|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: gorenjske nosečke
15.6.2008 17:46:39   
jolly123
Oooo čestitke za izpit! Jaz se pa mrzlično pripravljam na enega, upam da bom tako uspešna kot ti.

Corti valda, če lih ne bom kje na pregledu ali kaj podobnega, greva komot na kavico. Me kar pokliči in javi ko boš v Kranju.

(odgovor članu *Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: gorenjske nosečke
16.6.2008 13:25:01   
tejkaz
Kranjčanke, eno vašo pomoč rabim. Upam da mi bo znala katera kmalu odgovorit, ker se kar mudi

Kje je picerija Gorenc v Kranju? Baje Kranj - Struževo, kaj več pa ne vem. Hvala

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: gorenjske nosečke
16.6.2008 14:05:35   
jolly123
Če se pelješ iz Kranja v smeri proti Naklem oziroma proti Bledu je kaj pa vem kakšen km na levi gostilna Gorenc. Ne moreš zgrešit. 

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: gorenjske nosečke
16.6.2008 20:14:29   
tejkaz
Sem našla, hvala. 

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: gorenjske nosečke
19.6.2008 22:00:48   
razigrana
Kje pa ste vse?
Končno malo sončka. Jaz sem takoj boljše volje. Pa še z malim imava kaj za počet, ker notri se vsake stvari hitro naveliča.
Jolly je baje v porodnišnici. Ne vem točno za kaj gre. Se mi zdi da ima zmehčan maternični vrat, ampak da baje ni panike da bi zaradi tega prekmalu rodila. Je namreč še zaprta in tud MV vrat je še dovolj dolg. Bo sama kaj več napisala, da ne bom slučajno kakšnih napačnih informacij širila naokrog. Jolly mislimo nate in upamo, da boš čimprej doma. Srečno!
Mene pa vsak večer tako križ boli. Pa ne vem kaj naj delam, da me ne bi. Sem dobila en dvd s telovadbo za nosečnice pa ni nobenih pametnih  vaj za križuser posted image . Upam, da ne bo šlo še na slabše.
Kaj napišite, da bom imela kaj za brat user posted image .


(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: gorenjske nosečke
20.6.2008 8:54:14   
*Mateja
Pozdravljene!.
Jolly držim pesti, da bo vse okuser posted image user posted image user posted image
Razigrana, mene tud križ boli, ker se non stop učim in sedim, pol sm šla pa včerej na dolg sprehodek, pa je blo takoj bolše user posted image
Aja izpite sm vse zlo dobr opravla, dva z 10 user posted image sm čist razutralauser posted image zdj mam pa še u ponedeljek enega, pol pa še septembra mal, da ne bo preveč za naslednje leto ostalo.
Nič grem se učit. Lepo se imejte.
PaPa

(odgovor članu razigrana)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: gorenjske nosečke
20.6.2008 11:05:03   
jolly123
pozdravček vsem, da se vam malo javim iz porodnišnice. Imam zmehčan ampak zaprt maternični vrat, pa ker me je malo špikalo, jaz temu sicer nisem posvečala preveč pozornosti, sem mislila da je raztezanje maternice, me je ginekologinja kar v bolnico poslala.
Tukaj so mi dali kar inekcijo za otrokova pljučka v primeru če bi prišlo do prezgodnejga poroda, oblepili so me z obliži proti popadkom.
Danes sem prvi dan brez obliža in če bo vse OK, bom šla lahko v ponedeljek domov. Sicer na počivanje, ampak bomo že potrpeli.

(odgovor članu *Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: gorenjske nosečke
26.6.2008 8:37:45   
jolly123
Oj kje ste vse? Vročina a ne? user posted image No jaz sem od ponedeljka že doma. Tudi zvedela da sem dva izpita naredila. Enega imam še konec meseca eden mi pa ostane še za september. Upajmo, da ne bom prej rodila user posted image

Kako ste kaj ostale?

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: gorenjske nosečke
26.6.2008 9:24:19   
*Mateja
Lep pozdravček.
Jolly čestitke za izpita user posted image user posted image user posted image , zgleda da nosečke res razturamo z izpiti user posted image
Jest sem pa pravkar vstala, sem zadnje čase tok zmatrana da bi po cele dneve sam spala. Ja pa tale vročina je kr huda.
Danes imam pregled pri gin. in komaj čakam.
Kako ste ostale kaj?
LP

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: gorenjske nosečke
26.6.2008 10:03:15   
tejkaz
Pozdravček gorenjske nosečke.

Se vam pridružuje še ena bodoča gorenjka. Če me seveda sprejmete. V drugi polovici julija se selimo v Kranj-Struževo.
Imamo eno punčko staro 19 m, avgusta bomo dobili pa še enega fantička. Zdaj malo kolebam med Lj in Kr porodnišnico. Mi zna katera svetovati katera je boljša?
Z Razigrano se pa poznava, ne? user posted image


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu *Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: gorenjske nosečke
1.7.2008 7:19:07   
jolly123
Tejkaz seveda te sprejmemo user posted image Kako ste kaj vas vročina zdeluje? Jaz sem  bila včeraj v Kopru sem šla pisat en izpit...ampak s tem nažalost ne bo nič...je prezahteven :( Ampak je bilo tako vroče, da ko sem domov prišla nisem mogla verjet, kakšne imam noge, čisto zatečene.

Danes nesem papirje za podaljšanje bolniške, držte pesti da mi podaljšajo user posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: gorenjske nosečke
1.7.2008 13:45:57   
razigrana
Tejkaz ja midve se pa že poznava.
Moj ta velik čmrlj spi, ampak mislim, da ne bo več dolgo, moj dela, jaz pa mal brskam po netu in iščem imena za drugo pikico. Uf, težka bo. Pri prvem sploh nisva imela težav so pa zdaj toliko večje. Pa za fantka bi se že kaj našlo, za punčko je pa kriza.
Me pa par dni boli sramna kost. No, saj sploh ne vem a je to to, pa kar odlašam in ne pokličem G. Sem mal brala in beja to ni nič nenavadnega, če bolečina ni nevzdržna.
Še kak dan počaka in če res ne bo bolje se grem pa pokazat.


(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: gorenjske nosečke
3.7.2008 18:14:19   
*Mateja
Razigrana kako si zdaj tI? Si se šla pokazat gin, ali je bolečina popustila?




_____________________________

25.11.2008 se nama je pridružil Žan velik 49cm, težek pa 2660g.

(odgovor članu razigrana)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: gorenjske nosečke
4.7.2008 12:00:13   
Tedi77
Hej!
Še ena gorenjska nosečka! PDP imam 12.12., nisem pa se še odločila, ali bom rodila v Kranju ali Ljubljani.
Vidim, da nas je kar nekaj. Super, bomo lahko skupaj vozičkale!
Lep dan vsem! T.

(odgovor članu *Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: gorenjske nosečke
4.7.2008 14:19:55   
*Mateja
Dobrodošla Tetdi77 user posted image in čestitke
Imaš pa le en dan PDP kot jaz user posted image a si že med nami decembrkami, če nisi se nam pridruži user posted image
Če boš v Kranju rodila, se lahko zgodi da bova skupaj v sobiuser posted image


_____________________________

25.11.2008 se nama je pridružil Žan velik 49cm, težek pa 2660g.

(odgovor članu Tedi77)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: gorenjske nosečke
5.7.2008 21:56:10   
razigrana
IZVIRNO SPOROČILO: *Mateja

Razigrana kako si zdaj tI? Si se šla pokazat gin, ali je bolečina popustila?





Nisem se šla nič pokazat. Bolečina je sicer še prisotna, ampak zelo blaga. Pa še to ne vsak dan, tako da mislim, da ni panike. Ji bom pa povedala na naslednjem pregledu.
Kako ste kaj ostale?
Tedi77, dobrodošla. Nas je vedno več user posted image .

(odgovor članu *Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: gorenjske nosečke
8.7.2008 9:34:48   
jolly123
Kako ste kaj? Vidim, da ste vse uživale čez vikend je bilo tukaj bolj zatišje.
Mene je danes poštar osrečil s podaljšano bolniško, imam jo vse do porodniške. Tako da Dolahko lepo mirno uživam naprej. Dobila sem tudi rezultate zadnjega izpita, ki je bil taka polomija, nisem vedla da obstajajo tudi ocene manjše od 5 user posted image user posted image . Ma ja no bomo že septembra, če se le naš user posted image ne bo odločil prej priti ven.

(odgovor članu razigrana)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: gorenjske nosečke
20.7.2008 13:59:13   
razigrana
Ja, očitno res vse uživate na sončku. Je prav fino vreme ko ni tako zelo vroče.
Jaz sem ravnokar zaključila z likanjem. Se je že precej nabralo. Posesela sem, pa okrog računalnika sem pospavila tako da imam dovolj za danes. Zdaj pa čakam da moj pride domov, ko se pa Bine zbudi jo pa nekam mahnemo.

Uživajte pa kaj napište, da ne bo naša tema čisto zamrla.

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: gorenjske nosečke
21.8.2008 21:48:47   
razigrana
Punce, a ne bomo nič več klepetaleuser posted image ?

(odgovor članu razigrana)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: gorenjske nosečke
23.8.2008 8:52:01   
jolly123
Ne vem kam so vse ušle user posted image

(odgovor članu razigrana)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: gorenjske nosečke
23.8.2008 9:44:37   
Ploha
razigrana: jst bi malo klepetala in se vam s te tudi pridružla, če smem.
S kje pa si? Pa v katerem tednu si?

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: gorenjske nosečke
23.8.2008 21:29:53   
razigrana
Ploha, seveda se nam lahko pridružiš. Tako ali tako je tale tema čisto zamrla.
Sem pa iz Šk. Loke.in sem dopolnila 31. teden.

Pa ti?

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: gorenjske nosečke
24.8.2008 10:34:50   
clara23
Evo, se vam še jaz pridružimuser posted image user posted image !

Sem iz okolice Medvod, pdp imam pa jutriuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu razigrana)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: gorenjske nosečke
24.8.2008 15:49:41   
razigrana
Uf, clara23, potem pa srečno. Naj porod mine brez težav in čim manj boleče, pa zdravo štrućko ti želim. Že veš kaj bo?

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 224
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Pojdi na:





Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?