|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zakladki marčevk
30.9.2008 22:01:19   
aleži
IZVIRNO SPOROČILO: tina50

IZVIRNO SPOROČILO: mergetka


IZVIRNO SPOROČILO: tina50

IZVIRNO SPOROČILO: mergetka



Ne vem, v čem je fora teh novih albumov, ker eni jih pa vidijo...npr. Dinki. In s San smo mal eksperimentirale: dala sem jo v imenik in pol zbrisala in smo gledale, če vidi v obeh primerih. In je videla, tko da ne vem, zakaj jih ti ne vidišuser posted image


po moje je to fora, da oni smatrajo prijatelja za tistega, katerega si si dopisoval po ZSuser posted image user posted image  ker sem jaz tud neki probavala, pa sem od Gaye vidla, ker sma se neki že pisale???? jaz si samo tako lahko razlagam! če boš hotela, da bomo videle slike boš morala tam zamenjati, da ne boš imela jat in prijatelj, ampak člani foruma!!  a ti moje vidiš?
če ne te bom jaz prosila,če bi mi jih poslala na moj e-mail!
ti ga bomposlala po ZS!


Probaj zdaj...

Upam, da boš videla.


ti nimaš v albumu niti en albumuser posted image


margetka: jaz sem tudi  tebe dala pod kontakte in šla v album in slik ni od nikoder user posted image Piše: nobenega albuma.

(odgovor članu tina50)
Neposredna povezava do sporočila: 4676
   RE: zakladki marčevk
30.9.2008 22:02:08   
tina50
IZVIRNO SPOROČILO: mergetka

zdaj dela?



sori, ampak jaz res nič ne vidim!
a si probala zamenjati, kdo lahko vidi album?
ras so smotani ti novi albumi, pustili bi naj tako kot je bilo, smo bili najbolj navajeni!

(odgovor članu mergetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4677
   RE: zakladki marčevk
30.9.2008 22:06:54   
aleži
IZVIRNO SPOROČILO: tina50

IZVIRNO SPOROČILO: mergetka

zdaj dela?



sori, ampak jaz res nič ne vidim!
a si probala zamenjati, kdo lahko vidi album?
ras so smotani ti novi albumi, pustili bi naj tako kot je bilo, smo bili najbolj navajeni!


eksperiment sem naredila: dala sem te pod kontakte, šla pod moj album in moji prijatelji in vidim samo 2. srečanje od margetke ampak se ne pokažejo slike in se jih ne da odpret. A so morda zaklenjeje pod geslom?

(odgovor članu tina50)
Neposredna povezava do sporočila: 4678
   RE: zakladki marčevk
30.9.2008 22:10:47   
terida
Spet se oglašam, čeprav sem že rekla lahko noč...

Glede teh albumov - očitno so nekaj naredili, a ne čisto tako kot je treba. Mislim, da boste manj živcev izgubile, če za danes pustite pri miru in pogledate potem jutri. Ali pa pojutrišnjim...

Zdaj pa res lahko noč!

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 4679
   RE: zakladki marčevk
30.9.2008 22:16:09   
aleži
user posted image

(odgovor članu terida)
Neposredna povezava do sporočila: 4680
   RE: zakladki marčevk
30.9.2008 22:16:29   
Ursi2
Evo, pa spet spi. Mislim, da bo zdej do kakih 3 držalo. Upajmo.


Anja in Maj, čestitke za obmesečnico!!!!!

user posted image




Spomnila sem se tudi, kaj bi lahko nardila Lukiju za jest. Skuhala kak kompot in potem na tej vodi nardila vanilijev puding. Ponavadi nardim tako za kake torte nadev.

Tina50, sem potem enkrat vmes lahko pogledala slike, potem pa spet ne več. Ste pa zlo fajne gor in vaši sončki tudi, itak!user posted image

Dinki čestitke za kakanje in za prespane noči. To pa res da energije, al!
Čeprav ne vem, kaj je z mano. Sej zdej kr vredu spi, 1x-2x se zbudi, ampak jz se zjutri zbudim čist hin. Komi gledam in se vstanem. Sem se danes zbudla s tako migreno, da sem bila komi pokonci. Sem mislila, da bom samo tableto vzela pa šla še malo ležat, ker sem mislila, da bo Luka še spal kake pol urce. Ampak ne, je mogu se zbudit, da je lahko atiju lupčka dal, preden je šel v službo. Pol pa sploh ni blo šans, da bi še kaj nazaj zaspal. In mi še od takrat ni uspelo kaj počivat.

Lucalu,  super da ste bolje user posted image

San, upam, da se vsi čimprej pozdravijo. user posted image  user posted image

Lona76, čestitke za posvetovalnico! In za lep napredek! user posted image
Taji pa user posted image    user posted image , ker je bila tako pridna!

NČK, Čestitke Anji za take podvige!user posted image


(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 4681
   RE: zakladki marčevk
30.9.2008 23:30:08   
Zofy
Evo mene, samo na hitro, da se javim. Imam zadnje čase bolj malo časa, da kaj napišem. Še za prebrat ga včasih zmanjka.
V glavnem pošiljam pikapoke za bolne marčevke in naše male sončke user posted image user posted image user posted image

In da povem, da sem dala gor slikice iz srečanja. Več pa (upam) jutri. Lahko noč!

(odgovor članu mergetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4682
   RE: zakladki marčevk
1.10.2008 0:26:59   
Špela100
IZVIRNO SPOROČILO: Dinki

IZVIRNO SPOROČILO: Špela100

Dinki hvala za link, zgleda lepoooo, ja moram moje tja spravt, da se mal naužijemo. Pa maksa mal v bazen...

Bravo za kakanje. Ja sladke kamilce so menda boljš kot komarček, pa ttudi sladka voda je ok. No vama so pa itak že slive pomagale. Jaz zdaj pri uvajanju ful pazim, ko dajem korenček in banano, da ni preveč, da ga kaj ne zapre.

Na slikcah ste pa lušne ful...Tit ma pa isto majčko kot Maks.


Špela100, imajo tam t.i. hišo razvajanja kjer je poleg savn še đakuzi. Mi trije smo bili tam sami in se je Titek kopal kar v tem bazenčku, pač nisva vklopila mehurčkov. Ma je plaval kot mala ribica . Bom ob priliki dala slikice gor.

jaz sem mu do sedaj dajala komarček ravno zaradi tega, da mu ne dodajam cukra, ampak če vse pravite da je bolje sladkane kamilice....



mmmmm...hiša razvajanja...kaj je že to??? Ja, ja čimprej moram mal osvežit spomin....
Kaj pa cene?? Dinki ti bi pa že lahko kakšno provizijo kasirala, ko delaš tako fajn reklamo.

(odgovor članu Lona76)
Neposredna povezava do sporočila: 4683
   RE: zakladki marčevk
1.10.2008 0:41:42   
Špela100
IZVIRNO SPOROČILO: mergetka

Ljubljana, hvala za ta post! Če maš še kaj podobnega, kar prilimaj gor. Sej komu tega ni za brat, lahko itak preskoči.

Vesela sem, da so prišli časi, ko se ve kaj več o tem, kako naj bi dojemali svet okoli sebe. in da se da nekaj na intuicijo. Pa da lahko starši spet "cartamo" svoje otroke. Sej ne, da eni prej niso delali po svojih občutkih, sam še zdaj lahko slišimo, kako naj nebi dvigovati otroka, če joče in da samo izsiljuje in hoče našo pozornost ?????(ja normalno, da jo hoče) in podobna pametovanja....

... joj, sem se mal raz .


Aja, v dnevnikom objektivu je članek Juula, če vas zanima.


Margetka ti si kot jaz...se kar mal sama pri sebi razjezim zaradi takih stvari...pa komentarji...skrij se,da vidimo, če bo jokal....haloooooo mi kar slabo rata....to ponavadi tast...bi ga kar po buči čofnila....otroka v stres spravljat, da bi on neki eksperimentiral....ma joj.....

Ja naš Maks je zdaj v fazi, ko kdo sam v voziček pogleda pa začne jokat...

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 4684
   RE: zakladki marčevk
1.10.2008 0:42:38   
san
user posted image špela, danes sem pa jaz tebe ujelauser posted image .

včeraj sem bila pa prepričana, da bom šla v postlo, pa sva pol z dragim en film gledala in seveda sm mogla pol še mal rr pogledat. no in evo, danes spet nč bolje. še vedno pokonciuser posted image

slikce sm pogledala tudi od zofyuser posted image , luštne, mism da smo vse gor, razn zofy, seveda. pa jaz vidm od margetke slikce in tinine tud, vidim pa, da jih nekatere ne...

no, zdej grem pa spat, še prej vas mal preberem, še nisem vsega....

aja, hvala za pikepokeuser posted image

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 4685
   RE: zakladki marčevk
1.10.2008 7:59:34   
Ursi2
Dobro jutro vsem!

user posted image

Pošiljam vam eno kavico za lep začetek dneva!

Jz sem pa že skuhala kosilo, tako da ga potem samo pogrejem, pa pečen mlečni riž sem nardila,pomila vse , pospravla, sedaj pa še likat. Sem včeri zvečer na rr visela, namesto da bi likala.
Luka pa še spi, se je sicer že 3x neki oglašal pa nazaj zaspal.
Upajmo, da bo danes vreem zdržalo za kak sprehod še.

Zofy, Tina 50 in Mergetka,  lepe slike.

Res mi je žal, da nisva mogla prit.

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 4686
   RE: zakladki marčevk
1.10.2008 8:01:01   
mumu
Dobro jutro, kako smo kaj?

Mi še vedno enkrat na noč jemo, in to že ob 1.30 po novem, pa smo znal že tut do 4.30 spat, kaj pa vem kaj ji je. včerej je ob šestih pojedla 100 sadne kašice ob pol osmih pa še 250 gresa in mleka pa je bla tako lačna ponoč da je spet 200 mleka pojedla, nimam pojma kam to ona daje user posted image . Zajtrk je pa tut že pojedla, zdej pa novičke od baby centra bere user posted image .

Slikice iz srečanja sem pogledala, zelo ste lušni user posted image , sam kaj ko ne vem katera je katera. Sem pa tut jst par slikic iz dopusta prlimala.

Aleži: nikjer nisem zasledila kaj se je s copatki zgodilo, a je šla barva stran?

NČK: čestitke anji za kolena in stranišče (druge se sam o kahlici pogovarjajo ti jo pa že kar na stranišče daš, maš pa sposobno pupo user posted image ).

Očitno so več al manj trnutno vsi zakladki bolančki, tut naša je med njimi, upam da se vsi kmalu pozdravijo user posted image


(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 4687
   RE: zakladki marčevk
1.10.2008 9:59:47   
san
nčk, bravo anjčkauser posted image user posted image user posted image - za žemljico, za plazenje in kaknjeuser posted image user posted image user posted image user posted image
boste pa pršparal pri njej veliko - pri hrani in plenicahuser posted image - se hecam, brez zamere, plosim...

taja bravo za napredekuser posted image , upam da se prehlad kmalu pozdravi

ljubljana, super je tale članek, sem že brala nekaj podobnega in margetka, se strinjam s tabo...špela, a mava istega tasta mogočeuser posted image ?

(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 4688
   RE: zakladki marčevk
1.10.2008 10:04:27   
san
zdej pa vsem dobro jutro, oz. že skoraj dober dan. urbanček ravno pančka, mam kuha juho, peril zlaga in čveka...matr, sm skor super mamauser posted image ....

no, še glede gresa sm hotla pokomentirat. jaz tudi kuham kašo gresovo v vodi od kompota, ampak mene je zanimalo za ta navadni gres, če ga že katera dela - pšenični zdrob

a že katera daje mini makarončke al pa tiste rižonote od barille?

mumu, bravo tia, že tko mala, pa se zanima za novičkeuser posted image

no, toliko za zdele, da se juha ne prismodiuser posted image

aja, mam paparico - tist link od zofy mi ni delal, mi jo je pa ena po mejlu poslala, če katera hoče, ji jo pošljem, pište na zs....

(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 4689
   RE: zakladki marčevk
1.10.2008 10:10:35   
san
no, juhca je ok...

še tole. hvala vsem za pikepokiceuser posted image , so nam pomagale. urbanček je ok, izidor in izabela sicer še mal pokašljujeta - to se bo itak vleklo do konc aprila, ampak vročine ni imel pa nobenuser posted image .

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 4690
   RE: zakladki marčevk
1.10.2008 10:11:45   
san
pa seveda vsem bolnim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da bod ohitro zdravi in tistim, ki so zdravi, da ne bodo zboleli!

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 4691
   RE: zakladki marčevk
1.10.2008 10:30:06   
Špela100
San pa si me res ujela user posted image user posted image user posted image .
Od tasta pa no comment, pa od tašče tud ne....to so pa res čist ena posebna vrsta. Glih včeraj je bila na obisku in skoz z glavo v maksa on pa v jok. Ma ni preštudirala, da mu ne paše...res doooolgi kabli....dokler ga nisem vzela v naročje ni nehal...

Ja jaz bi paparico, če mi jo lahko pošlješ na zs...pa ful hvala....

Pšenični zdrob sem mu pa jaz skuhala včeraj na kompotu in je jedel. Tistega bebe gresek. Upam, da nisem kaj falila, da ni bilo prezgodaj??
San včasih se je dobilo v Italiji tako fino pašticoza otroke, ki je ni bilo treba nič kuhati, si jo sam v vodo stresel. Je bila ful dobra. Zdaj pa ne vem kako je z glutenom in to.

Slikce  tudi jaz vidim od Zofy in od Tine in od Margetke, pa tudi jaz žal ne vem katera je katera...

Ma kako ste pridne, vse neki že kuhate, vse ste že skuhale...jaz pa sploh še ne vem kaj bom kuhala user posted image user posted image
Kakšna ideja??


Ja vsi bolni, da se čimprej pozdravite....ja zdaj se je začelo....



(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 4692
   RE: zakladki marčevk
1.10.2008 11:11:23   
Dinki
IZVIRNO SPOROČILO: mergetka


IZVIRNO SPOROČILO: tina50

IZVIRNO SPOROČILO: Dinki

IZVIRNO SPOROČILO: tina50

men pa niso všeč te prenovljene strani za album! sem hotla pogledat slike iz prejšnega srečanje, ko ste ga imele, pa se ne da! zgleda, da, če imaš zaklenjenega, ga lahko vidiš samo samuser posted image

a boste druge kej dale slikice gor iz zdejšnega srečanja! rada bi vidla sebe, kok zgledam!user posted image


Jaz ne vem kako so naredili sedaj, vem le da sem imela 2 albuma zaklenjena, zdej pa nista več user posted image .
Tina50, sebe lahko vidiš v albumu s srečanja pri Mergetki. Slikice pa ima še Zofy, ki jih bo tudi upam kmalu dala gor.



pri Mergetki ni nobenega albumauser posted image

kakor sem jaz sedaj skapirala te albume, je tako! če si imela zaklenjenega, ga sedaj ti vidiš, mi pa ne, ker jez ne vidim tiste slike oz. albuma, ko ste imele prvič srečanje! če daš tam možnosti, da vidiš ti in tvoj prijatelj, ne vem kako je to! če hočeš, da ga vidijo drugi, pač moraš tam izbrati, da gfa lahko vidijo vsi!user posted image user posted image user posted image

tako, da mergetka, prosim, da daš tam možnost, da ga vidimo tudi drugi-album!

alarm........


Ne vem, v čem je fora teh novih albumov, ker eni jih pa vidijo...npr. Dinki. In s San smo mal eksperimentirale: dala sem jo v imenik in pol zbrisala in smo gledale, če vidi v obeh primerih. In je videla, tko da ne vem, zakaj jih ti ne vidišuser posted image


Tudi meni ni nič več jasno kako je to sedaj narejeno user posted image , sem pa prepričana, da je narejeno z neko napako.
Jaz uglavnem vidim vse albume od Mergetke, prav tako od Tine50 in Zofy.....BTW, hvala Zofy tudi tebi za slikice user posted image .

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu mergetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4693
   RE: zakladki marčevk
1.10.2008 11:21:15   
Dinki
Lona76, čestitke Taji za upešen pregled in da ste končno dobili pikico user posted image user posted image user posted image .

NČK, čestitke Anji za taka dva VELIKA podviga...kakanje v školjko???? user posted image  user posted image user posted image user posted image

Ursi2, ti pa si faca, da imaš že ob 8h zjutraj skuhano kosilo user posted image , pa San tudi user posted image . Pri meni se zaenkrat še meso oddtaja user posted image .





_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu Lona76)
Neposredna povezava do sporočila: 4694
   RE: zakladki marčevk
1.10.2008 11:23:21   
Dinki
IZVIRNO SPOROČILO: Špela100

IZVIRNO SPOROČILO: Dinki

IZVIRNO SPOROČILO: Špela100

Dinki hvala za link, zgleda lepoooo, ja moram moje tja spravt, da se mal naužijemo. Pa maksa mal v bazen...

Bravo za kakanje. Ja sladke kamilce so menda boljš kot komarček, pa ttudi sladka voda je ok. No vama so pa itak že slive pomagale. Jaz zdaj pri uvajanju ful pazim, ko dajem korenček in banano, da ni preveč, da ga kaj ne zapre.

Na slikcah ste pa lušne ful...Tit ma pa isto majčko kot Maks.


Špela100, imajo tam t.i. hišo razvajanja kjer je poleg savn še đakuzi. Mi trije smo bili tam sami in se je Titek kopal kar v tem bazenčku, pač nisva vklopila mehurčkov. Ma je plaval kot mala ribica . Bom ob priliki dala slikice gor.

jaz sem mu do sedaj dajala komarček ravno zaradi tega, da mu ne dodajam cukra, ampak če vse pravite da je bolje sladkane kamilice....



mmmmm...hiša razvajanja...kaj je že to??? Ja, ja čimprej moram mal osvežit spomin....
Kaj pa cene?? Dinki ti bi pa že lahko kakšno provizijo kasirala, ko delaš tako fajn reklamo.


Ja, računam na to, da bom naslednjič imela zastonj user posted image .
Drugače pa vikend paket s polpenzionom (petek, sobota, nedelja) pride 85 € na osebo (vse vključeno v ceno tudi uporaba hiše razvajanja).

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 4695
   RE: zakladki marčevk
1.10.2008 11:27:18   
Dinki
Sem dodala še od Taje najnovejše podatke.


user posted image user posted image user posted image SONČKI MARČEVČKI user posted image user posted image user posted image


Ursi2: Luka - 19.2.2008
ob rojstvu: 2380g, 45,5 cm
2. mesec: 5240g, 52 cm
4. mesec: 7200g, 63 cm


Azzurra: Daša - 21.2.2008
Rojstvo: 53cm, 3.430
1. mesec: 56 cm, 4.370
2. meseca: 61 cm, 5750
3. mesece:66 cm, 6.750
4. meseci: 7.400
4,5 mesecev: 7800g, 72 cm

miska_32: Nejc - 24.2.2008
Rojstvo: 47cm, 2.380
1.mesec: 52cm, 4.450
2. meseca: 58 cm, 5.570
3. mesece:61 cm, 6.170
4,5 mesecev: 67,3cm, 8190
6 mesecev: 70.6cm, 9340

miska_32: Neva - 24.2.2008
Rojstvo: 46cm, 2.170
1.mesec: 50cm, 3.500
2. meseca: 55 cm, 4.500
3. mesece:58 cm, 4.900
4,5 mesecev: 62cm, 6.150
6 mesecev: 67cm, 7.420

Arabela: Sergej - 25.2.2008
Ob rojstvu: 3780g, 51cm
1.mesec:5380g, 57,5cm
2.mesec: 6840g, 59,5cm
3.mesec: 7460g, 62,5cm


Aleži: Sara - 27.2.2008
Ob rojstvu 3490,50 cm
5 tednov 4500, 55 cm
9 tednov 5560, ?
13 tednov 6450, 63 cm
17 tednov 7200, ?
25 tednov 8350, 72 cm


Ursi84: Nejc - 28.02.2008
Ob rojstvu: 3450 g, 52 cm
1. mesec: 4.520 g, 53,5 cm
2 mesec: 5.470 g, 57,5 cm
3. mesec: 6.210 g, 60,5 cm
4. mesec: 6.580 g, 62 cm
5.mesec: 7.430 g, 65,5 cm
6,5 mesec: 8.055 g, 67,5 cm


katj: Rok - 2. 3. 2008
rojstvo: 3620g,53 cm
1.mesec: 4450g, 55,5 cm
2.mesec: 5600g, 61 cm
3. mesec: 6100g, 61 cm
6. mesec: 7900g, 70 cm


lucalu: Tai - 3. 3. 2008
Ob rojstvu: 2550g, 48cm
1 mesec: 3950g, 55cm
2 meseca: 4880g, 59cm
3,5 meseci: 5840g, 63cm
5 mesecev: 6840g, 65cm
7 mesecev: 7650g, 70cm 


Nasy : Maša - 4.3.2008
rojstvo : 4420, 54cm
1.mesec: 5100g, 56 cm
2.mesec: 5800g, 59 cm
3.mesec : 6900g, 60 cm


Lona 76: Taja - 4.3.2008
Ob rojstvu: 3900g, 53 cm
1. mesec: 4170g, 54 cm
2. mesec: 5210g, 57 cm
3. mesec: 5640g, 60 cm
4. mesec: 6240g, 62,5 cm
6 mesecev 3t: 8190 g, 68 cm 


jagoga: Tomaž - 6. 3. 2008
Ob rojstvu: 2990g, 50 cm
1. mesec: 3900g, 52 cm
2. mesec: 4650g, 56 cm
3. mesec: 5450g, 59 cm
4,5 mesecev: 6400g, 63,5 cm
6 mesecev: 6910g, 65 cm


Čakajoča: Nik - 7.3.2008
porodna teža: 3610g in 51 cm
1. mesec:4535g in 54,7 cm
2. mesec: 5.330g in 58 cm
3. mesec: 6410g in 60,5 cm
4. mesec: 7550g in 64,5 cm


Mumu: Tia - 8.3.2008
Ob rojstvu, : 3330 g, 50 cm
1 mesec: 4135 g, 51 cm
2 meseca: 4710 g, 53 cm
3 meseci: 5210 g 56 cm
4 meseci: 5920 g
6 mesecev: 6960 g, 63 cm


Tina50: Lan - 9. 3. 2008
Ob rojstvu: 3880g, 53cm
6tednov: 5220g, 57cm
3meseci: 6420, 65cm
5.mesec:7760,69cm
6,5 mesecev: 9100g,71cm 


Pingvinčica: Nina - 11. 3. 2008
rojstvo: 3500, 52 cm
1. mesec: 4780 g, 57,5 cm
3. mesec: 5780 g
3. mesec: 6010 g, 64 cm



Špela100: Maks - 11.3.2008
ob rojstvu: 3.390 gr, 51 cm
1 mesec 4.450 55 cm
3 meseci 5.930 63 cm
4,5 meseca 6.800 66 cm



Ek76: Mia - 12.3.2008
ob rojstvu - 48 cm, 2880g,

1. mesec 54 cm, 3780g,
2. mesec 56 cm, 4450 g,
3 mesec 59 cm, 5050g,
4,5 mesec 62 cm, 5680g.


*BellaLuna*: Luka - 14. 3. 2008
ob rojstvu: 3580g in 53 cm
1. mesec: 4540g in 55,5 cm
2. mesec: 5450g in 60,5 cm
3. mesec: 6520g in 63 cm



Terida: Erika - 16. 3. 2008
Ob rojstvu: 3500 g, 51 cm
1. mesec: 4200 g, 54 cm
2. mesec: 4895 g, 58 cm
3,5 mesec: 5640 g, 63 cm
5,5 mesec: 6900 g, 66 cm



paola: Vesna - 17. 3. 2008
ob rojstvu: 3500g, 51 cm
1. mesec: 4500g, 56 cm
2. mesec: 5500g, 63 cm


Zofy: Julija - 18. 3. 2008
Ob rojstvu: 3300g, 52cm
1. mesec: 4000g, 53,4cm
2. mesec: 5200g, 59,2cm
3. mesec: 5770g, 60,5cm
4m 13 dni: 6450g, 64 cm
6m: 7430g, 67,5 cm


medica: Anis - 20. 3. 2008
ob rojstvu: 3740g, 53cm
1 mesec: 4750g, 56cm

3. mesec : 7140g, 61cm
4,5 meseca: 7850g, 65,5cm
6 mesecev: 8130g, 66,5cm


Katiandi: Jaka - 20. 3. 2008
Ob rojstvu: 3180g, 49 cm
1. mesec: 4010g, 56 cm
2. mesec: 4950g, 58,5 cm

3. mesec: 5890g, 61,5cm


Klaudy: Kaja - 20. 3. 2008
ob rojstvu: 2840kg, 48cm
1.mesec: 3850 kg, 53 cm
2.mesec: 4900 kg, 56 cm
3.mesec
: 5720kg, 58,5cm
4,5 mesec: 7300 kg, 63 cm


san: Urban - 21. 3. 2008
Ob rojstvu: 3790g, 54 cm
1. mesec: 5200 g, 57,5 cm
2. mesec: 6000 g, 61,5 cm
3. mesec: 6390 g, 64 cm

4. mesec: 7200 g, 67,5 cm
6. mesec: 7800 g, 70 cm



Ribica85 : Kristjan - 22. 3. 2008
ob rojstvu: 3950g, 55cm
1.mesec: 5000g, 59cm
2. mesec: 6100g, 62cm
3.mesec: 7330g, 65cm



Vilma: Julija - 22.3.2008
Ob rojstvu: 3010 g, 50 cm
1,5. mesec: 4615 g, 54 cm
3. mesec: 5410 g, 59 cm

5,5 mesecev: 6500g, 65,5 cm


Violica_23: Nataša - 24.03.2008
Ob rojstvu: 3550g, 53 cm
1.mesec- 4450 g, 54,5 cm
2.mesec- 5920 g, 59 cm
3.mesec- 6830 g, 63 cm
4,5.mesec- 8090 g, 67,5 cm
6.mesec- 8610 g, 70 cm


perp: Neja - 25.3.2008
Ob rojstvu: 3820g, 54cm
1. mesec: 4470g, 56,7cm
2. mesec: 5610g, 60,3cm
3. mesec: 6850g, 62,8cm
4.mesec: 7800g
4,5 mesec: 8340g, 65,5cm
5. mesecev: 8640g
6 mesecev: 9510 g, 68,5 cm 


Mergetka: Matic - 28. 3. 2008
ob rojstvu: 3610g, 51cm
6 teden: 4660g, 54cm
2. mesec:5500g, 57cm



gaya24: Maj - 31. 3. 2008
ob rojstvu: 4680g, 53cm
3.tedne: 5200g, 56.5cm
6.tednov: 6100g
2. mesec: 6800g, 61cm
3. mesec: 7980g, 66.5cm
4. mesec: 8910g,
5. mesec: 9700g, 70cm
6. mesec: 10680g, 73cm


Naša črtica koraka: Anja - 31. 3. 2008
Ob rojstvu: 3290g, 51cm
1. mesec: 4015g, 54,5cm
3. mesec: 5000g, 61 cm

4. mesec: cca. 5500g
5,5 mesecev: 6130g, 65,5 cm


Katy13: Taja - 4. 4. 2008
Ob rojstvu: 3680g, 51,5 cm
19 dni: 4070g, 55 cm
2. mesec: 5210g, 58 cm
3. mesec: 5710g, 60 cm
3 mesece 19 dni: 6100g, 61 cm
5. mesec: 6800g, 66 cm
5 m in 20 dni: 7220 g, 65 cm


Dinki: Tit - 7.4.2008
Ob rojstvu: 4235 g, 58 cm
3. tedni: 5190 g
6 tednov: 6900 g, 61 cm
2 meseca: 8000 g

3 m 1 t: 9420 g, 68 cm
4 meseci: 10,6 kg
5 mesecev: 10,9 kg, 74 cm


_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu lucalu)
Neposredna povezava do sporočila: 4696
   RE: zakladki marčevk
1.10.2008 11:27:22   
san

IZVIRNO SPOROČILO: Špela100

San pa si me res ujela user posted image user posted image user posted image .
Od tasta pa no comment, pa od tašče tud ne....to so pa res čist ena posebna vrsta. Glih včeraj je bila na obisku in skoz z glavo v maksa on pa v jok. Ma ni preštudirala, da mu ne paše...res doooolgi kabli....dokler ga nisem vzela v naročje ni nehal...

Ja jaz bi paparico, če mi jo lahko pošlješ na zs...pa ful hvala....

Pšenični zdrob sem mu pa jaz skuhala včeraj na kompotu in je jedel. Tistega bebe gresek. Upam, da nisem kaj falila, da ni bilo prezgodaj??
San včasih se je dobilo v Italiji tako fino pašticoza otroke, ki je ni bilo treba nič kuhati, si jo sam v vodo stresel. Je bila ful dobra. Zdaj pa ne vem kako je z glutenom in to.

Slikce tudi jaz vidim od Zofy in od Tine in od Margetke, pa tudi jaz žal ne vem katera je katera...

Ma kako ste pridne, vse neki že kuhate, vse ste že skuhale...jaz pa sploh še ne vem kaj bom kuhala user posted image user posted image
Kakšna ideja??


Ja vsi bolni, da se čimprej pozdravite....ja zdaj se je začelo....





špela na zs ne gre, pošlji mi mail na zs, pa ti pošljem na mail, ok?


(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 4697
   RE: zakladki marčevk
1.10.2008 11:29:44   
san
aja, ja ta gres sm mislila. pa za tiste paštice td vem, k sm jih izabeli delala, pa izidorju tut, sm takrat še nism tolk kompliciralauser posted image

urban je ravno pojedel juhico z korenčkom, kolerabo, bučko, zeleno in koromačem, pa kosmički - user posted image mu je prav teknilauser posted image

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 4698
   RE: zakladki marčevk
1.10.2008 11:30:54   
Dinki
IZVIRNO SPOROČILO: san

aja, mam paparico - tist link od zofy mi ni delal, mi jo je pa ena po mejlu poslala, če katera hoče, ji jo pošljem, pište na zs....


San, bi tudi jaz, prosim user posted image . Sem ti poslala ZS. Hvala!

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 4699
   RE: zakladki marčevk
1.10.2008 11:33:50   
Dinki
IZVIRNO SPOROČILO: san

aja, ja ta gres sm mislila. pa za tiste paštice td vem, k sm jih izabeli delala, pa izidorju tut, sm takrat še nism tolk kompliciralauser posted image

urban je ravno pojedel juhico z korenčkom, kolerabo, bučko, zeleno in koromačem, pa kosmički - user posted image mu je prav teknilauser posted image


Moj Titek poje za kosilo (le) 100 ml zelenjavne ali sadne kašice + dober deci čaja spije za tem. Ma se sprašujem ali ima dovolj velik obrok? Sem ga pa nehala dojiti za tem obrokom GH. A katera ve kolikšna je količina, ki naj bi bila vsaj približno primerna oz. zadostna? Nekatere, tudi Mumu, pišete o takih količinah hrane, da imam jaz kar mal slabo vest....
čeprav za kile se nam res ni treba bat user posted image

< Sporočilo je popravil Dinki -- 1.10.2008 11:34:24 >


_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 4700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?