|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avto, jeep na akumulator
31.8.2008 16:51:37   
taja24
punce a mi lahko poveste u katerih trgovinah use se da dobit tak avto? da mal primerjam cene,vem za BC sam je cena 550e, a so mogoče v avstriji cenejši in kje jih imajo?

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avto, jeep na akumulator
31.8.2008 16:55:42   
rija
za 55o pa ka kar kupi, ker eni znanci so dali zanj 1000 eur

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu taja24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avto, jeep na akumulator
31.8.2008 17:18:55   
pety78
Mi smo dali 200 EUR v Turbu Limaču v Mercator centru v LJ. Je pa enosed. user posted image

_____________________________



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: avto, jeep na akumulator
31.8.2008 17:20:11   
pety78
V Pikapolonici pa so jih imeli za cca 300 EUR od Peg Peregota. Tudi enosed. user posted image V Arielu in Babx centru me je pa res skor na rit vrglo...

_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
31.8.2008 18:41:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: avto, jeep na akumulator
31.8.2008 18:55:52   
pety78
Evo, še našega.

user posted image

_____________________________



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: avto, jeep na akumulator
31.8.2008 19:18:25   
hmm...
A sem edina ki nebi dala toliko denarja za ta avto?user posted image user posted image

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: avto, jeep na akumulator
31.8.2008 20:17:19   
timoteja
Mi smo pred 3 tedni kupili rabljenega PP Grande Gaucha, star 4 leta, res lepo ohranjen za 300 EUR. Ta velika se ful vozi z njim, zraven občasno zašlepa še ta malo deklino, če ne bi imeli še drugega malčka, ga ne bi kupili, tako pa se bo res dolgo uporabljal. Sicer so pa te zadeve nove ful drage, predrage.

(odgovor članu taja24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
31.8.2008 21:06:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu hmm...)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: avto, jeep na akumulator
31.8.2008 21:20:46   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: hmm...

A sem edina ki nebi dala toliko denarja za ta avto?user posted image user posted image


Mi nismo dali in ne bomo. Zaradi vec razlicnih vzrokov.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: avto, jeep na akumulator
31.8.2008 21:48:12   
TIA22
IZVIRNO SPOROČILO: hmm...

A sem edina ki nebi dala toliko denarja za ta avto?user posted image user posted image


Ne nisi ne
Glede na to da zaslužim 600€ mesečnouser posted image user posted image user posted image ne zmorem dat...

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: avto, jeep na akumulator
1.9.2008 0:24:02   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: hmm...

A sem edina ki nebi dala toliko denarja za ta avto?user posted image user posted image


nisi...saj jaz tudi ne bi.....sem mu raje bicikl kupila za sto evrov, pa ga lepo goni....

absolutno ne zagovarjam podpiranja lenobe s temi baterijskimi igračami....te pa so kao otroci predebeli....seveda....računalnik, risanke, pa še kolo na baterije.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: avto, jeep na akumulator
1.9.2008 1:01:37   
Eva*
tukaj mogoče?

_____________________________

Na deževni dan, nama je zasijalo sonce!

(odgovor članu taja24)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: avto, jeep na akumulator
1.9.2008 11:11:55   
lutka
se čisto strinjam z rijo user posted image , tudi mi smo jima raje kupili bagerje s prikolico na pedala. Naj se malo namatrata. Najlepše ju je videt ko imata tako lepa rdeča lička , ko se z bagerji podita po dvorišču. user posted image

lp

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu Eva*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: avto, jeep na akumulator
1.9.2008 11:34:53   
mala maja
mi imamo motor na akumulator in ga mali sploh ne mara.

Pri prvem je bil še aktualen, druge dva pa sta se vozila mogoče ene parkrat z nim. Sem zadnjič kupila nov akumulator, pa bi bilo bolje če bi rajši novo kolo malemu kupila. Res se veliko rajši tudi našedva podita po dvorišču s kolesom in traktorjem.
Se absolutno strinjam s Lutko in še nekaterimi, da rajši kupite traktor ali kolo. user posted image user posted image

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
1.9.2008 11:57:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: avto, jeep na akumulator
1.9.2008 12:09:41   
pety78
Eh, dajte no! Saj ima naš tudi kolo in traktor na pedala. Aja, pa sedež za na kolo, da ga dedi fura. A to tudi ni fajn, ker samo sedi?user posted image Je pa že bolje, da je zunaj na tem avtomobilu, kot pa doma pred TV. Kolo in traktor sta tudi v uporabi in prav nič viška kg nima.user posted image

_____________________________



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: avto, jeep na akumulator
1.9.2008 14:59:49   
honey
Naš ima motor na akumulator - 6V. In ga ne porajta preveč - k sreči. Ker v petek sva šla na "sprehod" z njim in sva potrebovala 45 min za 1 km user posted image  Tako da če boste že kupovali, kupite 12V, ta vsaj kam gre. Drugače je škoda denarja. Sicer ga je naš dobil za 1. r.d..

Pa da ne bo pomote - ima doma in bagrov en kup, sicer ne na pedala, ampak navadne, kolo, skiro, še najraje pa uporablja kar noge za tek. In nima nobenega kg viška, je prav lepo "nabit". Pač menja igrače - enkrat je aktualno to, naslednjič drugo. Mislim, da ni otroka, ki bi se ves čas igral samo z eno igračo.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: avto, jeep na akumulator
1.9.2008 22:41:28   
Anonimen
A sem edina ki nebi dala toliko denarja za ta avto?


Ne.

Ker itak ga imajo ze prijatelji in je toliko bolj zanimiv, ker ni ves cas na dohvat ruke.
Ker jo itak oci pelje na stezo.
In ker je mami itak prevec skrta za prevec igrac.

To se mi ne zdi potrebna igraca, sploh pa ne za toliko denarja. Imam tolikooooooooooooooo boljsih idej za 550€.

(odgovor članu hmm...)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?