|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 8:50:43   
luna8
Ja to sem iskala - hvala pomar*ANČA* ,ker se zdele odpravljam v leclerc in sem hotla videt kaj se mi splačauser posted image user posted image user posted image

Drgač pa sem jst tud dobila napotnico za rešilca, pa mam cca 15 km do lj porodnišnice

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 8:51:59   
caligula
uuu velika puncauser posted image , moj je v torek imel slaba 2kg. 

(odgovor članu petra *k)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 9:28:03   
nagajiva
Ojla user posted image
 
Spet spala user posted image user posted image user posted image ..........Pa na levem boku, pa spet na desnem.....pa malo na hrbtu, podložena z blazino....in seveda okoli 4 na wc.....pa potem spet tako dalje......Vmes pa neke čudne sanje, ki pa se jih na srečo ne spomnim več......
Napotnica za rešilca-sem jo dobila že pred časom....mislim, da ene dva mesece nazaj.....
Teža user posted image -ne se sekirat. Sedaj na teden pridobijo okoli 200-250 g. Poleg tega te meritve niso 100%. Naš user posted image je recimo v 14 dneh pridobil cca. 500 g in mamo sedaj v 35t3d nekje okoli 2700g. Rastejo.......Saj se pozna, ko me "lepo" brcne v rebro, pa še kam drugam user posted image user posted image ....
Grem si lase oprat, pa v knjižnico. Pa v trg., pa še mogoče kam, če se mi bo dalo. Dan je lep......user posted image

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 9:36:57   
carly
Jutr punce,
fajn da ni še katera predčasno pobegnila.
Nekatere ste že prov pridne,jest bi tud kar nekam na kakšno kavico šla, tko na teraso s sončkom, ko je danes tko lepo zunaj. Pa morm kar v pisarni sedet. Imam danes uradno zadnji delovni dan, jutri se mi začne porodniška.Ampak ker itak delam doma je to samo na papirju, v resnici bom pa mogla kar še delati.

(odgovor članu nagajiva)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 9:51:43   
konina
Ni nobena ušla?! Lepo. Še malo, pa bomo vse v P. user posted image  user posted image  

Anime, lepo se imejte doma. Pa javi se kaj, ko bosta mala dva dovolila. user posted image

Moje spanje je porazno. Ponoči pa res začnem pogrešati staro poskočnost in okretnost. Včeraj celo s postelje nisem mogla ustat, sem se kar nekaj guncala in kotalila, preden mi je uspelo. user posted image  Še malo, še malo...

Sedaj sem pripravila torbo za v P, menda sem dala vse notri. JAz napotnice za rešilca tudi nimam, pa sploh ne vem ali bom dobila. Za v P pa tudi še ne. Oz. zadnjič sem dobila napotnico na kateri piše pogovor o načinu poroda in mislim, da to ni to, so jo pa obdržali kar tam v P, kjer sem se dogovarjala za CR. NO, saj ponedeljek je blizu in bom vprašala. Če se bom seveda spomnila. Moj spomin je katastrofa.

Tako, sedaj grem pa malo v otroško sobico red naredit, saj imam toliko stvari, da moram ponovno organizirat omaro in previjalno. Tole za dva je pa res drugače, kot je bilo pri Nevi.

LP, Nina

_____________________________

23. 1. 2002 sva postala najsrečnejša človeka na svetu. Dobila sva Nevo.
10.11. 2008 sta za nas posijala dva sončka. Erazem in Gašper sta se nam pridružila.

(odgovor članu carly)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 9:55:19   
konina
Aja, še teža naših bebic. Moja Neva je imela ob rojstvu 2880g, bila je rojena 9 dni pred rokom. Pa sem bila kar vesela, da je drobižek, še tako so me rezali. Z Nevo je bilo pa vse o.k. in sedaj je kot gams gibčna. Brihtna pa itak preveč za mamico. user posted image  
Mislim, da tele teže, ki jih navajate so čisto v redu, če pa otrok ni pretežak, pa je za porod toliko bolje. KAjne?
Pa še UZ ne pokaže natančno, velikokrat so precejšnja odstopanja, to je samo malo za orientacijo, da vidijo, če dete napreduje.

LP, Nina

_____________________________

23. 1. 2002 sva postala najsrečnejša človeka na svetu. Dobila sva Nevo.
10.11. 2008 sta za nas posijala dva sončka. Erazem in Gašper sta se nam pridružila.

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 10:47:57   
caligula
hum...ne vem kako naj povem user posted image . še ena je v porodnišnici user posted image in sicer Tinka 05.
RAVNOKAR sporočila da so jo zadržali zaradi pritiska. VEč sporoči naknadno. No upam, da ne bo še njen vn prehitro prišel, potem bom na zadnje sama v nm porodnišnici user posted image

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 10:59:22   
Oaza
Grrrrrrrrrrrrrr- zdaj pa mene nekaj tale RR zajuser posted image ... Sem naredila potrdi in ni šlo.. .user posted image user posted image

Napisala sem , da hb danes ni nobena v P, pa me je zdaj že caligula prehitela z novico o Tinki05.
Tinka zate in za tvojega user posted image - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Spala sem spet slabo, ampak sem zdaj tega že navajena...
Tudi jaz bi danes rada šla v knjižnico, pa nimam avta na razpolago. Mogoče popoldan.

Uživajte!


(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 11:04:24   
caligula
a bo prosim katera novomeščanka mene počakala? user posted image al boste vse oktoberke. ja tole prestopno leto nas bo dodobra presenetilo, vsi nekam hitijo.

(odgovor članu Oaza)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 11:14:26   
nagajiva
Ojla user posted image
 
Sem mislila, da danes ne bo nič, pa je spet ena "pobegnila" v P...............Tinka05 user posted image user posted image user posted image , da bo vse ok. Drži se.....
Tak sedaj pa grem ven......na sprehod....pa upam, da se vrnem domov user posted image user posted image user posted image user posted image . P je nemreč zelo blizu (cca.300m) in kdo ve, mogoče user posted image  zamika, da bi šel malo pogledat.....user posted image

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 11:21:18   
bobika1
Hej.

Jaz tudi danes slabo spala od 4 do 7 sem bedela kot sredi belega dneva. Pa kr nekak se nisem mogla naštimat...

Midva z user posted image  sva šla danes na CSD in ugotovila da danes ne delajo, tako da bova šla jutri še enkrat...user posted image

Petra*k upam da bo vse ok. user posted image user posted image user posted image

Za rešilca tudi jaz še nisem nič dobila...

Tinka05 upam da bo vse vredu user posted image user posted image user posted image


V glavnem jz sem se kr odločla da bom Novembra rodilauser posted image , pa upam da se bom imela še s katero za pogovarjat, kej o nosečnosti ker koker kaže ....user posted image user posted image


_____________________________

Na najino obletnico 26.11.2008 sva dobila najlepši zakladek-MATICA!!!

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 11:21:27   
članica
Ojlauser posted image

Evo mene, še sem tu. Hvala za spodbudne besede, verjetno so pomagale,se mi je stanje popoldne umirilo, tko, da gremo s polno paro naprej - ampak, pravite- brez prehitevanjauser posted image . No, saj upam, da mal razumete- ob vseh teh špikanjih, krčih, pritiskanjih navzdol, neprespanih nočeh, hormonskih fintah... sem mal zapaničila včeraj. Dons še pregled dam čez - pa upam, da bom šla spet bolj optimistično v nov dan.
Joj, ampak zdaj se pa še Tinki - dobrovoljki nekaj zapleta- user posted image - drž se, novembrka. user posted image

Sem pa danes ponoči tako dobro spala, kot že dolgo ne- samo en WC ob 3, pa takoj nazaj zaspala. Poezija.

Sva šla pa včeraj popoldne kupit novo lupinico. Ena znanka mi je obljubila svojo rabljeno, pol jo je pa včeraj prinesla- človek bi se zjokal. Pokvarjeno, umazano, zguncano. Saj sem zelo vesela, da kaj dobim- ampak, vse ima svoje meje- ene stvari so za v smeti, ne pa da jih ponujaš okoli. Tko, da sva šla takoj ko je odšla, novo kupit. Luštkano - 120 EUR, neka znamka Musty. 
Ja, komaj že čakam user posted image , pa svoje telo nazaj - ampak je pa tud luštno, ko me tja pod rebra sune - me že tolk zanima, kakšen je...

Ajmo, srečke - čim bolj uživajte- pa saj veste, po vrsti...user posted image







(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 11:34:00   
jelka123
petra drži se

jaz pa sem šla poo avto,zamenjala sva in sedaj imamo tourana sem zelo vesela ko je tako fanj prostoren da bom lahko naložila vse za user posted image
drugače sem pa jaz še kar vredu spoh se mi ne zdi da bo kmaluuser posted image  tako da drug teden začnem pripravljat-ne smem se pa hvalit saj sem lahko hitro v Puser posted image
no upajmo še do konca,imam pa še kar naprej navale lakote tako da jaz računam da se bom zredila cca20 kg-do sedaj +15user posted image  ,otrok pa bo itak manjši vse mu vzamem jaz
tako je bilo tudi v prejšnih  nosečnostih,pa ne morem vplivati na touser posted image


_____________________________

Jana rojena 28.11.2008,Lucija 11.09.2003

(odgovor članu članica)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 11:45:24   
Oaza
Punce, se katera spomni katero olje bi naj pomagalo pri celjenju šivov? Šentjanževo ali olje (zelenega) čajevca? user posted image Rada bi šla to kupit, pa nisem 100% katero je pravo. Če se katera spomni, če pa ne pa bom šla malo za nazaj brat. Prvo sem izbrala lažjo varianto... user posted image

(odgovor članu jelka123)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 11:53:02   
caligula
meni je ena soseda ki je rodila v avg rekla za eno stvar pa nisem sigurna nakej na h, da ti zaceli v 4 dneh. moram jo še enkrat vprašat pa sporočim hipermangan mogoče?

(odgovor članu Oaza)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 11:53:07   
carly
Ojla,
vidim da nekatere spet hočejo prehitevatiuser posted image .

Glede olja se jaz spomnim da je bilo govora o olju čajevca, sem jaz takrat ko je bila ta tema mal po netu firbcala pa sem zasledila da naj bi imel kar pozitivne učinkovine, tudi za druge rane.

(odgovor članu Oaza)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 12:05:22   
caligula
tinka se nič ne javlja... mene pa bolj skrbi kot njo najbrž :D vedno ko mi katera sporoči da je v p me začne stiskat ko čakam novičke

(odgovor članu carly)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 12:26:39   
emina83
oj!

no, tinka, upam da se ti vse izteče dobro. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

evo, moja mala lumpika je že v vrtcu, in je blažena tišina po stanovanju, pa ne za dolgouser posted image user posted image user posted image . sej ne rečem, je fuuuul fajn ko je doma, samo včasih pa tudi paše malo tišineuser posted image

kar se olja tiče, sem si jaz nabavila olje čajevca, so pa ene omenjale tudi šentjanževo olje.

jelkauser posted image user posted image user posted image user posted image za avteka. midva imama zdaj toyoto corollo verso, mi je pa ta novi touran crossuser posted image user posted image user posted image , tak da upam, da ko bomo kaj menjali, da pride v poštev. kar mislim da bo, ker oj je do te toyote itak imel sam VW.

napotnico za rešilca sem v 1user posted image dobila, zdaj pa ne, pa nisem niti vprašala za njo, ker sem čist pozabila. za v P pa sem jo dobila že zdavnaj. no, pa sej, če je sila, po moje niti ne sprašujejo za napotnico za rešilca, kaj pa bojo rekli  če jih pokličemo; ja, gospa, kr peš pridteuser posted image user posted image user posted image , morte met napotnicouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 13:22:21   
petra *k
oaza, kolko sem jaz zasledila, se za hitrejše celjenje šivov uporablja šentjanževo olje. sem ga tudi že mislila iti nabavljat, pa še nisem prišla tak daleč- drugi tedenuser posted image

_____________________________

10.11.2008 ob 17:46 je prijokala na svet najina Tia, brez katere bi bilo najino življenje nesmisel. pravi sonček si!!!!!!!!!!

(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 13:55:40   
luna8
Kaj je zdej to, vsak dan pišete, da je katera šla v porodnišnicouser posted image

(odgovor članu petra *k)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 14:07:06   
Polynesia
Hello.

Evo se na hitro javim, ker sem vsa nikakva, mož se je neki prehladu in je zgleda okužu še mene in grem sam v posteljo user posted image .

Za malega sem vse oprala, zdej moram samo še zlikat, ampak važno da je pol že narejeno, za v P pa imam že vse pripravljeno, samo še po mali vlečni kuferček v klet pošljem moža.

Šentjanževo olje je za hitro celjenje poporodne rane.

Aja še tole, lyra je šla prejle v P, mi javi kako naprej.

Držimo pesti za vse ki so v porodnišnicah user posted image .

(odgovor članu luna8)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 14:09:23   
Polynesia
IZVIRNO SPOROČILO: Polynesia

Emina jaz imam tudi tisto sterilizacijsko tekočino Chicco, a mi samo prosim poveš kako moram točno zdej narest user posted image .




Emina verjetno si zadnjič spregledala moje sporočilce, pa ti pošiljam še enkrat, hehehe user posted image user posted image user posted image   user posted image .

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 14:10:49   
orka
hallo
Jaz sem pa danes dobro spala,(wc sem samo enkrat uporabila okrog 5-ih) večino na bokih, če sem pa na hrbtu me pa fuullll križ boli....pa napade lakote imam tudi jaz...sem pa že zmenjena da grem 20. v porodnišnico user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz se smejem ampak je res tako kot sem napisala, sočustvujem z vami....
Sem danes govorilo z Andromedo in je super...Čakajo da bo frej posteljica in bo njen Dario verjetno kmalu na odddelku
Vsak dan počasi kupujemo drobnarije ki še manjkajo...kremce, žajfce, dudke, vatke.......
Avto pa bomo tudi mi mogli zamenjati, saj smo ugotovili da zadaj dva stolčka in še Aljaž, ki je precej okrogel ne bo šlo...user posted image user posted image
Naša Ajda danes praznuje 5. rd, zato vam vsam skupaj eno user posted image


< Sporočilo je popravil orka -- 9.10.2008 14:11:01 >


_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu luna8)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 14:14:07   
Polynesia
IZVIRNO SPOROČILO: orka
Naša Ajda danes praznuje 5. rd, zato vam vsam skupaj eno user posted image
+



Čestitke Ajdi, mmmmmm hvala ta tortico user posted image user posted image .

(odgovor članu orka)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 14:14:14   
orka





user posted image  

user posted image          user posted image          user posted image

      PDP        Ime                       (št. , št. )     starost     kraj      pregledi        spol
========================================================
 
1.  30.10.    Anime user posted image user posted image       (1user posted image ,0user posted image )     29 let        LJ       RODILA user posted image user posted image

2.  30.10.    varci                   (3user posted image ,?user posted image )     28 let        LJ         30.09.       user posted image

3.  01.11.   emina83             (2user posted image ,1user posted image )      25 let       CE        13.10.     user posted image

4.  02.11.   Iyra*user posted image user posted image           (?user posted image ,0user posted image )     27 let       MB        pregled     user posted image user posted image

5.  02.11.    poli*                    (1user posted image ,0user posted image )     ?? let       kraj      22.10.     user posted image

6.  03.11.   vejicica                (1user posted image ,0user posted image    23 let       kraj      pregled    user posted image    

7.  03.11.    tamy31                (2user posted image ,1user posted image )     24 let       NM        pregled

8.  04.11.   zara13                (1user posted image ,0user posted image )      28 let   Jesenice   RODILA      user posted image

9.  05.11.   Mijavček  user posted image    user posted image    (1user posted image ,0 user posted image )   32 let        LJ    RODILA  user posted image   user posted image  

10. 05.11.    luna8                   (1user posted image ,0user posted image )     27 let         LJ       13.10.   user posted image

11.
06.11.    Saskha                (1user posted image ,0user posted image    28 let        LJ        pregled

12. 06.11.   Polynesia            (2user posted image ,0user posted image    28 let        LJ         15.10      user posted image

13. 07.11.   gugu                    (2user posted image ,0user posted image )     32 let    Gorenj.    pregled

14. 07.11.   carly                   (?user posted image ,? user posted image )      26 let   Jesenice   21.10.    user posted image

15. 08.11.   mihi78                (4 user posted image ,0user posted image )     29 let     Ptuj        pregled

16. 08.11.    nixie                   (?user posted image ,?user posted image )      ?? let     kraj         pregled

17. 08.11    Nina BG               (? user posted image ,1user posted image    ?? let     kraj         pregled

18. 08.11      vebo                   (4 user posted image ,?user posted image )     32 let   Koroška    07.10 user posted image

19. 09.11     petra *k             (1user posted image , 0user posted image )     25 let    Ptuj         16.10 user posted image

20. 09.11     tackica               (1user posted image , 0user posted image )     ?? let   Zasavje     pregled

21. 10.11.   nagajiva             (1user posted image ,0user posted image )      27 let      MB          07.10  user posted image    
   
22. 10.11.    Hanna M.            (2user posted image ,1user posted image     ?? let      kraj         pregled 

23. 11.11.    Petra1111         (1user posted image ,0user posted image     29 let      kraj        pregled  
 
24. 11.11.   *inči*                  (1user posted image ,0user posted image )      24 let       LJ          pregled 

25. 11.11.    jada                    (?user posted image ,1user posted image )      ?? let   Domžale    pregled

26. 11.11.    jasna.turkovic    (2user posted image ,1user posted image )      27 let      kraj       pregled    

27. 11.11.    _katja_              (1user posted image ,0user posted image )     24 let   Domžale   16.10    user posted image  


28. 12.11.   mali_marsovček (1user posted image ,0user posted image    27 let       LJ          22.10   user posted image

29. 13.11.   pat13                  (1user posted image ,0user posted image )      31 let       LJ         pregled user posted image

30. 13.11.    Bety upa             (?user posted image ,3user posted image )      42 let       PO         pregled

31. 13.11.   Šema                  (2user posted image ,1user posted image )     33 let        LJ          pregled  user posted image   

32. 13.11.   pomar*ANČA*   (?user posted image ,?user posted image )      24 let    Mengeš    20.10   user posted image

33. 13.11.   Charley user posted image user posted image      (1user posted image ,0user posted image )     29 let    Kamnik    RODILA user posted image user posted image
  
34. 14.11.    Malapikice          (2user posted image ,1user posted image    29 let       KR         pregled 

35. 14.11.    Članica                (2user posted image ,user posted image 1 )     36 let    Kamnik   pregled user posted image

36.  16.11    caligula               (1user posted image ,0user posted image )     26 let       NM         7.10  user posted image     

37. 17.11.    taly82                (1user posted image ,0user posted image )     26 let    Gorenj.    22.10.   user posted image  

38. 17.11.    TINKA05            (?user posted image ,?user posted image )     28 let      NM         pregled    user posted image
 
39. 18.11.    LadyKate            (2user posted image ,1user posted image )     ?? let      kraj        pregled

40. 18.11.    martina84           (?user posted image ,?user posted image )     ?? let      kraj        pregled


41. 19.11.    Lakšmi               (1user posted image ,0user posted image )     30 let       LJ         pregeld   user posted image  

42. 20.11.   orka                    (3user posted image ,2user posted image )     33 let        LJ         RODILA user posted image  

43.  20.11.    onur                    (?user posted image , 0user posted image )   27 let      Kras       23.10.  user posted image
 
44. 21.11    Andromeda         (1user posted image ,0user posted image )    28 let       LJ         RODILA user posted image

45. 21.11.    natasa78user posted image user posted image    (2user posted image ,1user posted image   ?? let      kraj        pregled  user posted image user posted image

46. 22.11.    Jelka123            (3user posted image ,1user posted image )    30 let      kraj         23.10    user posted image  
   

47. 22.11.   konina user posted image user posted image        (2user posted image ,1user posted image )   30 let      NM          13.10.  user posted image user posted image    


48. 22.11.   saba                    (4user posted image ,1user posted image )    31 let      KP           28.10.      user posted image

49. 23.11.    petra.                  (1user posted image ,0user posted image )    20 let       LJ            pregled


50. 24.11.   klavdiy4              (?user posted image ,?user posted image )    18 let     kraj           21.10.    user posted image

51. 25.11.    tayrin                  (2user posted image ,1user posted image )    29 let      kraj  
        pregled 

52. 25.11.    bobika1               (1user posted image ,0user posted image   21 let     Laško       24.10. user posted image

53. 25.11.    peny                    (?user posted image ,0user posted image )     33 let      kraj         pregled

54. 25.11.    bebbe                  (2user posted image ,?user posted image )     33 let    Damask    pregled user posted image
 
55. 26.11.   Lorby007           (3user posted image ,1user posted image    32 let       MB          pregled

56. 26.11.   mojsonček          (2user posted image ,1user posted image )     30 let      Žiri          21.10  user posted image

57. 26.11.    sonček2008       (2user posted image ,0user posted image    30 let       LJ           pregled  


58. 26.11.    amani                 (2user posted image ,1user posted image )     26 let       LJ           pregled
 
59. 26.11.    Marty1                (1user posted image ,0user posted image )   32 let       LJ           22.10 user posted image
 
60. 27.11.    Oaza                  (?user posted image ,?user posted image )     ?? let      kraj         pregeld    user posted image

 
61. 27.11.    MissI                   (1user posted image ,0user posted image )    ?? let      kraj         pregled

62. 28.11.   *Mišek*               (?user posted image ,?user posted image )    ?? let      kraj         pregled

63. 30.11.    RENY19              (1user posted image ,0user posted image )     ?? let    Brežice     pregled



 

??          Ssheila
                     (2user posted image ,0user posted image )          24 let          GO          
pregled

??          Anonimna                 (?user posted image ,?user posted image )          ?? let          kraj         pregled

??          NINAHR                    (?user posted image ,?user posted image )          ?? let          kraj         pregled

 
??          simo                          (2user posted image ,1user posted image )         ?? let     Prekmurje    pregled 

??          bubalina                    (?user posted image ,?user posted image )          ?? let          kraj        pregled 
 
??          28nina                      (?user posted image ,?user posted image )          ?? let          kraj         pregled

??          orhideja2                  (?user posted image ,?user posted image )         37 let          kraj         pregled

 
??          mvtz                           (2user posted image , 1user posted image      ??let           kraj         08.10       user posted image


Kontakti za sporočanje novičk:
 
Anime:    041 799 128
kmercun@gmail.com
Bobika1: 040 231-331 ,
sanja.sobar@email.si
klavdiy4: 040 216 303,
klavdija.pustoslemsek@email.si 

Andromeda: 031 627-019, jasmina.salic@gmail.com

 


Z nami so pot začele: oktoberka, pebi, murva, breychee, jasna81, spelka12 

                                    user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image


________________________________________
Uporabne strani:

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
NUHALNA SVETLINA        SEZNAM ZA BODOČE MAMICE
NOSEČNOST                 ŠOLA ZA STARŠE
NOSEČNIŠKI KALK.         VSE O NOSEČNOSTI
MAMA.SI                     NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA


  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo

TUKAJ                         TUKAJ                   TUK 



  • urejanje dokumentacije

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1

Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.

Kako do pomoči ob rojstvu otroka?

Priznanje očetovstva

Kako do otroškega dodatka?

Zdravstveno zavarovanje novorojenčka 
 
________________________________________
user posted image user posted image user posted image za vse nosečke! Naj bo mirna in srečna nosečnost!        



[/quote]

_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu orka)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?