|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zakladki marčevk
1.10.2008 23:07:36   
Zofy
Velika Paparica - zgleda, da sem pri lepljenju linka nekaj zafrknila, da ni delal. Tale pa bo delal: http://www.brixie.com/page3a.html

Uuuu, danes sem se pa razpisalauser posted image

terida, čestitke za kvačkanje (pa likanje in pospravljanje tudi user posted image )

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 4726
   RE: zakladki marčevk
1.10.2008 23:35:08   
Ursi2
živjo, punce!
No, danes pa ni bilo problemov. Sva šla na pevske in ni bilo alarma. Sem pa kr sama ga spravla v pižamo pa sem rekla tašči, da niti ni treba da ga da spat, da lahko buden počaka. Če pa jima bo spod zaspal, pa ga data v postlo. Ker zadnjič se je zato začel jokat, ker ga je prehitro nesla spat in pol ga ni mogla več umirit. In sma prišla domov, se je miško tako smejal. Ampak ko naju je pa zagledal je pa tud kr skoču k nama. Kk je to lep občutek, ko se te mali oklene, ko da te ne bo več spustil in gleda čist ¨zalubleno!

Je bil naju pa pol tk vesel in se stiskal k nama in naju božal, da mi je šele pred 15 minutami zaspal.user posted image

Drgač pa sma danes spet dan preživela bolj zunaj. Sma šla peš v Interspar, kjer sva kupla 3 pižamice, ker je vse prerastu, sam ena mu je še tk fajn prav. So meli pa akcijo Sparkijevih izdelkov(kupiš3, plačaš2), danes in jutri, tako da sem dala za tri pižamice 12 evrov.  Potem sma šla pa nazaj in sma se ustavla na trgu, kjer sma potem hranila golobe in vrabčke. Kako je Luka užival in gledal, pa kr pobožat jih je hotu. user posted image
Zgleda, da je po meni, ima ful rad živali. Ko pridemo k nam domov mormo it obvezno najprej kužija pozdravit. Ga vzamema iz avta pa že gleda in išče, od kod bo priletel. Pol se pa smeji, pa vriska, ko ima hladen smrček. Bomo mogli mi tudi enga zrihtat. Sej jz že Lukana učim, da more atiju rečt, da bi imel kužija, pa zajce, pa muce,.................user posted image user posted image user posted image


Zofy, super za komentarje"

Ja, drgač so pa tasti in tašče razred za sebe. Bolj ko hočeš neki dopovedat, slabš je. Je tašča Lukana postavljala na noge in ga skor spustla, pa meni ful navdušeno, lej kk je močen, čist sam stoji. Me je tk pogrelo in sem ji parkrat rekla, da ga naj ne postavla na noge, ker je še prehitro. Pa je rekla, ja pa če sam hoče. Sem ji odgovorila, da mu ne sme pustit, pa konc. Če bo hotu v vtičnico prste porivat, a bo tud sam gledala, al kaj. Ji je pa pol zadnjič, ko je bla patronažna tuki in je rekla, da ga še ne smemo preveč na nogice, je pa velalo. Mah, po eni strani je bogi, ko sam mal zakašlja pa ga morem kr k zdravniku peljat, po drugi bi ga mogla pa iz jajčke vzet med vožnjo, če joka, da ga potolažim, ker se ji tk smili. user posted image  Adijo pamet!!!



(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 4727
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 7:53:02   
Ursi2
Dobro jutro punce!
Prrvo kot prvo, najprej ena [link=http://rds.yahoo.com/_ylt=A0WTefi4YORIoh0AIaSJzbkF;_ylu=X3oDMTBqODFpbHJpBHBvcwMzMQRzZWMDc3IEdnRpZAM-/SIG=1ofnt3toe/EXP=1223012920/**http%3A//images.search.yahoo.com/images/view%3Fback=http%253A%252F%252Fimages.search.yahoo.com%252Fsearch%252Fimages%253Fp%253Dcoffee%252Band%252Bmuffins%2526js%253D1%2526ni%253D18%2526ei%253DUTF-8%2526y%253DSearch%2526fr%253Dyfp-t-501%2526xargs%253D0%2526pstart%253D1%2526b%253D19%26w=500%26h=375%26imgurl=static.flickr.com%252F1121%252F1362102661_e1a850f138.jpg%26rurl=http%253A%252F%252Fwww.flickr.com%252Fphotos%252Frojojam%252F1362102661%252F%26size=100.2kB%26name=smile%2Bit%2527s%2Bcoffee%26p=coffee%2Band%2Bmuffins%26type=JPG%26oid=c28705607b8ea784%26fusr=disco%257Estu%26tit=smile%2Bit%2527s%2Bcoffee%26hurl=http%253A%252F%252Fwww.flickr.com%252Fphotos%252Frojojam%252F%26no=31%26tt=8,043%26sigr=11ghuerct%26sigi=11g39jj60%26sigb=141au4ng7%26sigh=115odmvf6][/link], da bomo sploh k sebi prišle, al!

Vsaj za mene to velja. Je bla neka čudna noč.
Najprej sem itak za rač bila do 0.30. Potem pa spat, pa sem mogla še malo knjige (tk za dušo) prebrat. Pa sem glih malo zadremala, se je pa začelo. in potem je bil od 1.15 - pa do 6.00 7x pokonci. Od tega je enkrat jedel, drgač se je pa kr jokal, pa se umiril, sem se obrnala vstran od postle, pa se je spet začel jokat. Pa me ni videl, da grem, ampak, ko da bi čutil. Zdej je pa spal, pa sem ga še podojila ob 7.30, pa sem ga dala not nazaj in upam, da bo še mal spal, ker če ne bo ta dan ubitačen.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 4728
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 8:15:23   
mumu
ROK
 
user posted image

od mumu in Tie

(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 4729
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 8:22:20   
Ursi2
 
Ups, vam pošiljam kavo še enkrat!




(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 4730
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 8:24:33   
Ursi2
user posted image

(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 4731
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 8:32:22   
Ursi2
user posted image ROK, VSE najboljše

(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 4732
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 8:50:32   
tina50
dobro jutro!

pri nam je bla noč spet katastrofa, ene 4x sma pa jedla, saj ne da bi že spal celo noč, sam dans je blo..........user posted image

pomoje se je Lan že zdej tako navadu(razvadu) ta zbujanja ponoč, da bom mela kar probleme, da ga navadim ponoč spat! mogoče potem, ko se ne bo več dojiluser posted image

sej zdajle pa spi! zjutraj je buden že ob pol sedmih, sam sma vedno v postli do kakih pol osmih, jaz še vmes mal podremuckamuser posted image

(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 4733
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 8:53:05   
tina50
user posted image user posted image Katj čestitke Roku za 7. mesecevuser posted image user posted image

(odgovor članu tina50)
Neposredna povezava do sporočila: 4734
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 8:58:59   
tina50
IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

Sem pokomentirala slikce, samo sem začela pri zadnji. Tako, da pol na koncu nisem več komentirala, ker sem že prej napisala kera je kera.
Se opravičujem, ker nisem najbolj sigurna katera je katj in katera tina50, ma se mi zdi, da sem prav napisana. Pardon, pardon, pardon user posted image

Aja, pa marita - nimaš napisanih podatkov na seznamčku. Pravzaprav te na seznamčku sploh ni!!!



Zofy hvala za komentarje, vredu si pokomentirala, si prav predvidevala katera sem jaz in katera je Katjuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 4735
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 9:35:29   
Naša črtica koraka
IZVIRNO SPOROČILO: mumu

IZVIRNO SPOROČILO: san

250 ml na obrok taki jedoti kot je tvoj titek

paparica poslana na tvoj meil


Moja pa poje nekje med 100 in 140ml in je ful sita. In jo ne dojim več čez dan - le dopoldne okoli 9.30-10h in potem okoli 20.30. Tako, da res ne vem kako nekateri vaši škratki toliko pojejo


Naša Tia je dobesedno brezno brez dna:
- za zajtrk je pojedla gresolino z mlekom 240
- za malico 200 mleka
- za kosilo me je pa kar sram povedat user posted image , 150 kuhane zelenjave (krompir, špinača, brokoli in cvetača), pa še 180 sadnega gresa

Pa še za večerjo bo vsaj ene 250 - 270 stisenla, da o tem sploh ne govorim da ponoč tut še je.

Očitno naša je namesto vseh marčkov, ki še ne marajo preveč GH user posted image .

No za taščo pa sploh ne bom zgublala besed user posted image .



Ne morem verjet, da so takšni papavčki! user posted image  Kako pa potem kakajo? Normalno ali so bolj zaprti? Anjo tale GH kar zapira ... sploh zelena zelenjava, pa tudi polenta .... ma vse, razen slive in jabolko. Poje pa malo ... še AM popije malo, še vedno ni šla čez 120ml ... od GH pa poje max. 2veliki (jušni) žlici (to je cca. do10 malih).

Tudi meni je uspelo končno videti slike ... in tisto rdeče niso gate, ampak majica user posted image . Je pa videt res ko gate user posted image  ... kot da bi nosila tangice nategnjene do ušes user posted image user posted image user posted image .
Sicer pa luštne slikice! In naslednjič bom pa slikala, to zdaj javno obljubim, da se ne bom spet začvekala!

Kaj boste danes kuhale user posted image  in sebi?
Js nameravam cvetačo+krompir za anjo (potem bo to juha). zraven pa pečen pršut na zeleni solati. Za malico pa čaka avokado ali mango, odvisno kdo bo bolj zrel.

< Sporočilo je popravil Naša črtica koraka -- 2.10.2008 9:38:18 >

(odgovor članu tina50)
Neposredna povezava do sporočila: 4736
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 9:36:41   
Zofy
Dobro jutro!
Sem vas včeraj pozabila nekaj vprašat. A je katera izpolnjevala oz. izpolnjuje dojenčkov dnevnik To sem jaz (tisti moder)?
Jaz sem pozabila pogledat na lestvice in ne vem kaj se je takrat vrtelo. PA tudi športnikov nisem napisala. Sem pa pisala v Kolosej in jih prosila, da mi dajo spored za tisti teden, ko se je Julija rodila in so mi ga poslali.
V glavnem, je katera izpolnila ta album, bi bila zelo vesela, če bi napisala kaka je bila lestvica in kaj je napisala pod najboljši športniki. Hvala!

(odgovor članu tina50)
Neposredna povezava do sporočila: 4737
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 9:40:00   
Zofy
IZVIRNO SPOROČILO: Naša črtica koraka

Kaj boste danes kuhale user posted image  in sebi?
Js nameravam cvetačo+krompir za anjo (potem bo to juha). zraven pa pečen pršut na zeleni solati. Za malico pa čaka avokado ali mango, odvisno kdo bo bolj zrel.


Juliji bom naredila zelenjavni riž: prepražila bom por, dodala bučko, kolerabo in korenček in riž. POtem pa pretlačila.
Sebi pa nameravam kar paprikaš, pa priloga bo zelenjavni riž. Pa naredila bom kar malo več zrezkov, da bom imela še za juttri za k širokim rezancem. Odkar imamo to GH se mi zdi, da sem non stop za štedilnikom...

(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 4738
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 9:44:24   
Naša črtica koraka
ZOFY:

http://www.everyhit.com/dates/index.html

za muziko

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 4739
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 9:47:18   
Naša črtica koraka
IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

IZVIRNO SPOROČILO: Naša črtica koraka

Kaj boste danes kuhale user posted image  in sebi?
Js nameravam cvetačo+krompir za anjo (potem bo to juha). zraven pa pečen pršut na zeleni solati. Za malico pa čaka avokado ali mango, odvisno kdo bo bolj zrel.


Juliji bom naredila zelenjavni riž: prepražila bom por, dodala bučko, kolerabo in korenček in riž. POtem pa pretlačila.
Sebi pa nameravam kar paprikaš, pa priloga bo zelenjavni riž. Pa naredila bom kar malo več zrezkov, da bom imela še za juttri za k širokim rezancem. Odkar imamo to GH se mi zdi, da sem non stop za štedilnikom...



pražila boš? Js anji kar ne upam.

Sicer pa se tudi meni zdi, da sem kar naprej za štedilnikom user posted image , ma ni konca tej kuhariji ...

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 4740
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 9:53:49   
tina50
IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

Dobro jutro!
Sem vas včeraj pozabila nekaj vprašat. A je katera izpolnjevala oz. izpolnjuje dojenčkov dnevnik To sem jaz (tisti moder)?
Jaz sem pozabila pogledat na lestvice in ne vem kaj se je takrat vrtelo. PA tudi športnikov nisem napisala. Sem pa pisala v Kolosej in jih prosila, da mi dajo spored za tisti teden, ko se je Julija rodila in so mi ga poslali.
V glavnem, je katera izpolnila ta album, bi bila zelo vesela, če bi napisala kaka je bila lestvica in kaj je napisala pod najboljši športniki. Hvala!



ne, jaz žal ne izpolnjujem tega, imam tistega, ki sem ga dobila po telegramu!
če bo pa katera napisala, bom pa kar tako nekam vpisala!user posted image

ker smo pri tej temi, mene pa zanima kaj so naši zakladki po kitajskem horoskopu? in pa kateri kamen je njihov(jaz imam pa to za vpisati)?

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 4741
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 9:55:14   
tina50
jaz pa sploh ne vem kaj naj skuham???????
Lanu bom zdejle eno sadje, katero bo prišlo pod roke taprvo, kosilo pa še ne vem ne za njega in ne za najuuser posted image user posted image  

(odgovor članu tina50)
Neposredna povezava do sporočila: 4742
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 9:56:21   
Dinki
IZVIRNO SPOROČILO: mergetka

Ojla!

Kako vreme mamo?? Sej sem bla mal zunaj, pa naju je dobil dež...sam da ni bil kak skakajoči pes! Jaz bi se tud ful ustrašla, zihr.

San, bi te tudi jaz prosila za paparico.

IZVIRNO SPOROČILO: Dinki

IZVIRNO SPOROČILO: tina50

Lan je začel zdej malo bolj jestiuser posted image user posted image , sem tako veselauser posted image !
me pa zanima, ali ste prej nadomestile malico ali kosilo z GH? jaz se kar ne morem odpovedat, da ga še ne bi dala na zizo! kok sem smotana, pa bo treba!




Tina50, super da je Lan začel malo več jesti user posted image user posted image user posted image  kaj poje več kot Tit?
To glede malice ali kosila. Jaz se trudim, da mu dam vsak dan vsaj približno jesti ob isti uri in to je okoli enih. Ko mu bom uvedla še zajtrk bo kosilo dobil malce kasneje. Sploh pa ne vem kdaj naj mu dodam še en obrok ko pa niti tega enega ne poje dovolj user posted image ....joj ta GH, bom čist osivela zaradi nje user posted image . Dojenje je ZAKON!


Men je tud dojenje zakonuser posted image in Gh poje moj user posted image zaenkrat bolj malo (čist opravičuje ime DOJENčekuser posted image ). Edino zvečer lepo poje mlečno-žitno kašico in to približno 3-4 žlice kašice+prekuhana voda. Po moje ni panike, če ne poje veliko. Jaz mu namenoma ne dam preveč, ker še uvajam in bi rada dajala na začetku čist malo.

Kolk časa ste pa ve uvajale, mislim, tko sam eno stvar?


user posted image
jaz sem postopoma povečevala obrok in sem mu na začetku dajala po eno stvar 3 ali 4 dni. zdej mu že skupaj naredim te preizkušene stvari. Včeraj krompirček + bučke. danes verjetno bučke + kolerabica pa verjetno mu bom 1. zmešala s tistim BIO rižem, da ga bo bolj nasitilo.

BTW: prekrasen avatarček user posted image user posted image user posted image . še ena, ki ima podobno barvo stene kot jaz in NČK user posted image .

Zofy, a tako ste že z dojenjem, samo še zjutraj in zvečer? super user posted image

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu mergetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4743
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 9:58:14   
Dinki
IZVIRNO SPOROČILO: mumu

IZVIRNO SPOROČILO: san

250 ml na obrok taki jedoti kot je tvoj titek

paparica poslana na tvoj meil


Moja pa poje nekje med 100 in 140ml in je ful sita. In jo ne dojim več čez dan - le dopoldne okoli 9.30-10h in potem okoli 20.30. Tako, da res ne vem kako nekateri vaši škratki toliko pojejo


Naša Tia je dobesedno brezno brez dna:
- za zajtrk je pojedla gresolino z mlekom 240
- za malico 200 mleka
- za kosilo me je pa kar sram povedat user posted image , 150 kuhane zelenjave (krompir, špinača, brokoli in cvetača), pa še 180 sadnega gresa

Pa še za večerjo bo vsaj ene 250 - 270 stisenla, da o tem sploh ne govorim da ponoč tut še je.

Očitno naša je namesto vseh marčkov, ki še ne marajo preveč GH user posted image .

No za taščo pa sploh ne bom zgublala besed user posted image .




Uf, bravo Tia user posted image , to bi bila pa še jaz sita user posted image . Očitno sta Tia in Urbanček največja gurmančka med marčevci user posted image user posted image

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu mumu)
Neposredna povezava do sporočila: 4744
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 10:02:36   
Dinki
IZVIRNO SPOROČILO: san


IZVIRNO SPOROČILO: Dinki

IZVIRNO SPOROČILO: san

250 ml na obrok taki jedoti kot je tvoj titek

paparica poslana na tvoj meil


250 ml pri pol leta user posted image user posted image user posted image
madona, pa sej to je poln zvrhan globok krožnik user posted image ....kako pa naj Titka pripravim, da toliko poje? že skoraj en mesec mu dajem GH pa še zmeraj ne poje niti polovico te porcije.

Pa hvala za mail, sem dobila....super da je wordov file user posted image



ja, ne vem, tko piše v tisti brošurciuser posted image

naš urban kar poje pridno tam okol, no okoli 200 ml. kakšen dan mal več, drugi malo manj. pa izidor je tud tolk jedu, sam on je začel šele po 6. mesecu jest. izabela npr. pa je pojedla vsega skup maksimalno 4 žlice, sem ji tud začela pozno gh dodajat, proti koncu 6 meseca. večinoma se je pa dojila, šele po 8. mesecu je mal več pojedla, ampak res čist mal, tam 10 žličk in tko do 3. letauser posted image . so si različni. eni več, drugi manj. ma če tit več noče, ga jaz ne bi silila, pač mu je dovolj, pa še pri tebi dovolj dobi. jaz imam tokrat občutek, da moj urban enostavno ne dobi dovolj od mojga mleka, pa ato tok več poje, ker se tudi ne redi veliko. in prav pokazat zna, da je lačen. npr. prva dva sta se veliko več redila samo od dojenja (skor tako kot tvoj titekuser posted image ) in nista kazala zanimanje za drugo hrano.


Hvala san. Očitno je tudi tu drugače od dojenčka do dojenčka. Mu bom postopoma malo povečevala merice, ampak silila ga pa res ne bom, bo že. Sicer pa tako kot sem že napisala, imamo na srečo še ful rezerve v kilah user posted image . Pri Titu opažam, da mu je zabavno hranjenje z žličko, ampak zadovoljstvo ko dobi zizo, pa je še zmeraj največje. Kar odpre ustka ko ve, da se bova dojila in čaka, kot ptiček user posted image  user posted image .

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 4745
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 10:02:46   
Ursi2
No, Luka se je prej takoj zbudil, mi je pa zdej mal zaspal. Upam, da bo spal mal dle, ker je ful zaspan.

Jz sem se pa odločla, da bom danes nardila ričet za kosilo. Pa bom skuhala ječmen,krompir in korenček, potem pa bom za naju vstran vzela, za možeka pa bom dodala fižol pa povojeno meso in juho od tega mesa, ki ga bom posebej skuhala. Bom pa nama dala malo peteršilja not, malo za okus. Bomo vidli, a bo jedel. Drgač imam pa za malico melone in papajo za jest.

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 4746
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 10:05:29   
Zofy
IZVIRNO SPOROČILO: Naša črtica koraka

IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

IZVIRNO SPOROČILO: Naša črtica koraka

Kaj boste danes kuhale user posted image  in sebi?
Js nameravam cvetačo+krompir za anjo (potem bo to juha). zraven pa pečen pršut na zeleni solati. Za malico pa čaka avokado ali mango, odvisno kdo bo bolj zrel.


Juliji bom naredila zelenjavni riž: prepražila bom por, dodala bučko, kolerabo in korenček in riž. POtem pa pretlačila.
Sebi pa nameravam kar paprikaš, pa priloga bo zelenjavni riž. Pa naredila bom kar malo več zrezkov, da bom imela še za juttri za k širokim rezancem. Odkar imamo to GH se mi zdi, da sem non stop za štedilnikom...



pražila boš? Js anji kar ne upam.

Sicer pa se tudi meni zdi, da sem kar naprej za štedilnikom user posted image , ma ni konca tej kuhariji ...


Ma čisto malce na olivnem olju. Lih, da zadiši. Po moje ne more škodovati... Če pa v raviji mama kuharica piše, da lahko daš pečen krompir (v pečici). No, po moje je pol to neki podobnega, oboje se malo a oljčku popeče. Mene malce bolj skrbi druga rač. Julija se mi zdi da vse bolj ali manj neprebavljeno pokaka. Je njen drekec kot kosilo al pa malicauser posted image A se tudi vam to dogaja?

(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 4747
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 10:08:24   
Ursi2
Jaz pa izpolnjujem en mal drgačen album, tak rumenkast v mladinski knjigi mi ga je mamca kupla. Pa piše, katere so prve besede, ko se je mišek rodil. Pa še zdej nisem napisala, ker sem bla takrat k "sfiksana", da se nič ne spomnim, samo to, da so nama ga hotli kr odpelat. Drgač se pa ne spomnim ne poroda, ne nič, kaj se je dogajalo, niti ko me je šival. Mi možek kaj pove, ko ga vprašam, kaj se je dogajalo. Pa je bil naraven porod, sam zgleda, da sem imela reakcijo na inekcijo proti bolečinam in za odpiranje materničnega vratu, ker se mi je kr bledlo. Mi je pa prepozno vkloplo, da ne prenesem tistega zdravila, da sem čist pijana po njem. Mi je vkloplo še le potem, ko mi je fula slabo postalo in sem bla čist mehka in sem kr mal bledla. Sam sem mela eno ful smotano babico in nisem nič ji povedla, ker bi pomoje znorela. Sem vedla, kk morem, da bom vredu sodelovala in je šlo skoz. Je pa plus to, da se sploh ne spomnim, a je blo boleče ali ne, tako da e ni strah naslednjega porodauser posted image

(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 4748
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 10:11:29   
Naša črtica koraka
IZVIRNO SPOROČILO: Dinki

ampak zadovoljstvo ko dobi zizo, pa je še zmeraj največje. Kar odpre ustka ko ve, da se bova dojila in čaka, kot ptiček user posted image  user posted image .

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 4749
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 10:14:22   
Naša črtica koraka
IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

IZVIRNO SPOROČILO: Naša črtica koraka

IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

IZVIRNO SPOROČILO: Naša črtica koraka

Kaj boste danes kuhale user posted image  in sebi?
Js nameravam cvetačo+krompir za anjo (potem bo to juha). zraven pa pečen pršut na zeleni solati. Za malico pa čaka avokado ali mango, odvisno kdo bo bolj zrel.


Juliji bom naredila zelenjavni riž: prepražila bom por, dodala bučko, kolerabo in korenček in riž. POtem pa pretlačila.
Sebi pa nameravam kar paprikaš, pa priloga bo zelenjavni riž. Pa naredila bom kar malo več zrezkov, da bom imela še za juttri za k širokim rezancem. Odkar imamo to GH se mi zdi, da sem non stop za štedilnikom...



pražila boš? Js anji kar ne upam.

Sicer pa se tudi meni zdi, da sem kar naprej za štedilnikom user posted image , ma ni konca tej kuhariji ...


Ma čisto malce na olivnem olju. Lih, da zadiši. Po moje ne more škodovati... Če pa v raviji mama kuharica piše, da lahko daš pečen krompir (v pečici). No, po moje je pol to neki podobnega, oboje se malo a oljčku popeče. Mene malce bolj skrbi druga rač. Julija se mi zdi da vse bolj ali manj neprebavljeno pokaka. Je njen drekec kot kosilo al pa malicauser posted image A se tudi vam to dogaja?



jaaaa! tudi nam! mislim da je to nekaj časa normalno ... bom pa >P povprasala

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 4750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?