|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 14:36:44   
nagajiva
Ojla user posted image
 
Joj, zunaj je tako lep in topel dan user posted image ...po mračnem, hladnem in mokrem septembru se prav prileže. Je sprehod prav pasal. Pol pa je zakrulilo v želodcu, pa noge nekako niso hotele več drugam kot domov, pa smo šli user posted image ....
Pa vidim, da je Lyra* tud v P-njej naj bo za prehitevanje....user posted image  Držim pesti, da bo vse ok....
Celjenje-pomaga tako šentjanževo kot olje čajevca.....Katero bolj, bi težko rekla. Mogoče je šentjanževo bolj za celjenje ran.

(odgovor članu orka)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 14:39:21   
nagajiva
Aja, ta nosečniška skleroza......ČESTITKE Ajdi in hvala za user posted image , je bla zlo dobra....user posted image

(odgovor članu nagajiva)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 14:41:31   
konina
caligula, jaz sem še tukaj. Morda pa bova midve skupaj ležale. Ampak jaz grem najkasneje konec oktobra rodit.

Tinka in lyra, držim pesti, da bo vse skupaj čim prej za vama. Na, pa sem zadnja z user posted image user posted image  še doma. Kaj to pomeni, da sem že jaz na vrsti?!user posted image

Ajda, vse najboljše. Oktobrski ljudje so super ljudje, še posebej okrog tega datuma. user posted image  Jaz imam pa v soboto. user posted image

Lp, Nina

_____________________________

23. 1. 2002 sva postala najsrečnejša človeka na svetu. Dobila sva Nevo.
10.11. 2008 sta za nas posijala dva sončka. Erazem in Gašper sta se nam pridružila.

(odgovor članu orka)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 15:16:07   
klavdiy4
čaw
AJDA VSE NAJ NAJ user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Držim pesti za vse ki ste pobegnile v p.user posted image user posted image user posted image ...

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 15:34:07   
emina83
Ajda user posted image user posted image user posted image user posted image vse najboljše za tvoj rojstni danuser posted image user posted image user posted image

evo, pestke za Tinko in Lyro  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Polynesia, jap, moja skleroza, veš, ni bilo nalaščuser posted image , no, pa takole:

Tekočino raztopimo 2%v vodi z priloženim zamaškom (tem prozornim na vrhu) do prve črtice v 1l vode, do druge črtice v 2,5l vode. že oprane artikle namočimo v raztopino in pustimo stati 30 minut. z umitimi rokami odstranimo stvari iz ratopine in jih splaknemo pod tekočo vodo.tekočina je brez okusa. sterilizacija s to tekočino zadošča vsakih 24 ur pri vsakodnevni uporabi stekleničk in dud.


evo, prepisano s flaše. namočiš lahko vse kar želiš sterilizirati( stekleničke, dude, žličke, kozarci, izdelke za masiranje dlesni, plastične igrače....)

joj, jst sem pa tolk hepi, sem ravnokar pripravla lupinico in košaro za našgauser posted image . sem dva dni nazaj vse oprala, zdej sem pa nazaj sestavla in se mi tak fajn zdi, resuser posted image user posted image user posted image . tak je luštno za pogledat. cotke mam tud že pripravljene, torbo za v P tudi, posteljnina je oprana, zlikana, edin kinderpet še moj mora prefarbat (v soboto) in pol še to skup sestavim in sem feeertikuser posted image user posted image user posted image . ups, jogi še morm kupit za Ajšo za tavelik kinderpet. user posted image

ravnokar dobila obiske, se tipkamo kasnej...

(odgovor članu klavdiy4)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 16:03:23   
Oaza
Ojoj, zdaj pa že Lyra... Držim pesti, da bo čimprej za tabo in se boš lahko cartala s svojima user posted image  user posted image !!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
O Tinki pa še vedno nič novega?
Konina mislim, da nisi zadnja z dvojčki- ni še nataša78?
emina- pridna, da si že tako lepo vse pripravila! user posted image
Aha, pa še Ajdi- vse najboljše!!!!! user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 18:04:59   
članica
Oj,user posted image

Pozdravljene - ej se nam dogaja. Jaz s pregleda- voda je spet bolj zanič, popadkov nimam, srček OK. UZ mi ni delala- sem ji dvakrat rekla, pa je rekla, da ni potrebe- ker je bilo zadnjič ok. Je pa šok, da sem 2-3 cm odprta- lahko grem čez dva dni ali pa čez dva tedna. Veliko bolj bi bila mirna, če bi mi naredila UZ, tako pa nič ne vem. Moram res zdaj počivat, vsak dan je pomemben.

Lyra, Tinka - user posted image user posted image

Ajda- Happy birthdayuser posted image

(odgovor članu nagajiva)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 18:25:22   
taly82
Ja a res noben dan ne bo več minil brez presenečenj user posted image

Lyra in Tinka user posted image user posted image user posted image

Članica upam, da bo vsaj še dva tedna, počivaj user posted image

Ajda-vse najboljše za rojstni dan user posted image user posted image


_____________________________

27.10.2008 se je rodil najin sonček Marcel

(odgovor članu članica)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 18:37:17   
onur
Same šokantne novice. Pa kaj je zdaj to punce, ...user posted image user posted image Ma moram iti tudi jaz počivat, ker danes skoraj že cel dan sedim in me že trebuh boli pa še trd je. Tako, da zdaj v ležečki položaj.

(odgovor članu taly82)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 18:45:24   
Oaza
Še vedno nobenih novičk od Lyre in Tinke??  user posted image

Jaz grem tudi počasi pod tuš, potem pa počivat (verjetno bom kakšno knjigo vzela s sabo). Danes mi tako pogosto trebuh otrdeva. Res, da že cel dan nekaj delam in nič ne počivam, ampak ne vem, če je to vzrok.

Vas pridem še kasneje kaj prebrat...


(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 19:00:38   
caligula
jaz se opravčujem, td meni je andromeda sporočila za novičke da Dario ni več v inkubatorju, je pa še malo na intenzivni na opazovanju. pa sem bila danes nekak slabe energije in se par urc pop zaspala. že cel dan me dajejo neki krči, maternica me okol in okol pekoče  boli. na čase me kr stisne da se moram kam primit. upam da ni to to kar mislim da je... jaz pred novembrom ne grem v p.!


user posted image user posted image user posted image user posted image za srečo za tinko in lyro, še vedno nič od tinke, ji bom zdj poslala sms če je kaj novega, do zdaj bi se pa že moralo kaj odvijati a ne. pa sporočim če kaj sporoči nazaj. upam samo, da ni že cel dan v porodni pa da revica čaka na svojga user posted image že tolk časa. no, bomo videle.

(odgovor članu Oaza)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 19:31:56   
caligula
tinka leži na oddelku, pritisk ima visok, rada bi šla domov.:D skratka rodila še ni in je obljubila da počaka mene in nino, tko da še ene dva tedna ne sme.user posted image je pa drugače ok sam počivat mora velik.pa ne spustijo jo domov, trikrat na dan ima ctg.

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 20:14:02   
konina
Jap, pa je res še nataša78 pred mano, en dan ali dva, tako, da bi šle lahko kar skupaj. user posted image  Ji pa rade volje dam prednost, jaz še kar ne bi. Čeprav pa sedaj zvečer že kar bi, ko me vse boli, hrbet, križ, dol mi pritiska.... Uf, pa saj me razumete.

Tinka, lepo da se še ne dogaja. Caligula lepo jo pozdravi, sem danes ugotovila da njena sestra zelo blizu mene živi. Hja, svet je majhen. Sem že preko nje poslala pozdrave. TAko, da se bomo sedaj pa menda res v živo spoznale.

JAz sem še v enem kosu, navijam za lyro, upam da je vse o.k. in da je že ta hudo za njo.

Lp, Nina

_____________________________

23. 1. 2002 sva postala najsrečnejša človeka na svetu. Dobila sva Nevo.
10.11. 2008 sta za nas posijala dva sončka. Erazem in Gašper sta se nam pridružila.

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 20:43:49   
Oaza
Tinka, upam da prideš čimprej domov še 2 v 1 zaenkrat! user posted image user posted image user posted image
caligula- upam, da se kaj ne pripravlja tudi pri tebi... Počakja še malo!

Tako, jaz pa grem počasi user posted image , zjutraj pa upam, da bodo lepe novičke od Lyre!

Lahko noč, debeluške! user posted image


(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 20:47:46   
poli*
Sem se pozanimala glede ctg-ja. Na ekrančku kaže srčni utrip otroka in aktivnost maternice. Ponavadi je aktivnost te maternice pod 20... pravi popadki pa naj bi bili od 70 naprej. Je pa tako, da pridejo nekatere ženske rodit, pa jim nič ne pokaže, ali pa nekaterim na pregledu številka zlooo zraste, pa ni nič.

Lyra- držim pestke za čim lažji porod.
Tinka- ti pa kar še malo počakaj.

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 21:09:31   
Polynesia
lyra se mi je javila, nič novega, poslali so jo revico domov...res so bedaki glede na to da je že v 37.-38.tednu in to z dvojčki in da je skrajnji čas da rodi. Ima nekaj popadkov vendar še čisto čisto zaprta, naročena je čez 1 teden in ji bodo sprožili, če ne bo kaj samo od sebe.
No sej upam da se kaj še sama javi semle user posted image .

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 21:14:31   
orka
IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Sem se pozanimala glede ctg-ja. Na ekrančku kaže srčni utrip otroka in aktivnost maternice. Ponavadi je aktivnost te maternice pod 20... pravi popadki pa naj bi bili od 70 naprej. Je pa tako, da pridejo nekatere ženske rodit, pa jim nič ne pokaže, ali pa nekaterim na pregledu številka zlooo zraste, pa ni nič.


meni so rekli da do 20 ni nič, nad  pa so že popadki in tudi ko sem ležala na oddelku in so mi delali ctg sem vedno imela črto na 20, zadnjo noč pa samo 25 in skoraj nič bolelo,več kot 25 ni bilo in sem vseeno šla in to brez težav.....ne vem od česa je to odvisno ker se spomnim pri Aljažu sem pa imela 65....muke isusove in močne bolečine.... 

< Sporočilo je popravil orka -- 9.10.2008 21:16:04 >


_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 21:48:34   
nagajiva
Ojla user posted image
 
Sem prišla preverit kako je z Tinko05 in Lyro*, pa vidim da se na srečo nič ne dogaja.
Grem sedaj nekaj mandarin zmazat pa pred tv.....se tipkamo zjutraj.
Lepe sanje in čim lepše spanje s čim manj obiski wc-ja......user posted image

(odgovor članu orka)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: NOVEMBRČICE 2008
9.10.2008 23:24:20   
caligula
mene tud mandarine mantrajo že kakšen teden. jih kar ene 5 naenkrat zmažem. njami.
ctg... meni je že pred enim mesecom kazalo nad 20, tam okol 36-40 je bilo pa padalo na 16-20.user posted image pa sem še vedno tle :Duser posted image
sam po moje ne bom predolgo. zaspana sem ful pa me tko črviči da ne moem ležat. mojih jutri cel dan ni doma in imam prav neprijeten občutek da bi se lahko ravno jutri kaj premaknilouser posted image
ponavad se v takšnih primerih ko nisi pripravljen.

no, bomo videli kaj bo, upam da še preživim v kosu kakšen teden-dva. sem tinki obljubila da gremo čez dva tedna in nič prejuser posted image
sam meni že kakšna dva- tri tedne ni trebuh čisto nič zrasel...
niti mm
a to pomeni da leze v križ ali je nehal rasti?
pa danes sem dobila rjav izcedek, čisto blag.
grem ležat pa če me kaj zgrabi sporočim preden kam odletim
nočka

(odgovor članu nagajiva)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: NOVEMBRČICE 2008
10.10.2008 7:32:46   
caligula
jutro punce, sem spala kot ubita danes. do zdaj!
napredek. brez nočnega prebujanja. takoj napadla mandarinouser posted image zdaj pa peljem pse vn na sprehod. se tipkamo kasnej.
še vse prisotne?al spet katera odšla ponoč?

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: NOVEMBRČICE 2008
10.10.2008 8:36:53   
marty1
jutro drage moje user posted image ,
vidim, da ste za enkrat še vse 2 v 1, me zelo veseli.
Zato vam z veseljem skuham user posted image user posted image  in vam prilagam kakšen piškotek, da bo še bolj teknila.
Naj povem, da tudi jaz spim kot top in vem, da se bo to kmalu končalo tako, da moramo izkoristit še teh nekajdni - tednov.

Lepo bodite in čuvajte svojeuser posted image

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: NOVEMBRČICE 2008
10.10.2008 8:53:25   
pomar*ANČA*
jutro- vam žeim dobro, saj imam sama zelooooo slabo  user posted image

na hitro sem preletela, pa vidim, da je lyra že doma, tinke pa ne spustijo al kaj?

zdej imam pa jaz vprašanje za tiste, ki so že rodile.... koliko prej se vam je otrok umiril? ker jaz komaj še naštejem 10 brc čez dan, ponoči sploh ne brca več, tako da sem že dve celi noči prespala,  ven iz mene kar precej teče- če nimam vložka sem čisto mokra- včasih je to bel tok, ampak full močen drugič pa kot bi bila voda.... se kaj pripravlja? drugače nisem panik, ampak tole me pa malce skrbi, ker so drugačni znaki.

dane sem si kar fraj vzela, verjetno pa ne bom šla več delat. zdej imm pa res dovolj. ker ne morem biti več zbrana, pa vse me boli, potem delam pa napake....

(odgovor članu marty1)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: NOVEMBRČICE 2008
10.10.2008 8:53:36   
carly
Jutro punce,
tudi mene veseli da ste še vse v enem kosu.Bo pa drugi teden kriza, če luna res kaj vpliva na to, je v torek polnauser posted image .
sem pa tudi jaz že iz jutranjega sprehoda s user posted image , zdej morm mal pojest potem pa v pisarno.

(odgovor članu marty1)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: NOVEMBRČICE 2008
10.10.2008 8:57:16   
carly
Pomaranča jaz bi se šla na tvojem mestu pokazat, so nas opozorili, da je malokrat tako da voda ful odteče, se velikokrat zgodi da teče po malo.Preveriš pa tako da si daš vložek notri in če je moker je to velikokrat že to.Sicer se nekaterim dogaja da jim uide ne da bi vedele ampak če to dalj časa traja pa pomoje vsaka ve al se je polulala al ne? Bolje da greš na pregled, nazaj še vseeno lahko prideš.

(odgovor članu carly)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: NOVEMBRČICE 2008
10.10.2008 9:41:48   
caligula
jaz imam zadnja dva tedna takšne čudne izcedke. in imam občutek da bom do srede rodila, ne vem zakaj ampak glede na vse znake in tegobe... po moje je to to.

TINKA MAIL: user posted image
Žal so jo zadržali gor in baje bo do poroda ostala pri njih. Jaz jo grem pogledat enkrat naslednji teden, če bo pa prej kaj novičk bo pa sporočila. Upam, da ji čas čimhitreje mine. Pa pozdravlja vse na RR.

(odgovor članu carly)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?