|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NOVEMBRČICE 2008
8.10.2008 14:41:01   
orka




user posted image  

user posted image          user posted image          user posted image

      PDP        Ime                       (št. , št. )     starost     kraj      pregledi        spol
========================================================
 
1.  30.10.    Anime user posted image user posted image       (1user posted image ,0user posted image )     29 let        LJ       RODILA user posted image user posted image

2.  30.10.    varci                   (3user posted image ,?user posted image )     28 let        LJ         30.09.       user posted image

3.  01.11.   emina83             (2user posted image ,1user posted image )      25 let       CE        13.10.     user posted image

4.  02.11.   Iyra*user posted image user posted image           (?user posted image ,0user posted image )     27 let       MB        pregled     user posted image user posted image

5.  02.11.    poli*                    (1user posted image ,0user posted image )     ?? let       kraj      08.10       user posted image

6.  03.11.   vejicica                (1user posted image ,0user posted image    23 let       kraj      pregled    user posted image    

7.  03.11.    tamy31                (2user posted image ,1user posted image )     24 let       NM        pregled

8.  04.11.   zara13                (1user posted image ,0user posted image )      28 let   Jesenice   RODILA      user posted image

9.  05.11.   Mijavček  user posted image    user posted image    (1user posted image ,0 user posted image )   32 let        LJ    RODILA  user posted image   user posted image  

10. 05.11.    luna8                   (1user posted image ,0user posted image )     27 let         LJ       13.10.   user posted image

11.
06.11.    Saskha                (1user posted image ,0user posted image    28 let        LJ        pregled

12. 06.11.   Polynesia            (2user posted image ,0user posted image    28 let        LJ         15.10      user posted image

13. 07.11.   gugu                    (2user posted image ,0user posted image )     32 let    Gorenj.    pregled

14. 07.11.   carly                   (?user posted image ,? user posted image )      26 let   Jesenice   21.10.    user posted image

15. 08.11.   mihi78                (4 user posted image ,0user posted image )     29 let     Ptuj        pregled

16. 08.11.    nixie                   (?user posted image ,?user posted image )      ?? let     kraj         pregled

17. 08.11    Nina BG               (? user posted image ,1user posted image    ?? let     kraj         pregled

18. 08.11      vebo                   (4 user posted image ,?user posted image )     32 let   Koroška    07.10 user posted image

19. 09.11     petra *k             (1user posted image , 0user posted image )     25 let    Ptuj         16.10 user posted image

20. 09.11     tackica               (1user posted image , 0user posted image )     ?? let   Zasavje     pregled

21. 10.11.   nagajiva             (1user posted image ,0user posted image )      27 let      MB          07.10  user posted image    
   
22. 10.11.    Hanna M.            (2user posted image ,1user posted image     ?? let      kraj         pregled 

23. 11.11.    Petra1111         (1user posted image ,0user posted image     29 let      kraj        pregled  
 
24. 11.11.   *inči*                  (1user posted image ,0user posted image )      24 let       LJ          pregled 

25. 11.11.    jada                    (?user posted image ,1user posted image )      ?? let   Domžale    pregled

26. 11.11.    jasna.turkovic    (2user posted image ,1user posted image )      27 let      kraj       pregled    

27. 11.11.    _katja_              (1user posted image ,0user posted image )     24 let   Domžale   16.10    user posted image  


28. 12.11.   mali_marsovček (1user posted image ,0user posted image    27 let       LJ          22.10   user posted image

29. 13.11.   pat13                  (1user posted image ,0user posted image )      31 let       LJ         pregled user posted image

30. 13.11.    Bety upa             (?user posted image ,3user posted image )      42 let       PO         pregled

31. 13.11.   Šema                  (2user posted image ,1user posted image )     33 let        LJ          pregled  user posted image   

32. 13.11.   pomar*ANČA*   (?user posted image ,?user posted image )      24 let    Mengeš    20.10   user posted image

33. 13.11.   Charley user posted image user posted image      (1user posted image ,0user posted image )     29 let    Kamnik    RODILA user posted image user posted image
  
34. 14.11.    Malapikice          (2user posted image ,1user posted image    29 let       KR         pregled 

35. 14.11.    Članica                (2user posted image ,user posted image 1 )     36 let    Kamnik   pregled user posted image

36.  16.11    caligula               (1user posted image ,0user posted image )     26 let       NM         7.10  user posted image     

37. 17.11.    taly82                (1user posted image ,0user posted image )     26 let    Gorenj.    pregled  user posted image  

38. 17.11.    TINKA05            (?user posted image ,?user posted image )     28 let      NM         pregled    user posted image
 
39. 18.11.    LadyKate            (2user posted image ,1user posted image )     ?? let      kraj        pregled

40. 18.11.    martina84           (?user posted image ,?user posted image )     ?? let      kraj        pregled


41. 19.11.    Lakšmi               (1user posted image ,0user posted image )     30 let       LJ         pregeld   user posted image  

42. 20.11.   orka                    (3user posted image ,2user posted image )     33 let        LJ         RODILA user posted image  

43.  20.11.    onur                    (?user posted image , 0user posted image )   27 let      Kras       23.10.  user posted image
 
44. 21.11    Andromeda         (1user posted image ,0user posted image )    28 let       LJ         RODILA user posted image

45. 21.11.    natasa78user posted image user posted image    (2user posted image ,1user posted image   ?? let      kraj        pregled  user posted image user posted image

46. 22.11.    Jelka123            (3user posted image ,1user posted image )    30 let      kraj         23.10    user posted image  
   

47. 22.11.   konina user posted image user posted image        (2user posted image ,1user posted image )   30 let      NM          13.10.  user posted image user posted image    


48. 22.11.   saba                    (4user posted image ,1user posted image )    31 let      KP           28.10.      user posted image

49. 23.11.    petra.                  (1user posted image ,0user posted image )    20 let       LJ            pregled


50. 24.11.   klavdiy4              (?user posted image ,?user posted image )    18 let     kraj           21.10.    user posted image

51. 25.11.    tayrin                  (2user posted image ,1user posted image )    29 let      kraj  
        pregled 

52. 25.11.    bobika1               (1user posted image ,0user posted image   21 let     Laško       24.10. user posted image

53. 25.11.    peny                    (?user posted image ,0user posted image )     33 let      kraj         pregled

54. 25.11.    bebbe                  (2user posted image ,?user posted image )     33 let    Damask    pregled user posted image
 
55. 26.11.   Lorby007           (3user posted image ,1user posted image    32 let       MB          pregled

56. 26.11.   mojsonček          (2user posted image ,1user posted image )     30 let      Žiri          21.10  user posted image

57. 26.11.    sonček2008       (2user posted image ,0user posted image    30 let       LJ           pregled  


58. 26.11.    amani                 (2user posted image ,1user posted image )     26 let       LJ           pregled
 
59. 26.11.    Marty1                (1user posted image ,0user posted image )   32 let       LJ           22.10 user posted image
 
60. 27.11.    Oaza                  (?user posted image ,?user posted image )     ?? let      kraj         pregeld    user posted image

 
61. 27.11.    MissI                   (1user posted image ,0user posted image )    ?? let      kraj         pregled

62. 28.11.   *Mišek*               (?user posted image ,?user posted image )    ?? let      kraj         pregled

63. 30.11.    RENY19              (1user posted image ,0user posted image )     ?? let    Brežice     pregled



 

??          Ssheila
                     (2user posted image ,0user posted image )          24 let          GO          
pregled

??          Anonimna                 (?user posted image ,?user posted image )          ?? let          kraj         pregled

??          NINAHR                    (?user posted image ,?user posted image )          ?? let          kraj         pregled

 
??          simo                          (2user posted image ,1user posted image )         ?? let     Prekmurje    pregled 

??          bubalina                    (?user posted image ,?user posted image )          ?? let          kraj        pregled 
 
??          28nina                      (?user posted image ,?user posted image )          ?? let          kraj         pregled

??          orhideja2                  (?user posted image ,?user posted image )         37 let          kraj         pregled

 
??          mvtz                           (2user posted image , 1user posted image      ??let           kraj         08.10       user posted image


Kontakti za sporočanje novičk:
 
Anime:    041 799 128
kmercun@gmail.com
Bobika1: 040 231-331 ,
sanja.sobar@email.si
klavdiy4: 040 216 303,
klavdija.pustoslemsek@email.si 

Andromeda: 031 627-019, jasmina.salic@gmail.com

 


Z nami so pot začele: oktoberka, pebi, murva, breychee, jasna81, spelka12 

                                    user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image


________________________________________
Uporabne strani:

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
NUHALNA SVETLINA        SEZNAM ZA BODOČE MAMICE
NOSEČNOST                 ŠOLA ZA STARŠE
NOSEČNIŠKI KALK.         VSE O NOSEČNOSTI
MAMA.SI                     NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA


  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo

TUKAJ                         TUKAJ                   TUK 



  • urejanje dokumentacije

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1

Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.

Kako do pomoči ob rojstvu otroka?

Priznanje očetovstva

Kako do otroškega dodatka?

Zdravstveno zavarovanje novorojenčka 
 
________________________________________
user posted image user posted image user posted image za vse nosečke! Naj bo mirna in srečna nosečnost!        




_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu orka)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: NOVEMBRČICE 2008
8.10.2008 14:42:19   
orka
hallo
babe, samo to vam povem , da Anime odhaja domov s svojima user posted image ,user posted image
Lepo se cartajte, pa čimmanj neprespanih noči....

_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu orka)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: NOVEMBRČICE 2008
8.10.2008 14:42:40   
Oaza
članica- upam, da še ni to to... Sem šla gledat na seznam kdaj imaš pdp, pa sem videla, da 14.11.. Dobro veš kakšen je dogovor: Ne prehitevaj!!! user posted image  user posted image  user posted image   Pa še user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za jutrišnji pregled.

emina83- saj vem, da je odločitev vsake posameznice kaj bo naredila, ampak sem zdaj v 33. tednu in glede na to, da vse nekam prehitevajo me je malo strah.user posted image


(odgovor članu članica)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: NOVEMBRČICE 2008
8.10.2008 14:46:37   
emina83
bobika: preberi si prilogo.
vidva s tvojim user posted image se medseboj zmenita kako bosta koristila starševski dodatek. se pravi ali boš ti vse v celoti koristila sama, ali bo pa tudi tvoj kaj na tem dopustu.

ker porodniški dodust se ti itak deli na dva dela. prvih 105 dni in še preostali del. tudi odličbo boš tako dobila na dom, najprej en del, kasneje pa dobiš še preostali del ti, razen če se tako kot sem rekla s tvojim drugače zmenita in tudi on kaj koristi. upam da sem bila dost razumljiva, če ne pa še vpraši.

(odgovor članu članica)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: NOVEMBRČICE 2008
8.10.2008 14:53:46   
caligula
tiste ki ste že rodile... kako je z rojstnim listom otroka, a ga greš potem naknadno iskat in kam?
ter kdaj?
kako je pa z vpisom očetovstva? ene inf imam da pride nekdo v porodnišnico in ti prinese za podpisat za ime in priimek otroka ter za očetovstvo...
zdaj pa nič ne vem več

(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: NOVEMBRČICE 2008
8.10.2008 15:07:19   
emina83
meni je matičarka prišla v porodnišnico 2. ali 3. dan po porodu in vzela moje podatke in podatke user posted image , pa še poročni list je pogledala, zapisala ime user posted image in datum rojstva, potem sem pa kaki teden poprihodu domov dobila po pošti in rojstni list in davčno št. od Ajšeuser posted image

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: NOVEMBRČICE 2008
8.10.2008 15:08:49   
emina83
aja, Oaza, ti pa še lahko potem malo počakaš s tem čajem. lej jo, lej jo, ti bi tud prehitevala, a?user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: NOVEMBRČICE 2008
8.10.2008 16:29:40   
orka

IZVIRNO SPOROČILO: caligula

tiste ki ste že rodile... kako je z rojstnim listom otroka, a ga greš potem naknadno iskat in kam?
ter kdaj?
kako je pa z vpisom očetovstva? ene inf imam da pride nekdo v porodnišnico in ti prinese za podpisat za ime in priimek otroka ter za očetovstvo...
zdaj pa nič ne vem več


2. dan po porodu pride matičar v por. in vzame podatke, če si poročena potrebuješ še por. list a ker mislim da ti še nisi potem os. dokument...če še nimaš urejenega očetovstva bo prvi roj. list brez imena očeta, ko pa to urediš potem dobiš novega in seveda ga dobiš po pošti, ravno tako tudi davčno....

_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: NOVEMBRČICE 2008
8.10.2008 16:50:09   
pomar*ANČA*
članica ne prehitevaj! saj imaš rok takrat kot jaz, počakaj, da bova skupaj v porodnišnic!



(odgovor članu orka)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: NOVEMBRČICE 2008
8.10.2008 19:47:28   
orka
hallo
ja kje pa ste a se vam res tako mudi , a ste že vse v porodnišnici????user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: NOVEMBRČICE 2008
8.10.2008 19:50:43   
Oaza
Kaj zdaj novembrke- nobena se nič ne javi...

Jaz grem počasi pod tuš, potem pa še malo pred tv in upam, da bom nocoj malo boljše spala kot sinoči. Mogoče vas še pridem prej kaj pogledat, če boste kaj natipkale.
Jutri pa je že četrtek- čez vikend pa spet same trgatve... user posted image


(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: NOVEMBRČICE 2008
8.10.2008 19:59:12   
poli*
Andromeda- iskrene čestitke novopečeni mamici in očiju!!! Lepo se cartajte in uživajte user posted image
 
Caligula-mislim, da si ti napisala, da so ti na pregledu izmerili malo popadkov- ali se mogoče spomniš,do koliko se ti je povzpela številka na ekranu??

Jaz sem imela danes pregled. V urinu so mi dobili malo sladkorja, ki je posledica "prekrška" (nutela) včeraj zvečer. user posted image
Ctg je na koncu pokazal neke popadke...bwo... pa bris mi je vzela (za ne vem katero bakterijo- če je prisotna ti dajo atb pred porodom, da se mali ne okuži).

naslednji pregled = 22.10.
 
Rok imam čez 3,5 tednov, pa me kar vse prehitevate user posted image   user posted image  

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: NOVEMBRČICE 2008
8.10.2008 20:07:04   
taly82
Tudi jaz sem danes imela pregled in končno videla svojo pikico user posted image  Ima točno 2200 g sem pa v 34-35 tednu.. mislim, da je kar Ok, ginekologinja ni nič rekla, da bi bilo premalo, ko pa sem rekla user posted image  in mami pa sta mi prišla ven "a samo toliko"... zdaj pa me kar malo skrbi user posted image  pa saj imam še cel mesec in en teden pred sabo, čeprav naj bi se tudi že začelo nekaj pripravljati, vsaj voda je že začela zoreti in posteljica naj bi se tudi pripravljala, vendar počasi.. mi je rekla naj ne delam panike.. naslednji pregled imam 22.10.

Zaradi CTG-ja ali ste same zaprosile, da so vas dali, ali je to v navadi, ker jaz ga še nisem imela user posted image

Zdaj na koncu že vidim, da se mi bo pojavljalo en kup vprašanj, ker imam en kup časa za razmišljanje, je bilo kar bolje prej ko sem bila še v službi, vsaj razmišljati nisem imela časa user posted image

_____________________________

27.10.2008 se je rodil najin sonček Marcel

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: NOVEMBRČICE 2008
8.10.2008 20:19:01   
caligula
meni je ctg že ene 15x delala ker me je prehitro začelo vse boleti. zdaj jaz sploh nisem gledala na ekran samo sestra mi je na koncu snemanja povedala za popadke. pa sem bila začudena ker jaz nič ne čutim


pomaranča... kako to da si dobila napotnico za rešilca?

(odgovor članu taly82)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: NOVEMBRČICE 2008
8.10.2008 20:19:40   
klavdiy4
 čaw...


orka pa saj si vendar ti začela....user posted image user posted image user posted image (ne mislim nič slabega s tem, ravno nasprotno...da ne boš zamerla...)user posted image user posted image user posted image ...

No jaz bom pa še mal počakala, da vidim če se katera kej spomni in napišeuser posted image , če ne pa se jutri oglasim po MŠ...

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: NOVEMBRČICE 2008
8.10.2008 20:24:07   
klavdiy4
taly naša mala je imela prejšnjič v 32-33 tednu komaj 1500g..pa mi je g rekla da mi bo kar napotnico dala za v p.in rešilca, potem pa se je odločila da mi jo bo 21.na naslednjem pregledu dala,če pa bo kaj narobe moram takoj k njej...

(odgovor članu klavdiy4)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: NOVEMBRČICE 2008
8.10.2008 20:38:27   
taly82
meni je napotnico za porodnišnico že dala pred 2 tednoma, upam samo, da jo še nekaj časa ne bom rabila..user posted image
najboljše je pozitivno misliti in ne preveč spraševati user posted image  samo kaj ko je potem v glavi kar naenkrat preveč vprašanj..
kaj pa ti je rekla ginekologinja? da je premalo?
na teden naj bi zdaj na koncu dobili tam okoli 200 do 250 g sem ravno prebrala en članek . SPET user posted image

_____________________________

27.10.2008 se je rodil najin sonček Marcel

(odgovor članu klavdiy4)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: NOVEMBRČICE 2008
8.10.2008 20:53:41   
klavdiy4
ja rekla je najprej da je mal premalo in da če do naslednič ne bo kaj več greva prej v p.na opazovanje...potem mi je rekla pa saj punčke so bolj drobne..user posted image ..

moja g.se mi včasih zdi zelo čudna...:(

se jutri oglasim, ker grem v vodoravni položaj...

Lahko in mirno noč...

(odgovor članu taly82)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: NOVEMBRČICE 2008
8.10.2008 21:06:21   
poli*
Napotnice za rešilca- pri nas jo dobi vsaka na koncu nosečnosti (res je, da imamo do p. 40 minut- mogoče je tudi to razlog)- potem se pa vidi, ali jo rabiš, ali ne.

(odgovor članu klavdiy4)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: NOVEMBRČICE 2008
8.10.2008 21:13:03   
Oaza
Sem že nazaj... Sem si na hitro še en čajček z limono naredila, zdaj pa še malo forum preberem, potem pa user posted image .
taly in klavdiy
- kot so nekatere že govorile lahko teža, ki ti jo pove G glede na UZ, veliko odstopa od dejanske teže otroka. Tako, da se ne sekirat glede tega. Je pa tu na RR članek Tabela rasti ploda po tednih in si malo poglejta.

Lepo spite, pa da ne bo katera čez noč pobegnila v Rim... user posted image


(odgovor članu klavdiy4)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 8:29:02   
petra *k
dobro jutro!!

tudi jaz sem včeraj mela ctg, nekaj ni blo vredu in me je G poklical domov, naj pridem. te pa so mi naredli v 3 urah 3 ctg-je in 3 uz-je. pa nekaj s pretokom ni blo v redu, in je rekel, da morem priti popoldan še na en ctg, pa če ne bo vse ok, ostanem na intenzivnem opazovanju. popoldan pa je bil en dežuren, pa so mi naredli samo ctg in je rekel da lahko grem domov, da je po ctg vse ok. zaj pa grem v petek nazaj še enkrat na ctg in uz, ker ta pretok se ugotovi po uz. te pa bomo vidli, kaj dalje sledi.
mene so doma potem lepo prestrašli, da če ni pretoka, da bodo mi pospešli porod, oz nardli CR. tak da sem prav z strahom šla popoldan nazaj v bolnico. no hb zaenkrat je vse ok. - naša pupika ma pa že 2660 g. user posted image

_____________________________

10.11.2008 ob 17:46 je prijokala na svet najina Tia, brez katere bi bilo najino življenje nesmisel. pravi sonček si!!!!!!!!!!

(odgovor članu Oaza)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 8:37:00   
luna8
Dobro jutro,

mene tud zanima, če katera ve kaj na ctg-ju pokaže, ker sta dva grafa in od kolk se šteje, da so popadki?

(odgovor članu petra *k)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 8:41:29   
luna8
Na kateri strani je tisti primerjalni seznam potrebščin za novorojenčka - ko je ena naredila primerjavo????

(odgovor članu luna8)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 8:42:19   
pomar*ANČA*
IZVIRNO SPOROČILO: caligula



pomaranča... kako to da si dobila napotnico za rešilca?



nimam pojma, sem mislila, da je to nekaj čisto običajnega, pa imam iz mengša do ljubljane 15 minut z avtom.... a ti je nisi dobila? ker mislim, da bi jo mogla....

jaz sem imela pregled mislim da v 33 tednu, pa mi je takrat rekla, da je težek, imel je pa takrat malce pod 2400g. itak bodo pa zdaj full pridobivali na teži, jaz že vsak dan čutim v hrbtenici, včasih tako boli, da ne morem niti dihati.

lumpi se je v dveh dneh tako umiril, da me pa zdaj malce skrbi. včaraj sem komaj naštela tistih 10 intervalov brc, ponoči tudi prespim, saj me ne zbuja več.... vse me dol tišči.... upam, da se ne pripravlja, ker jaz še nisem pripravljena. sem pa rekla, da samo še danes delam, potem imam pa dovolj- ampak to sem že tolikokrat rekla, da mi nihče več ne vrjame. ampak zdaj imam pa res dovolj.

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 8:44:43   
pomar*ANČA*
IZVIRNO SPOROČILO: šema

Pregledala sem tudi album in meni odpre pod cenik potrebščin notri pa sta dve fotografiji s cenami.
Če pa povzamem najcenejše varijante, ker sem včeraj preletela še Tosamo in Tuš:

hladilno mazilo: bübchen 150ml je najcenejši v DM 3,39€; nivea 100ml v Eleclercu 2,86/3,25€(tista, ki je oddaljena je zelo podobna cena tudi v Intersparu 2,92/3,29€); potem sem gledala pa še neko embalažo,kjer je gor narisan dojenček od Makro 120ml je najcenejši v Tušu pod akcijo mojih 10 baby izdelkov

mleko za mazanje: bübchen 500ml v Müllerju 3,99€ in 200ml v Intersparu 3,35€; nivea 200ml v Eleclercu 2,78€ ali podobna cena Mercator 2,79€
 
šampon: bübchen 400 in 200ml v Müllerju 3,25/2,25€; nivea 200ml v Intersparu 2,15€
 
vložki vir 80: najcenejši v Eleclercu 1,16€ pa tudi v Mercatorju 1,17€- Tosama ima dražje
termometer za kad: v Müllerju je najcenejši 1,46€(enak v Intersparu le druga embalaža 3,29€) - je pa tudi zanimivo, da je termometer od NUK-a v Müllerju 2,75€ v Intersparu pa 6,19€
Tosama krpice za umivanje 50kom: v Tušu 1,25€
Tosama perforirane blazinice 50kom: v Eleclercu 0,98€ in v Mercatorju 0,99€
Tosama bombažne krpice 6 kom: v DM 5,43€ ali v Müllerju neka druga znamka 4,80€
 
Plenice Pampers:
- newborn 2-5kg/43kom so v vseh trgovinah 9,59€ (z izjemo Pikapolonice in BC)
- mini 3-6kg (pakirano različno-78,98,48,108 kom) in po preračunanju na kom, so najcenejše v Mercatorju 78kom 10,89€
Drugače pa so daleč najcenejše plenice tiste iz Müllerja (2-5kg/28kom= 4,55€; 3-6kg/42kom= 5,45€) in DM-a (2-5kg/28kom= 4,65)

čistilni robčki Pampers:
- najcenejši v Eleclercu 1x72kom= 2,78€; 2x72kom= 4,47€; 4x72kom= 7,79€ in v pakiranju 6x72kom v Intersparu 10,78€
- pakiranje po 63kom: 1x in 2x v Mercatorju 2,79 in 4,49€, ista cena za 2x 63kom je tudi v DM, nato 4x63kom v Müllerju 6,99€ in 6x63kom v Intersparu 10,78€
čistilni robčki nivea:
- Eleclerc 70kom= 2,66€, sledi mu Mercator 63kom=2,67€
-Toddies: s kaseto v Baby centru 2,99€ refil pa v Eleclercu 2,24€

Ugotovila sem v glavnem, da se v Tosamo ne splača hodit, da je najcenejši Eleclerc in da mu kmalu sledita Müller in DM.



si to iskala? si moram jaz tudi sprintati, da malce pogledam, čeprav bom verjetno vsa kar v e.leclercu kupovala. se mi zdi full ugoden....

(odgovor članu šema)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?