|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Stajca ali hojca?
23.9.2008 10:48:43   
Anonimen
Mi imamo stajco. Najprej sploh ni bila uporabna, saj je z glavo rinil ven.. user posted image  Noter je bil samo, če sem morala npr. na wc itd.. Zdaj ima 1 leto in je rad noter, saj dela kroge user posted image . Uči se hoje ob opori in nekaj časa mu je kar zanimivo, ko kroži.. Tudi spustil se je že in lovil ravnotežje user posted image .

(odgovor članu klara2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Stajca ali hojca?
23.9.2008 11:40:24   
Suzy.
Stajica.

Moram pripomnit, da ste ene pa res popolne mame, ker ne omejujete svojih otrok s stajico.user posted image

Se že bojim, da bo moj imel strašne travme, ker mora biti kdaj v stajici. To, da notri uživa je najbrž potlačena žalost nad omejevanjem svobode...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Stajca ali hojca?
23.9.2008 11:43:20   
lemavrica
Naj še dodam da naš ni kazal kakega hudega navdušenja, prav čukasto naju je gledal. In ja itak, zaradi tega se smatram za popolno mamo user posted image  user posted image  Je pa res da do sedaj še nisem slišala za prav veliko otrok ki bi uživali v stajici.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Suzy.)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Stajca ali hojca?
23.9.2008 13:45:38   
dream3
Če že potem verjetno stajica, glede na priporočila v današnjem času. Mi jo imamo tudi pri ta tretji, pa je že kot dvakrat prej samo odlagalnica igrač. Pa se nič ne sekiram. Naše malo dete leze za mano cel dan, pač vsi gledamo, da ne puščamo kakšnih majhnih predmetov in to je to. Vsaka čast tistim mamam, katerih otroci uživajo v stajici. Moja mami večrat pripomni, da mi (njeni otroci) smo bili pa po cel dan v stajici, včasih smo tudi kar tam zaspali. Ta velka je bila tudi veliko v hojici, pa nismo imeli nobenih problemov s hojo.

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Stajca ali hojca?
23.9.2008 20:17:45   
picola1
Jaz tudi pravim, če že kaj, potem stajica. Mi smo jo uporabili točno trikrat, ker se je začela histerično dret takoj, ko si jo postavil notr (tistih trikrat pa nimam pojma, kaj ji je blo...user posted image ). Sem pa tistih trikrat lahko končno v miru skuhala kosilo, ker drugače se mi skos vesi po nogah (še posebej, če je že orng lačna-takrat jo z nelo težko s čim zamotiš) in to niti ni varno, niti ni preveč zabavno...
Drugače imam pa še eno vprašanje: A sem sam jst čudna, ker gre ona za mano tut v WC al kva? Pač tam mal raziskuje, kej ji dam za igrat in jaz v miru opravim. Velikokrat se tut igra pred wc-jem ali pa v dnevni...Sam mi še nikol na misel ni prišlo, da bi se zapirala pred njo...user posted image user posted image

(odgovor članu dream3)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Stajca ali hojca?
23.9.2008 20:26:12   
tabi
Pikola nisi čudna tudi moja je velikokrat z mano v kopalnici-stranišču ji je pralni stroj tko všeč da jo komaj vn spraviš pa še tla so toplauser posted image no sam školjka jo pa še ne zanimauser posted image

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Stajca ali hojca?
23.9.2008 20:42:34   
BAMBINA_
Nismo imeli ne enega ne drugega. Za hojico sem itaq bila vedno absolutno proti, pa tudi za stajico se nisem navduševala, ravno iz tega razloga, ker je otrok v njej prostorsko omejen. Sem pa tudi jaz začela razmišljati o nakupu le-te, ko je mali pričel hoditi ob opori, spustiti se pa še ni znal in sem mu mogla biti non-stop za ritjo. Ampak smo potem vseeno tisto obdobje pregurali brez stajice. Saj je hitro minilo, ko ni rabil več stalnega nadzora.
Pri plazenju pa sploh še nisem pomislila na stajico. Iz prostora sem pač umaknila vse potencialno nevarne reči, zavarovala vtičnice...


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Stajca ali hojca?
23.9.2008 20:52:17   
katra55
Raje stajico. Mi smo jo imeli in je bila rada notri, tudi vstati se je naučila v njej. Smo pa imeli mrežasto, da se ob padcu ni udarila.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
23.9.2008 21:06:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nia5)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Stajca ali hojca?
23.9.2008 21:14:20   
Naja31
Velikokrat se tut igra pred wc-jem ali pa v dnevni...Sam mi še nikol na misel ni prišlo, da bi se zapirala pred njo...


Ne, nisi čudna. Moj starejpi sin gre včasih z mano na wc, ker me noče izpustiti iz vida. ali pa čaka sredi kopalnice da se stuširam. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Stajca ali hojca?
23.9.2008 21:19:46   
mala pikica
Stajica ja, za hojico pa nikakor nisem.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Stajca ali hojca?
23.9.2008 22:39:17   
bina30
Tudi mi imamo stajico in sicer leseno, da se lahko lepo prijema letvic in se dviguje na nogice. Sem odločno proti hojci.
Glede omejevanja prostora: seveda starši nimamo stajic zato, da bomo otroke noter dali in odšli po svoje, imamo jih zato, da damo otročička noter ko gremo na wc ali skočimo po pošto pa tudi zato, da se otrok malo sam igra. Otrok se MORA znati tudi sam igrat, ker tako razvija domišljijo. Meni je prav zanimivo gledati mojga 10m sinka, ko se lepo igra v stajici. pogovarja se z igračkami, jih "lupčka", ko mu gre kaka na jetra jo vrže ven, 100x se vstane in zopet vsede, ko pa je siten, ga pa seveda vzamem ven.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Stajca ali hojca?
23.9.2008 22:40:31   
Anonimen
Nic od tega, ker sem skrt.
Pa za enim otrokom komot letas.

(odgovor članu lejla14)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Stajca ali hojca?
23.9.2008 22:41:11   
Doll
Suzy kaj se pa repenčišuser posted image
pač nekatere ne vidimo potrebe da bi bili otroci v stajicah.Ja če smo za to popolne mame-no super hvala
Kot sem napisala nič nismo uporabljali
In tudi brez stajice se zna otrok sam zaigrat ;)

(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Stajca ali hojca?
23.9.2008 22:42:51   
Anonimen
Moj starejpi sin gre včasih z mano na wc, ker me noče izpustiti iz vida. ali pa čaka sredi kopalnice da se stuširam.


Enako pri meni.
Zdaj mi se brisace nastima user posted image .

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Stajca ali hojca?
23.9.2008 22:43:36   
lemavrica
Jaz sem si pa dala mejo da na wc grem pa sama in pika. Tistih 5min lahko zdrži sam oz. pred vrati.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Stajca ali hojca?
23.9.2008 23:20:52   
Tende
Hojica ne, stajica da. Včasih je v njej 15 min, malo razmetuje igrače, pa tisočkrat vstane in sede, kakšen dan pa ni aktualna, v bistvu je bolj skladišče za igrače. Sicer pa je cele dneve na terenu po stanovanju, prav fino imamo vse spoliranouser posted image .

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Stajca ali hojca?
23.9.2008 23:53:58   
martita
Stajica je bila eden boljših nakupov. Imamo leseno, 1x1m, dno s časom spuščamo. Res pa je, da smo jo dali noter že pri kakih 4m in je je navajena. Sprva je notri ležala, potem se je kobalila, potem se je učila sedet, sedaj stoji in hodi v krogu....Pa da ne bo pomote, nimam je noter že 6m neprekinjeno.user posted image


(odgovor članu Tende)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Stajca ali hojca?
23.9.2008 23:54:56   
martita
....in ja, tudi v wc hodi z mano. Mogoče se bo zato kaj prej naučila it sama. user posted image

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Stajca ali hojca?
24.9.2008 7:31:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lejla14
Tiste, ki jih uporabljate - kaj je vendarle boljše?


Primerjaš jabolka in hruške. Stajica ni nič odsvetovana, notri pač otrok lahko lepo sedi, stoji se igra, medtem ko je hojica prava katastrofa in je ne bi imela, pa če mi križ ven vrže od skakanja za otrokom.

(odgovor članu lejla14)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Stajca ali hojca?
24.9.2008 9:05:08   
sanosan
IZVIRNO SPOROČILO: lejla14

Prenosno posteljico sicer imamo - a imamo obenem tudi majhno stanovanje, tako da zasede ogromno prostora. Tako, da saj pravim, zaenkrat gre, o vsem sem samo razmišljala in hvala vsem za predloge.


Koliko sem jaz videla stajice, so samo malo manjše od prenosnih postelj, tako da vprašanje koliko bi pridobila prostora.

In pa jaz imam tudi 2 otroka (starejši 3 leta, mlajša 11m) pa nisem pri nobenem imela stajice, pri prvem pa smo samo parkrat prenosto posteljo uporabili v ta namen (ko je bil star nekje leto dni in smo na vikendu imeli trgatev, je bil krajši čas v njej, ker sem morala pripraviti kosilo). Jaz mlajši dam njene igračke na tla v dnevni sobi in jo pustim da prosto raziskuje. Zaprem tiste prostore, kamor ne sme, vtičnice imamo zaščitene, tako da si kaj hujšega ne more naredit, umaknem na višje police stvari, ki jih ne sme in to je to. Če pa moram kaj naredit, da je res zraven ne morem nadzorovat, pa jo odnesem v njeno posteljo in tisti čas tam počaka. Če pa moram na wc, pa vrata za sabo zaprem, pa je.

(odgovor članu lejla14)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Stajca ali hojca?
24.9.2008 9:18:23   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: lejla14
Tiste, ki jih uporabljate - kaj je vendarle boljše?

Za moje pojme samo stajca.

(odgovor članu lejla14)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Stajca ali hojca?
24.9.2008 20:33:46   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Jaz sem si pa dala mejo da na wc grem pa sama in pika. Tistih 5min lahko zdrži sam oz. pred vrati.



Itak da lahko zdrži tistih pet minut sama...To je logično in tut prav tako...
Sam jaz vseeno nisem nikoli pomislila na to, da bi se zapirala pred njo v wc. Izgleda, da ne rabim tolk privatnosti...user posted image (kolk smo si različni, ej...user posted image )

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   [Brisano sporočilo]
24.9.2008 20:42:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Stajca ali hojca?
24.9.2008 21:12:49   
Tisana
Mi smo šele pred kratkim kupili stajico, vendar smo jo uporabili do sedaj samo 1x. Sicer je sedaj skladišče igrač user posted image . Naša pupa ves čas kolenčka za mano, a me je, ko se je začela dvigovati na noge, kar malo strah, ko pleza po kopalnici medtem, ko se tuširam. To je bil tudi razlog nakupa. Sicer pa se je nam zdelo, da je lesena ful bolj kul, ker se lahko ne glede na višino v njej lepo dviguje, držeč se za lesene palce. Sedaj to pač počne iz zunanje strani user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?