|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 14:41:20   
Dinki
IZVIRNO SPOROČILO: jagoga

IZVIRNO SPOROČILO: san

jagoga, lepo te je tudi malce bratuser posted image


Pa da ne bom samo jaz vas brala, pa vi mene brale vam pa eno risanko pošljem. Men je ful dober tale Bacek Jon

http://www.youtube.com/watch?v=m0jBR7aNtQM&feature=related





user posted image  ful luštkano user posted image , prvič vidim.

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 14:52:33   
Zala.
ku ku pozdravljene

no tudi jaz sem marčevka. user posted image Imamo punčko Zalo. Ja res je velikokrat pokukam sem gor tako da vas malček poznam. Ste krasne čveke, polne nasvetov, jaz pa lena za pisanje res grdo od mene. Torej hvala vsem in vsaki posebej za nasvete in dobre namige mogoče tudi jaz pridam kakšnega.
Marčevski zakladki so pa vsi user posted image user posted image user posted image . Itak.



(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 14:56:21   
jagoga
IZVIRNO SPOROČILO: Dinki

IZVIRNO SPOROČILO: jagoga

IZVIRNO SPOROČILO: san

jagoga, lepo te je tudi malce bratuser posted image


Pa da ne bom samo jaz vas brala, pa vi mene brale vam pa eno risanko pošljem. Men je ful dober tale Bacek Jon

http://www.youtube.com/watch?v=m0jBR7aNtQM&feature=related





user posted image  ful luštkano user posted image , prvič vidim.


Bo že še prišel čas, ko boš vse risanke spoznala. user posted image Vsak dan se 18:40 pred televizor usedi, pa jih boš videla. Če se ne motim je ravno danes Bacek Jon na vrsti. user posted image

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 14:56:54   
tina50
IZVIRNO SPOROČILO: jagoga

IZVIRNO SPOROČILO: san

jagoga, lepo te je tudi malce bratuser posted image


Pa da ne bom samo jaz vas brala, pa vi mene brale vam pa eno risanko pošljem. Men je ful dober tale Bacek Jon

http://www.youtube.com/watch?v=m0jBR7aNtQM&feature=related





sem ga pogledala!user posted image  

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 14:57:39   
jagoga
Zala dobrodošla med namiuser posted image

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 15:01:20   
tina50



IZVIRNO SPOROČILO: Dinki

ampak zadovoljstvo ko dobi zizo, pa je še zmeraj največje. Kar odpre ustka ko ve, da se bova dojila in čaka, kot ptiček user posted image  user posted image .


tud ti to je pri nam še tako! me kar za modrček začne vleči, če še slučajno jaz kaj mutim, da mu ne dam takoj zize! pa večkrat se kar tako zarine v joške, če mu je nerodno....

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 15:01:46   
jagoga
IZVIRNO SPOROČILO: Dinki

jagoga, nam zaupaš kaj je Tomaž, da vam uspe pridelati brez vonja? user posted image
Zofy, breskva praviš, da popravi aromo? user posted image


Prehrana ni nič drugačna, kot jo vse opisujete tukaj gor, ampak verjetno je njegova prebava bolj učinkovita in pobere vse, kar je za pobrat iz hrane.user posted image
Ko pa je začel z GH pa je vse kar je notri šlo, je ravno takšne oblike samo bolj rjave barve, ven prišlouser posted image

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 15:09:11   
tina50
pri hranjenju  sedimo mi v stolču, ne trip trap, z mizico! pa mu dam kakšno igračo zraven, da je še potem tista v ustih in potem seveda potem umazana od hrane, o rokah pa da ne govorim! včeraj je udaril po skledčki z jabolko in rižekom in je šlo vse po tej mizici, po njem  in po meni, pa po tleh!.....pa smo čistili....user posted image ...in se preoblekli....user posted image ... malo pa pojedli, kolkor je ostalo not!

Zala dobrodošlauser posted image

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 15:13:37   
mergetka
Ojla, mamice!

Sedim v dnevni na tleh po turško in mam Matica v krilu. Čist je že zaspan, ma dudo v ustih in se igra s fršlusom od jopčke. Torej sem v user posted image . Zadnje čase imam poleg njegove igralnice še rjuho in dekco čez tepih, da mamo večjo površino za igrat.

Kot ene pravite, sem pa jaz tud čist v user posted image user posted image , ko mali ziza in me vmes mal pogleda, pa se mi zasmeji in nazaj ziza...


Mi smo jedli včeraj skor isto kot pri vas danes, Dinki. Danes sem pa malemu dala krompir in bučke, pa ni bil preveč navdušen. Se je zgleda navadil na okusnjše kašice zvečer...


Hrani se pa Matic, gosto hrani..., zaenkrat še v ležalniku. V trip-trap stolčku ga še mal zanaša.






(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 4784
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 15:13:50   
mumu
Zala: user posted image

Punce k povsod dež pada k se tako veselo mente že cel dan. Pri nam je blo zjutrej prov finih 20 stopinj tko da smo od 8.30 do 11.30 s prijateljicami vozičkaricami (štiri smo) vse okrog obrnile.

Kakamo mi prov fino 2x na dan ne preveč gosto, tko k ena pašteta no pa vedno tiste barve kar smo prejšen dan jedel, najbolš je korenček, pol kar pravem da ga lahko še enkrat poje user posted image .

Stolček za hranjenje uporabljam samo kadar je na žlico drugače se pa najbolš še vedno počuti v ležalniku.

No zdej pa še mene neki zanima katere plenice uporabljate???????
Sploh ne vem kaj naj ji kupujem za ponoči, tut pri nemških pamperskah se mi zgodi da premočjo, in je zjutrej vsa mokra pižamica user posted image . Pol pa včasih mislem da bi ona najbrž še sapala pa jo mot ta vlaga. 

tako zdej gram pa mal kuhat k bo user posted image  kmal doma, pol gremo pa v lj.


Vas počekiram še zvečer.

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 15:27:53   
Ursi2
Zala ,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kako ste kaj, punce? Vas tole vreme kaj zdeluje? Men se zdi, da me luna trka! user posted image . Sem čist zmedena.
Čudno da nisem ta teden že hiše zažgalauser posted image user posted image user posted image

Ja, mi se hranimo že v stolčku - Peg perego prima pappa in mu je kr všeč.

(odgovor članu mumu)
Neposredna povezava do sporočila: 4786
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 15:40:09   
mergetka
Katj, čestitke tvojemu Korenjaku!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
                                                                      
                      R        O       K

                                              
                  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Vilma


Dinki valjda si bla s Titom, sej ne vem kaj mi je bilo, da sem to vprašala. Mogoče zato, ker sem prebrala hiša za razvajanja in sem avtomatično pomislila, da je to samo za par in ne za male otroke.  Pazi mene in mojo logiko user posted image

Sem pogledala fotke s srečanja, ste luštne. Tiste, ki še ne poznam, sem spoznala po dojenčkih, sploh Mergetko, njenega čupkota bi na drugem kontinentu spoznala. user posted image


Dinki, daš prosim, še 1x link za razvajanje gor, si mi dala idejo za darilo.... Aja, hvala za pohvale za slikcouser posted image user posted image user posted image . Tolk dolgo sem mela tisto muco, ker nisem znala na user posted image japčk-kompjuterju pomanjšat slikce. Zdaj sem se pa mal zavzela in evo, ratalo.

Vilma user posted image user posted image . Zdaj pa še ti kaj pridi, da te spoznamo. Ja, Matic ma pa res ful čupo. Če bi bil punčka, bi že s špangicami okol migal

Mojih slikic najbrž ne rabim komentirat, ker je Zofy to  ful dobro naredila s svojimiuser posted image . Torej tista marčevka, ki vam ni znana, je Zofy user posted image .

Kakec, ne diši kot  user posted image ... Včeraj je Maticu ful po hipovi kašici user posted image .


NČK, sej ni nič narobe, če si ti vidijo tangice , sploh če so rdečeuser posted image BZ


Plenice: menjujem Mullerjeve in eko iz Mullerja. Da se mal mala rita nadiha ;) Matr, reklamo delamo tem firmam...



< Sporočilo je popravil mergetka -- 2.10.2008 15:45:53 >

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 4787
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 18:37:39   
Ursi2
Živjo. Naš miško je pa dans tk zaspan, samo spal bi, pa kr muli se neki, pa si mane učke. Sem ga mislila zdejle malo podojit pa se it umit in v pižamo, pa mi je revček zaspal, sem ga dala kr v postlo, pa naj spi malo, bo pa bolj dobre volje potem v bani. user posted image

Plenice: Mi uporabljamo Mullerjeve in so mi zakon. Sem sicer na začetku uporabljala Pamperske, predvsem zato, ker smo jih dobili. Sta mi še 2 paketa ostala. En paket enkice, ker je soseda prinesla nam za darilo tri mesece po porodo paket plenic enkic. Kaj morš, bomo pa pri naslednjem porabli. user posted image



(odgovor članu mergetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 19:50:38   
Naša črtica koraka

user posted image user posted image  ja res me je skoraj odplaknilouser posted image  sreča, da je morje tlele kar dalečuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: jagoga

IZVIRNO SPOROČILO: san

jagoga, lepo te je tudi malce bratuser posted image


Pa da ne bom samo jaz vas brala, pa vi mene brale vam pa eno risanko pošljem. Men je ful dober tale Bacek Jon

http://www.youtube.com/watch?v=m0jBR7aNtQM&feature=related


jaaa, bacek Jon, ta je the best! Kadar je na TV me pride matija iskat: mami, nehi dojit, bacek jon je!"user posted image

< Sporočilo je popravil Naša črtica koraka -- 2.10.2008 19:54:57 >

(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 19:51:05   
Naša črtica koraka
IZVIRNO SPOROČILO: Dinki

IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

Aja, pa glede horoskopa - po kitajskem so naši malčki podgane (user posted image ), kamen pa lahko tle pogledate (izberete znamenje in piše).
  • Od rib je hematit oz. mesečev kamen

  • od vodnarjev je akvamarin

  • od ovnov pa diamant (uauuser posted image )





A diamant bi naš Tit imel? Skromno, ni kaj user posted image
Podgance???? user posted image


boljš kot kakšna kkkkkk-kkk-kača!

(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 4790
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 19:51:38   
Naša črtica koraka
IZVIRNO SPOROČILO: Zala.

ku ku pozdravljene

no tudi jaz sem marčevka. user posted image Imamo punčko Zalo. Ja res je velikokrat pokukam sem gor tako da vas malček poznam. Ste krasne čveke, polne nasvetov, jaz pa lena za pisanje res grdo od mene. Torej hvala vsem in vsaki posebej za nasvete in dobre namige mogoče tudi jaz pridam kakšnega.
Marčevski zakladki so pa vsi user posted image user posted image user posted image . Itak.





user posted image user posted image  pa smo te zvabili iz luknjice user posted image  

Zdaj pa le večkrat premagaj lenobo in kaj napiši o svoji Zali, pa kakšno slikico namalaj, da jo bomo lahko občudovale. user posted image

(odgovor članu mergetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4791
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 19:52:53   
Naša črtica koraka
IZVIRNO SPOROČILO: mergetka


NČK, sej ni nič narobe, če si ti vidijo tangice , sploh če so rdečeuser posted image BZ



meni je pa grdo, da se tangice ven vidjo.

Ampak niso tangice. Ker tangic ne nosim. Je majčka in je res ko ene tangice vidt.

(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 19:54:07   
Naša črtica koraka
A se meni samo zdi, ali je čas za napisat in poslat poste krajši? user posted image user posted image user posted image

Grrrr.

(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 4793
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 21:00:10   
Azzurra
na kratko: pozdrav vsem marčevkam!

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 21:06:51   
Vilma
Evo mene...
Sem sama doma,dragi dežura, oba otroka sta že padla za svobodo. user posted image  Ta del dneva mi je tko fajn. Ko otroka zaspita in imam uro, dve samo zase. Mmmm kako uživam user posted image
Jagoga fajn, da si se oglasila, sem te že prav pogrešala! user posted image  A prideš kaj na naš konec?
Kje pa je Azzura, jo prav pogrešam? Punca, ven iz ilegale!!!!!
Zala dobrodošla! Daj napiši kaj več o svoji punci, kdaj je rojena, teža ipd. user posted image
Mergetka, na prvem srečanju sem bila, zdaj na tem drugem pa ne! Ampak na naslednjega pridem! Zdaj sem mobilna in se ne bo problem zapeljat kamorkoli! user posted image

Risanke: mi imamo čudnega otroka doma. Ne mara preveč televizije, če lahko verjamete. user posted image  Mogoče zdrži pol risanke in to je to. TV je lahko cel dan prižgana, pa se ne bo niti obrnil in pogledal, kaj je na ekranu.
No z Julijo bo drugače. Ona že zdaj prav bulji v ekran! Tako da najraje ugasnem in prižgem radio. Sicer pa se pri nas tv prižiga šele ob sedmih. Kao zarad dvevnika, ma ga itak nič ne gledam.

Julija in Dominik sta se včeraj prvič skupaj kopala. user posted image  Mala je bila v fliperju. Dominiku se je straglo od sreče, je kar vreščal, šprical malo in jo zalival s kanglico. user posted image  Malčica se ni nič pritoževala, hvala bogu. 

Imam še eno vprašanje za tiste, ki imate starejše otroke v vrtcu in jih greste vi dvignit popoldne. Moja JUlija se da spat glih ob treh in takrat bi spala in spala, jaz pa ne vem, kako po Dominika v vrtec ta čas. A ve svoje dojenčke zbujate, da greste lahko v vrtec? San, Jagoga, NČK, Katy...verjetno sem še kakšno pozabila. A imam samo jaz spet te probleme? user posted image

< Sporočilo je popravil Vilma -- 2.10.2008 21:10:50 >

(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 21:07:55   
Vilma
IZVIRNO SPOROČILO: Azzurra

na kratko: pozdrav vsem marčevkam!

Tole pa je bila telepatija. user posted image  

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 4796
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 21:26:42   
jagoga
IZVIRNO SPOROČILO: Vilma

Evo mene...
Sem sama doma,dragi dežura, oba otroka sta že padla za svobodo. user posted image  Ta del dneva mi je tko fajn. Ko otroka zaspita in imam uro, dve samo zase. Mmmm kako uživam user posted image
Jagoga fajn, da si se oglasila, sem te že prav pogrešala! user posted image  A prideš kaj na naš konec?
Kje pa je Azzura, jo prav pogrešam? Punca, ven iz ilegale!!!!!
Zala dobrodošla! Daj napiši kaj več o svoji punci, kdaj je rojena, teža ipd. user posted image
Mergetka, na prvem srečanju sem bila, zdaj na tem drugem pa ne! Ampak na naslednjega pridem! Zdaj sem mobilna in se ne bo problem zapeljat kamorkoli! user posted image

Risanke: mi imamo čudnega otroka doma. Ne mara preveč televizije, če lahko verjamete. user posted image  Mogoče zdrži pol risanke in to je to. TV je lahko cel dan prižgana, pa se ne bo niti obrnil in pogledal, kaj je na ekranu.
No z Julijo bo drugače. Ona že zdaj prav bulji v ekran! Tako da najraje ugasnem in prižgem radio. Sicer pa se pri nas tv prižiga šele ob sedmih. Kao zarad dvevnika, ma ga itak nič ne gledam.

Julija in Dominik sta se včeraj prvič skupaj kopala. user posted image  Mala je bila v fliperju. Dominiku se je straglo od sreče, je kar vreščal, šprical malo in jo zalival s kanglico. user posted image  Malčica se ni nič pritoževala, hvala bogu. 

Imam še eno vprašanje za tiste, ki imate starejše otroke v vrtcu in jih greste vi dvignit popoldne. Moja JUlija se da spat glih ob treh in takrat bi spala in spala, jaz pa ne vem, kako po Dominika v vrtec ta čas. A ve svoje dojenčke zbujate, da greste lahko v vrtec? San, Jagoga, NČK, Katy...verjetno sem še kakšno pozabila. A imam samo jaz spet te probleme? user posted image


Vilma
1. Naslednji konec tedna se pripravi, če bom le utegnila se oglasim, natančno še sporočim.
2. Ti si danes sama, jaz sem bila pa v sredo in včeraj, ampak ko sem sama, vedno zaspim skupaj z otroci, potem se mi pa ne ljubi več vstat. Včasih prav paše tudi malo več spanja.
3. Pred enim letom sem se tudi jaz spraševala, zakaj naš ne zdrži niti ene risanke do konca, pa se je ve enem letu vse spremenilo. Sem prav srečna, da kdaj pozabi da obstaja TV in računalnik in se cel dan samo igra.
4. Glede spanja pa se trudim, da mi opoldansko spanje začne bolj zgodaj(vsaj okoli 13 ure) in da se do 15 ure že zbudi.Ampak ravno takrat, ko bi jaz rada, da bi se okoli 15 ure zbudil, da bi šla v vrtec iskat tavelikega mi spi. Ali počakam, da se zbudi in ga grem iskat kasneje, ali pa ga moram zbudit. V rezervi imam nosečo sosedo, da bi mi ga popazila za tistih 10 min, kot jih rabim da pridem v vrtec in nazaj. Ampak vsak čas bo ta soseda rodila, tako da bom mogla kakšno drugo verzijo iskat.

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 4797
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 21:35:36   
Vilma
1. Jagoga za drug teden sem pripravljena na srečanje! user posted image
2. Naša dva zgodaj zaspita, Julija ob 19.30, Dominik ob 20.00. Ob osmih jaz še ne morem spat.
3. A tko praviš, da je pri vas z risankami? Verjamem, da se bo tudi pri nas spremenilo. Bom uživala zdaj v tem obodbju. user posted image
4. Tudi jaz imam sosedo,ki je trenutno brez službe. Ma to je začasna varianta. Ji odnesem varuško gor in če se Julija zbudi, pride k njej. Danes se je to prvič zgodilo, pa je mala jokala, ker se je zgleda ustrašila neznanega obraza. Drugače nikoli ne joka, ko se zbudi. No ja, saj jo bo minilo to spanje okrog tretje ure.

Zda paš ibam spat, se bojim, da noč ne bo prehuda.
Lahko noč

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 21:51:44   
Azzurra
IZVIRNO SPOROČILO: Vilma

IZVIRNO SPOROČILO: Azzurra

na kratko: pozdrav vsem marčevkam!

Tole pa je bila telepatija. user posted image  


ma jaz sem vedno v ozadju, vas vedno berem, včasih celo kaj napišem user posted image  

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 4799
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 22:25:58   
katj
čer, že spite?

še mal počebljam, pol pa upam da grem spat. vedno grem prepozno.

hvala za čestitke!

dinki, bravo za user posted image  Titka, priden fante ko takole lepo spi, se boš lah fajn naspala.
vilma, tiste dneve ko grem po Marka v vrtec, sva itak od doma že velik prej, tko da Rok spi v vozičku ali v avtu.
hranjenje......jst mam stolček od Chiccota, se tud skor čist poleže, če želiš in nama je fajn. sem ga pa dons dala v tisti Antilop od Ikee in ga je blo nemogoče hranit, ker je tam manj privezan in se je zvijal na vse strani.
GH, jst tud samo kuham in nič ne pražim.
pozdravljena Zala.
slikce morm še pogledat. NČK, tele tangice me zanimajo user posted image .
san, paparica tud mene zanima, sam nism vsega prebrala in ne vem točno.......je kje link al kako?

rok je bil včeri 3. cepljen.
sej ne vem, a damo za 7. mesec tud mere na seznam? itak ne znam user posted image .
no, 72 cm in 8700g mamo.

_____________________________

ROK 2.3.2008
MARK 22.11.2006

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?