2008 16:28:08   
murencek
KRAVJE MLEKO - kokr jst razumem, je to tisto mleko, ki ga dobiš od krave, zavreš in ponudiš. No, to pijejo naši user posted image  po 1. letu.
MLEKO IZ TETRAPAKA 3,5 pa lahko pijejo že po 8m. No, tko mi je tudi protrdila moja pediatrinja. Ker je to mleko že predelano in ni direkt od krave.

LP

_____________________________

Moj miš maš Staš; 1.10.2007, 44cm, 2040g

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
6.8.2008 19:36:50   
zirafa76
samo na hitro...

SONCHEK,MARTITA..IN OSTALE.......klinc gleda cevlje..tile pediped so bozanski..bom tud jaz kupla eneuser posted image
Ja,vem da ste ze kaj govorile..mene ni bilo tukajuser posted image user posted image

user posted image

GB..Gucci???uff...hja,saj bi jaz tudi,ampak moj mi ze grozi...user posted image itak sem samo v Mothercare in Next...

Sem pa danes bila z njo cel dan sama,sem se kupila kaj mi manjka in sploh uzivala..sva sle na igrala,pa pogledale risanko v igralnici,jedli,uzivali..uzivali....ja,moras bit sam na momente...da gre vse stran...


glede jezika...

Midva govoriva z njo vsak v svojem jeziku,ucila jo bova se anglesko,v vrtcu bo itak tukaj,tako da bo osvojila najbolj slovascino,seveda bo govorila tudi slovensko....kasneje pa se bom dodala nemsko in italijansko..mami govori vseuser posted image


joce...moram it..



_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu murencek)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
6.8.2008 19:39:34   
Dajica
Taj vse najboljse! user posted image user posted image

Kaja se igra, jaz se pa na kratko oglasim. Cez dan sva se sprehajali, sva sli na posto, v trgovino, kopala se je v bazencku, gugali sva se na gugalnici, vozila se je s triciklom, brali sva knjigice... skratka, sva uzivali.
Hm, sej ne vem, kaj sem se hotla napisat. Toliko zaenkrat.

(odgovor članu murencek)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
6.8.2008 19:59:39   
barika
Žirafa, ti ga pihneš nouser posted image user posted image , čevlji so gucio...čaki, ti dam link -->http://www.mojskratek.si/gucio.html

emmm a potem bo tvoja kr en pravi poliglot
user posted image user posted image user posted image  za uspešen dan!!

Dajica,a vi pa kr triciklirate že?user posted image user posted image  še ta "strošek" nam manjka jauser posted image user posted image

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
6.8.2008 20:46:18   
Dajica
IZVIRNO SPOROČILO: barika
Dajica,a vi pa kr triciklirate že?  še ta "strošek" nam manjka ja


Ja, je za krst dobila tricikel. Ga lahko ze zdej uporablja, ker je na sedezu tak dodaten sedez za male, s tistim med nogami, da ne pade ven( se kasneje odstrani in je navaden sedez), pa kosarica spredaj, zadaj, hupa, 32 razlicnih melodij, lucke, ki utripajo, lahko je tudi gugalnik, pa tisto drzalo ima, da ga lahko peljes, pa za kasneje pedala...mislm, super je, pa za dolgo casa bo dober. Sem ga pa ravno zadnjic videla v trgovini (v mercator centru v siski v eni otroski trgovini) in stane malo cez 40€. Ni tolk drag.
Smo na morju po kampu tricikliral in so jo vsi tko gledali in se ji smejali, ker tako majckena zgleda notri, komaj cez balanco vidi, ona se je pa tko vazno z rokicama drzala naprej in gledala vse naokoli. Prav fletkana je v njem.

Zdej pa ze dobre pol urce spi, jaz pa mal tv gledam, jem napolitanke, tipkam.... Skratka, mam se fajn.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
6.8.2008 20:53:56   
barika
M. pa zob matra (on ko trenutno raste), pa je vsake 3 sek. jok

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
6.8.2008 21:17:08   
mehurčica
 
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Vprašanje,Taj tudi dobi že KM v kakšnem pireju,pa tko ,kašice mu pripravljam še vedno z AM?

s čim pa ve mleko pripravite?Moja P. je odsvetovala KM,do enega leta,pa tut prebrala sem,ravno včeraj v Oni(se mi zdi),da močno odsvetujejo uporabo KM do enega leta....


Hvala za odg.

Novemberke, se opravičujem, ker bom malo vskočila...user posted image
Tanayya, lahko mu delaš kašice z riževim ali sojinim mlekom. Jaz delam za Eni vse z riževim mlekom. Če ji delam kašice, ga samo malo segrejem in zmešam s kakšnim Linotom ali podobnim. Tudi v pire in polento dam riževo mleko. No, polento najprej skuham na vodi in naredim bolj trdo, potem pa dodam riževo, da je bolj tekoče/mehko.

Pa lep večer vsem novemberkam.user posted image

_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
6.8.2008 21:23:07   
zirafa76
user posted image user posted image user posted image ..se opravicujem..sem na hitro prebrala in se mi je zdelo gucci..no sem si mislila,da eni pac res mogoce gredo v tako smer..kaj pa vem....user posted image user posted image verjetno en par cevljev stane toliko,kot celotna zimska garderoba za mojo Izabelo,ki sem jo kupla....user posted image ..
se vidi,da sem zmedenauser posted image


povejte mi tiste porocene...ste se preoblekle na poroki po polnoci in v kaj?? jaz imam tezave s tem..ne vem,kaj naj ...

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
6.8.2008 21:27:21   
zirafa76

A je ze katera od vas kaj kukala na forume ringaraje v nasih balkanskih drzavah,ki so spodaj linki???
Res imajo nekatere dobre odgovore....

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
6.8.2008 21:34:16   
tabi
čer
Pop.je šla Nika pančat 15.30 spala do18.30 pa še to sem jo zbudila sva šle na polje rožice nabirat.domov sva prišle 20.15 je papcala se skopala in šla 20.50 nazaj pančatuser posted image .kok mam jst pridno pupiko,pa kaj ko mam še enga razgrajača,ki mi kuštra laseuser posted image ,no sej je tut on priden v enem tednu je imel sam 3xpolulane gatkeuser posted image

Tricikel pa pri nas že mamo,sam ga morauser posted image skup sestavituser posted image .ta tricikel je pa že dal čes km,je rastel z Nejcem,smo sam dol dajal dele čim je blo kej v napoto,zdej ga moram pa malo spucat pa zmontirat.Nejcu sem ga kupla 2leti nazaj,sva se že kak mesec vozila pa tašča prinese še enga pa se dela neumno da ni vedela da ga že imauser posted image pa prov pametno izjav da je pa njen boljšiuser posted image Nejc se pa tut vsedet ni hotel vanga še po enem letu ne.Pol je bla pa mami žleht pa sem ga eni mamici kr šenkalauser posted image pa še vesela je blauser posted image .Tolk o moji pametni taščiuser posted image

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
6.8.2008 21:41:56   
tintin
KM: Jaz uporabljam KM  - navadno mleko iz trgovine. Mleko iz tetrapaka je zame KM, kravo tukaj sredi blokovskega naselja človek bolj težko najdeuser posted image
Meni je patronažka rekla, da za kašice lahko KM uporabljam, za pitje pa potem po 1.letu. Tako tudi delam. Ker pije pa še vedno moje mleko. Sicer pa tist dl mleka na dan ne more biti tako zelo tragičen....
Meni je moja mami ravno zadnjič rekla, da ko sem bila jaz majhna (stara mesec dni) mi je dala adaptirano mleko in sem vse v loku zbruhala in potem še eno drugo in isto. Potem so mi začeli KM (ampak prav KM, domače) dajat in je bilo vse ok. Ne me narobe razumet, ne zagovarjam zgodjega uvajanja KM; ampak mislim, da za eno kašico na dan ne bi smel bit problem...Praktični vidik vsega: Vasja je s 1.9 sprejet v vrtec (ko ne bo star niti 10 m) in tam valda dobijo vse s KM narejeno...Sicer bo šel v vrtec pozneje, pa vseeno.user posted image

Kivi - Manca, načeloma ga lahko daš, ampak spada med podobne alergene kot jagoda. Jaz sem ga Vasji dala 14 dni nazaj, je imel neke 2 pikici na nosu in sem sklepala, da je od kivija (ne vem pa ziher a je bilo, lahko sem si samo umišljala)...meni je patronažka rekla sicer, da načeloma lahko.

Današnji jedilnik: zajtrk: dojenje in grisolino
malica: nektarina, jabolko, hruška, ovseni kosmiči
kosil (jedli zunaj): malo goveje juhice s kruhom, malo krompirja, malo puranovega mesa
malica: skutica marelica-breskev
večerja: rižolino in dojenje

Čevlji: ko bo shodil dobi Pedipedke, copatke imamo podobne kot Sonchek, samo od Playshoesa.

Danes: smo se spet potepali cel dan (mož ima dopust do petka), bili na Bledu. Jutri gremo spet na Avstr. Koroško na Klopinjsko jezero.


LP in nočko vsem!




(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
6.8.2008 21:43:09   
barika
tabiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za drugi tricikel

emmm....riževo mleko sem zadnjič kupila pa je to takkkk sladko da ni za pit, sem ga z vodo zmešala, da je bil pogojno užiten (drugače pa dober)
ima pa Hofer sojino mleko 1l za 99centov, saj nazadnje je bila takšna cena. jaz včasih (zelo redko) za naju z malim M. kupim čokoladnega za posladek, natr si pa ne upam probatuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
6.8.2008 21:45:20   
barika
jaz si mu kivija ne upam dat, ker se spomnim kakšno rit je imel moj brat (krvavo rdečo)..pač reakcija

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
6.8.2008 21:47:03   
potepinka
Čer

Taj-Čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja tudi jaz sem že dala Mark-a v tricikel in fuuuul uživa

KM-uporabljam pri kuhi pire....rižolino....pije po flaški pa še AM
Zirafa-Jaz sem se popolnoči preoblekla v enobelo oblekico,sicer je že tega doooolgo ko sem se poročila (1994) v poročni obleki je bilo nemogoče zdržat,takrat so bile moderne volančki in obroči....


_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
6.8.2008 21:48:28   
Laubica
ŽIRAFA-jaz sem se preoblekla -ja po pol noči-v hlačni kostim
Kravje mleko-dam v pire ,špinačo-riževo je sladko ko hudič-imaš še mleko iz kosmičev -to ni sladko
ČEVLJI-nimamo nič hodimo bosiuser posted image
Tricikel-ga je ravno danes sprobal in je babica bila tak navdušena da ga jutri hoče -za 1. RD kupituser posted image user posted image user posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
6.8.2008 21:48:42   
Laubica
"Kako se je koncal tvoj  prepir z zeno ?", "Na kolenih je
priplazila k  meni.", "In kaj je rekla ?",> >
"Pridi izpod postelje, picka ti materina, ali pa bom skupaj
stolkla in posteljo in tebe !"

Se srecata petdesetmeterska  zica in metrski drat, pa ga zica vprasa:
Ej, a teb se  je pa cist utrgal al kaj???


Kaksen je tvoj novi fant? Povej kaj o njem!
-  Oh, romanticen,nezen, govori mi,da imam najslajse ustnice na
svetu, da se v mojih oceh mesecina potaplja v  morje...
-Oh, a z Marjanom hodis?

Moz se pozno vrne domov, leze v posteljo k zeni  in se zacne
stiskati k  njej.
Ona  pravi : "zal mi je, ne morem, dobila sem menstruacijo.".
Moz : "Pa kaj vam je danes, kot da ste se vse dogovorile  !"

Kaksna je razlika med  pedofilom amaterjem in pedofilom profesionalcem
Pedofil
profesionalec ima dokoncano teolosko
fakulteto.

V cirkusu izbruhne  pozar. Ljudje zacnejo v paniki begati na vse
strani.
Blondinka vstane in jih miri
"Brez panike, ljudje, saj imajo poziralca ognja  !"

Kako prepoznas maco zensko ?  Sama si rola tampone.

Ali je  krokodil bolj zelen ali bolj dolg ?
Zelen je po  dolzini in po sirini, dolg pa samo po dolzini, torej
je bolj zelen kot dolg.

"Janezek, si ti razbil sipo ?", "Ja ati. Po nesreci.
 Cistil sem fraco, pa se je sama sprozila.

Pri ginekologu:
"No,  gospa Kovaceva, za vas imamo dobro novico!"
"Gospodicna Kovac!" ga je popravila pacientka.
"no, gospodicna Kovac, za vas imam slabo novico..."

V atomski vojni umrejo vsi ljudje in vecina  zivali.
Preziveli sta le dve opici. Sedita na veji,  se cohata, gledata
naokrog, ena pa pravi :  "Hja,izgleda da bo treba vse zaceti
znova..."

Kaj je to susa? Ko telegraf stanga za cuckom laufa, da bi jo poscal

Moz gre sredi noci na  stranisce in, ko se vrne, zbudi zeno in ji
 rece:
"Nekaj carobnega se je zgodilo. sel sem na stranisce in se je luc
sama od sebe prizgala. Potem, ko sem koncal pa  je sama od sebe
ugasnila.  "carovnija!"
zena mu odgovori
"Nobena carovnija, kmet. Spet si se v hladilnik  poscal."

Kaj dobis ce bosanca vrzes v reko?
Batine

Je bil trenutek v mojem zivljenju, ko sem imel dve babi...
"In potem?"
Potem sem menjal tri karte in  sem dobil Full.

Pride Mujo k Hasotu na obisk.
Najde Hasota  kako ima nabit nos v kurino rit.
"Ma sta ti to radis  Haso?"
"Drogiram se!"
"Kako se to ti drogiras, Haso?"
"Pa vidis valjda, da  snifam koku!


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
6.8.2008 21:49:17   
Laubica
Evo malo za popestritev-ker jih dolgo nisem poslala jih je zdaj večuser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
6.8.2008 21:50:23   
potepinka
Jaz še tudi nisem dala ne jagod,ne kivija to pride v poštev po 1 letu

800 objava user posted image user posted image user posted image  čveeeeeekaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil potepinka -- 6.8.2008 21:51:04 >


_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
6.8.2008 21:51:57   
Laubica
800 objava čveeeeeekaaaaaaaaaaaa
JA SI PRAVA ČVEKAAAAAAAAAAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
6.8.2008 21:55:09   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: potepinka

Jaz še tudi nisem dala ne jagod,ne kivija to pride v poštev po 1 letu

800 objava user posted image user posted image user posted image  čveeeeeekaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image


čvekaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
6.8.2008 22:02:21   
ajtak
IZVIRNO SPOROČILO: zirafa76
povejte mi tiste porocene...ste se preoblekle na poroki po polnoci in v kaj?? jaz imam tezave s tem..ne vem,kaj naj ...


ja jaz sem se, nisem vedla ce se bom ampak sem si vseeno pripravila kostim v katerem sem imela civilno poroko (kostim krem barve in oranzna bluzica- cela poroka je bila v teh dveh barvah). No potem sem bla pa full vesela da sem mela to za preoblect, ker sem bila takrat ze v 4.m.user posted image  in mi je sla po celem dnevu porocna obleka ze posteno na zivce user posted image .

mleko- zame je km, pac km... tako kupljeno seveda 3,5.

Laubica super vici jih grem takoj mozu prodat user posted image

Lahko noc!

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
6.8.2008 22:02:27   
ajtak
NAŠI LEVČKI
user posted image
01.10.2007
MURENČEK rd. 28.11.81
Staš
01.10.07- 2040 g 44 cm
1m 1t.- 3350 g 51 cm
3.m 1t.- 5200 g 59 cm
5.m.- 6300 g 65 cm

7.10.2007
MAMUŠKA rd. 18.08.71
Dominik               5× user posted image
07.10.07 2670 g 50 cm
6.t.- 4100 g 57 cm
3.m- 5715 g 62 cm
5.m.- 6700 g 65 cm
6.m.- 7100 g 71 cm
8.m.- 8500 g 73 cm

16.10.2007
ZIRAFA76     rd:07.09.76
Izabela                 2×user posted image
16.10.07- 2450 g 47 cm
1.m.- 3800 g 50 cm
2.m.- 4470 g 55 cm
3.m.- 5080 g 59 cm
4.m.- 6080 g 64 cm
5.m.- 6990 g 67 cm
6.m.- 8100 g 72 cm
9.m.- 9000 g 76 cm

user posted image
24.10.2007
LAUBICA rd. 20.01.72
Timon                  4× user posted image
Rojstvo- 3640 g 52.5 cm
1.m.- 4725 g 55 cm
2.m.- 5770 g 57 cm
3.m.- 7040 g 63.5 cm
4.m.- 7700 g 64.5 cm
5.m.- 8170 g 66 cm
6.m.- 8520 g 67 cm
7.m.- 9000 g 70,5 cm
8.m.- 9100 g 71,5 cm
9.m.- 9215 g 72,5 cm 

27.10.2007
SLIVA10 rd. 25.11.75
Anže
27.10.07- 2910 g 50 cm
1m.- 4820 g 52 cm
3m.- 7250 g 60 cm
4.5m.- 8540 g 63 cm
5m.- 8890 g 65 cm
7.m.- 10380 g 70 cm

28.10.2007
MARTITA rd. 20.9.78
Maja                  7× user posted image
28.10.07- 3530 g 53 cm
1.m.- 3920 g 54,5 cm
2.m.- 4810 g 58 cm
3.m.- 5430 g 60,5 cm
4.m.- 6100 g 64 cm

29.10.2007
TABI  rd. 19.4.78
Nika                 6×user posted image
29.10.07- 3700 g 52 cm
1.m.- 4500 g 55 cm
3.m.- 5780 g 58 cm
4,5.m.- 6280 g 63 cm
7.m.- 7200 g 70 cm

30.10.2007
GRUŠKA rd. 06.09.75
Taja                  2×user posted image
30.10.07- 3570 g 50 cm
1.m.- 4510 g 53,5cm
2.m.- 5510 g 56,5cm
3.m.- 5820 g 59,5cm
4,5.m.- 6130 g 62 cm
6.m.- 6820 g 63 cm
9.m.- 7780 g 69 cm 

SONI rd. 25.8.1976
Lan                    2×  user posted image
30.10.07- 2650 g 47 cm
1.m.- 3800 g
2.m.- 5270 g
3.m.- 6500 g 61,5 cm
4.m(26.2.)- 7130 g 62 cm
4,5.m.- 7400 g 64 cm
6.m.- 8100 g 68 cm
9.m.- 9300 g 72 cm

Patricija            2× user posted image
30.10.07- 2350 g 47 cm
1.m.- 3165 g
2,m.- 4120 g
3,m.- 5450 g 59,5 cm
4,m.- 5900 g 60 cm
4,5.m.- 6150 g 62 cm
6.m.- 6700 g 65 cm
9.m.- 8000 g 69 cm

ANIT28
Urban
30.10.07 3390 g 51 cm
2.m.- 5370 g 60 cm
3.m.- 6350 g 63 cm
4,5. m.- 7150 g 65,5 cm
6.m.-7630 g 69 cm

1.11.2007
JOOLY rd. 20.04.1978
Kim               4× user posted image
01.11.07 2690 g 48 cm
1.m.- 3700 g 52 cm
3.m.- 5450 g 62 cm
4,5.m.- 6250 g 63 cm
7.m.- 7450 g 68 cm

4.11.2007
BABUKA
Taja                   user posted image  
rojstvo- 3500 g 52 cm
1.m.- 4380 g 52,5 cm
2.m.- 5000 g 60 cm
3.m.- 6000 g 60,8 cm
4.m.- 6200 g 61 cm
5.m.- 6840 g 65 cm
6.m.- 7220 g 65,6 cm

5.11.2007
MMAJAA rd. 17.10.78
Žan Luka          2× user posted image
5.11.07- 3430 g 51 cm
1.m.- 4490 g 54 cm
2.m.- 5530 g 58 cm
3.m.- 6280 g 60 cm
4.m.- 6780 g 64,5 cm
6.m.- 7540 g 68 cm

6.11.2007
TANAYYA29 rd. 30.12.78
Taj Tristan
06.11.07- 3130 g 49 cm
1.m.- 4160 g 54,5 cm
2.m.- 5260 g 58 cm
3.m.- 5650 g 61,5 cm
4.m.- 6280 g 63,5 cm
4,5m.- 6550 g 65 cm
6.m.- 7300 g 68 cm
9.m.- 8200 g 74,5 cm

MOJVAL rd.30.06.75
Neža                 2× user posted image
06.11.07- 3580 g 53 cm
1.m.- 4630 g 57 cm
2.m.- 5100 g 60 cm
3.5 m.- 5620 g 62 cm
4.5 m.- 5920 g 64 cm
6.m.- 6240 g 66 cm

8.11.2007
TINTIN rd. 22.07.80
Vasja                2× user posted image
8.11.07 4200 g 54 cm
6 t.- 5270 g 59 cm
3 m.- 6780 g 66 cm
4m.- 7700 g cca.69 cmD
4,5m.- 7300 g 69,5 cm
6.m.- 7995g in 71,5 cm

PAVLYNA
Larisa                  2×user posted image
8.11.07- 3280 g 52cm
1. m.- 3930 g 54cm
2.m.- 4910 g 58cm
3.m.- 6110 g 62cm
4.m.- 6630 g 64cm
5.m.-7150 g 66 cm
6.m.- 7600 g 68 cm

9.11.2007
KESI
Tian
9.11.07- 2900 g 52 cm
1.m.- 4000 g 53 cm
2.m.- 5770 g 56 cm
3.m.- 7400 g 61 cm
4.m.- 8140 g 65 cm

10.11.2007
POTEPINKA rd. 29.9.74
Mark                     6× user posted image
10.11.07 -3140 g 50 cm
1.m.- 4510 g 57 cm
2.m.- 5600 g 58 cm
3.m.- 7150 g 66 cm
5.m.2.t.- 9600 g 71 cm 
7.m.- 11100 g 74 cm

11.11.2007
KIMI6 rd. 19.08.78
Enej
11.11.07- 3250 g 52 cm
1.m.- 5350 g 52 cm
3.m.- 5300 g 57 cm

MISHIKA
Vid                       8× user posted image
11.11.07- 2790 g 49 cm
1.m.- 3860 g 51 cm
2.m.- 5120 g 54 cm
3.m.- 6390 g 58 cm
6.m.- 8300 g 68 cm
8.m.- 9060 g 71,5 cm

12.11.2007
TJULENJČEK
Maksim              2×  user posted image
12.11.07-  3560 g 53 cm
1.m.- 4640 g 56 cm
3.m.- 6950 g 62 cm
6.m.- 8810 g 70 cm

14.11.2007
LEVČICA  rd.  24.7.72
Matic                   user posted image
14.11.07- 3440 g    52 cm
1.m.- 4370 g 54 cm
3.m.- 6630 g 61 cm
4.m.- 7230 g 64,5 cm
6.m.- 7500 g 66,5 cm

16.11.2007
MANCA rd. 05.02.1982
Maja                 2× user posted image
16.11.07- 3590 g 54 cm
5 t.- 5115 g 56 cm
2.m.8d.- 6270 g 60 cm
3.m.12d.- 7140 g 65 cm
4.m.3,5t.- 8140 g 67,5 cm
6,5.m.- 8900 g 70 cm

KANARKA
Sara                    4× user posted image
16.11.07- 2705 g 47 cm
1.m.- 3400 g 53 cm
2.m.- 4975 g 56 cm
4.m.- 6700 g 63 cm
6.m.- 8400 g 66,5 cm

MARINCI rd. 30.10.81
Jan                      user posted image
16.11.07- 3110 g 49 cm
1. m.- 4580 g 54,5 cm
2. m.- 6030 g 59 cm
3. m.- 6850 g 62,5 cm
4,5m.- 7800 g 65 cm
5.m.- 8260 g  ?
6,5.m.- 9100 g 71 cm

17.11.2007
AJTAK rd. 22.03.83
Tjaš                2× user posted image
17.11.07- 4280 g 55 cm
1,5m.- 5900 g 59 cm
3.m.- 7650 g 65,5 cm
4.m.- 8300 g ?
5.m.- 9000 g ?
6.m.- 9700 g 72 cm

MAMA11 rd. 24.6.75
Tamara            4×  user posted image
17.11.07- 3870 g 55 cm
3.t.- 4200 g 55 cm
2.5m.- 5025 g 59 cm
4.m.- 6190 g 63 cm
5.m.-  7155 g 65 cm
6,5.m.- 7990 g 67 cm
7.m.- 8400 g

18.11.2007
ŠPELKA
Kaja
18.11.07- 3500 g 53 cm
1.m.- 3950 g 54 cm
3.m.- 5400 g 60 cm
4,5.m.- 6860 g 65,5 cm
6.m.- 7860 g 70 cm

20.11.2007
BARIKA 24.10.84
Martin          2×  user posted image
20.11.07- 3905 g 51 cm
1.m.- 5290 g 58,5 cm
2.m.- 6730 g 61,5 cm
3.m.- 8100 g 66 cm
5.m.- 9000 g 70 cm
6,5.m.- 10100g 74 cm

22.11.2007
NANA LIZA rd. 26.5.76
Tevž                 2× user posted image
22.11.07- 2940 g 50 cm
1.m.- 4965 g 56 cm
2.m.- 6220 g 58,5 cm
3,5.m.- 7330 g 62 cm
4.m. - 7535 g 64 cm
5,5.m.- 8350 g 68 cm 

MKLKS
Ema                   2×user posted image
22.11.07- 3590 g 54 cm
1.m.- 4550 g 57 cm
2.m.- 5570 g 61 cm
3.m.- 6060 g 64 cm
4.m.- 7460 g 69 cm
6.m.- 8130 g 71 cm

user posted image
23.11.2007
NARAŠČAJ rd. 26.5.80
Taja                  3× user posted image
23.11.07 3670 g 51cm 
1.m.- 3830 g 57,5 cm
2.m.- 5500 g 60 cm D
3.m.- 6000 g 62 cm D
3,5.m.- 6250 g 62,5 cm
4.m.- 6700 g 65 cmD
5.m.-7100 g 67 cm
6.m.- 7500 g 68 cm

ALEKS28   rd. 14.01.79
Staš                  user posted image
23.11.07- 3240 g 49 cm 
1,5m- 4500g 55 cm
2.m.- 5000 g 59 cm
3,5.m.- 5730g 62 cm
5.m.-6350 ?

6,5.m.- 6930 g 67 cm

24.11.2007
ROZIKA12     rd. 12.08.71
Neža                        user posted image
24.11.07- 3480 g 53 cm
1.m.- 4200 g 53'5 cm
2.m.- 4900 g 56 cm
3.m.- 5470 g 59 cm
4.m.- 5740 g 62 cm
4.m.1t.- 6060 g 62'5 cm
5,5.m.- 6500 g 65 cm
7.m.- 7060 g 69 cm

26.11.2007
DEBELUŠKA rd. 25.09.76
Erna               2× user posted image
26.11.07- 3810 g 54 cm
1,5.m.- 5350 g 56 cm
2,5.m.- 7200 g 61,5 cm
5.m.- 9170 g 66,5 cm
6,5.m.- 10190 g 70 cm

SONCHEK rd. 01.10.77
Neli                   2× user posted image
26.11.07 3070 g 50 cm
1,5 m.- 3920 g 54,3 cm
2.m.- 4535 g 57 cm
3.m.- 5250 g 59,5 cm
4,5m.-6000g 63,5 cm
6.m.- 6600g 67 cm

28.11.2007
NICOLINA rd. 14.01.76
Tin                 2×user posted image
Rojstvo- 3250g 53 cm
1.m.- 4650g 56 cm
2.m.- 5650g 61 cm
3.m.- 6300g 63 cm
4.m.- 7300g 68,5 cm
6.m.-  8500 g 72 cm

SCUBADIVER rd. 4.9.75
Lana              3× user posted image
28.11.07- 3350 g 51 cm
1.m.- 4980 g 55 cm
2.m.- 6660 g 58 cm
3.m.- 7840 g 61 cm
4,5.m.- 8720 g 66 cm
6.m.- 9940 g 68 cm

GB
Tianna           2× user posted image
28.11.07- 4280 g cca 55cm
1.m.- 5100 g 58 cm
2.m.- 5560 g 61 cm
3.m.- 5750 g 63 cm
4.m.- 5850 g 66 cm

1.12.2007
BRINAS rd. 21.02.71
Tina                 2× user posted image
01.12.07- 3950 g 54 cm
1.m.- 4800 g 57 cm
2.m.- 5180 g 59 cm
3.m.- 5700 g 61 cm
5.m.- 6700 g 65 cm
6,5.m.- 7100 g 67 cm

3.12.2007
DAJICA rd. 09.07.78
Kaja                2× user posted image
03.12.07- 3210 g 51 cm
1.m.- 4125 g 56 cm
3.m.- 5290 g 61.5 cm
4.m.- 5780 g 63 cm
5.m.- 6040 g 65,5 cm 
6,5.m.- 6500 g 67,5 cm

8.12.2007
ORANŽA rd. 11.03.76
Timon
08.12.07-3720 g 52 cm
1.m.- 4815 g 57 cm
3.m.- 6020 g 61,5 cm
4.5.m.- 6690g 64 cm 
6.m.- 7020 g 68 cm


21× user posted image       21×user posted image




_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
6.8.2008 22:03:40   
tabi
Laubica user posted image user posted image user posted image pa a si ti vice zapomniš,jaz jih ful znam sam sem ko eno rešeto jih znam sam na pol povedatuser posted image user posted image

Sadje ji dam samo:jabolko,banana,naktarina,breskev,melona,borovnice pol se pa že konča.Kivi pa jagode po enem letu,sam če bo tko kot Nejc ,ki jih še pri skoraj 3letih ne mara pa tut prov.V vrtcu pa je kivi in jagoda zelo pogosto na jedilniku,torej že pri 11mes.Sam v Nejčevi skupini tega nihče ne je in jim dajo raje grozdje,jabolko,...

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
6.8.2008 22:03:54   
ajtak
potepinka ti si pa res cveeeeeeeeeeka, (sej ne da jih mam js sam 1039 vec)user posted image user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?