|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: malo užaljena!
3.10.2008 14:13:17   
Shuka
No sej zdej maš pa svojo temo in vse tebi odgovarjamo, tko da je volk sit in koza cela user posted image user posted image user posted image

user posted image ne jezi se, tako pač je.


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: malo užaljena!
3.10.2008 14:36:10   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Obstajajo pa res še drugi forumi,sploh eden,kjer so včlanjeni bolj normalni ljudje,ki ne popljuvajo vsakega,ki si drzne vprašat"kej bolj čudnega"!


Veš tudi RR je bil pred 4-5 leti tako idiličen, kolk je blo tem kako se zastopmo, kako se nič ne kregamo, kako pa se drugje blatijo ampak vsak forum če je kulčkej raste in je na njemu vedno več uporabnikov in danes je RR tak kot MON se kregamo, se imamo radi, sprašujemo blesarije, kakamo po temah in če ti to ni všeč pač greš drugam, če ti je pa ostaneš, mene tako zelo tole ne moti in se tle že 5 let počutim domače, ne vem kaj se sekirat da ti ne odgovarjajo in to ponavljanje da je drugje boljše, ne vem kaj sploh še čakate tukaj, sej vas noben ne bo pogrešal user posted image , to je virutala in nekoga ki ga je poznal pred časom cel forum in bil zlo jezen nanjga (Baldi npr) je šel drugam in je postal pozabljen. No tako nekako si jaz to razlagam, tud mene verjetno noben nebi pogrešal in sem se zarad tega nehala obremnjevat, ker je res važna realnost vituala je le zabava.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: malo užaljena!
3.10.2008 14:37:33   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

Drugač pa anonimna št. 1 (mislim, da jih je bilo kar 10 danes tukaj).... pejt tja k mesečnicam in jim napiši naj se jebejo vse po vrsti. In, da imajo grde otroke in da so zafrustrirane.... ej, ti garantiram, da ti bodo odgovarjale. In to expresno. Garant.


user posted image user posted image user posted image joj lukrecija kako si lahko tako kruta user posted image user posted image user posted image Danes se sam tvojim postom smejim, sploh una tema z bugiribo je zakon user posted image user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: malo užaljena!
3.10.2008 14:40:17   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Ene se pa obnašate prav otročje,kr čakate,da katera postavi kako vprašanje,ki vam ne diši,pol pa bunf po njej.


Ma kaj češ, pride kakšen tak dan. Arome v teh dneh so ful različne, eni vonjajo tako, drugi drugače. Saj če greš na kuhalnico.net, boš videla, da je tako res. In tudi prav. Ker svet se vrti v eno smer, draga moja.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: malo užaljena!
3.10.2008 14:42:21   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

Drugač pa anonimna št. 1 (mislim, da jih je bilo kar 10 danes tukaj).... pejt tja k mesečnicam in jim napiši naj se jebejo vse po vrsti. In, da imajo grde otroke in da so zafrustrirane.... ej, ti garantiram, da ti bodo odgovarjale. In to expresno. Garant.


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: malo užaljena!
3.10.2008 14:42:43   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Pa jajc nimam,da bi bla odkrita-pa še res je uganli sta,bravo sedite odlično 5!!!!!


user posted image user posted image user posted image , ojoj, oprosti, anonimna, ker spet tebe citiram, ampak si ne morem kaj, ker si tako res duhovito si tole napisala, user posted image user posted image user posted image . A pa ti ne vidiš, ljuba duša, da jaz sedim?user posted image  Ojoj, tako se pa že dolgo nisem nasmejala. Hvala, no, hvala za rože. Saj ne bi bilo treba. Pa še kaj drugič. Pa lepo se imej.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: malo užaljena!
3.10.2008 14:49:52   
Dali*
očitno, se je tema res dotaknila vseh src. Saj je priletelo kar nekaj odgovorov...

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: malo užaljena!
3.10.2008 15:06:00   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

očitno, se je tema res dotaknila vseh src. Saj je priletelo kar nekaj odgovorov...
tolk odgovorov ,še pa jaz nisem nikol dobila....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: malo užaljena!
3.10.2008 17:05:01   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

user posted image user posted image user posted image

Ko jaz odgovarjam na teme, skoraj nikoli ne gledam na vzdevek in nikoli, kolikokrat se ta oseba pojavlja na forumu.


Enako.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: malo užaljena!
3.10.2008 19:18:47   
Kaštrun
jaz pa pač priznam, da odgovorim takrat ko se mi pač da. včasih se mi pa res ne da odgovoriti na vsako vprašanje ki ga katera postavi, sploh pa se mi ne da pisati kaj sem čez cel dan počela user posted image

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: malo užaljena!
6.10.2008 2:27:37   
Martinčka
mah jaz ogovarjam na tisto kar pač vem odgovor.. kaj čem klobasat nekej brezveza če ne vem točno kaj sploh govorim!? in če se me vprašanje ne tiče normalno da ne odgovarjam... tko da.. tiste ki pa bi lahko odgovorile na njena vprašanja, vas pa naj bo sram, packeuser posted image .. haha.. okej hec normalno..
mislim da se vse potrudimo po svojih močeh da "zadovoljivo potrebe drugih" na tem forumu in je nepotrebno kogarkoli zdaj tukaj "oštevat".. itak pa morjo biti tudi kakšne pikantnme vmes da nismo sami anglečki.. bi aj bilo že skoraj dolgočasno če bi bilo takouser posted image ..

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: malo užaljena!
6.10.2008 19:06:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Ne se sekirat! Sama sem na enem drugem forumu veliko bolj aktivna, ker je tudi odnos ostalih uporabnikov malo bolj pristen.

OK, fajn se imej na tistem forumu. Dijo user posted image user posted image


Ti pa očitno rabiš RR da si olajšaš svoje frustracijeuser posted image user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: malo užaljena!
6.10.2008 19:10:24   
M_mojca
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

Drugač pa anonimna št. 1 (mislim, da jih je bilo kar 10 danes tukaj).... pejt tja k mesečnicam in jim napiši naj se jebejo vse po vrsti. In, da imajo grde otroke in da so zafrustrirane.... ej, ti garantiram, da ti bodo odgovarjale. In to expresno. Garant.


user posted image user posted image user posted image


Se podpišem! Smeha ni nikol dost!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
Sicer pa če bi se pa za tako stvar vsak sekiral....ne prideš daleč. Take stvari je treba vzet v zakup, ko si enkrat na javnem forumu. Če bi vsi odgovarjali vsem....madonca, sej bi placa na strežniku zmanjkalouser posted image
jst pač odgovorim na temo, ki se mi zdi vsej malo zanimiva in evo, tale me je že pritegnilauser posted image


_____________________________

23.10.2008 je na svet pokukal najin pikec po imenu Nik

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: malo užaljena!
14.10.2008 22:49:09   
Anonimen
http://album.ringaraja.net/index.php?page=image&ID=70956

buuu

(odgovor članu M_mojca)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?