|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ebay
16.3.2005 19:45:44   
wawa
Lep pozdravček!

Mam eno vprašanje, sem lih malo po internetu brskala pa ponudbe za vozičke gledala, pa me zanima kakšne izkušnje mate z EBAY-om.

Predvsem ali se lahko naroči tudi v Slovenijo?
Kako se plača?
Kako dolgo traja?
Koliko je poštnina?

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ebay
16.3.2005 20:03:50   
Jančika_
Odpri iskalnik in vpiši eBay. Najde še in še debat na to temo.

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ebay
17.3.2005 9:32:31   
pravljica
wawa, tudi jaz vedno dobim lušte po naročanju z ebaya...sem že vse forume pregledala, pa še vedno ne upam :zmeden:

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ebay
17.3.2005 10:05:40   
malika
Pri vsakem itdelku ti piše, ali je samo za Nemčijo, ali tudi za Evropo.

Ko se za izdelek odločiš, te prodajalec kontaktira(ti pošlje svoj račun in še kaj) ti potem plačaš položnico in prodajalcu javiš, da je plačano. Nato ti on spet pošlje mail v kolikem času izdelek prejmeš. Traja od enega tedna do treh tednov, ponavadi do zelo hitri, poštnina pa je odvisna od teže.

Jaz sem npr. kupila prevleko za voziček, ki je stala 15e, za poštnino pa sem plačala 35e. Ampak še vseeno je bilo dosti dosti ceneje kot pri nas.

Upam, da znaš nemško, ker potem ti ne bo problem, ker so na e baju navodila za vse.

Lp

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ebay
17.3.2005 12:52:37   
wawa
Ej hvala vam, ta navodila sem nekaj že brala, sam me je bilo kar strah.
Sicer še ne mislim kupovat, sam sem pa gledala naprimer Quinnija tistega na štiri kolesa, ki se ga pri nas praktično ne dobi ali pa je full drag je gor, 75,000 SIT, košara je pri nas 50 jurjov gor je 120 Euro......skratka cene so dosti nižje, sam me je res zanimalo to a je po plačani poštnini na koncu praktično isto...

Skratka punce hvala za odgovore!:bravo::bravo:

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?