|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plavalne pleničke
7.3.2005 21:54:11   
žiža
Mene pa zanima od koliko kg-jev naprej so?
Danes sem jih izkala pa so bile od 10kg najmanjše :zmeden: A so to res najmanjše, a sem samo smolo imela in da manjših pač ni bilo.
Aja še to, a če imaš neoprenske kopalkice a potem pleničke rabiš al ne? pa kaj je boljše?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   plavalne pleničke
7.3.2005 22:09:02   
malena20
Jaz sem jih v dm-ju kupla od 7-13 njihove znamke ma mislim, da se dobijo celo še za kak kg manjše od pampersa, ja imela si smolo. Kaj pa je boljše to pa nebi vedla.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   plavalne pleničke
7.3.2005 22:15:19   
Annny
Ojla,
koliko je teh DMovih v 1 paketku?
LP

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   plavalne pleničke
7.3.2005 22:26:49   
malena20
Se mi je zdelo da je neka čudna cifra zato sem skočila prav pogledat in jih je 11.:zajcek:

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   plavalne pleničke
7.3.2005 22:56:56   
rainbow
Pod neoprenskimi kopalkami otrok nima ničesar, so zelo fajn, saj držijo temperaturo, torej se otrok ne ohladi tako hotro. Je pa odvisno od tega, kako pogosto jih boš uporabljala, za kakšen tečaj ali pogoste obiske so priporočljive, če pa boste se šli parkrat kopat, pa se cenovno po moje ne splača.
Mi smo jih imeli na tečaju.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   plavalne pleničke
8.3.2005 10:01:29   
filipinka
Mi smo meli pamaperske od 9 kg naprej-oranžne. So ful fajn. V paketu jih je 11, stanejo pa okrog 1.700 SIT.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   plavalne pleničke
8.3.2005 10:03:12   
ZARA
jst jih imam,kupljene v Millerju od 7-10 kg se mi zdi...stale so nekaj cez 900 sit!

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?