|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  148 149 150 151 [152]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
30.9.2008 18:26:02   
arabela*
bark,luškan fantičuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu bark)
Neposredna povezava do sporočila: 3776
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
30.9.2008 18:37:18   
gloria
...živjo....mi smo tudi danes že drugič šli ven...kako pašeuser posted image ....mal se še privajamo drugače pa kr gre....edino je user posted image  kaj so se že začeli krči....a ima katera kak nasvet da pomaga....kapljice že dajem,masiram od prviga dneva....ful lepe bebike imate,so pa res ti albumi za popiuser posted image  dok ne skopiraš....jaz sem tudi dala enih par slikc sam niso po vrstnem redu ker mi ni ratal uredit,se je gladušček prej zglasiluser posted image ....se beremo...

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3777
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
30.9.2008 18:39:23   
petra1978
Bark, kak je luškan!

Prave lušte mi delate, ko takole gledam vaše albume in male sončke, naš pa še nikakor noče ven. Jutri zjutraj imam spet CTG in potem bom v porodnišnici kar rekla, da bom ostala tam ina naj mi dajo že nekaj, da bom rodila.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3778
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
30.9.2008 19:07:49   
ključek
Jaz sem slikce najinega Tita

srček, srček, srček.............user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bark)
Neposredna povezava do sporočila: 3779
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
30.9.2008 19:11:48   
arabela*
kaj se meni samo zdi,al so res vsi albumi ,ki so bili zaklenjeni,postali javniuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 3780
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
30.9.2008 19:13:41   
arabela*
čiščenje noska,jaz kar z bibi palčko sčistim .Malo vtrgam dol tisto vatico,da ni predebela,pol pa malo zrolam in gre fajn.Glede noseka sem pa res občutljiva.Mora bit vedno čisto,čisto čist.user posted image

< Sporočilo je popravil Saraya -- 30.9.2008 19:14:03 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3781
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
30.9.2008 19:18:07   
arabela*
oblačenje za sprehodke
jaz naši dam gor bodi z dolgimi rokavi,malčko(ponavadi plišasto),hlače,debele zokne ali pa ene tanke in ene debele,škorenjčke ali čevlji,debelo mucasto jakno.Na koncu še pokrijem s kociko ali pa je v pajacku.user posted image Aja,kapo ima ,ko piha,pa še kapuco,ko je bilo pa toplo,pa je bila brez.
Je ena stara gospa zadnjič v drogeriji rekla,da si sedaj bolj upamo otroke kar tako okoli vozit brez kape,da so jih včasi čist zamotali.Jaz pa sem ji samo rekla ajaaaaaaaa,drugi časiuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3782
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
30.9.2008 19:20:36   
arabela*
gledo opazk spola al je fant ali punca
do sedaj so še vsi ugotovili,verjetno,ker uporabljam pri oblačilih izrecno punčkaste barve.No ja,zelena ravno niuser posted image .Pa voziček je tud zelen,tako da....
So pa zato Anejo večkrat zamenjali za fanta,ko je bila mala.Še posebej kak dedek,ko je imela oblekico z miki miško oblečenouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3783
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
30.9.2008 22:02:06   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: bark

Jaz sem slikce najinega Tita dala kr smle, če sikatera hoče ogledat. http://www.moj-album.com/uredi/cimra/13723252/?stran=1


..user posted image user posted image user posted image   mali fletkouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bark)
Neposredna povezava do sporočila: 3784
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
1.10.2008 8:33:36   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

kaj se meni samo zdi,al so res vsi albumi ,ki so bili zaklenjeni,postali javniuser posted image


Hm.... ne vem... če grem pogledat v moj album, lahko gledam tudi tistega, ki sem ga zaklenila, kar brez gesla.... Prej pa sem tudi za ogled svojega albuma rabla geslo.... boooo user posted image user posted image user posted image

Ampak, tam, kjer se ga pa ureja, pa piše, da ga lahko samo jaz gledam..... Si imela ti kak zaklenjen album? 


Naša punca je danes spala od polnoči do sedmih zjutraj... no, morda bi še, ma sem jo zbudila......sej sem ji bla prow hvaležna....user posted image Sam ne vem, tku micini po navadi še ne spijo tok ur skupaj..... Sem ji pa preden je šla spat dala dodatek in je bla lepo nabasana....user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3785
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
1.10.2008 8:47:58   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

kaj se meni samo zdi,al so res vsi albumi ,ki so bili zaklenjeni,postali javniuser posted image


Katastrofa je! Moraš dat opcijo, da lahko samo ti gledaš.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3786
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
1.10.2008 9:11:05   
*bubi*
Aja, že bežim na našo novo temo. Oktober je user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3787
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
1.10.2008 12:29:58   
arabela*
ja ,jaz tud pridem najprej sem pogledat.
Iz navadeuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3788
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
1.10.2008 15:38:28   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

ja ,jaz tud pridem najprej sem pogledat.
Iz navadeuser posted image


Tudi jaz.... user posted image user posted image Mi je blo tku lepu tle... user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3789
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
1.10.2008 16:55:17   
emi*
Evo še mene tukaj,kaj da zdaj pišem dvakrat??user posted image user posted image

Ajde caw!(sem pri dojenčkih)user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 3790
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
1.10.2008 19:43:57   
lana luna
ma a je kkšna še tle????user posted image user posted image user posted image user posted image

vas grem mal na dojenčka pofirbcatuser posted image naš dojenči je pa še zmer pri mamiciuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3791
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
1.10.2008 20:10:15   
KAHLO
čestitke vsem novio pečenim mamicam in vidim da je tud nekaj novih punc se javlo, supppppppppper....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zdaj pa tiste k še mate buščke, upam da čimprej dobite svoje bebike v roke, in bomo vse čvekale pr dojenčkih, dotakrat pa pridno božajte bušije....jaz zdaj svojega sploh več nimam želje božat, mi niti najmanj ni všeč, od kar je naša babnca prišla na svet.....zgleda da se bom mogla ornk potrudit, da bo ta odvečna koža izginlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 3792
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
1.10.2008 20:14:38   
meta21
Ja, kahlo se strinjam. Še posebej sem dobre voljeuser posted image , ko se oblečem v kakšne hlače izpred nosečnosti in mi vsa ta koža visi prek pasu. Groza!!!

Nič grem jaz tudi malo pofirbcat na nov forum. Vsem čakajočim pa želim, da bi čimprej crkljale svoje štručke!

Pa-pa

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 3793
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
1.10.2008 21:33:13   
ključek
ma a je kkšna še tle????


jz sem.......pa te iščem, čakam kdaj prideš..........pa se vedno sfaliva.............da mi ne boš pozabla poslat sms-ja, ko pride vajin zakladek...............user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 3794
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
1.10.2008 23:34:06   
Virtualna
Najprej en lep pozdrav iz Berlina...

cestitke vsem mamicam, dojenckom in seveda ockom...
Sporocam vam, da se je v nedeljo 28.9. ob 17:35 rodila moja princeska Leyla...velika 52 cm in tezka 4.310g user posted image ... vse je v najlepsem redu, le malo tezav imava z dojenjem...joske imam tako trde, da se mi bo zmesalo od bolecin, pa tudi ona je bolj lena pri dojenju, povlece dva krat, tri krat in zaspi...user posted image  ne vem kako se bo izteklo s tem najinem dojenjem...

Ima katera kak predlog, kako "zmehcati" joske, da bi mala lazje vlekla user posted image

_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 3795
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
2.10.2008 9:47:19   
Lara Croft
Ima katera kak predlog, kako "zmehcati" joske, da bi mala lazje vlekla


Virtualna.... no vidiš, da je šlo.... bravo, bravo mami.... user posted image

Joške sem imela tudi jaz ko beton.... so ble bradavičke tko trde, da Lara ni mogla niti zagrabit..... sem bla čist zaskrbljna, moj dragi pa še bolj...

Po nasvetu patronažne sem si dajala pred dojenjem nanje vroč termofor, je začelo kr tečt ven....pa možek mi je ful masiral vse tiste klobase in zatrdline notri....  na srečo je tudi naša pupi glede tega zelo vztrajna in je sesala in sesala.... s skupnimi močmi nam je ratalo...

Zdej je pa drugi problem.... premalo mleka se mi naredi.... sem prow žalostna.... user posted image

(odgovor članu Virtualna)
Neposredna povezava do sporočila: 3796
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
6.10.2008 14:07:58   
ključek
če nas katera išče, smo se preselile......................forum dojenček, septembrski sončki 2008-1.del........................user posted image user posted image user posted image user posted image  

< Sporočilo je popravil Me to you -- 6.10.2008 14:09:02 >

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 3797
Stran:   <<   < Prejšnja stran  148 149 150 151 [152]
Stran: <<   < Prejšnja stran  148 149 150 151 [152]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?