|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilski srčki 2008
23.9.2008 22:45:43   
katka28
F5 se uporablja namesto refresh ikonce ( hitrejsi nacin )

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Aprilski srčki 2008
23.9.2008 22:48:28   
katka28
Da bomo bolj racunalnisko osvescene:



Splošne bližnjične tipke za operacijski sistem windows XP

CTRL+C (kopiraj)
•    CTRL+X (izreži)
•    CTRL+V (prilepi)
•    CTRL+Z (razveljavi)
•    DELETE (izbriši)
•    SHIFT+DELETE (trajno izbriši izbrani element, ne da ga postavi v koš)
•    CTRL med vlečenjem elementa (kopira izbrani element)
•    CTRL+SHIFT med vlečenjem elementa (ustvari bližnjico do izbranega elementa)
•    Tipka F2 (preimenuj izbrani element)
•    CTRL+PUŠČICA DESNO (premakni točko vstavljanja na začetek naslednje besede)
•    CTRL+PUŠČICA LEVO (premakni točko vstavljanja na začetek prejšnje besede)
•    CTRL+PUŠČICA DOL (premakni točko vstavljanja na začetek naslednjega odstavka)
•    CTRL+PUŠČICA GOR (premakni točko vstavljanja na začetek prejšnjega odstavka)
•    CTRL+SHIFT s katero koli puščično tipko (označi blok besedila)
•    SHIFT s katero koli puščino tipko (izberi več elementov v oknu ali na namizju ali izberi besedilo v dokumentu)
•    CTRL+A (izberi vse)
•    Tipka F3 (poišči mapo ali datoteko)
•    ALT+ENTER (ogled lastnosti izbranega elementa)
•    ALT+F4 (zapri aktivni element ali aktivni program)
•    ALT+ENTER (prikaži lastnosti izbranega predmeta)
•    ALT+SPACEBAR (odpri priročni meni za aktivno okno)
•    CTRL+F4 (zapri aktivne dokumente v programih, ki omogočajo, da imate hkrati odprtih več dokumentov)
•    ALT+TAB (preklopi med odprtimi elementi)
•    ALT+ESC (pomikanje po elementih v vrstnem redu, v katerem so bili elementi odprti)
•    Tipka F6 (pomikanje po elementih na zaslonu v oknu ali na namizju)
•    Tipka F4 (prikaz seznama naslovne vrstice v pogovornih oknih »Moj računalnik« ali »Raziskovalec«)
•    SHIFT+F10 (prikaz priročnega menija za izbrani element)
•    ALT+SPACEBAR (prikaz sistemskega menija za aktivno okno)
•    CTRL+ESC (prikaži meni »Start«)
•    ALT+podčrtana črka v imenu menija (prikaži ustrezni meni)
•    Podčrtana črka v ukazu imena v odprtem meniju (izvedi ustrezno dejanje)
•    Tipka F10 (aktiviraj menijsko vrstico v aktivnem programu)
•    PUŠČICA DESNO (odpri naslednji meni na desni strani ali odpri podmeni)
•    PUŠČICA LEVO (odpri naslednji meni na levi strani ali zapri podmeni)
•    Tipka F5 (posodobi aktivno okno)
•    BACKSPACE (ogled mape za eno raven navzgor v pogovornih oknih »Moj računalnik« ali »Raziskovalec«)


< Sporočilo je popravil katka28 -- 23.9.2008 22:51:19 >

(odgovor članu katka28)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Aprilski srčki 2008
23.9.2008 23:00:46   
Isabellabina
Nile---
tudi ti imaš težave s križem kot jaz in to se mi vedno dogaja po porodu.Meni malo omili težavo telovadba ,počitek in pa nikoli ne grem vmrzlo posteljo.Takoj ko začutim ,da me začenja bolet križ si vzamem termofor in grem z njim spat.To mi je vedno govorila moja stara mama,ki je imela pleten plet  ,ki ga je grela na peči ali na turnu in z njim hodila spat in kljub dolgem okopavanju na njivi in tisti prisilni drži jo nikoli ni bolel križ.Čebi bila jaz eno uro tako na njivi se cel mesec  nebi pobrala.

(odgovor članu katka28)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Aprilski srčki 2008
23.9.2008 23:03:37   
Isabellabina
Vau Katka tole si moram pa skopirat,je pa tolk informacij da se jih ne da kar tako spregledat.Tenks ,jaz sem sicer bolj neračunalniški tip se pa hitro učim.

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Aprilski srčki 2008
23.9.2008 23:03:43   
katka28
Nic lahko noc vsem zelim, kajti sama se pa ne bom pogovarjala user posted image

user posted image

Ko v tisoč lučeh nebo zažari ti vsaka zvezdica lahko noč želi
naj mesec nad tabo bedi in v lepih sanjah nad tabo zaspi.



zjutraj pa vam zelim cimmanj taksnih obrazov:

user posted image

in pa eno slastni in diseco:

user posted image



(odgovor članu katka28)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Aprilski srčki 2008
23.9.2008 23:05:17   
Isabellabina
Lahko noč

(odgovor članu katka28)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Aprilski srčki 2008
23.9.2008 23:05:24   
scorpiogirl
pa imam spet dela čez glavo  bejbe, sej ni nujno dons do 200 pridet 
Srečka, velkom bek vem, da je težko, ampak res počivaj. a dragi tvoj se je pozanimal, da bi vzel zate bolniško? bi šlo lažje, če bo doma pa veliko zate, da se pozdraviš.

Posadka pa Krista ... zgleda, da smo se narobe razumele (nč čudnega, ko jst komentiram za nazaj, sproti pa že ogromno napisanega) ... jutri me ne bo v Litijo, sem govorila (no, pisala) za takrat, ko bo razstava. ta teden spet splaniran, avto jutri dopoldne oddan, tko da ne morem prit ve pa le pripravite teren za naslednjič (6. 10., če se ne motim???), ko nas bo še več

Majček, upam, da bo tvoj dragi kmalu boljše ... je res težko, kadar moške kaj boli
pa super, če boš poslikala, da vidimo žabice pa nogavičke. če mate dokolenke, super, drugače bomo pa sigurno kej drugega našle

Kapljice ... nam je dala D3 pa predpisala 2 kapljici ... no, Olevit je treba pa samo eno jemat ... pa je čudno, da imajo take razlike

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, Posadka, kakšna kjut slikca
Big mamma, super, da ti je uspelo jst si namreč ne predstavljam, da bi dolgo vztrajala in črpala mleko, če se mali ne bi hotel dojit zato toliko bolj občudujem tiste, ki ji (vam) je to uspevalo

F5 osveži, kaj je novega na strani aja, novo tipkovnico kupit, pa bo
no, pa vidim, da me je Katka že prehitela s precej uporabnimi zadevami ... nasploh si ful pridna z nasveti, recepti, pa še nasmeješ nas

tko, naš tečko je tud precej zgodaj zaspal. pa zadnje čase vedno zaspi že okrog 8h, čeprav je čez dan tudi ujel nek ritem in zaspi trikrat po urico ... no, če sva doma, da mu uspe zaspat, drugače pa mal tečka.

polivanje ... tud Nal malo več poliva zadnje dneve. pomoje zato, ker je skoz nekaj aktiven (bučko ne more bit sekunde pri miru ), malo pa zato, ker ima zamašen nosek. to sem kar sama postavila "diagnozo" upam pa, da se iz tegale prehlada ne razvije kaj hujšega sploh nosek me skrbi, ker ga skoz pucam, ful ven potegnem, pa še kar ni prazen nosek

tko, Hausa smo pogledali, tukaj sem tud nekak na tekočem (ne me preveč šokirat jutri ), zdej pa počasi se z dragim stisnit pod kovter

lahko noč

PS. HB za copy-paste user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu katka28)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Aprilski srčki 2008
23.9.2008 23:09:28   
katka28
IZVIRNO SPOROČILO: big mamma

Nile---
tudi ti imaš težave s križem kot jaz in to se mi vedno dogaja po porodu.Meni malo omili težavo telovadba ,počitek in pa nikoli ne grem vmrzlo posteljo.Takoj ko začutim ,da me začenja bolet križ si vzamem termofor in grem z njim spat.To mi je vedno govorila moja stara mama,ki je imela pleten plet  ,ki ga je grela na peči ali na turnu in z njim hodila spat in kljub dolgem okopavanju na njivi in tisti prisilni drži jo nikoli ni bolel križ.Čebi bila jaz eno uro tako na njivi se cel mesec  nebi pobrala.



Ko mene boli kriz se namazem z Justovo Materino dusico in grem spat spim kot dojencek v hudi sili pa ne pomaga nic kot tableta. Ko pa kriz ne boli pa je resnicno treba telovadit in krepit hrbtne in trebusne misice.
Pa se link kjer je veliko informacij, ce bi vam vse kopirala bi me tako ali tako obesle za kateri del mojega telesa user posted image user posted image


http://www.hrbtenica.com/vsakodnevna-opravila/vsakodnevna-opravila/index.php


(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Aprilski srčki 2008
23.9.2008 23:12:23   
katka28
IZVIRNO SPOROČILO: scorpiogirl




F5 osveži, kaj je novega na strani aja, novo tipkovnico kupit, pa bo
no, pa vidim, da me je Katka že prehitela s precej uporabnimi zadevami ... nasploh si ful pridna z nasveti, recepti, pa še nasmeješ nas






Ce imam cas in voljo ni problem rada pomagam, ko bom pa prevec tecna me pa opozorite, naj umirim konje...

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Aprilski srčki 2008
23.9.2008 23:20:43   
katka28
Pa se to in grem res dol z neta, da boste imele jutri zjutraj kaj za delat in manj casa za pisanje user posted image user posted image

Dva potujoča angela sta se ustavila pri premožni družini, da bi prenočila. Družina je bila nesramna in njihovi želji, da bi prespala v sobi za goste, ni ugodila. Namesto sobe za goste so ju napotili v majhno sobico v hladni kleti. Ko sta si pripravila postelji, je starejši angel videl luknjo v steni in jo popravil. Zatem ga je mlajši angel vprašal, čemu je popravil luknjo. Starejši angel je odgovoril: "Stvari niso vedno takšne, kot se zdijo."


Naslednjo noč sta prišla angela k zelo revni hiši. Prijazen gospodar in njegova žena sta z njima delila večerjo in jima dovolila, da prespita v njihovi postelji in se resnično dobro naspita in odpočijeta. Ko se je sonce naslednje jutro dvignilo, sta angela našla gospodarja in njegovo ženo v solzah. Njuna edina krava, katere mleko je bilo njihov edini prihodek, je ležala mrtva na njivi. Mlajši angel je bil resnično razjarjen in vprašal starejšega, kako je lahko to dopustil. Prvi gospodar je imel vse, pa si mu vseeno pomagal. Drugi gospodar pa ima zelo malo, a naju je kljub temu prijazno sprejel, naju nahranil in dovolil celo, da sva prespala v njegovi postelji, pa si pustil, da mu je edina krava umrla. Drugi angel je zopet odgovoril: "stvari niso vedno takšne, kot se zdijo."

"Ko sva bila v hladni kleti, sem opazil, da je v tisti luknji v steni bilo shranjeno zlato. Ker je bil gospodar zelo pohlepen in ni bil pripravljen deliti svojega bogastva, sem "popravil" luknjo zato, da zlata ne bo mogel več najti."

"Prejšnjo noč, ko sva spala v gospodarjevi postelji, je prišel angel smrti po njegovo ženo." Dal sem mu kravo namesto nje. Stvari niso vedno taksne, kot se zdijo."
Včasih se zgodi točno to, da se stvari ne iztečejo tako, kot bi se morale. Vse, v kar je potrebno verjeti, je to, da je vsak takšen dogodek v tvojo prednost. Izvedel-a bos čez nekaj časa...

Nekateri ljudje 
hitro pridejo v naše
življenje in tudi hitro
gredo iz njega...


Nekateri ljudje
nam postanejo prijatelji
in ostanejo v našem
življenju kar nekaj časa... pustijo lepe odtise
v naših srcih... in nikoli več nismo
točno taksni, kot smo bili,
ker smo spoznali dobrega prijatelja!!!
Včeraj je zgodovina. Jutri je uganka! Danes je darilo. Zakaj se mu reče sedanjost! Mislim, da je življenje nekaj posebnega... živi in uživaj vsak trenutek!!! Vzemi tega majhnega angelčka in ga imej ob sebi. On je tvoj angel varuh, poslan, da pazi nate

user posted image


(odgovor članu katka28)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Aprilski srčki 2008
23.9.2008 23:34:29   
JABOLKO3
Do zdaj sem rabla, da sem vse za silo prebrala, no vmes sem še moža ostrigla - da bo jutri lep za tistega profesorja iz Češke, pa uturil mi je eno prijavo projekta, da sem prebrala, kako se mi zdi in popravila slovnične napake, pa eno sladoledno lučko sem snedla... Zdaj sem pa v zadregi, kaj sploh komentirat - bolje da to kar preskočim, sicer bom hodila nazaj gledat, katera je že kaj pisala, pol lahko pa traja do zjutraj.
Le to še - Srečka - saj so ti že napisale, pa vseeno - najhuje si prestala, zdaj le še zdrži par dni, pa se boš bolje počutila - kolikor te do sedaj poznam, boš čez kak teden že šibala okrog, brez dvoma - si pač iz takega testa. Bravo zate!

Pa Katka - od kje pobiraš vse te vice, nasvete... ?
Big mamma - super, da se mladiček spet doji, sem prav mislila nate, če vama bo ratalo.

Zdaj grem pa jaz tudi spat, lahko noč.

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Aprilski srčki 2008
23.9.2008 23:39:40   
JABOLKO3
Še to sem pozabila - z Jurčkom sva že naročena na testiranje z bioresonanco, naslednji torek dopoldne, bom do takrat počakala z uvajanjem GH, pol bomo pa videli, pri čem smo.

zdaj pa res grem

(odgovor članu JABOLKO3)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Aprilski srčki 2008
23.9.2008 23:43:15   
katka28
IZVIRNO SPOROČILO: JABOLKO3



Pa Katka - od kje pobiraš vse te vice, nasvete... ?




Mah stric Google ve marsikaj samo pravilno mu zastavis vprasanje pa ti prijazno odgovori. Kot so ze gor napisali HB za copy past gumbek user posted image

Jabolko lahko, mirno noc....uf se vedno visim gor kot res najhujsa odvisnica ampak cez 20 minut susilnik konca s susenjem in jaz moram jutri imeti prepravljeno za nasa skrata oblekice, ki sem jima danes kupila, da bosta lepa...Pa se nekaj bodijev seboj saj ju na fizioterapiji toliko premetava, da polivata kot nora in ju moram vedno preoblacit user posted image

(odgovor članu JABOLKO3)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Aprilski srčki 2008
23.9.2008 23:45:07   
katka28
IZVIRNO SPOROČILO: JABOLKO3

Še to sem pozabila - z Jurčkom sva že naročena na testiranje z bioresonanco, naslednji torek dopoldne, bom do takrat počakala z uvajanjem GH, pol bomo pa videli, pri čem smo.

zdaj pa res grem


Upam, da ne bodo odkrili nobene alergije in bosta veselo lahko preizkusala vse vrste hrane....

(odgovor članu JABOLKO3)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Aprilski srčki 2008
24.9.2008 0:11:01   
trnuljčica
No, sedaj ko sem ostala sama, mož je namreč ravno odšel na pot v tujino, pa ve vse spat...user posted image user posted image user posted image

Hrbet in bolečine: ja tudi pri meni je ta vrag prisoten po porodu... Včeraj, ko sem našega hotela uspavati in ga nosila okrog 1,5 uro ( pa tako ni pomagalouser posted image ) me je potem kar malo vsekalo in sem danes bila bolj neaktivna. Saj veste vstajanje iz sedečega položaja, pa hoja in določeni gibi - jojjj. Ampak se je danes proti večeru omililo. Upam da ga bom prihodnje 4 dni lahko uspavala zvečer tako kot danes- brez muk na flaški. Ker sicer samo grozno neutolažljivo joka in hoče joško... Moža pa ne bo... Sem razmišljala, da če ne bo pač malo povlekel, toliko da se umiri, saj revmatolog je tako zagovarjal dojenje kljub temu, da ni nekih raziskav. Potem mu od tistih 20 ml verjetno ne bo hudega...

Sedaj pa nočko. Boljše da nič ne komentiram, kot da katero spustim...

(odgovor članu katka28)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Aprilski srčki 2008
24.9.2008 7:56:50   
zolika
Dobro jutro!

Pa imam kar imam....user posted image user posted image user posted image user posted image sma sem kot cota - zamašen nos - premajhno glavo( me vse tišči) v ušesih,....kašljam, kolk me boli ko zmešan pa še kislina želodčna nagaja!user posted image
mali pa tudi ne briljira - zamašen nosek, kašlja, hropi mu in ker se ne zna skašljat....se nabira in ko se skašlja se potem še zajkoče! Izjemno slabe volje je....ponoči se je 2x tako jokal - da sem se vstrašla....user posted image ! Pa ni in ni se htel pomirit...po slabi uri potem je zaspal na rokah!user posted image Bošček...

Sedaj pa me spet kliče - šibam!

dio


_____________________________

28.2.2008 smo postali družinica

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Aprilski srčki 2008
24.9.2008 8:37:24   
scorpiogirl
Dobro jutro pa ena user posted image za vse

samo pozdravim in šibam dalje ... pride danes se patronažna malo pogovarjat user posted image

Zolika, upam, da se ti in mali hitro pozdravita user posted image

bejbe, uživajte pa ne preveč čvekat user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu zolika)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Aprilski srčki 2008
24.9.2008 8:46:11   
Ketrin
Dobro jutro....

Punce ve ste prave čveke....ne vem a obstaja še kakšen bol čvekasti izraz, ampak tole je pa res noro.... jaz zadnjih par dni ne sledim...priznam....

Včeraj mi je možek zaplenu računalnik, pa sem šla kar pančat.... Današnja nočka... dobro...slabše kot včeraj...ampak glede na vse prejšnje superuser posted image

Špeli, ja tole vstajanje na 15 20 minut je katastrofa... res ti ni nič več jasno potem...ampak živ človek se vsega navadi...tudi tega... pa saj bo kmalu bolje.... Ste pa carice tiste ki imate več otročičov doma in to vse sfolgate...meni je zadnjič možek reku da bi po novem letu začel delat še enga user posted image pa sem rekla da ni šans... pa pravi on, no pa spomladi...pa jaz spet no go...pa poleti, jok brate...user posted image user posted image user posted image user posted image

Nič, ker nisem za nazaj brala ne bom komentirala.... tko da grem k malčici mal prijateljčke prečekirat kaj pravijouser posted image Pa se vrnem... ko bomo že na 200tko???user posted image

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Aprilski srčki 2008
24.9.2008 8:56:12   
Jo@n
Jutro!
Jaz sem že od zobarja, sem dobila novo user posted image . Noč je minila dobro, sva se dojila le ob dveh in šestih user posted image , ko ni hotel nazaj zaspat, pa ga je potem očka sprehajal po stanovanju... da sem š jaz še malo potegnila. Prehlad je še vedno tak kot je bil, občasno si pomagam z lekadolom...

Sem videla, da se je srečka oglasila, upam da je imela mirno noč.

200tka vam je včeraj ušla, upam da danes ne bo tako...

Sedaj grem pa ob zajtrku in kofetu prebrat še preostali večernji in jutranji čvek.

Čav,

(odgovor članu katka28)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Aprilski srčki 2008
24.9.2008 8:58:00   
resnično srečna
jutro...

no jaz sem pa celo spala nekaj ponoči he he...sicer sem mojega 2x aufala, da mi je dal Izo...drugače je bilo pa vse ok...sva pa oba nekaj prehlajena...hb se Iza dobro drži...

meni se stalno čiha...a veste, kako bolijo šivčki ko čihnem...pa da bi vsaj samo 1x...o ne...mam kar cel rafal čihcev...

temperatura se je umirila...35,3...sem kar vesela...ker mi ni nazaj za hodit...tko da me je včeraj počas že panika grabila, ko se je kar višala in višala...luknje bolijo...valda...ker so delali laparoskopijsko sterilizacijo...sedm prebodena k kak čevap...ampak trebuha nimam pa nobenega...moj pravi, da če so mi tudi liposukcijo naredili he he...

v glavnem sonček je, jaz pa malo manj tečna...moj je šibal v službo nekaj narediti, Iza se valja po kavču, kjer skuša zaspati...bova zdaj očitno samo še na kavču vse delali...hvala bogu smo ga dali že v štartu v otroško sobo...

moj splošni zdravnik je rekel, da naj ga pokličem v petek in povem stanje...apetit se mi tudi počasi vrača...zdanje tri dni namreč nisem kaj veliko spravila vase...glede wc-ja pa...mi bo dragi donat pa actimel prinesel pa ni vrag, da ne bo šlo...

zimsko obuvalo...mi2 z izo imava zbirko škorenjcev...podloženih tako in drugače...samo je skoraj vse umetna zadeva...no Iza ne švica v noge tako da ni ravno panike...pajacka imava pa kar v enem delu, tako da tam niti ne bo treba kakega obuvala...

oblačenje bom pa jaz lepo plastila...ker se mi zdi, da je 10 slojev tanjših bolje kot 1 debel...enako bom probala v vozičku narediti...da bo imela eno vrečo iz termovelurja in frotirja pa vmes polnilo...potem pa še zaščitno pregrinjalo, da mrazek res ne pride do nje...in itaq se ne bo mogla niti mrdnit...tko da bo po mojem samo spala he he...

Majček...ti si ena tkoooo zlata punčka...trenutno bo dragi do ponedeljka z menoj...v sredo bo tud moral z mano na nevrologijo z Izo na tisti pregled...na bolniško ga pa ravno ne bi rada dala, ker potem bo plače skoraj nič...in to na naš družinski proračun ne bi ravno dobro vplivalo...če bom rabila kako uslugo pa veš, da ti povem...

drugače pa ena spimpatična:

Mož tvoj res ni ena zguba,
ga sam rita mal bolj buba,
ker nemočen se sam sebi zdi,
tebi malo bolj teži.

A ker si ti ženica prava,
jezico boš pretrpela,
možeka pa brž objela,
da družinica bo vesela.

bogi bogi...a veš ga kar štekam...sem jest zdej sama sebi ena taka zguba...se počutim čisto nesposobna...vse mora Joc...ampak danes em že ful bolje...tko da če bo šlo tko naprej bom naslednji teden že ok...samo upam, da se kaj ne zakomplicira...zato kar lepo počivam...

mam pa hvala bogu lepatopa zraven...ampak če se ne javim to pomeni, da je trenutno v funkciji blazine...jah takle mamo...en dan bom na licu namesto gub imela narisano tipkovnico...

Nove...jah super...očitno smo fajn...pa rade imamo družbo...tako da...sej veste tisto: več je pujskov na kupu, lepše je...tko da kar navalite s pisanjem...

Dojenje ponoči...jah sej mogoče so razvajeni...ampak Iza je res lačnaaaaaaaa...je kar pozavgala moje prsi...Jocu pa tud flaško...pa nje ne zaustavi nič...ampak mogoče bi pa sedaj, ko zbujam Joca da mi jo da čas za test...bomo dal v flaško vodo pa da vidimo, če bo kaj bolej...u never know...

Trnuljčica...držita se s tvojim mladičkom...saj počasi se bo navadil veš...korak po koraku...Iza kakega velikega pogrešanja dojke ni kazala...samo ko jo je pa v bolnico prinesel je pa kar planila nanjo...tko da nas zavohajo po mojem...

eto...miškica je na kavču zaspala...tko da bo tako, kot sva z dragim planirala...lepo mir...jaz pa noge v luft pa šivčke celit...moram pa priznat, da tale sterilizacija bolj boli kot konizacija...rezultatov pa še ni...če bo panika in bo potrebna kemoterapija me pokličejo, drugače imam pa pregled čez 10 tednov...

Prehlajenčki...jah vreme je idelano za viruse in bacile...tko da v boj nad golazen...in upam, da bo po temle prehodnem obdobju mir...

bowling...uf jest sem tud fenica kugel...pa moram priznat, da mi kar gre...300tke sicer ne dosežem...kaka 250tka je pa že padla...tko da tud to bi bil dober šport za čez zimo he he...za kdaj pa kdaj seveda...

ekola za enkrat dovolj...

sej bom on line, ker drugače bom umrla od dolgčasa...tko da uživajte moje dame...

pip

G.


_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu zolika)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Aprilski srčki 2008
24.9.2008 8:59:39   
clericv6
Dobro jutro, punce in user posted image !

user posted image  za Katko, ti si res pravi Jožek Pomožek!

KatyMM: upam, da ni alergija na mleko in jajca in da te samo tako zanima.

Big Mamma: a ti pa kar polivaš tipkovnico, sem se prav nasmejala! user posted image

Srečka: upam, da si danes že bolje!

Zdaj je pa res dovolj teh prehladov, zdaj je čedalje več aprilčic bolnih! user posted image
A vaši user posted image  tudi kričijo kar tako malo za šalo? Kiara se včasih kar dere za brezveze AAAAAAAAAA, tako da sosedje najbrž mislijo, da jo dajemo iz kože. Je pa to krasno, če imaš uho čisto zraven in potem pokaže, kaj vse njene glaasilke zmorejo. Najbrž se mi maščuje, ker ji zelo rada pojem, pa nimam posluha user posted image , čeprav naj tako mali dojenčki še ne bi poznali razlike.

(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Aprilski srčki 2008
24.9.2008 9:08:23   
clericv6
OOOOO, Sreči! Lepo, da se javiš in da je temperatura padla! In ravno zdaj si se odločila za kihanje, itak deluje Murphy! Tiste, ki smo imele CR, si že nakako predstavljamo, kako zabavno je to user posted image . Želim ti čim boljše počutje! Aja, te razumem, da se počutiš nekoristno, ker si prej vse počela ti, ampak je pa res čas, da se stvari malo porazdelijo. Saj je Ait za vse lepo poskrbel, pusti, da ti pomaga. Za kaj pa so možje, če ne za to, da ti stojijo ob strani. Samo pustiti jim moramo. Pa user posted image  zate!

(odgovor članu clericv6)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Aprilski srčki 2008
24.9.2008 9:40:34   
scorpiogirl
mali se razburja v stajici, jst čakam patronažno, pesjanar me pa skoz nadleguje z igračkami ... takle mamo user posted image

pa moram Srečko lepo pozdravit user posted image bejba, ti si prov neuničljiva ... že pesniš user posted image

Jo@n je bla tud pridna ... od zobarja user posted image pa to je men hujš kot rodit ... se že od aprila spravljam, da se grem prijavit, pa ne zberem poguma user posted image

Kričanje ... naš tud kriči kot sirena user posted image kar za zabavo začne kričat, pa ga nič ne ustavi ... zadnjič mi je čez mesto v vozičku kričal, da je blo veselje ... seveda so me vsi postrani gledal, če ga iz kože dajem user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu clericv6)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Aprilski srčki 2008
24.9.2008 9:43:31   
scorpiogirl
IZVIRNO SPOROČILO: KatyMM

Sem se cel dan potepala naokorg, prišla zdajle mal počekirat ... pa ste uspele naklofat 9 strani. Je tole kar prehud tempo zame, da bi bila čist na tekočem ... no, mogoče se pa navadim ... in se pridružim odvisnicam RR-ja. Zaenkrat to res še nisem.

kar malo še sodeluj, pa boš hitro odvisna user posted image user posted image user posted image če ti ne uspe bit na tekočem, to samo še poveča odvisnost user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu KatyMM)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Aprilski srčki 2008
24.9.2008 10:06:54   
clericv6
Še malo nostalgije:

http://www.youtube.com/watch?v=qM8RkC1qL70

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?