|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koper pozimi
30.9.2008 11:39:03   
smolcek
Drage mamice,

Mi lahko katera pove če se v Kopru pozimi kaj dogaja za otročke (moja ima 2 leti) in starše? user posted image   Da ne bi bila moja mala v prihajajočih hladnih dneh vsako popoldne doma....

Hvala v naprej!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koper pozimi
30.9.2008 11:45:00   
Volga
Kaj pa bi ti za 2-letnika? Balet, gimnastiko...? Kakšen bazen verjetno imate, da boš šla z njo tja, pa kakšno knjižnico, čeprav še za to so po moje premajhni, mislim, da bi tam sedeli na uri pravljic, ne vem, res, kaj si milisla "da mala ne bi bila vsako popoldne doma"?

(odgovor članu smolcek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koper pozimi
30.9.2008 13:06:49   
t5t6
Jaz ti priporočam, da ste kljub zimi čimveč odzunaj, saj je v Kopru kar nekaj lepih igrišč z igrali, če seveda misliš na strogi cener, pa ob morju se malo sprehodite, pogledate barčice... Če je slabo vreme lahko gresta v knjižnico, kjer je tudi lepa igralnica za manjše otroke. Tudi bazena se 2letnik razveseli. Kaj več pa za tako majnega otroka ne vem kaj bi bilo. Saj če hodi v vrtec mu je verjetno že vsega dovolj in je najbolj pomembno, da je čimveč na zraku. 

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koper pozimi
30.9.2008 13:42:49   
blaža
Ojoj smolcek, brez zamere, ma v Kopru pa lahko greš marsikam z otrokom. jaz sem se iz Kopra preselila ven 50km in da vidiš šele kako je tle dolgočasno po zimi. Hvala bogu imam starše v Kopru in pridemo dol za vikend. Tle je za pet stopinj manj kot v Kp in pozimi greš težje ven, čeprav gremo.

V Kopru lahko hranita golobčke na tržnici, lahko gresta peš po Semedelski in gledata barčice. Blizu Interšparja lahko v tisti "mlaki" hranita račke. Imate polno igrišč in igral. Mi tle nimamo niti ene uboge gugalnice, tobogan bi bil pa luksuz. čez leto je lepo, ki lahko gremo v gozd, pozimi pa čakamo sneg.

Najbolj važno je , da gresta na zrak in da se med potjo pogovarjate. Otroci to rabijo.

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koper pozimi
30.9.2008 15:59:19   
sash_si
Za smolcka in vse tiste, ki se rade zabavate s svojimi malčki in želite, da se malčki pri tem tudi kaj naučijo…..  

Moja krasna sestrica Jasna (ima tudi sama dva super malčka) v Kopru vodi urice čudovitih igric, prijetne glasbe in še marsikaj za otroke in starše.  user posted image

V bistvu gre za igrice in zabavo ob glasbi – vse to ob prijetnem druženju z ostalimi malčki in mamicami...Vsakič se nauči kakšno novo pesmico, pa koreografijo, malčki igrajo na različne inštrumente, vedno je kakšna nova igrica itd…vsak semester pa se naučijo tudi novo enostavno angleško pesmico… (Urice so primerne za otroke do 3 let in pol…)  

Sama sem šla parkrat in je bilo res super! Posebno zdaj pomizimi, ko animacija še posebno prav pride…   Če vas zanima se javite…

Prav lep pozdrav
Saša

< Sporočilo je popravil sash_si -- 30.9.2008 16:01:32 >

(odgovor članu smolcek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koper pozimi
30.9.2008 16:01:42   
sash_si
IZVIRNO SPOROČILO: sash_si

Za smolcka in vse tiste, ki se rade zabavate s svojimi malčki in želite, da se malčki pri tem tudi kaj naučijo…..  

Moja krasna sestrica Jasna (ima tudi sama dva super malčka) v Kopru vodi urice čudovitih igric, prijetne glasbe in še marsikaj za otroke in starše.  user posted image

V bistvu gre za igrice in zabavo ob glasbi – vse to ob prijetnem druženju z ostalimi malčki in mamicami...Vsakič se nauči kakšno novo pesmico, pa koreografijo, malčki igrajo na različne inštrumente, vedno je kakšna nova igrica itd…vsak semester pa se naučijo tudi novo enostavno angleško pesmico… (Urice so primerne za otroke do 3 let in pol…)  

Sama sem šla parkrat in je bilo res super! Posebno zdaj pomizimi, ko animacija še posebno prav pride…   Če vas zanima se javite…

Prav lep pozdrav
Saša

(odgovor članu sash_si)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?