|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cena privat varstva
21.8.2008 16:28:22   
zoya24
Pozdravljene vse,

zanima me, kje se giblje cena varstva, cca 8ur/dan 5 dni v tednu, v Ljubljani in okolici, če varuška pride na dom.

Hvala za odgovore!




< Sporočilo je popravil Eja RR -- 21.8.2008 20:25:01 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: CENA PRIVAT VARSTVA
21.8.2008 17:01:52   
principessablu
ne vem koliko če pride na dom,če ga pelješ nekam je od 200-400 na mesec,ti pa priporočam toplo,da ga pelješ,zato da bo z ostalimi otroci,da se bo navadil,bil socializiran,da mu bo lažje se vklopit,ko bo zares šel v vrtec,se pozna,verjemi,LP

(odgovor članu zoya24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: CENA PRIVAT VARSTVA
21.8.2008 19:09:16   
atena777
Mi plačujemo 290 EUR.
Prej smo plačevali 250 EUR. SO pa nekje hoteli tudi 350 EUR in so imeli 9 otrok - se mi zdi drago.
Tukaj kjer smo zdaj so štirje in je ok, lepo skrbi za njih, pa tudi bolna ni več.

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: CENA PRIVAT VARSTVA
21.8.2008 19:29:59   
jajula
IZVIRNO SPOROČILO: atena777

Mi plačujemo 290 EUR.



a v LJ?


(odgovor članu atena777)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: CENA PRIVAT VARSTVA
21.8.2008 19:38:50   
Dashenka
Mi smo hčer do 3 leta vozili k varuški, ki je pazila 5-6 otrok.
Cena je bila nazadnje (pred pol leta) 400 EUR na mesec.

(odgovor članu zoya24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: CENA PRIVAT VARSTVA
21.8.2008 20:23:10   
blaža
Cene se razlikujejo od kraja do kraja. V kp in V lj so cene nekje od250-350e. pri nas ki smo v manjšem kraju, pa ena gospa čuva za 150e.
Jaz ga vsekakor ne bi dala v varstvo, kjer je veliko otrok. Če bi hotela to, bi ga raje dala v vrtec. Če ima privat varstvo tudi svoj vrt, da gre moj otrok lahko vsak dan na zrak, bi mi blo ok, če ne pa , da je v stanovanju po 8 ur, pa nikakor ne bi želela. Pa še to. Če je nekdo sam in čuva več otrok, se ne more vedno vsem posvetit, kot če so 2-4je. Edino, če ima pomočnika.
To je samo moje mnenje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: CENA PRIVAT VARSTVA
21.8.2008 22:23:07   
tabi
jst mam rezervirano varusko ki ima 5 otrok.ima vsak svojo posteljico v sobi,igralnico,vrt z vsem sorte koles ,triciklov ,gugalnic,kr velik peskovnik,...pa velik nadstrešek da v primeru slabega vremena ne visijo notri.ima pa pomoč svojih hčera-študentk.meni odgovarja cena je 240e na mesec pa ni važno kdaj pripelješ ali odpelješ.sem pa iz okolice Lj.

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Cena privat varstva
22.8.2008 23:25:03   
arci
Za varstvo na domu 3 dni na teden po 5 ur plačujemo 200 eurov, v Ljubljani. 

(odgovor članu zoya24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?