|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 20:27:40   
Katjusa
men se lušta še samo spanja pa kako pomarančo bom pojedla če mi jo bo možek olupiluser posted image user posted image user posted image user posted image
najraje bi šla kr spat da bo kmalu jutri in ob pol 12 mam pregled.... moram pa it mal prej k morem še v labaratorij da dam vodo....

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 20:51:15   
kayica24
Katjuša nikoli se mi ni zgodilo kaj podobnega, saj je to  moja prva nosečnost in berem da je veliko tega predčasnega odpiranja MV, pa še te bolečine, ki me spremljajo...Saj se ne bi sekirala,če bi te bolečine bile prisotne pri mnogih nosečnicah, je pa nas zelo malo...Enih kar nič ne boli...

In veš kako je..Prva nosečnost, pa te je strah vsake bolečine


_____________________________

23.2. nama je polepšala življenje lepotička Marinela...

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 20:53:11   
Pikica5
Hvala Cita in Katjusa, posebej za vzpodbudne besede.

Za seznamček naslednji pregled pri svoji G imam 20.10.

Želim vam lep večer in sladke sanje.

Lahko noč user posted image

_____________________________

Vse ceste, ki vodijo do želje človekovega srca, so dolge. Joseph CONRAD

Mi imamo pa tri sončke, dvojčka Taja & Maja ter malo Lano :)

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 20:56:06   
kayica24
ja kje pa ste trebuškarce?

Vse večerjate?

Ali opravljate domačo nalogo? user posted image    user posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.2. nama je polepšala življenje lepotička Marinela...

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 21:00:30   
tanci29
cao...
pikica čestitke za izpite, res si pridna...pa za dve mali pikiciuser posted image user posted image , ki pridno rasteta...

kayica naj te ne skrbi toliko...vsaka čuti bolečine malce drugače..ene bolj druge manj ene srečnice jih pa sploh nimajo, vse je ok ne skrbi..

balonchy-sem opazla da si zaštartala 2 del...sej te nismo še nafilale...do kolk pa sploh gre strani za en del...nimam pojma...kaj a tukaj nadaljujemo al gremo na 2jko?



(odgovor članu kayica24)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 21:02:06   
Balonchy
Dober večer TREBUŠČKARCE...

Odprla sem II.del čvekanja Februarčice 2009... Se bojim, da nam ne zaklenejo prej teme, ker tolk čvekamo user posted image user posted image user posted image


Vabim vas na: FEBRUARČICE 2009 ... part 2

(odgovor članu kayica24)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 21:02:37   
Pikica5
Hvala Tanci29.

_____________________________

Vse ceste, ki vodijo do želje človekovega srca, so dolge. Joseph CONRAD

Mi imamo pa tri sončke, dvojčka Taja & Maja ter malo Lano :)

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 21:05:10   
Balonchy
200 strani gre na en part user posted image ...

Tko, da kr počas...
Lahk se pa množično preselimo na dvojko user posted image

Sam je vstopnina tam!!! A vam povem kakšna???

Taka:

user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 21:06:22   
Balonchy
Pikica5 - čestitke za tvoja dva user posted image user posted image , za opravljene izpite in za pregled!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 21:07:05   
Katjusa
mislim da gre do 200 brezveze je prej tja tekat.... da se ne lovimo....

kayica normalno je da so kake bolečine sej če bi ble prehude bi vedela da  moreš k G in ne verjamem da je večina brez bolečin prej obratno..... kakorkoli držim pesti da so tvoji strahovi odveč in da je vse vredu.... ko boš pri G mu pa le omeni kaj te skrbi da ti pogleda in da strokovno mnenje..... vse smo si različne in drugače se naše telo odziva na določene spremembe...... sam mislim da veliko lahko nardimo s pozitivnimi misli....

ko bi opravljali domačo nalogouser posted image user posted image user posted image tak smo pa zdle peli in plesali s Florjanom zdej se je šel pa mal kopat za 15 min pol gre pa ajat..... pol grem pa jst k moji urejevalki telesa (beri možeku, da me mal razvaja in uredi za jutrišni pregleduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 21:10:14   
Katjusa
evo jst sem poravnala svojo vstopnino
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 21:14:13   
Balonchy
Opppala Katjuša...
Pridna!!! Sam mal je majhen!!! user posted image user posted image user posted image

Te sendviče zbiram, da jih bom lahk prnesla v user posted image  na sestanek. user posted image
Najprej bomo en sedvič, pa mal čajčka, pol pa še kako tortico za povrh!!! user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 21:16:48   
Katjusa
ja sliko sem tvojo dala sam sem jo pomanjšala da se tak stran ne razvlečeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za v zvezdo  pa lahko taprave pripraviš če že imaš voljouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 21:20:00   
Katjusa

tole je pa lahko v bolj velikih količinahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mmm bi jst zdle češnje jedla
user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 21:22:21   
Balonchy
Jaz se poslavljam... Lahko noč...

Se beremo zjutraj...

user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 21:22:27   
birdy
No, tam na drugmu delu je napisan da tud jst pridem na srečanje. Sem glih vidla seznam pa sem se kr vpisala k se mi ga tle ne da iskatuser posted image  Lenobauser posted image
Veste od česa pa jst dons živim? Od kruha in jogurta. Sem za kosilo pojedla tri tovste (sam z sirom) pa jogurt, pol smo pa vsi trije po malem malcal kruh čez dan. Mava kruhomat pa sva naredla bagete in je tok dobr dasmo požrl kilo kruha od ene treh naprej. Za večerjo sem pa šeen jogurt pa kaj druzga kot kruh. Zdrava prehrana ni kejuser posted image  A veste kok je dobr, še topu, pa hrusta, hmmmmmmmm.................

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 21:24:17   
Katjusa
birdy jst mam tud najreje sveži kruh in navadni jogurt to mi je najboljša hrana in bi lahko vsak dan to jedlauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 21:24:39   
Katjusa
balonchy lahko noč in sladke sanje

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 21:29:14   
tanci29
jest pa jem pomaranče...učer zvečer sem jedla ene sladkarije in me je tolk zgaga pekla(prvič) da sem sede spala....

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 21:29:23   
kayica24
no nosečkice, tudi jaz grem počasi pod tušeka, pa čakat dragega da pride iz službike pa me z oljem namažeuser posted image

Se kaj tipkamo..če mi mami zrihta jutr preventivni pregled vam seveda takoj javim kako je blo...

Sicer pa...pozitivno,ne?user posted image

nočko


_____________________________

23.2. nama je polepšala življenje lepotička Marinela...

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 21:30:12   
tanci29
ajde lepom pančkejte...tist sendvič si bom pa za jutri pršparalauser posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: februarčice 2009
24.9.2008 22:17:20   
Katjusa
lahko  noč še tuki.... mal prehitro smo  novo odprli zdej pa skačem k zgubljena kurauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: februarčice 2009
25.9.2008 1:24:51   
tanci29
cao...a je kdo pokonc
jest še kar dela ta album...nč sej zdej bom šla spat...sem šele deset strani nardila ti šment....
mam eno bedno dimenzijo albuma pa morm skor use slike rezat...pa še jest k kompliciram do 100...ah sej bo...

kolumbo ti se pa lepo spočij...je zanimivo gledat pijan folk okol sebe ko si trezen kaj...marsikaj ti ne gre takrat v bučo...no ste jo vsaj orng zapili in zalili...ste tolk nazdravlal da bo tolk zdrava...mojga erika so tud tolk zapil pa ni zdej nč bubančkan(skor)user posted image user posted image user posted image

jest kr še tukaj pišem...jutr mormo fejst še klele čvekat, da pridemo do kraja...pol pa gremo v drugi del...sam smo res pridne...sem si mal pogledala kolk majo kej druge strani pa jih čist use prekašamo...gremo februar..jojojo...hej kolumbo zgleda da so vaši hlapi alkoholni mal k men čez računalnik pršli..se mal dizy počutm...

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: februarčice 2009
25.9.2008 8:05:20   
tanci29
user posted image

dobro jutro....mi smo že vstali, erik je že pozajtrkoval...zdej ga bom pa počas peljala v varstvo...evo enga krofka pauser posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: februarčice 2009
25.9.2008 8:05:49   
Balonchy
Dobro jutro...

Kaj je zdej trebuščkarce??? Ste se naspale???
Danes skuham samo kavo, ker hrane je blo dovolj včeraj zvečer! user posted image

user posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?