|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   razširitev noseč. hlač
22.8.2008 11:11:03   
abi
Kje dobiti tisto zadevo ki v nosečnosti  v pasu razširi hlače .
Nek pašček / zaponka, ki jo  vstaviš v hlače da zadevo lažje zapneš user posted image

Za odgovore se zahvaljujem.




_____________________________

Vse dobro,
* a b i *
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: razširitev noseč. hlač
22.8.2008 11:17:30   
zverinca
misliš tole?

TUKAJ


_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: razširitev noseč. hlač
22.8.2008 11:19:15   
abi
JAP, ravno tole.user posted image

Hvala ti zverinica. user posted image

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: razširitev noseč. hlač
22.8.2008 11:32:36   
ključek
jaz jih imam tudi. so uporabne, na začetku!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: razširitev noseč. hlač
22.8.2008 11:36:07   
abi
če prav razumem tale pasček v zadnjem tromesečju najbrž ne pride več v poštev ? 

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: razširitev noseč. hlač
22.8.2008 11:44:28   
ključek
odvisno od bušija. jaz ga nisem več uporabljala, ker je bilo itak toplo in sem začela nositi bolj oblekce, kiklce.........verjetno jeseni, pozimi pride bolj v poštev.pa malo me je motilo to, da če nisem imela čez hlače kakšno tuniko, se je poznalo.

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: razširitev noseč. hlač
22.8.2008 12:53:10   
Dali*
Ejla punce, tudi sama se počasi zanimam za kakšno razširitev, da me ne bo kaj presenetilo.

A je katera poskusila še s čim drugim, s kakim všitkom raztegljive tkanine. Vzameš pas ven iz hlač in našješ kako tkanino. To sem videla pri med. sestri, ko sem bila pri zdravniku.???

Ideje... Jaz bom ravno čez zimo imela velik trebušček.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: razširitev noseč. hlač
22.8.2008 12:55:28   
ključek
Ejla punce, tudi sama se počasi zanimam za kakšno razširitev, da me ne bo kaj presenetilo.

A je katera poskusila še s čim drugim, s kakim všitkom raztegljive tkanine. Vzameš pas ven iz hlač in našješ kako tkanino. To sem videla pri med. sestri, ko sem bila pri zdravniku.???

Ideje... Jaz bom ravno čez zimo imela velik trebušček.


mogoče kakšno elastiko če všiješ. samo ti trakci so komot zato, ker lahko nosiš svojo normalno konfekcijo še nekaj časa, ko že maš buši. no, če ti takoj zraste ogromen buši, pol je mal težko.............user posted image ........meni so bili zelo praktični, dokler sem jih uporabljala.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: razširitev noseč. hlač
22.8.2008 12:56:13   
Volga
A bi se to dalo tudi z navadnimi, nenosečniškimi hlačami?

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: razširitev noseč. hlač
22.8.2008 13:04:44   
Dali*
saj ta trak je v bistu primeren za nenosečniške hlače. Vem pa, da si je ena moja kolegica iz kavbojk odstranila pas in si našila elastično tkanino. Uporabljala jih je do konca nosečnosti. Res pa je, da je ni nič v bokih razneslo, ker jih sploh nima. Ja, čist ravna je.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: razširitev noseč. hlač
22.8.2008 13:06:18   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*
A je katera poskusila še s čim drugim, s kakim všitkom raztegljive tkanine. Vzameš pas ven iz hlač in našješ kako tkanino.

Meni je šivilja svetovala všitek iz jerseyja. Hlače je prerezala ob straneh in všila trikotnik iz jerseya(srčno upam, da se tako napiše, nimam namreč najmanjšega pojma o šiviljskih zadevahuser posted image ). Me je pa prej zmerila, da je lahko približno ocenila, kolišna razširitev je potrebna. In se je fajn obneslo, edino dodatno sem morala nosti še tanek pas, ker ni bilo narejeno zelo na tesno.

Volga, jaz sem nesla tja moje najljubše navadne hlače, nenosečniške. Po moje se to lahko kar z vsemi hlačami naredi.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: razširitev noseč. hlač
22.8.2008 13:06:53   
dana
Ja saj če jaz to prav razumem je mišljeno za nenosečniške hlače.


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: razširitev noseč. hlač
22.8.2008 13:10:49   
sunny24
Neki bi vprašala...Kaj to se lahko kupi tudi v kaki trgovini (BC) al sam preko neta? Hvala

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: razširitev noseč. hlač
22.8.2008 13:11:43   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Volga, jaz sem nesla tja moje najljubše navadne hlače, nenosečniške. Po moje se to lahko kar z vsemi hlačami naredi.



O, kul moram Mišni sporočiti. Hvala, ne bom več srala po temi.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: razširitev noseč. hlač
22.8.2008 13:19:21   
ronja
Za zadnje trimesečje so po moje najboljše kar prave nosečniške hlače - take, ki imajo cel pasni del iz raztegljivega jersija. To je gotovo najbolj komot.

Če pa odrežeš zg. del kavbojk in nanje tak jersey prišiješ, pa dobiš ven prave nosečniške hlače. Samo kasneje niso več uporabne (razen, ko spet zanosiš;)

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: razširitev noseč. hlač
22.8.2008 13:24:46   
Dali*
ronja, hlače so tudi po nosečnosti uporabne, ker samo pas nazaj gor prišiješ. Tako je naredila oja kolegica in iste kavbojke spet nosi, tako da se s tvojo trditvijo ne strinjam.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: razširitev noseč. hlač
22.8.2008 17:10:50   
Anonimen
Oooo, super zadeva! Jaz bom pa kar mami rekla, da mi naj te pasčke naredi ... bi jih sama, pa tu v stanovanju nimam nobenega šivalnega stroja ... saj če niste ravno leve, se da to komot doma naredit, pa še v večih barvah.

(odgovor članu Dali*)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: razširitev noseč. hlač
22.8.2008 17:35:50   
Dali*
se strinjam s tabo otika, ampak mene malo moti, ker imaš zadrgo odprto, pa tko mal hecno izgleda. Jaz si bom kar malo bolj močan jersey všila, pa bo super, pa še faj podpora bo mojemu trebuščku.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?