|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
25.8.2008 19:02:49   
matejchi
Naša je zaspala ob 12.30 in spala do 18.00, moj je medtem sesal, šraufal pa se sploh ni sekirala, potem se je prebudila, previla in spet spi. Kaj je v zraku? Pa non stop serje (rafalno)... Poje pa ekspresno.. gluk gluk.
Smo pripravljeni, da bo nocoj akcija (brez spanja)!


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 2051
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
25.8.2008 19:07:11   
anaya
No v glavnem meni je pri Matejchi cist zastekalo mi ze 3 strani pise samo matejchi pa pol nič druga, pa cela stran oranžna.... v glavnem očitno ne bom uspela prebrat kaj ste napisale, prosim vas samo da jutri držite pesti še zame, ko grem na sprožitev poroda.... me že cvika, danes tak ne bom nič spala....

uživajte se tipkamo ko pridem iz porodnišnice, da pa sem rodila pa vam že kako sporočim.

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2052
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
25.8.2008 19:09:27   
andrejaboris
midva sma doma in sma super!

čestitke vsem novim mamicam!


_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 2053
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
25.8.2008 20:35:02   
matejchi
andrejaboris dobrodošla spet na RR!
Rabim soglasje za objavo naših "dvojčkov".


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 2054
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
25.8.2008 20:56:33   
tejkaz
Anaya držim pesti za jutri

Jaša bedi. Še kakšno urco, potem gremo pa spat. Upam


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2055
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
25.8.2008 21:12:44   
aradej
Moj ctg je šolski primer. Ne dogaja se nič posebnega. V sredo spet potem pa ne vem kaj bo ker bom čez pdp. Sem naročila našiuser posted image  da naj pride jutri ven ali pa čaka do sobote da si mami privošči še en koncert potem pa lahko pride.
Stran mi pa spet dela.

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2056
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
25.8.2008 21:12:46   
tatly
BARBARINHA-VIDIM TE!!!!!KAK JE BLO DANES???

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2057
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
25.8.2008 21:14:45   
Tamy30
Dober vecer,
spet je en  naporen, jokajoc,  s krci prezet vecer za nama. Tamalega so spet krci dajali. Se dobro da je ljubi bil doma, sem tako zmantrana, ga je on cel cas umirjal, telovadil in masiral. Tako se zajoce, da mu na koncu zraka zmanjka. Baje da takrat moras pihnit v otroka, in povem da pomaga. Da potem spet zadiha, pa se za tranutek pomiri.Zdaj pa pomirjeno spi. Me zanima kako dolgo bo spal.
Vsem mamicam ki ste prispele iz porodnisnice zelim mirne noci pa cim manj krcev.


(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2058
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
25.8.2008 21:55:03   
bella02
Po Gajkinem receptu bom poskusila pokazat mojo Tejo, pa da vidimo, če bo uspelo

user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 2059
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
25.8.2008 21:59:56   
bella02
Bravo jest!!! Brez zamere, sam to je za tazga tumpkota kot sem jaz že velik uspeh user posted image user posted image user posted image
Ups, smo pa veliki user posted image user posted image user posted image .
Gajka, hvala za tako podroben nasvet, samo da je uspelo. To je Teja v P, ko pa mi uspe potegnit še slike iz fotoaparata dol, pa še kakšno pokažem.

Zdaj sem še 2 strani nazaj, tako da še ne morem komentirat. Je bil pester vikend in se je odvijal daleč stran od te škatle user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image čipka, čestitke za hčerkico user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 2060
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
25.8.2008 22:30:22   
bella02
Kyrsia, jaz sem ZA dudo. To pa enostavno zato, ker dudo lahko daš stran, prsta pa ne. Je bil moju nečak odporen na vse poskuse, da ne bi cuzal prsta. Zato ima naša Teja dudo.
S selitvijo na temo dojenček se strinjam, počakajmo še naše ostale punce, da rodijo.
Čišča je svetlo rjava in danes sem opazila kri. Morda je že user posted image tle user posted image , pojma nimam. So pa prijaznejši vložki Vir NATURE, so bombažni s krilci.
O user posted image se bom pogovarjala po pregledu pri G, čeprav prvič nisva zdržala tolk časauser posted image .

Za mano je naporen vikend. Za fešto za babico (80 let) sem naredila 2 torti, v soboto zvečer pa sem šla v P, ker me je nenormalno spet bolela dojka. Ni mastitis in nisem dobila antibiotikov, le z vročo vodo moram masirat. Pa naj bi jedle na obrok iz ene dojke, kar pa naši ni dovolj. Danes me dojka že precej manj boli. Včeraj smo bili 2 uri na cesti, pa kar precej na zraku, smo imeli kosilo na kmečkem turizmu, zunaj pa ni bilo glih vroče. Me je pa danes tako svinsko glava bolela, da sem vzela lekadol. Pomoje je naporen vikend prišel za mano. Ta teden bom maksimalno počivala, kolikor ob 2 otrocih in obiskih sploh lahko. Konec tedna bom pa botrica sestrini Evi, pa se zgodba ponovi: torta, vožnja, kosilo. Upam, da brez boleče dojke in glave.
Zdaj Teja še spi, sam bo kmalu budnica za jest. Potem pa upam na čimbolj mirno noč.
Erin, Teja je rojena ob 15.05. Držim pesti, da se Tilen kmalu umiri.
Nočka


(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 2061
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
26.8.2008 7:41:21   
Barbarinha
Dobro jutro!

user posted image user posted image user posted image  za vse neprespane mamice in user posted image , ki jim user posted image  v trebuščku ne dajo spanca (kot meni).

Včeraj sem imela CTG, mali se je razjezil, kot vedno, popadkov pa od nikoder (moj prvi PDP glede na UZ), danes je moj drugi PDP glede na ZM. In glej ga šmenta; mislim, da se mi je pričel luščiti (končno user posted image user posted image user posted image ) čep. Pred parimi minutami vstanem in grem na obvezno vsakourno lulanje, na papirju opazim kar veliko količino zelo zelo goste, prozorno bele sluzi. Je to to? Ali bi morala biti rdečkasta?user posted image  Pa še kar se neka ''mastna'' počutim tam doli, pomeni to, da pride še več?

Tatly - ti si še kar tu tudi? Te G v Ptujski porodnišnici nič ni pregledal, če si kaj odprta že? Jaz sem mu že drugič sama rekla, ker sem pač goflja. Pa me je pregledal, se ni nič za bat, sta oba vredu, pregled minimalno boli. Res pa je, da sta malo manj nežna od moje G. Ženske pač vejo kaj ženskam paše ali ne paše. Verjetno imaš danes spet CTG, potem vso srečo, morda se srečava v P. user posted image user posted image user posted image user posted image

Ko gledam vse vaše slikice... Sami srčki so... Vsak drugačen, ampak vsi tako cartkani...Hjooooooj... Kako zelo si želim, da bi še jaz imela svojo štručko tukaj... Vsem mamicam čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in čim manj neprespanih noči!

Pa pa!

_____________________________

Tudi črna ovčka volno daje!

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 2062
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
26.8.2008 7:52:43   
Zoja Miša
Anita, tele lupinice so očitno vse enake, ker naša je podložena (Jane), pa je tamala vseeno zlomljena  njej.user posted image Zato sva midva še pleničke podložila, pa je malo bolje. Ampak vseeno pazim, da je notri nimam, razen če res moramo nujno kam.

Čipka, čestitke!!!user posted image

Krysia, midve nimava dude, pa je na flaško. Se mi zdi, da je ne rabi. Zakaj se v bistvu in kdaj se da dojenčku duda?

Tudi pri meni so težave od Matejchi naprejuser posted image

Selitev - tudi jaz mislim, da je dobro, da počakamo še ostale.

In šele sedaj sem videla, da še nobena ni user posted image user posted image user posted image  postregla! A je ne pijete več?!

Tudi mi imamo čez dan žurke. Sploh, ko se gremo previjati, se mi tamala tako ihtavo joka, maha z rokami in nogami, da jo komaj uspem v pleničko spravituser posted image . Po tem je pa spet mir. A imate idejo, kako jo naj bolj nežno zbudim, preden jo dam na previjalno? Pa naj povem, da je 15 minut lupčanja in premikanja rokic in nogic, ne zbudi!user posted image Na previjalni, pa samo hlake odpneva pa tak jok, kot da bi jo mučili!

Danes pride patronažna, pa se vagamo!user posted image  Komaj čakam, da vidim koliko smo napredovali! V soboto pa vago dobim. Kolegica, jo je kupila, pa je tamali star 2 meseca, pa je rekla, da je ne rabi več! Jupiii!

Upam, da tole objavi...



_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2063
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
26.8.2008 7:54:39   
naty13
jutro.

No končno dela vse po starem. user posted image

Barbarinha hvala za user posted image . Čep je bil pri meni rozasta sluz. Je pa tak nitkast.

Bella02 Teja se mi pa zdi mal tvoji sestrični podobna. user posted image  Mi je povedala, da imate krst 31., ni pa povedala, da boš ti botrca Evi. user posted image

Erin user posted image . Naj se te Tilen vsaj malo usmili in te začne ubogati. user posted image  Za selitev sem pa jaz tudi, ko večina rodi oz. počakamo do 31.8.

Krysia jaz bi mu dala dudo, pa jo ne mara preveč, pa še flašo mi tako potem vleče, da nič ne je, ampak samo cuza.

Še malo o naši noči. Super. Jošt je zaspal ob 20.45, jaz pa ob 21h. user posted image  user posted image user posted image user posted image  Sicer je danes mal prej se zbudil za papat ob 1h, pa potem še ob 4h in 7h. Danes je imel hranjenje na tri oz. 4 urce. No naspala sem pa se. user posted image

Zdej se bova šla pa počasi oblečt, potem se bo pa šel spoznat z Jašo od Tejke. user posted image  Gremo vozičkat. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Barbarinha)
Neposredna povezava do sporočila: 2064
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
26.8.2008 7:55:30   
Zoja Miša
user posted image user posted image user posted image  za slikice vaših malčkov!
Pa imamo res lepe otročke, a ne!?

Pečem pečjakove rogljičke...mmmm vse diši.
Potem grem pa še pecivo - po Anitinem receptu (bebi keksi, skuta in kompot) narediti, pa da vidimo...

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 2065
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
26.8.2008 7:56:32   
Zoja Miša
Tejkaz in Naty, uživajta!!!

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 2066
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
26.8.2008 8:23:18   
hijenca
Dobro jutro!

Nisem avgustovka, ampak zelo nestrpno pričakujem novice od vaše nell , pa me zanima, če veste kaj novega od nje?? Je kar nekam izginla, pa me malo skrbi!

LP

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 2067
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
26.8.2008 9:21:06   
tatly
oj evo mene iz ctg....ponoci me je nekaj scipalo kot menstualni krci,o mojem cepu se ni ne duha in ne sluhauser posted image na ctg je pokazalo kar nekaj popadkov ampak nizkih ki jih nisem niti cutla,ali pa pa nevem da je blo to touser posted image user posted image barbarinha-ja mogoce se boma skupaj v hoteluuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 2068
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
26.8.2008 9:29:55   
Anonimen

Pozdravček user posted image !

Sem prišla na hitro malo pogledat kaj se tukaj kaj dogaja in vas vse skupaj lepo pozdravit!!! Zanima me kako je kaj z Arany (že morda cartaš svojo štručko?) in karmar, ...no pa vse ostale, ki še nestrpno pričakujete svoje najčudovitejše user posted image paketke. Držim pesti, da bo za vse hitra, najlepša in neboleča izkušnja!!!

Hvala user posted image user posted image user posted image vsem za čestitke!!! Danes smo stari že 15 dni......upss, se vrnem kasneje, detece kliče user posted image .....in mama že šiba.......user posted image ........

(odgovor članu hijenca)
  Neposredna povezava do sporočila: 2069
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
26.8.2008 10:17:06   
sandra123
Danuser posted image ...spet malo neprespanih nočiuser posted image , mami kot zombi, pa še sama z dvema štručkamauser posted image ...je moral user posted image nujno v službo danes, čeprav ima dopust še do sredine septembra user posted image ...Tina je šla malo na potep, jaz pa zjutraj sama z dvema jokajočima štručkama...mi ni preostalo drugega, kot to, da sem spet uporabila blazino za dojenje in obe hkrati podojilauser posted image ...potem je bil pa miruser posted image user posted image user posted image ...Spet smo imeli nočno žurko od 1-ih do 3.30.....joj, pa stopim na vago zjutraj in me skoraj kap....malo šoka, pa malo veselja...tele neprespane noči mi kg kar topijo....spet 0.5 kg manj kot včerajuser posted image ...Trenutno čakam patronažno sestro, da danes prvič skopava moji princeskiuser posted image user posted image user posted image ...
Lepo se imejte, pa se še tipkamo kaj....
Tejkaz, imaš ZS z malce zamudeuser posted image

< Sporočilo je popravil sandra123 -- 26.8.2008 10:18:20 >


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2070
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
26.8.2008 10:19:43   
Ryssa
Ojla!

Kljub temu da je mali priden in skorajda samo je in spi, nimam časa za računalnik, za prebrat že ampak za komentirat pa zmanjka user posted image
Je moj doma in se potem izmenjujeva user posted image

Nekaj me zanima... Kdaj ste šle prvič z otročki kam z avtom, npr. v trgovino ali kaj podobnega? Jaz bi ful šla, samo ne vem če ni še prezgodaj user posted image Patronažno sem pa pozabla vprašat. Lan je star 9 dni.
Pa še nekaj... Kdaj ste pa prvič dale kapljice proti krčkom? Sicer ima Lan bolj malo krčev, tu in tam ga malo pošraufa, da se malo zvija in postoka, ampak če bi slučajno bilo hujše. Imamo pa Lefaxin.


Pa zopet čestitke novim mamicam user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2071
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
26.8.2008 10:21:13   
žanneža
Evo, pa smo zrihtali!
Midve z Lano sva prišle včeraj domov. 10 dni porodnišnice je bilo kar dovolj. Mojo zgodbo vam opišem drugič, ko bo več časa.
Prvo noč  doma je bilo super. Zaspala je ob 21.00. Prvi jokec je bil šele ob 5.00 zjutraj, tako da sem jo vmes kar v spanju 2x podojila. Potem je zaspala nazaj do 8.00.
Se polno dojiva, ful ima močan sesalni refleks, tako da uporabljava tudi dudico.
Toliko za danes .


_____________________________

zaljubljena mami

moji sončki:
Lana 20.08.2008,Neža 03.08.2001,Žan 23.02.1999

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2072
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
26.8.2008 10:28:03   
karmar
ah, nič še ni. Mogoče kasneje... grem lepit slike v album za priče....ti so bli hudi... vam poskusim prlepit eno slikco za pokušino...samo počakajte, da dobim nazaj tisti recept kako...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2073
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
26.8.2008 10:34:40   
bambi14
IZVIRNO SPOROČILO: Ryssa

Ojla!

Kljub temu da je mali priden in skorajda samo je in spi, nimam časa za računalnik, za prebrat že ampak za komentirat pa zmanjka user posted image
Je moj doma in se potem izmenjujeva user posted image

Nekaj me zanima... Kdaj ste šle prvič z otročki kam z avtom, npr. v trgovino ali kaj podobnega? Jaz bi ful šla, samo ne vem če ni še prezgodaj user posted image Patronažno sem pa pozabla vprašat. Lan je star 9 dni.
Pa še nekaj... Kdaj ste pa prvič dale kapljice proti krčkom? Sicer ima Lan bolj malo krčev, tu in tam ga malo pošraufa, da se malo zvija in postoka, ampak če bi slučajno bilo hujše. Imamo pa Lefaxin.


Pa zopet čestitke novim mamicam user posted image user posted image




oj, jutro

hmmmmmmmmmmm, glede gužve:
- sama z Elonino
- pa streho delajo in ružijo da je joj
- pa pop grema na obisk v bolnico k mojem user posted image , ki je bogi( ledvični kamni so res pes)

No mi smo šli v mesto po plenice pri 7 dneh, je pa res, da jaz mojo user posted image vlačim okoli ko mačka mlade.user posted image Ja kaj češ. život je takav,....

Jaz ji dajem Lefaxin že dober teden in kr pomaga, vsaj manj časa jo zvija in ponoči več spimo(včasih potegne spanje tudi do 4 ure-user posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 2074
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
26.8.2008 10:41:16   
karmar
če bo uspelo,,, tista pod nago rito je moja priča v igri petelinček. Malo drugače od običajnega, ne? user posted image
user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 2075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?