|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   gorenjske nosečke
25.4.2008 20:04:20   
janjček
živjo! kje ste Gorenjke, ki boste rodile v Kranju? kako ste zadovoljne s kranjsko porodnišnico in osebjem? kdaj imate rok? kdo je vaš ginekolog? jaz imam rok 23.5.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: gorenjske nosečke
4.5.2008 20:50:14   
beyba
Evo sem te spregledala...Ja rodila bom v kranju...sem iz okolice kranja rok imam pa 18.6.
Razmišljam o opciji da bi si rezervirala ginekologa izbranega (dr. Virant) Ker da naletim na gregorača, se obrnem dam štoflc not pa probam zdržat še 24 ur do naslednjega dežurstva!

Upam da se nama bo še katera pridružila

lp

(odgovor članu janjček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: gorenjske nosečke
5.5.2008 6:58:36   
jolly123
evo pridružujem se vama, sicer je moj rok šele 10.10. ampak že zdaj vem, da bom rodila v Kranju. Moja ginekologinja je Vrabičeva, tako da je v porodnišnici ne bo. Beyba na kakšen način si pa rezerviraš ginekologa, to svojega osebnega ali kateregakoli? Ker mene je imel Gregorač čez ko sem bila hospitalizirana v porodnišnici, pa mi res ni da bi ga gledala še na porodu. Sej OK, verjamem da veliko ve in da je njemu to vse že rutina, ampak kakšna prijazna beseda in sploh kakšna beseda nosečnici pa tudi ne škodi. 

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: gorenjske nosečke
5.5.2008 10:34:54   
janjček
moj ginekolog je Urh; sem pa tudi jaz pristašica tega, da ne bi imela rada Gregorača pri porodu; ker sem ga imela pri prvi nosečnosti na amnioskopiji in sem cel dan hodila, kot bi imela kol v rit. je zelo "nežen". jaz že odštevam dne. še 18 mi jih je ostalo, čeprav mi trebuh že močno otrdeva. smo imeli že kar nekaj lažnih alarmov. upam, da bo kaj prej. kako se vidve počutita?

(odgovor članu janjček)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: gorenjske nosečke
5.5.2008 19:26:39   
beyba
Oila

Očitno smo vse NEPRISTAŠICE Gregorača. Na internetu imajo to ponudbo na ceniku in sicer :14 S0008 Prisotnost izbranega zdravnika pri porodu 47.928,00 SIT  200,00 EURBaje se pa moraš pogovorit in dogovorit s svojo ginekologionjo, oz.Izbrana  ginekologinjo čimprej. Jst se bom na naslednjem pregledu, ki ga imam 15.5. In jo bom vprašala (glede na to da ma tri otroke, od tega enega malega19mesecev) če bi ji blo to fejst odveč.Drugače pa baje piše na seznamu kdaj je kateri zdravnik dežuren.

Jst sem ga imela na splavu v 21 tednu, ker so dal otročku možnost 1% da se rodi zdrav, pa itak o prijaznosti ne bomo govoril, potem sem  šla pa dam pa mi je na hodniku zabriusil, da naslednjič naj pa kontracepcijo uporabljam! HALO!!!



(odgovor članu janjček)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: gorenjske nosečke
5.5.2008 19:41:06   
Anonimen
Alo user posted image

Moj rok je 24.6.08, sem iz okolice Kranja in rodila bom v porodnišnici Kranj user posted image

Pojma nimam o tem kateri zdravniki so na voljo in kakšni so pogoji, vem le to, da imajo vsak dan od 10:00-12:00 posvete za EA in ultivo, kaj več pa ne.

Sicer imam pa preveč opravka s seboj in s svojimi "strahovi" kot s tem kdo je nežen porodničar in kdo ne user posted image

(odgovor članu beyba)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: gorenjske nosečke
6.5.2008 10:10:59   
jolly123
Kaj ti je rekel, da naj kontracepcijo uporabljaš? pa ta ni normalen... kakor, da si vedela kaj se bo zgodilo.

Janjček moja prijateljica je bila tudi pri njem na amnioskopiji in je šla čez dve ure nazaj v porodnišnico rodit, ker je rekla, da jo je tako mesaril, da je stoposto da je on zakrivil popadke. No pol ga je mela pa reva še na porodu user posted image

No glej, da nam boš poročala kako je bilo na porodu glede na to, da boš prva med nami, zdaj imaš samo še 17 dni user posted image Jaz sem šele v 18-tem tednu tako da imam še kar nekaj pred sabo, sedaj komaj začenjamo čutiti otročka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: gorenjske nosečke
6.5.2008 11:55:43   
valentina2006
Ojla punce...

Oglasila se je še 1 Gorenjska user posted image . Jest imam PDP 27.5. in mam namen rodit v KR. Tale Gregorač je očitno res grozen. Jest sicer ne vem kdo je, bom pa pozorna, če slučajn naletim nanj. Možno pa je, da mi je delu amnioskopijo pred cca. 6 leti, ko mi je eno pravo zabrusil. Zdej tiste punce k ga poznate... a je možn, da je to on bil... no sklepam po njegovi nesramnosti... ma kok je sploh strar?

Skratka, se še kaj beremo in pišemo...

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: gorenjske nosečke
6.5.2008 13:10:27   
janjček
gregorač mora biti star tam nekje med 50 in 60., je siv, en tak čuden odnos ima kot bi bil, ne vem kaj, prav nič prijazen. jaz imam 14.5. zadnjo posvetovalnico, pa bi šla najraje že kar rodit, ker mi trebuh tako močno otrdeva, da je že kar mučno, pa še noge mi močno zatekajo. ampak se 17 dni se ne sliše več tako veliko. mogoče bom pa že drugi teden rodila. samo rada bi pa rodila naravno, ker sem prvič imela carski rez in sem se kar nekaj časa sestavljala skupaj

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: gorenjske nosečke
6.5.2008 13:50:59   
*zoe*
Ojla a katera o vas ve, kje so materinske šole: Bled, Radovljica, Jesenice? Vem, da je v ZD Bled, ampak samo na začetku junija pol pa šele septembra user posted image , takrat bo pa zame že prepozno. Ali imajo v bolnici tudi?

(odgovor članu janjček)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: gorenjske nosečke
7.5.2008 7:20:16   
jolly123
A v Kranj ti je pa predaleč? 

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: gorenjske nosečke
7.5.2008 7:40:02   
*zoe*
V bistvu mi je vseeno kam grem. Samo rodit pa nameravam na Jesenicah, pol bi šla pa rajš gor, če sploh majo MŠ.

Kako pa je z urnikom v KR?

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: gorenjske nosečke
7.5.2008 10:12:28   
scorpiogirl
Ojla, Gorenjke user posted image
sem pred 3 tedni rodila v Kranju in imam same pohvale user posted image (no, glede hrane ne bi, ker smo dobile tako, da je moj user posted image že v P dobil krče user posted image ... pa k vegetarijanski hrani očitno spada goveja juha user posted image user posted image user posted image )
kar se tiče izbranega ginekologa pri porodu ... če sklepam po svojem porodu, bi blo veliko bolj smiselno si izbrati svojo babico ... ginekologinja je prišla samo čisto na koncu za iztis, tko da sem komaj opazila, da je zraven (sem imela dost dela s sabo user posted image ). je pa res, da sem imela porod bp ... če ne bi bilo tako, bi bila mogoče G tudi bolj prisotna ...
držim pesti, da se vam izteče porod tako, kot si želite user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: gorenjske nosečke
7.5.2008 10:35:51   
jolly123
Zoe v Kranju vem, da je šola vsak mesec najmanj en termin. Na žalost ne dela splena stran, da bi ti dala link.

Joj  Scorpiogirl jaz sem tude vege, pa upam da mi ne bodo dali kake goveje juhe. Najbolje da prijateljicam naročim, da začnejo kuhat ko bom jaz v porodnišnici.

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: gorenjske nosečke
7.5.2008 10:49:10   
l.daisy
dva termina sta... eden v začetku meseca, drugi sredi meseca... je pa skupaj 5 srečanj, najdaljše je bilo v porodnišnici glede zobozdravstvene oskrbe in bivanja v porodnišnici, takrat smo bili tam od 17ih do malo čez 20. uro... user posted image

razporejajo pa v ginekološki ambulanti glede na PDP...



_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: gorenjske nosečke
7.5.2008 10:56:41   
jolly123
Kako pa potekajo predavanja, vsak dan ali kako? 

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: gorenjske nosečke
7.5.2008 11:01:27   
l.daisy
mislim, da se vedno začnejo v sredo, urnik je bil pa pri nas tak (so pa enkrat omenili, da če kdo na katero predavanje ne more, lahko pride v naslednjo skupino, zato predvidevam, da je urnik približno enak):
- sreda 18.15 - dojenje
- četrtek 18.30 - porod
- ponedeljek 18.15 - komunikacija med partnerjema.... (kar nekaj user posted image )
- sreda 17.00 (v porodnišnici) - zobozdravstvena oskrba nosečnice, otroka + delo in bivanje v P + kratko predavanje o EA in ultivi
- četetek 18.15 - poporodno obdobje


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: gorenjske nosečke
8.5.2008 7:20:49   
jolly123
Samo toliko da vam sporočim da H&M podarja bon v vrednosti 5 €, če izpolnete anketo. Ni veliko, ampak kakšno cunjico za naše bebice se bo pa že dalo dobiti  obiščete spletno stran h&m www.hm.com izbereš državo in tam rešite anketo vam podarijo bon v vrednosti 5€.

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: gorenjske nosečke
8.5.2008 7:29:03   
l.daisy
jolly, hvala... dva najbrž ne moreš dobit a? user posted image (gorenjka)...

je pa 5 € v H&M lahko tudi veliko, če imaš srečo, dobiš celo trenirkico za user posted image ...


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: gorenjske nosečke
8.5.2008 7:40:46   
jolly123
Lahko dva sprintaš, smao piše ena oseba en nakup. Pa greš enkrat zjutraj pa enkrat zvečer pa je user posted image

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: gorenjske nosečke
8.5.2008 8:04:29   
*zoe*
jolly123 - uporabno user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Sedaj pa imam vprašanje - v katerem H&M v LJ imajo največjo ponudbo otroških oblačilc. Verjetno ta v Cityju a ne?

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: gorenjske nosečke
8.5.2008 8:06:59   
jolly123
Nimam pojma, a v Kranju sploh imajo kaj? Jaz zaradi bolniške ne smem prav daleč user posted image

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: gorenjske nosečke
8.5.2008 8:08:14   
*zoe*
V Kranju pa sploh še nisem bla user posted image , vedno grem v LJ, pa se zdej ne spomnim koliko je te robe na Rudniku

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: gorenjske nosečke
8.5.2008 8:41:57   
l.daisy
v kranju imajo... lahko rečem kar uporabno ponudbo za user posted image ...
govorim za najmanjše številke (se mi zdi, da je od št. 68 kar cenejše): dva bodija na preklop 10 €, pižamice 8 €, dvoje hlačke s stopalci 10 €, en kotiček je, kjer so akcije, pa dobiš kot sem prej rekla celo trenirkico za 5 € (samo zadnjič so bile iz pliša)...
za user posted image pa sploh ne...


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: gorenjske nosečke
8.5.2008 12:45:06   
janjček
hvala za informacijo. grem danes hitro v Kranj pogledat, saj mislim, da bom kmalu na avtobusu za v Rim. Danes sem končno svobodno zadihala, saj se mi je trebuh spustil, tako da upam, da bom kmalu na vrsti.

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?