|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilski srčki 2008
23.9.2008 20:58:33   
katka28
Spet nekaj novega......lea23   pozdravljena user posted image  

(odgovor članu katka28)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: Aprilski srčki 2008
23.9.2008 20:58:50   
clericv6
Katka: user posted image  za nabavo. Je pa čisto razumljivo, da sta malčka na prvem mestu. Sama sem ista, s tem, da se odločim, da zdaj bom pa res kupila samo nekaj zase. No, pa se potem vrnem domov z mini stvarmi (beri: za Kiaro) in nekaj zadevščinami za user posted image  in eno stvarjo zase user posted image . Tebi pa manjka samo še par postov do nove zvezdice!

Avatar: tudi jaz ne znam pomanjšati slike. Sem poskusila in sem jo zmanjšala na predpisano velikost, pa vseeno piše, da je prevelika. Potem se mi pa ni več dalo...

(odgovor članu katka28)
Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: Aprilski srčki 2008
23.9.2008 21:00:15   
clericv6
Ampak ste pa grozne- vse aprilčice ste/ boste izbezale na plano! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu clericv6)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: Aprilski srčki 2008
23.9.2008 21:00:55   
katka28
IZVIRNO SPOROČILO: clericv6



Avatar: tudi jaz ne znam pomanjšati slike. Sem poskusila in sem jo zmanjšala na predpisano velikost, pa vseeno piše, da je prevelika. Potem se mi pa ni več dalo...


poslji mi sliko na mail pa ti ga zmanjsam in posljem nazaj, ce zelis

macos19@gmail.com

(odgovor članu clericv6)
Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: Aprilski srčki 2008
23.9.2008 21:05:17   
clericv6
Katka, sem ti poslala. Lepo od tebe! user posted image

(odgovor članu katka28)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: Aprilski srčki 2008
23.9.2008 21:06:55   
Majček28
o joj, tega pa res nisem pričakovala, ko mi je Nile po tel. rekla, da ste danes nore user posted image user posted image user posted image , rabila 47 minut, da sem prebrala user posted image

Dnašnji dan je bil pri nas katastrofa že od jutra, tamala tečkana 100 na uro, možek pa tud user posted image  Sem se navadla, da sem zjutri sama doma, ne pa da mi en skoz neki teži (ja, ja, grozna sem, on pa bogi ) Sem hotla ven pobegnt z Brino, se že napokam, zapeljem voziček ven....in se seveda ulije user posted image user posted image user posted image
Pa sem dala Brino v varstvo, jaz pa v avto in v center po prtičke za krst (Nile, upam, da ti bo všeč user posted image  ), da sem mal glavo preluftala. Pol je pa še taščica prišla, tamala se je mal naspala in bla dobr volje, mojga sem pa komi ob 20h vrgla dol z 'topija'...zdej je pa čas zame user posted image

Upam, da se spomnem kaj sem hotla pokomentirat:
Srečka; super da si doma in hvala tojmu, da nas je tkole lepo obveščal.Mi je pa kr mal hudo, da se tko slabo počutš in 1 mesec ne smeš Ize dvignit user posted image user posted image user posted image  o, šit to pa je nehumano. Ker sem blizu doma ti lahko vsak dan priskočim na pomoč, samo reč in res brez problema (drugač se ne bi ponujala! ). Upam, da se čimprej čimbolj počutiš.

Vijolica, naj ti še jaz izrečem sožalje, težko je najdet prave besede še težje pa nekoga potolažit.

Scorpio, Posadka, ko se naslednjič dobimo prinesem 'zimsko opremo'  s sabo, še prej pa bom mal poslikala in kakšno slikco prilimala. Imamo pa otroške žebice in nogavičke, ne vem pa kako je z dokolenkami.

Miša, dobrodošla med 'čvekuljami' user posted image

Nile in Joan, upam da tele prehlad čimprej mine.

Katka, pri dveh mulčkih imaš še čas vice pokat, al kaj? Carica si user posted image

....moram it mal nazaj pogledat o čem je bla še debata. Če more človek 10 strani prebrat pa če ima v glavi ementaler.....user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi smo Brini dal včeri zvečer mal gresove kašice pa se je ponoč še večkrat zbudila user posted image  (ponavad se 2x, dons pa kr 4x??? ) No, smo dons zvečer spet poskusl, na polno podojila potem pa še mal kašice (ki jo obožuje, mjammmmi ), jutri bom pa o rezultatu poročala.

...zdej pa tole pesnim že 15 minut in me je kar mal strah F5 prtisnt

_____________________________

BRINA JE POSTALA SESTRICA...WIIII
DOBILA JE BRATCA JURETA
....zdaj imamo dva sončka....
You are my sunshine, my only sunshine,
you make me happy, you make me smile....

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: Aprilski srčki 2008
23.9.2008 21:10:58   
clericv6
O, Majček! Zdaj pa bo debata! user posted image  A si imela slab dan, no, pa je že skoraj za tabo. Sicer si pa na RR, pa je najbrž takoj bolje???? user posted image

(odgovor članu Majček28)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: Aprilski srčki 2008
23.9.2008 21:14:31   
Majček28
clericv, verjetn me čaka še kakšen tak dan, sej veš kako je to, če je moški mal bogi...ga je treba še bolj crkljat kot user posted image . Pa sej to sploh ne bi bil problem, ampak je kot nalašč še Brina tečkana, in tko kot Joan mislm da niso zobki, ker vse 'tečnobe' zginejo, ko jo dvignem v papigo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BRINA JE POSTALA SESTRICA...WIIII
DOBILA JE BRATCA JURETA
....zdaj imamo dva sončka....
You are my sunshine, my only sunshine,
you make me happy, you make me smile....

(odgovor članu clericv6)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: Aprilski srčki 2008
23.9.2008 21:16:18   
Majček28
ja kje ste zdej....pa ne da me boste spet na suhem pustile user posted image
kako bi to že moški komentiral: prvo zrajcate pol pa pobegnete user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BRINA JE POSTALA SESTRICA...WIIII
DOBILA JE BRATCA JURETA
....zdaj imamo dva sončka....
You are my sunshine, my only sunshine,
you make me happy, you make me smile....

(odgovor članu Majček28)
Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: Aprilski srčki 2008
23.9.2008 21:16:50   
katka28
clericv: poslano nazaj zdaj pa le poskusi avatar nastimat


Majcek: mah kaj pa naj malo je treba v slabem vremenu za dobro voljo poskrbet

(odgovor članu Majček28)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: Aprilski srčki 2008
23.9.2008 21:17:19   
Majček28
clericv, iiiiiiiiiiiiiiiiii kakšen luštkan avtar user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BRINA JE POSTALA SESTRICA...WIIII
DOBILA JE BRATCA JURETA
....zdaj imamo dva sončka....
You are my sunshine, my only sunshine,
you make me happy, you make me smile....

(odgovor članu Majček28)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: Aprilski srčki 2008
23.9.2008 21:17:46   
clericv6
Jaz imam pa avatar, hvala, user posted image user posted image  Katka!!! user posted image user posted image user posted image

Majček: Ja, pa če je bil revež operiran! Drugače se pa strinjam, včasih so hujši kot mali otroci user posted image  Očitno nekaj razsaja, da so vsi tečkani!?!? Kiari tudi ne rastejo več zobki (vsaj upam, ker zdaj je pa dovolj user posted image ), pa se kar nekaj usaja... Saj, ko ji preusmerim pozornost, je ok.

(odgovor članu Majček28)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: Aprilski srčki 2008
23.9.2008 21:18:16   
katka28
Majcek jaz sem s tabo a greva na tvojo zvezdico user posted image user posted image lahko mava same maraton

clericv:vidim da ti je uspelo user posted image user posted image bom morala drugic preden stisnem poslji prej stisniti F%, ker tole pa ze ni vec res

(odgovor članu katka28)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: Aprilski srčki 2008
23.9.2008 21:19:39   
katka28
Ej Majcek: o kasnih zimskih opravah to tebi punce narocajo. Kaj mas ti to mi tudi rabimo dokolenke??

(odgovor članu katka28)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: Aprilski srčki 2008
23.9.2008 21:20:08   
clericv6
A danes bomo pa samo me 3 ali kako??? Ja, prav vam je, kaj ste pa toliko naklofale, da morajo punce zdaj vse prebrati in nimajo časa user posted image user posted image

(odgovor članu clericv6)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: Aprilski srčki 2008
23.9.2008 21:22:48   
clericv6
Katka: ti kar limaj šale, prav popestrijo.

Majček: tudi mene zanima, kaj dilaš od zimske garderobe user posted image

(odgovor članu clericv6)
Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: Aprilski srčki 2008
23.9.2008 21:23:22   
katka28
No dajte kaj konkretnega napisat meni manjkajo se dve zvezdice....oz. se ena, ko stisnem poslji


da pa ne bom kar brezveze pisala post vam dan se nekaj novih vicev na racun nasih mozickov


Glava

Zakaj so moški kot jastogi?
Vse je dobro razen glave.


Inteligenca

Zakaj so moški kot delfini?
Ker pravijo, da so inteligentni, ampak še nihče tega ni dokazal.



Polži

Zakaj so moški kot polži?
Imajo rogove, se slinijo in se vlečejo ... in si mislijo, da je hiša njihova.



Pečica

Zakaj so moški kot mikrovalovna pečica?
Ker se segrejejo v 15 sekundah.



Spermiji

Zakaj so moški kot spermiji?
Ker je eden na miljon uporaben.



Baterije

Zakaj so baterije boljše od moških?
Ker imajo najmanj eno pozitivno stran.



Eject

Moški je kot videorekorder: naprej, nazaj, naprej, nazaj, eject!



Milijarder

"Poglej čez cesto! Tamle gre moj bivši mož."
"No - in?"
"Iz njega sem naredila milijonarja."
"In kaj je bil prej?"
"Milijarder."


(odgovor članu clericv6)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: Aprilski srčki 2008
23.9.2008 21:25:21   
clericv6
Ti so pa svetovni! user posted image  Grem takoj možapoklicat, naj si prebere user posted image .

(odgovor članu katka28)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: Aprilski srčki 2008
23.9.2008 21:27:06   
clericv6
Še en post- go, Katka! Go, Katka!!!!

(odgovor članu clericv6)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: Aprilski srčki 2008
23.9.2008 21:27:52   
katka28
Ekola pa se zadnji post do zvezdice, ker zgleda da se bom sama pogovarjala ampak do 200 strani pa ne bom prisla user posted image


Avto brez avto radia

Pusti moški avto na parkirišču in nanj nalepi listek:``"NE VLAMLJAJ, NIMAM AVTORADIA!"``Ko pride nazaj, avta nikjer, najde pa listek na tleh in na njem dopisano:``"NE SEKIRAJ SE, GA BOMO ZE MONTIRALI!"



Razlike

Kaj je razlika med moškim in svinjo?``Svinji, ki je pijana ne rečejo, da je moški!



moški

zakaj so moški bolj pametni kot pa ženske...``ker več glav več ve!!!!!!



ZAKAJ

Zakaj se ženske ne poročajo več?``Ker imajo rajše pršut v hladilniku,kot pa prašiča v dnevni sobi.

(odgovor članu katka28)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: Aprilski srčki 2008
23.9.2008 21:28:23   
katka28
IZVIRNO SPOROČILO: clericv6

Še en post- go, Katka! Go, Katka!!!!


in tudi ti si prisla do svoje zvezdice user posted image user posted image

(odgovor članu clericv6)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: Aprilski srčki 2008
23.9.2008 21:29:21   
lepa posadka
Dober večer... pridne punce - nisem velik zamudila, hehe - to se pravi - manj kot 5 strani :-)))

Samo pozdravim vas, ker se moj smuka okoli mene in me prijazno opominja, da ga dva dni ne bo doma... in... joj... seveda :-)))

Srečka... kot je že ena napisala, prvi in drugi dan po operaciji sta najbolj depresivna, potem pa gre zelo hitro na bolje... Da ne boš dvigovala Ize... pa en mesec? Ti že ne. Sicer pa le malo odleži, pa bo bolje... kmalu. Ti res ne privoščim nobenih zapletov. Tvoj možiček pa naj res kar bolniško zate vzame, če mu la služba to omogoča.
Ketrin... bova pa sam še midve brez avatrjev... Pa kaj potem!
Kapljice D3 - mi smo na 7 kapljic (Tomaž se doji)
Katka - čestitam za šoping
Sinska...pa še ena: podloženi usnjeni copatki iz HM. Boste hude, če jih še jest nabavim?
Clericv6 - čestitke za avatarček

Vijolica - iskreno sožalje...

Majček - a kar smotan dan, al kaj? Pa lubi bolan? POjdi spat... jutri bo že bolje, boš videla. Najprej se dobro naspi, potem se zjturaj dobro obleči in pripelji v Litijo. Bom kakšno kuglo zabrisale...pa se bo vsa jeza razkadila, hihihi. Hecam... verjetno imaš še dragega doma, ki bo brez tebe še bolj zbolel... to je huda reč. Pa ga vsaj malo izkoristiiii, hehe.

Tole bi pa na Niveo poslala... bo OK?
user posted image

(odgovor članu clericv6)
Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: Aprilski srčki 2008
23.9.2008 21:29:36   
clericv6
user posted image  Pa še zvezdico si dobila! user posted image  Vidim, da jih je veliko prijavljenih, pa očitno vse berejo????

(odgovor članu katka28)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: Aprilski srčki 2008
23.9.2008 21:32:42   
katka28
IZVIRNO SPOROČILO: lepa posadka


Tole bi pa na Niveo poslala... bo OK?
user posted image



zelo lepa slikica user posted image user posted image user posted image pa saj kaj bi sploh to pisala ce je samoumevno

(odgovor članu lepa posadka)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: Aprilski srčki 2008
23.9.2008 21:35:01   
katka28
posadka poslala sem ti ZS

(odgovor članu katka28)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?