|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilski srčki 2008
24.9.2008 18:07:13   
JABOLKO3
Živijo!

Danes imam pa po malem že vsega dosti - Jure je tečen kot le redko - ne spat, ne se na tleh igrat, ne na stolčku sedet..., pol pa še ta srednji ves dan doma, trmast, pa ljubosumje ga daje, pol je pa še ta večji tudi danes nekaj zoprn..  grrr. Sedaj mi je ravno uspelo malega spat spravit, upam da ne bo le 5-minutna kitica, večjima sem pa smrkce na TV naštimala, da lahko malo zadiham. Pa kuhinja je še za pospravit, pa kup cunj za zložit... saj me bo tako vse počakalo.

Sem pa hotela nekaj vprašat - Jure sedaj bolj poredko kaka, tako na vsakih par dni, vmes pa tako prdi, da se sprašujemo, kako lahko iz take male riti tak smrad pride. Je skoraj že izgubil pri atiju 'pravico' za crkljanje na rami - saj si predstavljate, kje je pri tej pozi ritka in kje atijev nos... pa ko ga grem iskat v posteljico in odgrnem odejo... Ali je še pri katerem podobno? Saj ne da bi me motilo, le malo me skrbi, če ima zaradi teh plinov kakšne bolečine v trebuščku.

Bravo punce, ki ste danes uživale v Litiji, moram priznat, da jaz tudi še nisem nikoli kugle vihtela...

Aja, pa še to - zadnjič ste debatirale o risankah - moram povedat, da pri nas so bili pa Telebajski zakon, so pa res narejeni za najmlajše in se zato zdijo odraslim in večjim otrokom totalno bebavi, a če malo bolje pogledaš, ti postanejo všeč, ker so taka prijazna, prisrčna, pozitivna oddaja. Kar počakajte še kakšno leto.... Sicer so pa pri nas najbolj aktualne Franček, Slonček Benjamin, Smrkci, A je to, Mojster Miha, Pika Nogavička, Nodi...

Nič, moram izkoristit, dokler je mir, da še kaj naredim.

(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Aprilski srčki 2008
24.9.2008 18:08:29   
clericv6
U, cheese burger! Ampak znate pa delati lušte, najprej Violica s torticami, potem pa še Big mamma s tem! user posted image

Big mamma: mislim, da ti nihče ne more zameriti, če pri 5 (!) otrocih pozabiš na kakšno stvar! Lahko ti samo čestitam, da jih imaš kar 5 (si niti ne predstavljam, kako to izgleda user posted image )

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Aprilski srčki 2008
24.9.2008 18:11:08   
clericv6
Samo še dve strani.... user posted image

(odgovor članu clericv6)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Aprilski srčki 2008
24.9.2008 18:12:26   
JABOLKO3
IZVIRNO SPOROČILO: clericv6

Big mamma: mislim, da ti nihče ne more zameriti, če pri 5 (!) otrocih pozabiš na kakšno stvar! Lahko ti samo čestitam, da jih imaš kar 5 (si niti ne predstavljam, kako to izgleda user posted image )

Jaz sem pa to videla in ti lahko povem, da izgleda super, Big mamma je pa res faca

(odgovor članu clericv6)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Aprilski srčki 2008
24.9.2008 18:13:36   
clericv6
Jabček, pa pusti tisto kuhinjo in perilo, ti garantiram, da ti ne bo nič ušlo... Raje sedi za 5 minut in se sprosti, boš videla, kako čudežno to deluje.

Se mi zdi, da se včasih mamice kar ne znamo sprostiti in da vedno damo sebe na zadnje mesto...user posted image

(odgovor članu clericv6)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Aprilski srčki 2008
24.9.2008 18:14:14   
JABOLKO3
Ne boste verjele - mali se že oglaša, jaz sem pa ves 'odmor' za rr ponucala....

(odgovor članu JABOLKO3)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Aprilski srčki 2008
24.9.2008 18:15:30   
clericv6
IZVIRNO SPOROČILO: JABOLKO3

Ne boste verjele - mali se že oglaša, jaz sem pa ves 'odmor' za rr ponucala....


Pa saj odmor JE za to, da počneš tisto, kar ti je všeč!

(odgovor članu JABOLKO3)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Aprilski srčki 2008
24.9.2008 18:16:50   
NiLe
IZVIRNO SPOROČILO: clericv6

Jabček, pa pusti tisto kuhinjo in perilo, ti garantiram, da ti ne bo nič ušlo... Raje sedi za 5 minut in se sprosti, boš videla, kako čudežno to deluje.

Se mi zdi, da se včasih mamice kar ne znamo sprostiti in da vedno damo sebe na zadnje mesto...user posted image

Se podpišem pod tole.



še dve strani ...dejmo, čveke ... akcijaaaauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu clericv6)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Aprilski srčki 2008
24.9.2008 18:33:09   
resnično srečna
IZVIRNO SPOROČILO: scorpiogirl

smo danes že poskusli zmiksano jabolko. sem dala zraven mal AM, pa se je še zmer kar stresal user posted image mu kislo zgleda ne paše ...


očitno sta naša dva ista...se vid da sta na isti dan rojena...





< Sporočilo je popravil resnično srečna -- 24.9.2008 18:34:30 >


_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Aprilski srčki 2008
24.9.2008 18:43:50   
NiLe
Ha, ha, Srečka ... sem se nasmejala tvoji Iziki user posted image user posted image ... pa tvoja je še dobra, moja še ust noče odpret oz. če ji slučajno kaj zaide v usta, dela take grimaseuser posted image , da je joj ...

Aja, da vas še malo podrezam v zvezi z našo prvo 200-tico user posted image : v bistvu sploh nismo tako hude čvekaste čveke, če gledam januarke in februarke, ki pišejo že 4. oz. 5. del ... pa tud junijke in julijke nas šibajo user posted image user posted image user posted image ...

Zdej sem pa ratala mal cmerastauser posted image , ker sem slišala, da v Makedoniji prirejajo koncert ob 1. obletnici smrti Tošeta user posted image ... kolk bi šla na koncert ... pa žal ne bo šlo!


_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Aprilski srčki 2008
24.9.2008 18:44:53   
Jo@n
IZVIRNO SPOROČILO: resnično srečna

IZVIRNO SPOROČILO: scorpiogirl

smo danes že poskusli zmiksano jabolko. sem dala zraven mal AM, pa se je še zmer kar stresal user posted image mu kislo zgleda ne paše ...


očitno sta naša dva ista...se vid da sta na isti dan rojena...






Ja, in naš J je bil včeraj tečkast, J od Jabolka je pa danes... Pa sta dan razlike user posted image

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Aprilski srčki 2008
24.9.2008 18:47:43   
clericv6
IZVIRNO SPOROČILO: NiLe

Aja, da vas še malo podrezam v zvezi z našo prvo 200-tico user posted image : v bistvu sploh nismo tako hude čvekaste čveke, če gledam januarke in februarke, ki pišejo že 4. oz. 5. del ... pa tud junijke in julijke nas šibajo user posted image user posted image user posted image ...




Ja, to je pa čisto res! Ampak zdaj imate novo moč- nove aprilčice, ki smo več kot očitno pridne (kajne Miša in KatyMM user posted image ), pa Katka je tudi zelo pridna (sploh, ker nas še informira in zabava), pa Srečka je nazaj, sploh vas pa dosti lovi zvezdice user posted image

(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Aprilski srčki 2008
24.9.2008 18:48:06   
scorpiogirl
Srečka, zgleda, da ma res isti dan mal prste vmes user posted image

Jabček, naš tud bolj poredko kaka in takrat takooooooooo grozno prdi, da se čudim, kako lahko iz te male ritke tak smrad pride user posted image pa mislim, da njega ne moti to, vsaj zgleda ne ... če mu pomagaš, da bi večkrat kakal, pol tud prdi manj smrdljivo ... jst mu kar vodo od jabolčnega kompota (domačega, nesladkanega) dam, pa jabolčni sokec (frutek al pa kar stisnjeno jabolko, če se mi da), pa malo pomaga, da se večkrat pokaka.

Miša, Ljubljančanke se pa sploh večkrat dobijo, sem prepričana, da ne bojo nič hude, če se jim pridružiš. drugače pa se dobimo 6. 10. (upam, da nisem datuma falila user posted image ) v Litiji, imaš pa tudi kar blizu user posted image

pa je spet treba it ... igrače niso dovolj zanimive


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Aprilski srčki 2008
24.9.2008 18:49:02   
Jo@n
Drugače da se pohvalim... naš vleče že tretjo kitico danes... user posted image  Prva je bila dolga eno uro, druga pol, zdaj pa je tudi že slabe pol urce. Super, je mali koj boljše volje, če malo spi. Upam, da tole spanje ni uvod v kakšne prehladne zadeve... Malo sicer čudno šmrklja danes. Nikol nam pa ni prav ane? Hja, takle mamo...

Dajmo že tole stran in pol sklofat, da odpremo novo temo...

(odgovor članu Jo@n)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Aprilski srčki 2008
24.9.2008 18:52:27   
katka28
IZVIRNO SPOROČILO: clericv6

IZVIRNO SPOROČILO: bela vrtnica

Glede na to, da nas je kar nekaj aprilčic iz Celja bi mogoče lahko tu organizirali kakšno srečanje. Kaj pravite?



user posted image  Če se boste dobile v Celju, bi prišla pa tudi jaz. Mogoče med počitnicami, ko malim ni treba v šolo? Pa če bo lepo vreme, lahko naredimo en sprehod ob Savinji ali pa gremo v City center v slaščičarno (ne spomnim se imena, podobna je kot Pod vodo, ali pa tisto zraven). Kaj pravite, čveke???user posted image user posted image


Rustika, Romansa???to so salsticarne v city centru...Lahko pa gremo v Tus na bowling user posted image zdaj, ko smo ze not padle

(odgovor članu clericv6)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Aprilski srčki 2008
24.9.2008 18:53:54   
Jo@n
Čer, Calena si ti tudi aprilčica?

(odgovor članu katka28)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Aprilski srčki 2008
24.9.2008 18:58:20   
katka28
detektivi spet na delu user posted image user posted image ja kaj je zdaj punce, kje je posadka pa Sky ze nekaj casa ni z nami,....pa sigurno jih je se polno, ki so nas zapustile...

V bistvu ni vazno koliko strani je napisanih vazno je, da so kvalitetni posti pa punce vam garantiran, da se sigurno nimajo tako lustno kot me..pa srecanja...pa smejanje..pa jokanje vse delimo razen mozev in otrok ne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jo@n)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Aprilski srčki 2008
24.9.2008 19:00:10   
clericv6
IZVIRNO SPOROČILO: Jo@n

Čer, Calena si ti tudi aprilčica?


Seveda je, kaj ni ona že na seznamu????

(odgovor članu Jo@n)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Aprilski srčki 2008
24.9.2008 19:01:48   
clericv6

14.04.2008---->>>>       
 - calena (14.4.2008):  Tosja 3280g, 50 cm

(odgovor članu clericv6)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Aprilski srčki 2008
24.9.2008 19:03:15   
Jo@n
IZVIRNO SPOROČILO: clericv6

IZVIRNO SPOROČILO: Jo@n

Čer, Calena si ti tudi aprilčica?


Seveda je, kaj ni ona že na seznamu????


Sem tolk padla v šerloka, da včasih tut mal mim brcnem... Kaj čem, če sem pa blont (sej umetno tut šteje).

Calena, večkrat se oglasi, da nam/mi boš bolj domača... Pa sorči...

(odgovor članu clericv6)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Aprilski srčki 2008
24.9.2008 19:18:48   
NiLe
IZVIRNO SPOROČILO: katka28

V bistvu ni vazno koliko strani je napisanih vazno je, da so kvalitetni posti pa punce vam garantiran, da se sigurno nimajo tako lustno kot me..pa srecanja...pa smejanje..pa jokanje vse delimo razen mozev in otrok ne user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image

Katka, to si pa tko lepo napisala in še kako zelo drži!!!



_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu katka28)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Aprilski srčki 2008
24.9.2008 19:22:25   
clericv6
IZVIRNO SPOROČILO: Jo@n

IZVIRNO SPOROČILO: resnično srečna

IZVIRNO SPOROČILO: scorpiogirl

smo danes že poskusli zmiksano jabolko. sem dala zraven mal AM, pa se je še zmer kar stresal user posted image mu kislo zgleda ne paše ...


očitno sta naša dva ista...se vid da sta na isti dan rojena...






Ja, in naš J je bil včeraj tečkast, J od Jabolka je pa danes... Pa sta dan razlike user posted image


Moja pa sploh na J ni, pa še datum se ne ujema, pa je taaakaaa tečkica!

(odgovor članu Jo@n)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Aprilski srčki 2008
24.9.2008 19:23:07   
NiLe
IZVIRNO SPOROČILO: clericv6

IZVIRNO SPOROČILO: NiLe

Aja, da vas še malo podrezam v zvezi z našo prvo 200-tico user posted image : v bistvu sploh nismo tako hude čvekaste čveke, če gledam januarke in februarke, ki pišejo že 4. oz. 5. del ... pa tud junijke in julijke nas šibajo user posted image user posted image user posted image ...




Ja, to je pa čisto res! Ampak zdaj imate novo moč- nove aprilčice, ki smo več kot očitno pridne (kajne Miša in KatyMM user posted image ), pa Katka je tudi zelo pridna (sploh, ker nas še informira in zabava), pa Srečka je nazaj, sploh vas pa dosti lovi zvezdice user posted image

Nove aprilčice ste res super pridne čveke, tko da res ne vem, zakaj ste se toliko časa skrivale
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu clericv6)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Aprilski srčki 2008
24.9.2008 19:23:19   
JABOLKO3
IZVIRNO SPOROČILO: Jo@n

Ja, in naš J je bil včeraj tečkast, J od Jabolka je pa danes... Pa sta dan razlike user posted image

Vidiš ga.... -  kakšen je pa tvoj J danes? Da se pripravim za jutri, ha ha.

(odgovor članu Jo@n)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Aprilski srčki 2008
24.9.2008 19:24:04   
clericv6
IZVIRNO SPOROČILO: katka28

IZVIRNO SPOROČILO: clericv6

IZVIRNO SPOROČILO: bela vrtnica

Glede na to, da nas je kar nekaj aprilčic iz Celja bi mogoče lahko tu organizirali kakšno srečanje. Kaj pravite?



user posted image  Če se boste dobile v Celju, bi prišla pa tudi jaz. Mogoče med počitnicami, ko malim ni treba v šolo? Pa če bo lepo vreme, lahko naredimo en sprehod ob Savinji ali pa gremo v City center v slaščičarno (ne spomnim se imena, podobna je kot Pod vodo, ali pa tisto zraven). Kaj pravite, čveke???user posted image user posted image


Rustika, Romansa???to so salsticarne v city centru...Lahko pa gremo v Tus na bowling user posted image zdaj, ko smo ze not padle



Romanso sem mislila. Meni je tam kar všeč, pa zraven je še džungla za malo večje otroke.

(odgovor članu katka28)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?