|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vzgojiteljice
24.8.2008 19:10:31   
* Mateja *
čau!!

S prvim začnem z delom vzgojiteljice in mi ni jasno prav kje naj se lotim, ker nisem še nikoli delal v vrtcu od septembra. Sem uletela na spomlad in sem zdaj še vedno tam. Zanima me, kako naj pripravim letni načrt! A ga moram že pred 1.9 al lahko kasneje? Kako naj začnem? vem o čem bomo večinoma govorili, in na čem bo povdarek, sam kako se lotiti papirologije! Drugi teden imam roditeljski in za tisto sem se žepripravila, mi ni panike, ker sem dobila smernice za govorit.
A mi lahko pomagate. Pa ne me grajat, ker se šele učim!!

Hvala!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vzgojiteljice
24.8.2008 19:28:03   
lenika
Hoj!

Jaz sicer delam v šoli, a mogoče ti bo vseeno kaj pomagalo. Mi delamo letne delovne načrte skupaj po aktivih, ravnatelju pa jih moramo oddati v podpis navadno nekje proti koncu septembra.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vzgojiteljice
24.8.2008 19:38:15   
Pi-kica 1
Glede letnega načrta kolegice v vrtcu vprašaj oz. vašo pedagoško vodjo. Pri nas ga moramo oddati enkrat septembra. 

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vzgojiteljice
24.8.2008 19:51:07   
Anonimen
Glede letnega načrta kolegice v vrtcu vprašaj oz. vašo pedagoško vodjo. Pri nas ga moramo oddati enkrat septembra.

Se podpišem.
Pedagoška vodja bo najbolj vedela do kdaj moraš oddat napisan letni delovni načrt. Sicer ga moramo mi oddati nekje do sredine septembra.

(odgovor članu Pi-kica 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vzgojiteljice
24.8.2008 22:13:40   
mayci
*Mateja*, mi bomo še naknadno dobili datum, dokdaj moramo oddati LDN oddelka, verjetno je tako tudi pri vas. Ponavadi tam proti koncu septembra...user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vzgojiteljice
24.8.2008 23:12:52   
PBJ
Letni načrt oddelka oddaš do konca septembra.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vzgojiteljice
24.8.2008 23:57:51   
bambi.t
Zanima me, kako naj pripravim letni načrt!vem o čem bomo večinoma govorili, in na čem bo povdarek, sam kako se lotiti papirologije


Takle je moj predlog. Če veš kaj boste počeli, kaj je rdeča nit, potem naredi najprej svoj osebni načrt z okvinimi temami in dejavnostmi (mogoče celo po mesecih, letnih časih). Na ta način, se boš pomoje laže lotila načrta. Za smernice prosi v službi! Pač v načrtu pa se še bolj opredeliš, opremiš s cilji ...

< Sporočilo je popravil bambi.t -- 25.8.2008 0:01:40 >

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vzgojiteljice
25.8.2008 20:58:48   
tanjusi
sem v podobni situaciji kot ti.Pa se že po malem, pripravljam.Zdaj mi je v prvem planu uvajanje.
Pa študiram kaj bi najbrž bom pripravila otrokom igrače pa eno delavnico kjer si bodo lahko kaj izdelali skupaj s starši.
Ma me ni strah , nekak bo že.
kake maš pa kaj ti ideje.
Pri nas se letni plan odda v septembru ne vem točno pa saj za take informacije bo čas na prvi konferenci.


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu bambi.t)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vzgojiteljice
26.8.2008 14:12:35   
* Mateja *
Najprej hvala!
vem, da se LDN odda v sept., sam fora je v tem, da ne vem kaj vsebuje. Znađi se- tako je pri nas. In glede na to, da sem brez izkušenj, sem pričkovala kakšne smernice ampka jih ne dobim. Imam pa heterogeno skupino in ne vem kako naj leto začnem, pol po uvajalnem mesecu. Zdej bomo itak bolj bluzili, tako da se bodo lahko tanovi lažje vklopili. kaj jim pripravljate zaprvi teden? In mi lahko predlagate kakšne teme!!

Hvala!

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vzgojiteljice
27.8.2008 21:53:58   
mayci
Jaz mislim, da se bodo prvi teden igrali bolj z igračami po svoji izbiri, se uvajali (pa ti tudi, a ne)user posted image , spoznavali igralnico, vaju s pomočnico... Se mi zdi, da ti nekih posebnih tem še ni potrebno pričeti v prvem tednu. Potem boš že ugotovila, kaj jim je všeč, kaj jim je bilzu, pa ti bo lažje načrtovati.

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vzgojiteljice
27.8.2008 23:32:28   
bambi.t
Ali pa kakšne socialne igre. Se mi zdi fajn za uvajalno obdobje, ko se boste spoznavali in privajali en na drugega.

< Sporočilo je popravil bambi.t -- 27.8.2008 23:33:54 >

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vzgojiteljice
28.8.2008 9:14:41   
blak
Priporočam ti, da si LDN sestaviš glede na letni čas:
-jesen: opazovanje narave, dež, dežnik, škornji, skakanje po lužah, živali v gozdu, zimsko spanje, gobe, zaloge hrane
-zima: sneg, snežaki, ovčka-volna-pulover, šal, kapa, kepanje, božič-novo leto...
....

Včasih lahko vključiš kak obisk nekam (recimo gasilci, pekarna) ali pa da vas nekdo obišče (spomladi čebelarji, pozimi kaka med.sestra, ki razlaga o prehladih, vitaminčkih...). Če so ti zunanji gosti dobro pripravljeni in imajo smisel za delo z otroki, znajo take zadeve postati zelo zanimive za ta male.

V prvih tednih pa mislim, da se boste samo spoznavali, tako ti z otroki kot tudi oni med sabo, z igračami, igralnico in z novimi pravili.

Srečno!

(odgovor članu bambi.t)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?