|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrčki 2006-4
30.9.2008 22:19:46   
frrrr
še poročilo...

včerajšnja noč prespana... antibiotika ne je več in ga nisem nič budila... zjutraj ob 6ih nekaj zajamral, šla pogledat, a je spal... ob 7ih isto, pa sem ga kr nabasala in odnesla k sebi v posteljo in sva se crkljala še 20 minut do budilka user posted image se stisne kot polhek user posted image

danes tut pridno zaspal... do sobote bo že fino navajen tako spat in bomo tut na koroškem poskusili na tak način uspavanje.

danes bil v vrtcu in se je imel lepo. sva ga vprašala s kom se je igral, pa je odgovoril JULIJO, ABETOM (to je ažbe)

v četrtek greva na telovadbo v šolo nasproti hiše. sem pri g-rega skensla, ker je abc športa ceneje in še lokacija mi bolj ustreza. sicer mi je g-rega program všeč, a je tolk logistike potrebno, da pridemo do ježice user posted image brezveze.

današnja zanimivost... popoldne smo se previjali in je bil v kopalnici en molj... sem ga valjda fentala. in pri kopanju mali začne KJE JE ČEBEL? KJE JE ČEBEL? no, pa nama je kapnilo, da misli molja - ga je zamenjal za čebelo, hkrati pa vedel, da ni ženskega spola user posted image

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: Oktobrčki 2006-4
30.9.2008 22:21:28   
frrrr
nimam več kaj počet... telovadit se mi ne da, brat tut ne... nos mi je začel danes curljat... stuširana in v pižami sem že... najverjetneje bom šla kr v posteljo... lepo spite!

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: Oktobrčki 2006-4
30.9.2008 22:24:33   
frrrr
ko sva se z možem odločala za ime otroka, je bilo zavedenih 280 fantov z imenom Jaša... zdej jih je pa 379... v letu 2006 in 2007 torej 100 fantov s tem imenom user posted image
http://www.stat.si/imena_baza_imena.asp?ime=ja%9Aa&priimek=&spol=M

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: Oktobrčki 2006-4
30.9.2008 22:25:54   
*anč*
frrrr  hvala za lepe želje za uspešen štart! u četrtek pa kr pokliči in mal povprašaj. uh,kok bom zaposlena,ko boste rojevale tretjič user posted image .

lu  nam pridejo 2x na leto pošpricat za faraonke pa kljub temu še kako najdem,ampak ni panike. mogoče bi blo bolš,da vam pride kdo,ki se s tem ukvarja pošpricat. lepo se uči,bom držala pesti u torek!!

ok,zdej pa umit pa spat user posted image . lepo spite in kej sladkega sanjajte! user posted image


_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

(odgovor članu *anč*)
Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: Oktobrčki 2006-4
1.10.2008 0:01:27   
frrrr
eh, sm padla v ta imena in še nisem šla spat user posted image
sem izbirala moška imena... žensko imamo še od Jaše na zalogi... aja, pa nisem še noseča in ne delamo še na tem user posted image sam lušte si delam user posted image


zdej bom pa res šla spat user posted image

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: Oktobrčki 2006-4
1.10.2008 8:18:54   
Anonimen
jutro

grem si kavico skuhat potem pa učit
naš dekan se pripravlja na ministerski stolček in drugi teden nima časa za izpiteuser posted image , tako da verjetno bo izpit nekje sred oktobra.....

lu- držim pesti za tvoj izpit!

(odgovor članu frrrr)
  Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: Oktobrčki 2006-4
1.10.2008 8:36:24   
pikapolona2
dobrooooo jutro.
Danes pa začenjam dan kot SPuser posted image ...uradno sem začela s vsojo dejavnostjo in imam že 3 naročila...ampak meni se nič ne dauser posted image ....rabim enga šefa k bi me preganjal!

Vse lepo in najlepše Zoji in Maksu pa še Gaji. Malo pozno pa vseeno eno puso od mene in eno od Brine!
 
Pridne Remy in anč in Lu...kar tako daljeuser posted image user posted image
 
 
Frrr ti pa diplomo pisat...šcccc

Piškot no kako je sedaj v novem domu....so se sosedi že kej omehčali?


Vsi ki ste bolani in smrkate se čimprej pozdravite...jst trkam ampak razen herpesa ki sva ga imeli obe z Brino nam nič ne fali!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: Oktobrčki 2006-4
1.10.2008 10:30:56   
mis
No, še sem med živimiuser posted image  Vikend lepo minil, bila sem na obletnii mature, meli trgatev, v nedeljo smo bili cel dan v kleti, Tina je bila do ponedeljka z mojimi v Kranjski gori in je neizmerno uživala. Vrnila se je v ponedeljak, včeraj in danes je v vrtcu.

Zaenkrat smo zdravi (trkam).... Včeraj sva z mojo mami presajali rože in nabavili nekaj novih, tako da imam zdaj lepo stanovanjce, urejeno z rožami.

Neža spi, počasi se odpravljam ven. Je pridna, razen zadnjič je bil čisti raztur, ampak zaradi moje napake. Jedla sem grozdje in to je to. celo noč in cel dan prdenja, čez dan sploh ni mogla spat in je skoz neki jokala od utrujenosti. No potem se je pa naspala in spala prejšnjo noč od 19:30 do 5:10, pojedla in spala do 8h. Danes pa tud celo no lepo spala in se 1x vmes dojila. Tina je tudi pridna, malo jo še matrajo čustva, ampak se mi zdi boljše.

Vsi bolančki pozdravite se, vsi slavljenci pa vse najboljše.

lu, kaj novega?

_____________________________

17.10.2006 sva dobila sončico Tino.
28.6.2008 je prišla še barčica Neža.
13.9. 2010 pa še žabica Anja.
17.10.2012 je prišel dečko, Rok.

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: Oktobrčki 2006-4
1.10.2008 10:32:12   
mis
Aja, še to. Januarja načrtujemo kakšno 14 dnevno potovanje v tople kraje. Avion, avtodom, karkoli. Kakšen predlog?

_____________________________

17.10.2006 sva dobila sončico Tino.
28.6.2008 je prišla še barčica Neža.
13.9. 2010 pa še žabica Anja.
17.10.2012 je prišel dečko, Rok.

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: Oktobrčki 2006-4
1.10.2008 11:28:39   
piskot
frrr ja to iscem, nekaj da se pere. drugace ne maram tepihov, pa sem mislila da je tole tvoje plastika. ampak ce se pere bo tudi to uredu.

A GRE KATERA PRED 13.10. V IKEO?

user posted image

mis vi ste pa cist divji. nimam ideje. pozimi pri nas hodimo smucat.

pikapolona pejt delat.

remy vem da se tepih kupi skoraj povsod, samo kot sem ze frr omenila, ne maram tepihov.

lu srecno na izpitu.

anc upam da si ze zdrava.

lucika najprej ti, potem sluzba in vse ostalo.

moci kako kaj samohranilska? kdaj dobita atija domov?




_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu *anč*)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: Oktobrčki 2006-4
1.10.2008 14:36:23   
lucika
hej hej...
nas bo odpihnilo, tako piha....

spet sva imela več kot enourno uspavanje. sem ga preveč že hvalila....pa saj je zlat, ko hoče pesmico, pa ne zna povedat katero, pa mi dopoveduje... pa malo se lupčkama, pa cartama. pa malo kregama, pa zaspi....

dva tedna pred morjem sem v sluzbi imela katastrofalno guzvo, dva po dopustu pa še hujšo... stanje tako kot pač je. in ker me danes ni, dobim servirano, kako imam neorganizirano vse. jaz točno vem, kaj je kateri papir in kam paše in zakaj je na mizi in ne odložen. in mi za takele pripombe ni vseeno, pa se zdaj malo sekiram. evo, in za takele bi se naj še zdravju odpovedovala? jezna, jezna jezna....

nekak nisem navajena bit not cele dneve, niti bit doma cele dneve. mi je že malo tečno tole...kocke, avteki, pesmice, risanke...sploh ne vem, kaj še naj delava...

pikapolona, jaz bi pa danes rada bila brez šefa:)) tebi pa čestitke in ti želim uspešen štart in naj ti posel cveti na vse strani; najbolj pa v denarnico:)))

piškot, kaj se ti je sanjalo prvi dan v novem stanovanju?

včeraj sva se sprehajala po cesti, tu pod našo hišo. z vozičkom. pa je hotu dol, in malo leta sem in tja...pol pa gre do trave, vtrga cvet in mi prinese: na mamica. še danes sem cela mehka...
no, ko sva prišla pa do hribčka k naši hiši, pa se je gospod spet vsedel v voziček, češ, mama tiši:) pameten, ni kaj.

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: Oktobrčki 2006-4
1.10.2008 14:43:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mis

Aja, še to. Januarja načrtujemo kakšno 14 dnevno potovanje v tople kraje. Avion, avtodom, karkoli. Kakšen predlog?


Mis, boste še enega dojenčka naštimali ?

Ne, nimam ideje....se ne bomo lotevali takšnih podvigov, ker imam avionov vrh glave....

(odgovor članu mis)
  Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: Oktobrčki 2006-4
1.10.2008 18:23:04   
frrrr
lucika, midva sva se kocke sestavljala, pa plesala, pa knjige brala, risala z barvicami/floumastri,... če se ti da, lahk še kakšne piškotke spečeta in recimo z rozinami okrasita. sicer smo se pa mi prejšnji teden čez dan tut uspavali po celo večnost... začelo se je z eno uro, pol pa stopnjevalo do 2 uri - je imel preveč energije, ker nisva bila kaj zunaj, zato sem en dan kr ukinila dnevno spanje in potem je blo spet malo bolje user posted image

piškot, ja tole je tepih, a tak tanek in pralen v pralnem stroju, kar mi zelo paše... sem prejšnji vikend celo stanovanje preprala in je prav fajn svež filing user posted image

noč bila lepa... zjutraj je šel mož ob 7ih po tamauga in smo se stiskali... pol služba, vrtec... mau pred 16. sta prišla pome v službo... pol bli še mau zuni... vabila za rd smo poslali - samo babicam+dedkom in teti+stricu in stricu+teti. torto je moja mami že naročila, menda bo nodi user posted image le kaj drugega, a ne user posted image
zdej sva pa sama, očka šel se dobil s kolegi... midva bova pa počasi jedla in se šla kopat.

morm se it igrat... papa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: Oktobrčki 2006-4
1.10.2008 19:16:29   
frrrr
vam pripnem 2 včerajšnja filmčka...
nisva vedela, da zna svojo najljubšo uspavanko tudi zapet... za ostale, ki so lažje, veva user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=oUMxAns0y0E

http://www.youtube.com/watch?v=jT8F5iSLmbQ

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: Oktobrčki 2006-4
2.10.2008 8:38:30   
Anonimen
jutro

že navsezgodaj imam pritiska 200, mi ga je dimnikar s pošto dvignil.....user posted image kreteni! zdaj po 15 letih kar imamo plinsko peč, so pa rešetke na vratih premajhne, pa predsoba premajhna za to peč- kaj a naj na hodnik ven jo podaljšam, aja pa napa je preblizu peči in on mi to pošlje pisno obvestilo, pa tukaj je bil pa rekel, da je vse ok!user posted image user posted image user posted image , glih zakone študiram in sem kr mal nastrojena kaj se grejo, se bom še na podpise obesila, ker niso lepo čitljivo podpisani.........no mal sem se skašljala

(odgovor članu frrrr)
  Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: Oktobrčki 2006-4
2.10.2008 9:40:16   
lucika
remy, pokaži jim hudiča!

dobro jutro. mene spet, oziroma bolj boli grlo.- ne vem, a sem podcenjevala svoje viruse al kaj... sumamed je za konje ubijat, ne pa moje viruse. malo sem že nervozna od tega, notri bit in doma skoz, pa sam čaje kuham cele dneve....namest da bi zavestno uzivala, vedno nekaj najdem...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: Oktobrčki 2006-4
2.10.2008 10:05:35   
Maxica
Sam lepo vas pozdravim, imam goro dela, tako da mi ne uspe kaj bolj na dolgo pisati. Delam pa še jutri, pol pa frej 14 dni, pa se mi bo menda tudi vam uspelo kaj oglasiti.
Lep dan.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: Oktobrčki 2006-4
2.10.2008 13:29:49   
Anonimen
doben dan ženske,

jah v teh dneh pa tudi mi živimo v škatlah, po škatlah, med škatlami....roba iz NY je prišla, sedaj vse sortiramo in pregledujemo kaj imamo in kaj ne...user posted image

Dones ponoči smo bolj slabo spali, ker je Tristan na dolgo in široko razlagal kaj vse dela....in to seveda v sanjah....izgleda da je tole čist po meniuser posted image

Počutje je vsak dan bolje, čeprav me je špikalo in zvijalo po dolgem in počez....

Tako, grem naprej delat.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: Oktobrčki 2006-4
2.10.2008 14:20:13   
muki1
Samo na kratko se oglasim. Vas berem, ampak ste kar pridne s pisanjem, pa vas ne utegnem pokomentirat.

Mi smo po starem. Čisto smo že ujeli vrteški ritem. Prehladi počasi izzvenevajo, jaz si danes po treh tednih menda prvič ne brišem več nosu. Kašljam še, najbolj zvečer. Iva je še smrkava, Neža je začuda preskočila. Oh, trkam, trkam. Edina.
V soboto smo šli na Piko v Velenje in nam je mož zakuhal, da sem ga komaj domov privlekla, smo se še pri dežurnem ustavili, da je pokasiral antibiotik.
Tak da bolehamo, ja.....

Drugače pa laufa. Neža še vedno z veseljem trenira gimnastiko user posted image , v torek je šla Iva z nama in je ,,telovadila,, tam z njimi. Je rekla učiteljica, da naj jo kar pustim, da ne moti. Neža pa tako vneto sodeluje, da se sploh ne pusti dekoncentrirati. Res uživa, pa še njene prijateljice ni bilo na treningu pa je ni nič iztirilo. Ma tako je posrečena. Potem smo še malo pohajkovale naokrog po obiskih, šle v Műller, knjižnjico in se spet oborožile s knjigami, da mamo zdaj spet ogromno gradiva. Tak luštkan babji popoldan je bil, pa danes gremo spet. user posted image
Včeraj sva mela pa doma pleskarja in smo se zmenili da nam pride pobarvat kuninjo in dnevno. Pa še v kuhinji bova čez ploščice, ki so mi bruhu grde namestila stekleno ploščo, pa v dnevni premestimo radiator na drugo steno, da bomo pridobili več prostora, pa še novo pohištvo si ogledujeva za dnevno - najbrž greva jutri v Ikeo, da bomo malo prenovili in bo fletno.

Piškot, če bom vidla avtocesto ti vzamem?

< Sporočilo je popravil muki1 -- 2.10.2008 14:25:43 >


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: Oktobrčki 2006-4
2.10.2008 18:47:18   
frrrr
pozdravljam...

sva bila na telovadbi, kar prehitro minilo... blo luštno
med službo sem pa v h&m in mullerja skočila in zagonila ohoho... sem mislila, da ima Jaša dovolj cunj, pa se je glih tolk potegnil, da je celo garderobo treba zamenjat. in letos ne bom čakala do januarja z zimsko opremo, zato sem mu že nabavla bundo in smučarske hlače... najbolj navdušen je pa nad rokavicami in termo nogavicami user posted image

no, greva zdej jest, kopat in spat... papa

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: Oktobrčki 2006-4
2.10.2008 18:50:19   
frrrr
muki, pozdravite se! tvoj mož je eno tako občutljivo bitje kot moj mož user posted image
dej ko boš mela čas kakšno piko prilepi. pa ploščice v kuhinji so LEPE! ne sri!

Remy, tile dimnikarji so tut men lani dvignili pritisk... pridejo vsako leto in hočejo računat kr neki keša... itaq imamo pa novo peč in nam pripada 1x letno pregled peči in meritve iz strani dobavitelja peči.

*lina* - ne se zgubit med škatlami.

lucika - tudi ti se pozdravi... po moje premau počivaš user posted image poznam to... in pol se zadeva vleeeečeee.

Maxica, naj ti jutr hitro mine, pol se nej pa vleče luštno...

zdej pa res, papa

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: Oktobrčki 2006-4
2.10.2008 20:28:09   
frrrr
vam povem eno izmed zgodbic, ki jih Jaša pred spanjem pripoveduje...
v vrtcu imajo enga Luko in moj mož ima prijatelja Luko... danes je pripovedoval kaj se je včeraj dogajalo: na kavico šel luka velik. tut na kavico šel ati velik. mamica ni na kavico šla. ati mogoče, mamica ne user posted image

grem zdej na kavč... lepe sanje

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: Oktobrčki 2006-4
2.10.2008 20:28:42   
mis
v google vpišite radio alfa in pojdite na njihovo spletno stran, in slišale boste intervju in muziko v živouser posted image

_____________________________

17.10.2006 sva dobila sončico Tino.
28.6.2008 je prišla še barčica Neža.
13.9. 2010 pa še žabica Anja.
17.10.2012 je prišel dečko, Rok.

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: Oktobrčki 2006-4
2.10.2008 20:29:30   
frrrr
IZVIRNO SPOROČILO: mis

v google vpišite radio alfa in pojdite na njihovo spletno stran, in slišale boste intervju in muziko v živouser posted image
so v slovenj gradcu al kaj?


(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: Oktobrčki 2006-4
2.10.2008 20:30:57   
frrrr
ups, vidim da je tut v Trzinu en radio alfa

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?