|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   malo užaljena!
2.10.2008 19:41:28   
Anonimen
Sem iskala neki forum ki bi pasala tale tema, pa nisem našla..pa vendar bom povedala kaj mi leži na duši.  Sem že nekaj časa uporabnica RR in mi je celoten RR zelo všeč. Res.   Mal sem pa žalostna zaradi tega, ker niti ne pišem veliko na forumu ali bolje rečeno kaj napišem 1x na teden pri podforumu "čvekanje...(v pričakovanju...starši čvekamo...v 3 dni itd..) in si res vzamem čas in čvekicam(sploh tam kjer jaz spadam) pač napišem vse kar se mi zdi pomembno in kaj je novega..otrok itd...res sem pridna in napišem cel roman, celo več strani nazaj preberem in karseda vsaki odgovarjam kar je napisala.  In grem pač čez neki časa gledat, to je ponavadi konec dneva ali po možnosti drugi dan in glej ga zlomka že nevem kolikokrat se je zgodilo, da nobena ne odgovarja nanj.user posted image     Sej zato se ne bom zlomila niti umrla, samo ali moram res vsak dan posebaj bit na "svojem" forumu in vsak dan vsaki odgovarjat, da me bojo "šmerglale"user posted image in mi vsaj kaj odgovorile če jih vprašam, ker drage moje sorry nimam čisto vsajk dan časa tudi ne zase kaj šele za RR.

Se opravičujem za anonimnost, ker se res nočem razkrit.

No, sedaj mi je lažje ko sem napisala.user posted image



  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: malo užaljena!
2.10.2008 19:44:02   
lemavrica
Sorry sam tebe nosečniški hormoni dajejo a ne? Pa ne moreš bit užaljena če ne dobiš ne vem koliko odgovorov na svoj post.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: malo užaljena!
2.10.2008 19:45:07   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

Ko jaz odgovarjam na teme, skoraj nikoli ne gledam na vzdevek in nikoli, kolikokrat se ta oseba pojavlja na forumu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: malo užaljena!
2.10.2008 19:47:39   
Gina
Ah daj no mir. Saj meni tudi ne odgovorijo vedno. Samo če več pišeš, pač več čvekajo s tabo in obratno. Pa včasih pač nihče ne ve, kaj bi ti povedal, to je tudi res. Včasih je taka tema, da se hitro zeključi, sploh na čveku. Tudi če ljudje ne odgovorijo, pa samo preberejo in kaj potem? Poleg tega je jasno tudi to, da si človek ustvari neko podobo o ljudeh, čeprav so pod nickom. Vsi imamo svoje fore, vsak drugačne in če veliko pišeš gor, imajo neko predstavo o tebi, čist zihr, pričakujejo nekaj od nekoga, nekaj drugega od nekoga drugega. A je to kaj slabega? Tudi v družbi moraš pač biti dejaven, aktiven, če hočeš imeti frende, ali tudi sovražnike. Če te ne poznajo nimaš ne enih ne drugih. user posted image  saj tukaj ni nič drugače. Vsi smo krvavi pod kožo. Da bi te pa zato kaj manj upoštevali ali namerno ignorirali pa ne vem če je glih res. No, pri meni zihr ni tako. Nikogar ne ignoriram, ekr mi je to malo hecno, če bi kdo počel.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: malo užaljena!
2.10.2008 19:54:03   
blaža
user posted image hormončki ti nagajajo. Meni so tudi v nosečnosti. Ne bit žalostna.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: malo užaljena!
2.10.2008 19:54:27   
čipka
Ah daj no mir. Saj meni tudi ne odgovorijo vedno. Samo če več pišeš, pač več čvekajo s tabo in obratno. Pa včasih pač nihče ne ve, kaj bi ti povedal, to je tudi res. Včasih je taka tema, da se hitro zeključi, sploh na čveku. Tudi če ljudje ne odgovorijo, pa samo preberejo in kaj potem? Poleg tega je jasno tudi to, da si človek ustvari neko podobo o ljudeh, čeprav so pod nickom. Vsi imamo svoje fore, vsak drugačne in če veliko pišeš gor, imajo neko predstavo o tebi, čist zihr, pričakujejo nekaj od nekoga, nekaj drugega od nekoga drugega. A je to kaj slabega? Tudi v družbi moraš pač biti dejaven, aktiven, če hočeš imeti frende, ali tudi sovražnike. Če te ne poznajo nimaš ne enih ne drugih. saj tukaj ni nič drugače. Vsi smo krvavi pod kožo. Da bi te pa zato kaj manj upoštevali ali namerno ignorirali pa ne vem če je glih res. No, pri meni zihr ni tako. Nikogar ne ignoriram, ekr mi je to malo hecno, če bi kdo počel.


se podpišemuser posted image ...    saj tudi mene niso tok "šmerglale" vednouser posted image . Pa kaj!  Bodo pa drugič, boš vidla.  Srečno!user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: malo užaljena!
2.10.2008 19:56:17   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

user posted image hormončki ti nagajajo. Meni so tudi v nosečnosti. Ne bit žalostna.
SE PODPIŠEM


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: malo užaljena!
2.10.2008 19:57:30   
Anonimen





Objave: 252
Status: prisoten hormončki ti nagajajo. Meni so tudi v nosečnosti. Ne bit žalostna.



še od mene maš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ti je kaj lažje?user posted image

(odgovor članu čipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: malo užaljena!
2.10.2008 20:02:10   
TRIŠ
Ne bit žalostna poglej na življenje z lepše straniuser posted image

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: malo užaljena!
2.10.2008 20:16:47   
Anonimen
Ne vem zakaj bi morali biti to nosečniški hormoni user posted image ?  Nima smisla biti zato slabe volje, je pač tako, da nekaterim odgovarjajo drugim ne, tretjim se pa samo da se pojavijo na kakšni debati se jih že deset oglasi, če bi bilo potrebno ali ne. user posted image

(odgovor članu TRIŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: malo užaljena!
2.10.2008 20:21:34   
BAMBINA_
Ah, po moje so se pa dogovorile, da te kolektivno dajo vse na ignore.

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: malo užaljena!
2.10.2008 20:25:53   
Anonimen
anonimna, te popolnoma razumem.jaz tud na "svojem" delu foruma to opažam.napišem mogoče skoraj 1x dnevno kaj al pa vprašam kaj k aktualni temi pa ponavadi nič odgovora. sem tud opazla, da se po večini "pogovarjajo" med sabo tiste, ki so redno na forumu in skozi neki pišejo (pa tud če so popolne bedarije).sem tud precej razočarana nad uporabnicami forumov!!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: malo užaljena!
2.10.2008 20:25:58   
Hope2
A ti to resnouser posted image . Potem si še lahko srečna, da te ne scefrajouser posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: malo užaljena!
2.10.2008 20:44:20   
Anonimen
No sedaj si dobila ze 13 odgovorov moj bo 14. upam, da si potesena in zadovoljna...

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: malo užaljena!
2.10.2008 20:46:09   
spps
uf...
ne razumem punc na forumu,ki so užaljene zarad takšnih in drugačnih stvari...
jaz če nimam odgovora ,ne odgovarjam...
pa mi dol visi,če se katera javi na moj post al pa ne,da bi pa zarad tega bi bila slabe volje,pa ni šans...
če me kaj zanima,pa tako dolgo gnjavim,da dobim odgovoruser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: malo užaljena!
2.10.2008 20:47:08   
Anonimen
Vedet morte, da s(m)o na forumu taki in drugačni ljudje. Sem tudi sama opazila, da začnejo nekateri včasih (na kakšno bolj intimno vprašanje) kar kolektivno napadati vse povprek user posted image . Nekateri tut ne vejo kaj napisat, potem pa take mečejo ven. Ne se sekirat! Sama sem na enem drugem forumu veliko bolj aktivna, ker je tudi odnos ostalih uporabnikov malo bolj pristen.
Srečno!

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: malo užaljena!
2.10.2008 20:52:10   
Hope2
Kolk pa je vam hudouser posted image , kaj sploh pol počente na RR, če vam je hudo, če ste užaljeni, če vam uniči dan, vas spravi v slabo voljo.....

Zaživite realno življenje in ne virtulano

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: malo užaljena!
2.10.2008 20:56:31   
Anonimen
Hope imamo vse svoje življenje ,ampak mislim da se človek lahko počuti zapostavljeno,če te nihče ne j.. 5 %.
anonimna,meni se je to zgodilo na forumu...pa sem redno pisala,večkrat kaj vprašala ,se pošalila itd.. ampak nisem pač taprava za njih,ne hodim na srečanja itd-kar one pač dauser posted image

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: malo užaljena!
2.10.2008 20:59:29   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Ne se sekirat! Sama sem na enem drugem forumu veliko bolj aktivna, ker je tudi odnos ostalih uporabnikov malo bolj pristen.

OK, fajn se imej na tistem forumu. Dijo user posted image user posted image

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: malo užaljena!
2.10.2008 21:02:22   
Volga
O, Marija, kakšni problemi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: malo užaljena!
2.10.2008 21:12:05   
Anonimen
Evo, pa si dobila odziv na forumu!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: malo užaljena!
2.10.2008 21:12:06   
silvya
Kako kaže luna? user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: malo užaljena!
2.10.2008 21:50:35   
vcugmas2
Zakaj se obremenjuješ z takimi stvarmi!
user posted image user posted image

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: malo užaljena!
2.10.2008 21:58:39   
Naja30
user posted image
Ta je pa dobra. Užaljena si, ker te na forumu ignorirajo? Zakaj pa nimaš tolk jajc, da na dotičnem forumu tega ne poveš? Ne morem verjet, da ste lahko nekatere tako otročje.

(odgovor članu vcugmas2)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: malo užaljena!
2.10.2008 21:59:31   
Dvoje src
Ja, nekateri rabijo več pozornosti, nekateri manj. Zgleda da jo ti rabiš malo več, in če jo nimaš v "real lifu" jo iščeš in pričakuješ tukaj.
Nekateri so pa obsedeni s tem da so v središču pozornosti, in če niso znajo bit tudi zelo užaljeni user posted image .



_____________________________

Ni pomembno, kaj imaš v žepu, ampak kaj imaš v srcu.

(odgovor članu vcugmas2)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?