|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: malo užaljena!
2.10.2008 22:10:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_
OK, fajn se imej na tistem forumu. Dijo user posted image user posted image


No, zaradi takih so nekateri užaljeni

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: malo užaljena!
2.10.2008 23:25:45   
maja24
Naslednič ko boš kšn post pisala si izberi tako barvo ki takoj pade v oči oz ki bode,pa boš vidla da te nebojo ignoriraleuser posted image user posted image .
 
Naprimer ta barva,pa boš zadovolna in srečnauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu Dvoje src)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: malo užaljena!
3.10.2008 7:28:46   
PikicaStonoga
Uf tale barva pa red bode v oči, samo je je težko brat :(
Anonimna, jaz te razumem!!! Razumem pa tudi dekleta, ki t ne odgovarjajo, saj sama opažam, da enostavno nimam časa vsem odgovorit. Tudi sama nisem vsak dan gor (no zadnje čase sem vedno več, ker začenjam s porodniško user posted image . Ko sem bila malo gor, sem opazila,da nisem imela časa vseg abrat, ampk sme enostavno napisala, kako sem, kaj počnem in tudi opazila, da niso komentirale mojih postov, tudi sama sem se včaish počitila čist odveč. Čeprav po drugi strani mi je bilo lažje, da sme vsja povdala svoje težave, pa čeprav so dekleta samo prebrale. Zdja ko sem več kor, se strani tako hitor polnijo, da verjamem, da nas večina ne prebre vsega, pa še oktpberčki so se začeli rojevat in gre vse tako hitro ...predlafam ti, da ti kr pipši, že zato ti bo lažje, slej ko prej boš dobila tudi odgovor na tovja vprašanja ...ps čim msnj dr d trm obremenjevat ;)

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: malo užaljena!
3.10.2008 8:00:37   
puncica
Uh anonimna ti si pa še bol zakomleksana kot jaz ampak teb verjetno še hormoni nagajajo kaj, sama namreč veljam tle gor za jamravca ampak kaj takega si pa še nisem privoščila napisat, čeprav me je mikal user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: malo užaljena!
3.10.2008 9:40:33   
oka
No, no, no nikar tako. Je še kaj hujšega veš, kot to, da te ignorirajo na enem forumu. Pomembno je kako funkcioniraš v resničnem svetu, virtualni pa je le virtualni. Ne smeš iskati potrditve in priljubljenosti preko njega, se ne splača. Ko ugasneš računalnik virtualni izgine, realni pa ostane in tam se moraš potruditi, da te ne ignorirajo, ne pa enem forumu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: malo užaljena!
3.10.2008 9:50:27   
Mišni
Najbrž sprašuješ take stvari, ki so že 1000-krat bile povedane. meni se res ne da več skozi isto odgovarjat. Včasih sem, zdaj se mi pa ne da več.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: malo užaljena!
3.10.2008 9:51:24   
Martinčka
Anonimna.. razumem da is malo jezna, užaljena itd.. ampak treba je vedet da je vsega preveč tukaj in da ne moremo vedno vse odgovarjat na vse poste... seveda je normalno da tiste ki se med seboj bolje poznajo da rečejo kakšno več, ampak mislim, da če imaš kakšno težavo ali vprašanje da lahko dvakrat vprašaš ali vprašanje odebeliš in da bodo takrat pa res opazile da potrebuješ pomoč... Pa čeprav tudi jaz sama kdaj rada napišem pravi roman tukaj, ni nujno da ga rada vedno preberem, ker poste bolj površno preletim, ker jih je preveč...
nikar bit slabe volje, ker se preprosto ne izplača... no pa nasmejano v nov danuser posted image

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: malo užaljena!
3.10.2008 11:51:10   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Najbrž sprašuješ take stvari, ki so že 1000-krat bile povedane. meni se res ne da več skozi isto odgovarjat. Včasih sem, zdaj se mi pa ne da več.


Meni tudi ne. Lahko pa, tako da bo pač več postov, napišem "ne vem", pa je. Mislim, če boš zaradi tega potolažena, kar povej, se bom potrudila malo pokakat po temi, pa bo več odgovorov. Saj to pa res ni noben problem, a ne punce?

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: malo užaljena!
3.10.2008 11:55:05   
Mišni
se bom potrudila malo pokakat po temi, pa bo več odgovorov. Saj to pa res ni noben problem, a ne punce?


Mislim, da ne.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: malo užaljena!
3.10.2008 11:55:35   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

se bom potrudila malo pokakat po temi, pa bo več odgovorov. Saj to pa res ni noben problem, a ne punce?


Mislim, da ne.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: malo užaljena!
3.10.2008 13:12:22   
girly
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Sem iskala neki forum ki bi pasala tale tema, pa nisem našla..pa vendar bom povedala kaj mi leži na duši.  Sem že nekaj časa uporabnica RR in mi je celoten RR zelo všeč. Res.   Mal sem pa žalostna zaradi tega, ker niti ne pišem veliko na forumu ali bolje rečeno kaj napišem 1x na teden pri podforumu "čvekanje...(v pričakovanju...starši čvekamo...v 3 dni itd..) in si res vzamem čas in čvekicam(sploh tam kjer jaz spadam) pač napišem vse kar se mi zdi pomembno in kaj je novega..otrok itd...res sem pridna in napišem cel roman, celo več strani nazaj preberem in karseda vsaki odgovarjam kar je napisala.  In grem pač čez neki časa gledat, to je ponavadi konec dneva ali po možnosti drugi dan in glej ga zlomka že nevem kolikokrat se je zgodilo, da nobena ne odgovarja nanj.user posted image     Sej zato se ne bom zlomila niti umrla, samo ali moram res vsak dan posebaj bit na "svojem" forumu in vsak dan vsaki odgovarjat, da me bojo "šmerglale"user posted image in mi vsaj kaj odgovorile če jih vprašam, ker drage moje sorry nimam čisto vsajk dan časa tudi ne zase kaj šele za RR.

Se opravičujem za anonimnost, ker se res nočem razkrit.

No, sedaj mi je lažje ko sem napisala.user posted image






Prav je, da poveš, če te kaj moti oz. te prizadane, vendar pa moraš to povedati ljudem, ki se jih to tiče in v obraz. Tako da tole skrivanje za anonimnostjo je malo out, celo otročje. Če te kaj moti, to povej, da bodo tiste uporabnice, na katere se to nanaša lahko tudi povedala svoje mnenje. sicer pa se ne obremenjuj toliko s tem kaj kdo misli in česa ne, temveč uživaj v življenju!

_____________________________

Kris je najin sonček :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: malo užaljena!
3.10.2008 13:33:39   
Anonimen
Anonimna,ki je postavila vprašanje--jst jo pa razumem in jo za spremembo tako kot ostale ne bom popljuvala.Ja res je,tako kot je rekla.Nekatere znate biti z svojimi komentarji tolk pametne,nesramne,da človeku kr slabo rata.Sama slučajno,če mi tema ni všeč sploh ne odgovarjam nanjo,kot pa da bi šla kake blesarije trosit.Ene se pa obnašate prav otročje,kr čakate,da katera postavi kako vprašanje,ki vam ne diši,pol pa bunf po njej.Ejej,to se meni zdi podlo.So pa take vedno ene in iste in jih ne bom naštevala ker nima pomena.Je pa res,da je javni forum in,da vsak lahk pove kar hoče......bla,bla,bla-to je že stokrat slišano.Obstajajo pa res še drugi forumi,sploh eden,kjer so včlanjeni bolj normalni ljudje,ki ne popljuvajo vsakega,ki si drzne vprašat"kej bolj čudnega"!Ja ja sej vem spet se bo našla katera,ki ji ne bo pasal kar sem napisala,ampak men se j..... za take!!!Pa jajc nimam,da bi bla odkrita-pa še res je uganli sta,bravo sedite odlično 5!!!!!

(odgovor članu girly)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: malo užaljena!
3.10.2008 13:40:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Nekatere znate biti z svojimi komentarji tolk pametne,nesramne, da človeku kr slabo rata.Sama slučajno, če mi tema ni všeč sploh ne odgovarjam nanjo, kot pa da bi šla kake blesarije trosit. Ene se pa obnašate prav otročje, kr čakate, da katera postavi kako vprašanje, ki vam ne diši, pol pa bunf po njej. Ejej, to se meni zdi podlo.
So pa take vedno ene in iste in jih ne bom naštevala ker nima pomena.

Obstajajo pa res še drugi forumi,sploh eden,kjer so včlanjeni bolj normalni ljudje,ki ne popljuvajo vsakega,ki si drzne vprašat"kej bolj čudnega"!


user posted image   user posted image   user posted image  bolj se neb mogla strinjat user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: malo užaljena!
3.10.2008 13:41:51   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Nekatere znate biti z svojimi komentarji tolk pametne,nesramne, da človeku kr slabo rata.Sama slučajno, če mi tema ni všeč sploh ne odgovarjam nanjo, kot pa da bi šla kake blesarije trosit. Ene se pa obnašate prav otročje, kr čakate, da katera postavi kako vprašanje, ki vam ne diši, pol pa bunf po njej. Ejej, to se meni zdi podlo.
So pa take vedno ene in iste in jih ne bom naštevala ker nima pomena.

Obstajajo pa res še drugi forumi,sploh eden,kjer so včlanjeni bolj normalni ljudje,ki ne popljuvajo vsakega,ki si drzne vprašat"kej bolj čudnega"!


user posted image   user posted image   user posted image  bolj se neb mogla strinjat user posted image


Jaz tudi ne user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: malo užaljena!
3.10.2008 13:45:59   
Anonimen
Glavno,da je en post spet več,enim pač ni nič druga v interesu.Npr.pomagat človeku s kakim pametnim nasvetom.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: malo užaljena!
3.10.2008 13:47:41   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Glavno,da je en post spet več,enim pač ni nič druga v interesu.Npr.pomagat človeku s kakim pametnim nasvetom.


Ja, saj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: malo užaljena!
3.10.2008 13:50:54   
Anonimen
No,saj po resnici poveš.Se ti pol oprosti.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: malo užaljena!
3.10.2008 13:51:24   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

No,saj po resnici poveš.Se ti pol oprosti.


Prav.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: malo užaljena!
3.10.2008 13:54:19   
ssevin
Kaj je še vedno kdo užaljen ali ne? Ne da se mi brat od začetka. Iskat pa se mi tudi ne da.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: malo užaljena!
3.10.2008 13:55:24   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

Kaj je še vedno kdo užaljen ali ne? Ne da se mi brat od začetka. Iskat pa se mi tudi ne da.


Po moje da ne. Saj zdaj je pa dosti odgovorov dobila na svoji temi.

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   [Brisano sporočilo]
3.10.2008 13:57:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: malo užaljena!
3.10.2008 13:57:15   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

Kaj je še vedno kdo užaljen ali ne? Ne da se mi brat od začetka. Iskat pa se mi tudi ne da.


Po moje da ne. Saj zdaj je pa dosti odgovorov dobila na svoji temi.


A pol je bila nesrečna, ker je nihče ni j ebal? Ja pa saj je noseča vendar, kaj bi še rada?

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: malo užaljena!
3.10.2008 14:05:42   
spps
Drugač pa anonimna št. 1 (mislim, da jih je bilo kar 10 danes tukaj).... pejt tja k mesečnicam in jim napiši naj se jebejo vse po vrsti. In, da imajo grde otroke in da so zafrustrirane.... ej, ti garantiram, da ti bodo odgovarjale. In to expresno. Garant.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: malo užaljena!
3.10.2008 14:08:48   
Dali*
Sej ne morem verjet...

Očitno so nekatere iz spužve. Saj na forumu smo za to, da medsebojno čvekamo in izmenjujemo mnenja. Sigurno pa nobena od nas ne dobi odgovora od vsake posebaj na vprašanje.

Malo se najprej zamisli nad sabo in iz tega boš ugotovila od kod izhajajo ta tvoje mnenja in užaljenost.

Dej nehi bit otročja in se sekirat zaradi takšnih stvari, boš ratala ja depresivna, če se te tako nepomembna stvar dotakne tako hudo....ojej

(odgovor članu Dvoje src)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: malo užaljena!
3.10.2008 14:11:23   
Dali*
Sicer pa vidim, da vas je več anonimnih, kar pomeni, da drugih ne zanimate, ker pač ne veš s kom se pogovarjaš. Saj se ne igramo slepih miši, mar ne. Brez anonimnosti si pa sploh ne upate pisat.


(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?