|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aglurab+Klomifen
11.9.2008 14:57:12   
čačka
Živjo

Meni pa se je porodila ideja, da bi odprla novo temo! Mislim no, pa saj verjetno nisem nisem edina, ki papca aglurab in klomifen! Mogoče pa si še katera želi izmenjati izkušnje, upe in težave...
Moja zgodba je sledeča: 2 leti prez uspeha, PCO, 3 ciklusi klomifena, menjava ginekologa, laporoskopija, odstranjena pregrada, drugo BP, spermiogram dragega in PCT ok, hormoni ok... Zadnja postaja pred IUV Aglurab + Klomifen.
Aglurab: 500, 2 škaltnici, 2 na dan, naslednjih 100 dni.
Klomifen: 4 mesece, 1/2 tabletke, 3-7 dan.
Za zdaj papam samo Aglurab. Klomifen še ni prišel na vrsto :)
Izkušnje: nekaj dni mi je bilo ful slabo, potem bolje, potem spet slabo. Prebavne motnje so me spremljale 10 dni, potem se je umirilo. Slabosti pa se ponavljajo, odvisno od dneva. Bruhala sicer nisem, ampak so bili dnevi, ko sem bila že tik pred tem. Sem brez apetita, nič mi več ne paše ali diši, malo sem izgubila tudi na kilaži (cc. 2kg v 2 tednih). Zjutraj moram obvezno zajtrkovat, ker drugače je cela štala... Aja, pa tableta na prazen želodec +  jutranji tek = peklo (prebavne motnje, glavobol... res kriza)
Drugače pa... sploh ne verjamem v ta koktejl! Mislim, da je samo vmesno mašilo pred IUV. Ampak če pravijo, da lahko pomaga, potem pa dajmo user posted image
Kako pa kaj ve, ki ste v istem zosu?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aglurab+Klomifen
18.9.2008 21:17:58   
miny5
Čačka, zdravo.

Ker mam tud sama probleme s PCO in zelo slabimi celicami ( po enem poiskusu) me zanima, kdo ti je predpisal Agrulab? (osebni zdravnik  ali ginekolog)? Kolk časa pa ga moraš jemat, da učinkuje? A so tvoji stranski učinksi običajni in pogosti pri jemanju Agrulaba?

Hvala za odgovor in čimboljše počutje po jemanju ti želim.

(odgovor članu čačka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aglurab+Klomifen
30.9.2008 20:18:00   
tijanček
zijo,jast sem tudi pila ta koktajl in sem s to kombinacijo tudi zanosila in imam lepega sineta.tudi jaz mela ful tezav z endometriozo...temu sledilo niti ne vem več kolko laparoskopij....tako da kar korajzno!user posted image

(odgovor članu čačka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aglurab+Klomifen
1.10.2008 13:29:34   
anci banci
jaz sem imela tudi to kombinacijo samo da je meni dodal še prometrium (progesteron)
no jaz sicer nisem imela nobenih takoh prav posebnih motenj, mogoče 2 manjšo drisko
sem pa tudi jaz malo shujšala in zanimivo je bilo to da so mi pasale ful sladke zadeve(drugače jih nimam rada)
ni mi pa pomagalo.. zdej grem pa na ICSI

(odgovor članu tijanček)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aglurab+Klomifen
2.10.2008 8:58:20   
čačka
miny5 Nekaj časa me ni bilo na spregled, tako da ti komaj zdaj lahko odgovorim.
Aglurab mi je predpisal dr. Reš. Ne vem koliko časa naj bi to jemala... meni je predpisal
2 škatlici, ki bosta trajali do decembra.
Stranski učinki so dokaj običajni, vendar načeloma nekje do 1 meseca. Potem naj bi se situacija
normalizirala. Tako mi je bilo razloženo! No, pri meni je to tudi držalo. Zdaj sem čisto ok. Ni več slabosti,
ne driske. user posted image
Zdaj samo čakam, da bo razplet tak kot pri tijanček
Srečno, punce!

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aglurab+Klomifen
3.10.2008 20:57:40   
lotty4
Oj

No tudi  meni je dve leti nazaj dr. Reš predpisal Aglurab + Klomifen, pa je moja ginekologinja to hitr skenslala ker je rekla da je preveč problemov s to kombinacijo in da ni dost uspehov.  Da nekaj novega sprobavajo, ampak preveč razturajo hormone, tiste ki zdržijo zdržijo tiste ki pa ne pa ne. Tako da jaz te kombinacije nisem jemala. Mi je tud rekla da naj jih kar nazaj v lekarno nesem.
Imela pa sem tudi PCO, pa so mi z laparoskopijo to odstranili potem pa sem samo še psihične ovire odstranila z akupunkturo in pol leta po laparoskopiji sem zanosila oz. en mesec po akupunkturi.

(odgovor članu čačka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Aglurab+Klomifen
21.1.2009 22:38:53   
žabica80
Ojla, jaz sem jemala tudi Aglurab in sem v roku dveh mesec zanosila. Jemala pa sem ga še 14 tednov nosečnosti v kombinaciji z Prometriumom. Rodila sem zdravega sinčka, kateri je zdaj star 8 mesecev in je pravi korenjak.
Tako da punce, ne obupat in želim vam vsem, da cimprej zagledate user posted image .

Lp

(odgovor članu čačka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?