|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PEG PEREGO
20.8.2008 16:48:13   
tiamia
Kakšen se vam zdi ta voziček?? Mnenja, izkušnje....user posted image

http://www.pegperego.si/si/switch-modularni-sistem-tri-fix-tango-i7201.shtml
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PEG PEREGO
20.8.2008 16:53:45   
tiamia
Pa še tale mi je všeč...user posted image


http://www.bimbomarket.it/en/product.asp?Id=4204&c_id=33&cf_id=38#

(odgovor članu tiamia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PEG PEREGO
20.8.2008 17:02:52   
Anonimen
Meni imata premajhna kolesa, pa pri prvem me moti še to, ker ima za potiskanje dva ročaja in ne samo enega.

(odgovor članu tiamia)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PEG PEREGO
20.8.2008 17:04:38   
klepetka
TAPRvega imamo mi in je superuser posted image .Proporočamuser posted image

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PEG PEREGO
20.8.2008 17:28:19   
kajajaka
Meni imata premajhna kolesa, pa pri prvem me moti še to, ker ima za potiskanje dva ročaja in ne samo enega.
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Meni imata premajhna kolesa, pa pri prvem me moti še to, ker ima za potiskanje dva ročaja in ne samo enega.


se strinjam! imamo PP clasic - 4 velika napihljiva kolesa (ker smo na vasi in je potreben terenc. Se super obnese). V mestu pri mami imamo pa PP Pilko p3 - podoben tvojemu prvemu izboru in je fajn, ker se na majhno zloži, ampak prvi pesek te ustavi in tudi to, da ima 2 ločeni roči ni najboljše - če telefoniraš ali z drugo roko kaj držiš, ga boš zelo težko peljala tudi po asfaltu, ker zavija na stran...

Je pa drugače Peg perego zakon in ne bi nikoli zamenjala znamke, ker so res kvalitetni in vzdržljivi vozički! 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PEG PEREGO
20.8.2008 18:49:23   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

V mestu pri mami imamo pa PP Pilko p3 - podoben tvojemu prvemu izboru in je fajn, ker se na majhno zloži, ampak prvi pesek te ustavi

jaz sem z njim šla brez problema na Rožnik


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PEG PEREGO
20.8.2008 21:18:01   
Naja30
Mi imamo PP pramette. Res je, da so PP vozički zelo vzdržljivi, naš je že marsikaj dal skoz. user posted image  Imamo majhna kolesa, pa ni teritorija, kamor nisem prišla.
Mi pa ni več všeč. user posted image  Mogoče zato, ker sem noseča in spremenljive volje in okusa.user posted image  Mož pa pravi, da bo ta voziček še drugega otroka vozil.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PEG PEREGO
20.8.2008 21:37:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tiamia

Kakšen se vam zdi ta voziček?? Mnenja, izkušnje....user posted image

http://www.pegperego.si/si/switch-modularni-sistem-tri-fix-tango-i7201.shtml



To je zdej kao nova izvedba Modular System Top. No, tega smo imeli mi (kupljen 2007) in sem bla kar zadovoljna. Potem pa sem si zaželela 3-kolesnika in sem PP prodala in zdaj lahko primerjam in je Quinny res super! Lažje vodljiv in vse. Res pa, da se Pliko zloži na majhno.

(odgovor članu tiamia)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: PEG PEREGO
21.8.2008 19:05:46   
koala
Jaz imam plikota pa sem ful zadovoljna, sem bila z njm že povsod.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: PEG PEREGO
21.8.2008 20:57:43   
Nea_teja_
Tud mi smo plikota uporabljali kot drugi voziček in moram rečt da je super.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: PEG PEREGO
23.8.2008 0:14:57   
Pandica
Tut jaz imam PP Pliko P3 kot drug voziček in je super user posted image  user posted image  user posted image
Ravno smo prišli iz morja, kjer smo veliko vozili po makedamu in ni bilo problema. Pač potiskati moraš malo bolj kot po asfaltu user posted image user posted image user posted image
Mi je veliko lepši in tut boljši za vozit kot recimo Quinny Zapp, ki sem ga tut probala vozit ( od prijateljice ) .


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: PEG PEREGO
23.8.2008 7:42:42   
mala pikica
Mi imamo čisto enakega, še enake barve je. Sem zelo zadovoljna! 3-kolesnik je mogoče boljši, ker je bistveno lažje vodljiv. Ampak nam žal ne gre v noben avto.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: PEG PEREGO
24.8.2008 20:54:50   
tea78
Mi imamo isti voziček, isti kot na sliki, samo brez košare, je zelo vredu, ni težek, meni je super, čeprav če bi zdaj rodila bi si kupila pp skate zelene barve, škoda, da še jih takrat niso imeli, ko sva kupovala voziček.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: PEG PEREGO
29.8.2008 12:54:26   
ina24
jaz imam ta voziček ( http://www.juniorbaby.com/images/products/PegGT01.jpg ) in sem ful zadovoljna. Živimo na vasi in ni povsod asfalta in se super obnese in tudi v mestu, počniki,.... ima velika kolesa za napumpat, vzmetenje in ročno zavoro.
Uporabljava ga od rojstva naprej, ker se ga da dobro v ležeči položaj, le streho kontra obrneš, da otrok gleda k tebi. Priporočan.
Za tistega, tiamia ki sprašuješ, nevem, sam zame so premajhna kolesa.user posted image

(odgovor članu tea78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?