|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krvavitev
7.10.2008 13:29:00   
matejchy
mene pa neki zanima, če kera ve ka bi lahko blo to, s fantom sma hotla sexat in me je prvo fajn zadovoljil s prstki, pol sm pa kr na enkrat začela neka krvavet, sam ne pa neka full, tak da pol nisma sexala, pa me zanima če kera ve, zakaj je prišlo do krvavenja?
edino, kar mi je padlo na pamet je to da ko sm prvič user posted image ni blo nič krvavitve, ker kolk sm slišal, naj bi blo kaj, ko se predere deviška kožica, tak da sama ne vem, ka je blo narobe.naslednji dan pa je blo vse normalno, nič več krvavitve.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krvavitev
7.10.2008 14:04:30   
mojcapr
Mogoče pa si zgubila nedolžnost. Jaz je tudi nisem pri prvem partnerju, ampak šele pri drugem, ki je imel mal večje orodje...ha,ha,hauser posted image user posted image user posted image
Lahko pa ti je ranil mal nožnico??? Važno je da te ne boli in da ne krvaviš več.


_____________________________

Danes je tvoj dan, izkoristi ga maksimalno...

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krvavitev
7.10.2008 18:40:40   
matejchy
IZVIRNO SPOROČILO: mojcapr

Mogoče pa si zgubila nedolžnost. Jaz je tudi nisem pri prvem partnerju, ampak šele pri drugem, ki je imel mal večje orodje...ha,ha,hauser posted image user posted image user posted image
Lahko pa ti je ranil mal nožnico??? Važno je da te ne boli in da ne krvaviš več.



ja nič me nena boli pa tud krvavim nena, ja te je verjetno edino to možno, da sm šele zdej zgubla nedolžnost in pa pri prejšnem ni blo ničuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krvavitev
8.10.2008 13:58:53   
ronja
Nič čudnega, da si ga zamenjala, heheuser posted image . Mal heca, mal zlobe, mal resniceuser posted image

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krvavitev
8.10.2008 17:33:43   
mojcapr
Pa je mislil da je najboljši...Veš kaj je izjavil prijatelju ko prvič ni šlo, da imam premajhno user posted image user posted image user posted image . Na koncu je pa on imel premajhnega.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Danes je tvoj dan, izkoristi ga maksimalno...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?